Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Ειπα να μπω το απογευμα για πρωτη φορα στο Αχαρνων 106 κ μου βγηκε ενα θωρηκτο ονοματι Ελλη για την οποια μαλιστα η τσατσα μου εκανε κ τρελη διαφημιση!!!Εννοειται οτι εφυγα τρεχωντας.Γυρω στα 100 κιλα το σιχαμα που μαλιστα ειχε κ υφακι κ φευγοντας μου ευχηθηκε καλα ψωνια απαντωντας της επισης..Περασα απεναντι στο σιγουρο 85 οπου κ ηταν ξανα η Παολα,την ειχα ξαναπαρει πριν 15 μερες αλλα απο το να ψαχνομαι για αλλου κατεθεσα εκει.Καλο σχετικα προγραμματακι με καλη συμμετοχη κ υπομονετικη.Για τους βυζους της εχω αναφερει ξανα τον θαυμασμο μου.Το κακο οτι ακομα κ σε αυτο το ησυχο συνηθως στουντιο τελαυταια υπαρχει αρκετη πελατεια κ αυτο κανει τις κοπελες λιγο αγχωμενες..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ειπα να μπω το απογευμα για πρωτη φορα στο Αχαρνων 106 κ μου βγηκε ενα θωρηκτο ονοματι Ελλη για την οποια μαλιστα η τσατσα μου εκανε κ τρελη διαφημιση!!!Εννοειται οτι εφυγα τρεχωντας.Γυρω στα 100 κιλα το σιχαμα που μαλιστα ειχε κ υφακι κ φευγοντας μου ευχηθηκε καλα ψωνια απαντωντας της επισης..Περασα απεναντι στο σιγουρο 85 οπου κ ηταν ξανα η Παολα,την ειχα ξαναπαρει πριν 15 μερες αλλα απο το να ψαχνομαι για αλλου κατεθεσα εκει.Καλο σχετικα προγραμματακι με καλη συμμετοχη κ υπομονετικη.Για τους βυζους της εχω αναφερει ξανα τον θαυμασμο μου.Το κακο οτι ακομα κ σε αυτο το ησυχο συνηθως στουντιο τελαυταια υπαρχει αρκετη πελατεια κ αυτο κανει τις κοπελες λιγο αγχωμενες..

Πριν λίγο που πέρασα από Αχαρνών 106, αράζω στο σαλονάκι και περιμένω να δω ποιά κοπέλλα δουλεύει...μετά από λίγο σκάει η τσατσά παρουσιάζοντας την Αγνή, από Πολωνία, με καρέ μελαχρινή κόμη και άσπρες μπότες μέχρι το γόνατο, που δεν έβγαλε(κύριε μποτόφιλε)  κατά τη διάρκεια της ιερουργίας :rockon:
Δυνατό μπουκιτσί, με αριστοτεχνικά γλωσσίδια στο πουτσοκέφαλο, και μετά καβάλημα από πάνω με δυνατό κούνημα στο "στύλο"...
Ακολούθησε πισωκολλητάκι, με άψογο στήσιμο του μωρού, στάση που επέφερε και το τελείωμα, μια και είχα πιάσει τρελές ταχύτητες με τέτοιο στήσιμο... :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πριν λίγο που πέρασα από Αχαρνών 106, αράζω στο σαλονάκι και περιμένω να δω ποιά κοπέλλα δουλεύει...μετά από λίγο σκάει η τσατσά παρουσιάζοντας την Αγνή, από Πολωνία, με καρέ μελαχρινή κόμη και άσπρες μπότες μέχρι το γόνατο, που δεν έβγαλε(κύριε μποτόφιλε)  κατά τη διάρκεια της ιερουργίας :rockon:
Δυνατό μπουκιτσί, με αριστοτεχνικά γλωσσίδια στο πουτσοκέφαλο, και μετά καβάλημα από πάνω με δυνατό κούνημα στο "στύλο"...
Ακολούθησε πισωκολλητάκι, με άψογο στήσιμο του μωρού, στάση που επέφερε και το τελείωμα, μια και είχα πιάσει τρελές ταχύτητες με τέτοιο στήσιμο... :rockon:

τρελλο μωρο ..σκετο κουκλι και οχι αγγαρεια!προτεινεται ανεπιφυλακτα...το ειχα παρει το καλοκαιρι στο στουντιο της θησεως 35 και ηταν ολα τα λεφτα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τρελλο μωρο ..σκετο κουκλι και οχι αγγαρεια!προτεινεται ανεπιφυλακτα...το ειχα παρει το καλοκαιρι στο στουντιο της θησεως 35 και ηταν ολα τα λεφτα!

Πράγματι, καύλα το μωρό...Και να φανταστείς ότι προηγούνταν κι άλλοι στο σαλόνι και μόλις την είδαν την έκαναν...Όπως και να έχει, καλύτερα για μένα που περίμενα λιγότερο...Η κοπέλλα τα τιμάει τα 30 ευρώ και με το παραπάνω :rockon:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Σημερα  Συγγρου 144 η Γιαννα η Τσεχα καλο και υπομονετικο κοριτσι μονο που τελος του μηνα την κανει και δεν ξαναρχετε οπως μου ειπε γιατι δεν γουσταρει το Ελλαδα.
συμφωνω φιλε μου για την γιαννα την τσεχα που ειναι υπομονετικη και καλο πορνιδιο οπου ψιλοτιμαει το 50ηρικο.για την ιστορια την εχω πετυχει και στη τριγγετα πριν παει για φουντο το πουταναδικο καθως ειχε κανει και ενα περασματακι απο αριστοτελους.τωρα γι'αυτο που ειπε οτι δεν γουσταρει την ελλαδα, επειδη ειμαι σιγουρος οτι βλεπει το thread η τελοσπαντων θα τις το μεταβιβασουν τιποτα νταβαδες οι πουτανοκαψουρηδες τις ευχομαι να γαμιεται απο δω και περα μονο σε χωρες της αρεσκειας της και να μην μας ζαλιζει τον πουτσο οτι δεν της αρεσει η ελλαδα η ελληνες.ηρθε εδω η καθε ελεεινη πατσαβουρα και δεν τιμανε ουτε και το ψωμι που τρωνε οι ξεφτυλισμενες.αν γουσταρε να ηταν τιμια να επιανε δουλεια κανονικη στην μπουρδελοχωρα της και να μην εβγαινε στη γυρα να γλυφει και να τρωει πουτσες για να μαζεψει λεφτα σε μια αλλη ξενη χωρα.οσο για την δικη μας γνωμη για το ατομο της μια πατσαβουρα λιγοτερη δεν θα μας κανει να 'χαλαστουμε'  :rockon: και στο 144 η Ιζαμπελα ειναι σταθερη αξια μεχρι στιγμης.
 

Επισκέπτης
συμφωνω φιλε μου για την γιαννα την τσεχα που ειναι υπομονετικη και καλο πορνιδιο οπου ψιλοτιμαει το 50ηρικο.για την ιστορια την εχω πετυχει και στη τριγγετα πριν παει για φουντο το πουταναδικο καθως ειχε κανει και ενα περασματακι απο αριστοτελους.τωρα γι'αυτο που ειπε οτι δεν γουσταρει την ελλαδα, επειδη ειμαι σιγουρος οτι βλεπει το thread η τελοσπαντων θα τις το μεταβιβασουν τιποτα νταβαδες οι πουτανοκαψουρηδες τις ευχομαι να γαμιεται απο δω και περα μονο σε χωρες της αρεσκειας της και να μην μας ζαλιζει τον πουτσο οτι δεν της αρεσει η ελλαδα η ελληνες.ηρθε εδω η καθε ελεεινη πατσαβουρα και δεν τιμανε ουτε και το ψωμι που τρωνε οι ξεφτυλισμενες.αν γουσταρε να ηταν τιμια να επιανε δουλεια κανονικη στην μπουρδελοχωρα της και να μην εβγαινε στη γυρα να γλυφει και να τρωει πουτσες για να μαζεψει λεφτα σε μια αλλη ξενη χωρα.οσο για την δικη μας γνωμη για το ατομο της μια πατσαβουρα λιγοτερη δεν θα μας κανει να 'χαλαστουμε'  :rockon: και στο 144 η Ιζαμπελα ειναι σταθερη αξια μεχρι στιγμης.

ΛΟΟΟΟΛ ελα ρε μαν ηρεμησε...Στην αρχη λες οτι ειναι καλο πορνιδιο και στο τελος καταληγεις οτι ειναι πατσαβουρα το κερατα?Και ελεγα να πηγαινα να την επισκεφτω πριν φυγει.Και ενταξει την Ελλαδα για πολλους λογους μπορει να μην την γουσταρει οχι μονο λογω των ανθρωπων.Εδω εμεις (οι περισσοτεροι ) δεν γουσταρουμε πολλα πραγματα στην Ελλαδα και δυσανασχετουμε.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ΛΟΟΟΟΛ ελα ρε μαν ηρεμησε...Στην αρχη λες οτι ειναι καλο πορνιδιο και στο τελος καταληγεις οτι ειναι πατσαβουρα το κερατα?Και ελεγα να πηγαινα να την επισκεφτω πριν φυγει.Και ενταξει την Ελλαδα για πολλους λογους μπορει να μην την γουσταρει οχι μονο λογω των ανθρωπων.Εδω εμεις (οι περισσοτεροι ) δεν γουσταρουμε πολλα πραγματα στην Ελλαδα και δυσανασχετουμε.
διαβασε καλα το ποστ μου μαν.ηρεμος ειμαι. αλλο οι υπηρεσιες που προσφερει και αλλο η γνωμη της.εγω εκανα κριτικη για την αποψη της τιποτα αλλο.τωρα αν θες να την γαμησεις κανει καλες υπηρεσιες και δεν θα το κλαψεις το 50ηρικο. αυτα και να διαβαζεις καλυτερα τα ποστ αλλη φορα.
 

Επισκέπτης
Οπα ρε moi κουλαρε.
Ειπε απλως οτι δεν γουσταρει στην Ελλαδα.
Δεν χρειαζονται ολα αυτα που εγραψες .
Δεν μας ειπε και μαλακες απλως δεν παει στην ιδιοσυγκρασια της δεν χρειαζεται να εισαι τοσο επιθετικος.
Μια χαρα ειναι το κοριτσι και το που θα συνεχισει να γλυφει πουτσες ειναι δικο της προβλημα οχι δικο μας.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Κεφαλήνίας 75, η Μαρία, μελαχρινή, μισή μερίδα, έντονο γκόθικ βάψιμο, έπαιζε και στράνγκλερς στο κασετόφωνο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γεια σου ωρέ συνάδελφε τακουνάκια.... :grin:

Αχ αυτό το γοτθικό βάψιμο.... :smitten: :knockinb:
καύλααα λέμεεεε..... :rockon:

Που είναι η Κεφαλληνίας ωρέ κοπέλια;; :cheesy:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Γεια σου ωρέ συνάδελφε τακουνάκια.... :grin:

Αχ αυτό το γοτθικό βάψιμο.... :smitten: :knockinb:
καύλααα λέμεεεε..... :rockon:

Που είναι η Κεφαλληνίας ωρέ κοπέλια;; :cheesy:

Πάντως, χθες, η Αγνή, τις ΨΗΛΟΤΆΚΟΥΝΕΣ λευκές-καυλέ μπότες δεν τις έβγαλε κατά την πράξη :rockon: :rockon: :rockon: :bounce-glasses:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Tωρα στη τριγγετα ειναι η βανεσσα αλλα δεν την εχω δοκιμασει ποτε
 

ipcress

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις ποια δουλευει σημερα στο 144 συγγρου απογεματακι ...λεω να παω πρωτη φορα  εκει σημερα... :cheesy: :cheesy:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ειπα να μπω το απογευμα για πρωτη φορα στο Αχαρνων 106 κ μου βγηκε ενα θωρηκτο ονοματι Ελλη για την οποια μαλιστα η τσατσα μου εκανε κ τρελη διαφημιση!!!Εννοειται οτι εφυγα τρεχωντας.Γυρω στα 100 κιλα το σιχαμα που μαλιστα ειχε κ υφακι κ φευγοντας μου ευχηθηκε καλα ψωνια απαντωντας της επισης..
Φιλαρακο μηπως πηγες στο Αχαρνων 104 κ οχι 106. Γιατι εκει ειναι η Προεδρος ονοματι Ελλη η οποια ειναι θωρηκτο 100 κιλα.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Φιλαρακο μηπως πηγες στο Αχαρνων 104 κ οχι 106. Γιατι εκει ειναι η Προεδρος ονοματι Ελλη η οποια ειναι θωρηκτο 100 κιλα.
Παιζει φιλε να ηταν το 104 οντως.Αφου λες ετσι τοτε εκει ηταν το γομαρι..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τωρα στην τριγγετα η πολωνη μαργαριτα την οποια εχω παρει στο παρελθον και εχω γραψει τα καλλιτερα..
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
5-12 σημερα

κεφαλληνιας 75-μπαζακι αννα νομιζω
συγγρου 144-χριστινα γερμανιδα
πειραιως 109-αδιαφορη
αριστοτελους 6-μονικ γερμανιδα
τριγγετα-μαργαριτα πολωνεζα
θησεως(οχι 365)-αγνη πολωνεζα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom