Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
λοιπον εχουμε και λεμε.

θαρυπου 10.επειδη ειμαι της περιοχης αυτο το στουντιο ποτε ειναι κλειστο και ποτε ανοιχτο. σημερα ηταν ανοιχτο και ειχε την στελα ξανθια κοντη με καστανα ματια.

φραντζη 47. η αγαπη ρωσιδα ξανθια κοντη με την θρυλικη πανκ τσατσα που νομιζεις οτι ηταν κομπαρσος σε ταινια του Φρανκενσταιν.

ιππονακτος 14.κορινα ξανθια μιλφ εχουμε ξαναγραψει γι'αυτην.

τριγγετα 3. μαργαριτα η ξανθια με τα μεγαλα πεπονια.

βουρβαχη 19.ζλανα η τσεχα τιγρης που εχει παρει αμπαριζα σχεδον ολα τα στουντιο της αθηνας.

καταθεση ευρω και σπερματος στη Ζλανα την Τσεχα οπου ειχα ξαναγραψει γι'αυτην απο τους πρωτους με το λεπτο φιδισιο κορμι και με το ξανθο μακρυ μαλλι στυλ μπεκαμ.τσιμπουκι μεσα τρομερο και αφου μου στεριωσε το εργαλειο ανεβαινει απο πανω.χοροπηδαγε με συμετοχη (υποκριτικη βεβαια) και μετα την γυρναω απο πισω για πισωκολλητο.ισως απο της πιο καλες επιλογες μεσα στο κρεβατι και απο τις καλυτερες στα στουντιο οπου και δεν κλαιει καποιος το 50ηρικο.η κοπελα τιμαει το 50ηρικο που παιρνει μεχρι στιγμης.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Δροσοπουλου 95 Αντζελα ψιλο χοντρουλα και ασχημουλα κατεθεσα ομως ο ανωμαλος
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα,μηπως γνωριζει καποιος τι ωρες εργαζετε η κορινα,ιππωνακτος 14?  ευχαριστω.
 

Επισκέπτης
konstantinos 765, Κορίνα Ιππώνακτος: κάθε Πέμπτη απόγευματινή βάρδια σίγουρα. Νομίζω και Κυριακή απογευματινή βάρδια
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε παιδία σκέφτομαι να πάω αλλά δεν ξέρω τι σου λένε.Δηλαδή βγένει η τσατσα και σου λέει μασαζ 80 ευρώ?Και το κονέ που γίνεται πειτε μου σας παρακαλω
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Χτές το βράδυ επιδρομή στη Σερβιών για καταγραφή του τυφώνα Μελίνα. Τι να πώ. Άβυσσος η ψυχή της πουτάνας. Ήμασταν παρέα 2 άτομα. Πιάνουμε ο καθένας από ένα δωμάτιο και περιμένουμε τη Μελινάρα.  Σε μένα η κοπέλα ήταν όπως την ήξερα πάντα. Μου ρούφηξε το μεδούλι. Στο φίλο μου ένα απόλυτο μηδενικό. Του φόρεσε την καπότα με το που μπήκε στο δωμάτιο χωρίς να του έχει σηκωθεί και το παιδί δεν τελείωσε ποτέ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση διαφορά σε απόδοση μέσα σε 10 λεπτά. Αν έχει σκοπό να κρατήσει συγκεκριμένους πελάτες ας μας το πεί να μην παίρνουμε κόσμο στο λαιμό μας. 
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ρε παιδία σκέφτομαι να πάω αλλά δεν ξέρω τι σου λένε.Δηλαδή βγένει η τσατσα και σου λέει μασαζ 80 ευρώ?Και το κονέ που γίνεται πειτε μου σας παρακαλω
Εισαι εκτός θέματος...εδώ μιλάμε για στουντιο, πήγαινε στο αντίστοιχο θέμα για "μασατζίδικα που γαμας"...και κάτσε διάβασε και ένα θέμα που λέει πως προχωράς στα μαστζίδικα. Γενικώς αν πάς σε κάποιο από τα τιμημένα από το σαι πολλάκις, δεν έχεις πρόβλημα συνεννόησης...πρόβλημα έχεις μόνο αν δεν τον δώσεις...θα σκεφτούν...καλος παπάρας
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
απο στουντιο-τσαρκα κεντρου με την παρεα μου πριν λιγο

κω 8β               κλειστο.ειχα ξαναπερασει αλλες 5 φορες και το εβλεπα κλειστο  :think:
αγ.μελετιου 37      η ναταλυ που ειναι ομορφη σαν στριπτιζου.
δροσοπουλου 95      επειδη ειμασταν 6 ατομα μας ειδαν απο το κουδουνι και δεν μας ανοιξαν.
λελας καραγιαννη 35 ισογειο εβαινε η σονια με πολιτικη περιβολη.
λελας καραγιαννη 35 πανω οροφος η νταρια.

καταθεση χρηματων και σπερματος στη αγ.μελετιου 37 στη ναταλυ.η ναταλυ εχει ωραιο σωμα και μακρυα μαλλια.πρεπει να ειναι σχετικα νεα στη δουλεια γιατι παλιοτερα δεν την ειχα ξαναπετυχει σε στουντιο.μεσα πολυ ωραιο τσιμπουκι με καλο γλυψιμο στην περιοχη και συμετοχη καλη στο  :knockinb:.βεβαια ουτε κρυο ουτε ζεστη αλλα δεν εμεινα και δυσαρεστημενος.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
καταθεση σημερα απογευμα ιππωνακτος 14 στην κορινα,το κοριτσι αρκετα καλο,κoλαρα απιστευτη για σφαλιαρες :rockon:,μουριτσα καυλιαρικια,πιππα απο τις καλυτερες με τρελο i deeeeep και κρατημα του πεους στο τερμα του  περιπου 30 δευτερα,γαμησι αρκετα δυνατο χωρις παραπονα η μη ,με πονας κτλ. δηλαδη κοπαναμε ανετα με ολη μας την δυναμη και ορμη χωρις φοβο καιμε πολυ παθος!! βυζακι περιπου 75d σιλικον βαλε'ι' χεχε την προτεινω δεν βιαζεται ειναι φιλικη,δεν μιλαει ελληνικα μονο αγλοφονικα χεχεχε.. 50 ευροπουλακια 60ευρο ποδολαγνεια 80ευρο το περιφιμο 69 και τελος 70 νομιζω γλυφομουνακι.τουαλετα-νεροχυτη δεν εχει μονο υγρα μαντιλακια που σφυζουν απο φροντιδα και προδερμ :):)
 

Επισκέπτης
Λεμπεση κλειστα.
Τριγγετα Χριστινα Γερμανιδα μαπα.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μετα την αποτυχημενη συναντηση μελων απο το σαιτ πηγα να καταθεσω σε στουντιο που ειχα αρκετο καιρο να παω.κεφαλληνιας 75 σημερα στις 8 ηταν η ρωσιδα τανια.η τανια ειναι λεπτη ομορφουλα με μαλλι μεχρι τον ωμο.νεο τεμαχιο γιατι δεν την ξαναπετυχει καπου.απο εμφανιση ομορφα αλλα παμε στις υπηρεσιες τωρα.εδωσα το 50ηρικο και το ψιλοεκλαψα.η πιπα της τυπικη εως κατω του μετριου.γλυψιμο στα μπαλακια δεν προσεφερε.ουτε ακαπωτη πιπα με λεφτα που της ειπα εκανε.την πηδαω σε πισωκολλητο με ενταση και με γρηγορους ρυθμους για την τιμωρια της.αμετοχη απο υπηρεσιες αλλα ομορφη γκομενα και νεα στην γυρα.αυτα για σημερα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λεμπεση κλειστα.
Τριγγετα Χριστινα Γερμανιδα μαπα.

μωρε?εχεις δικιο...πολλη μαπα αυτη η χριστινα....και κατι μαυρα στα δοντια της τί ειναι?τερηδονα εν εξελιξη? :2funny:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.457
Κριτικές
3
Like
12.396
Πόντοι
3.506
Απογευματινη καταθεση στο στουντιο Ιπποκρατους 144.Ο χωρος πολυ καλος....(εξαιρεση η σκαλα...το τριτο σκαλοπατι τριζει επικινδυνα!)
Παιρνω το προγραμμα 60 Ε.Μπαινει ενα γερμανικο αλογο, Μαντυ (η κατι τετοιο...)γεματο νευρα, γιατι ο προηγουμενος πελατης ηταν ζορικος...
Μου δειχνει το μικρο δαχτυλο του ποδιου της και προσπαθει να μου εξηγησει,στα Γερμανικα, δειχοντας πως ο αλλος της στραμπουληξε το ποδι.!!
(Ρε βιτσια πουχει ο κοσμος !!)
Σπρεχεν ντοιζ με ρωταει..."για" της λεω, για πλακα..Telefunken,Volgswaken,Mercedes...βαζει τα γελια.Αρχιζει ενα μασαζ δραμα, λες και ετριβε με γυαλοχαρτο τη πλατη μου.Της λεω κοφτο και αρχισε καμμια πιπα, μπας και δουμε προκοπη...Αρχιζει μια πιπα, αγρια,βαθια αλλα με πολυ δοντι.
Πριν μου κοψει κανενα κομματι τη γυριζω στα τεσσερα και βλεπω απο τις πιο ωραιες κωλοτριπιδες που εχω δει...βαθυ ροζ χρωμα.
Της την ανοιγω τερμα και κανω προσπαθεια για χωσιμο...Τραβιεται και μου λεει..Οκι αυτο 150 Ευρω..Προσπαθεια για δαχτυλο..οκι αυτο 80 ευρω..
Δεν με χεζεις της λεω..Μαναβικο ειναι ο κωλος σου..βαλε καμμια ταμπελα να ξερουμε τι κοστιζει καθε φρουτο..Δεν καταλαβαινει μου λεει..καλυτερα κατσε τωρα να καταλαβεις.Της κανω ενα καρφωμα στο νιμου της απο τα πιο βαθια που εχω κανει..Κατα παραδοξο τροπο ηταν φοβερα στενη..Χρονια ειχα να γαμησω τοσο στενη πουτανα..Δαγκωνε το μαξιλαρι και εβγαζε πνιχτες κραυγες.Μαλλον πρεπει να της ψιλοαρεσε γιατι οταν τελειωσαμε, ενω περιμενα να με διαολοστειλει, αυτη με αγκαλιασε και μου ειπε..
Ντανκενσεν..(Deutschland uber alles...!)
 

aquasshh

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Δες σελίδα 328 ή 329 του παρόντος thread και θα το καταλάβεις ποιό είναι. Πάντως κυρίως παρακολουθεί το σάιτ, σπάνια συμμετέχει...
Έψαξα, μα δεν το βρήκα... Τέλος πάντων, ευχαριστώ για τη συνεργασία. Θα ακολουθήσει ανταπόκριση από το μέτωπο.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα παιδια ειχα καιρο να διαβσω τα σχολια.σημερα ειδα πως υπαρχει μια ανακριβεια σχτικα μ'εμενα. οχι δεν ειμαι αλβανιδα καιαυτα αρχισαν να λεγονται απο τοτε που αποφασισα να φυγω απο λιοσιων 278.συμβαινει οταν την κανεις απο ενα μαγαζι να λενε για να σε"χτυπησουν"ας πουμε.οποιος εχει αμφιβολια μπορει να ζητησει ταυτοτητα. συγνωμη που μπαινω στην συζητηση αλλα νομιζω πωςν ςπρεπε να το ξεκαθαρισω.ΠΑΟΛΑ (ΦΡ.47)ΦΙΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

Σορυ ήταν στην 330...Περιμένω ανταπόκριση, φίλε aquasshh. Την έχω χάσει τελευταία την Πάολα, αλλα ελπίζω σύντομα να την  ξαναβρω...
 

Επισκέπτης
καλησπέρα αγαπητοί φίλοι, συνήθως καταθέτω Φραντζή, Iππονάκτος, Συγγρού 144 ή Tριγγέτα... Mήπως κάποιος από εσάς προνόησε και έχει report τι παίζει εκεί σήμερα Tετάρτη μετά τις 18:00? Eυχαριστώ πολύ
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
καλησπέρα αγαπητοί φίλοι, συνήθως καταθέτω Φραντζή, Iππονάκτος, Συγγρού 144 ή Tριγγέτα... Mήπως κάποιος από εσάς προνόησε και έχει report τι παίζει εκεί σήμερα Tετάρτη μετά τις 18:00? Eυχαριστώ πολύ
Αντι να περιμένεις ανταπόκριση, και τα 4 αναφερόμενα καταστήματα διαθέτουν τηλέφωνο το οποίο αναγράφεται στον κατάλογο. Σίγουρα το προσωπικό θα σε ενημερώσει  οσο πιο έγκυρα γίνεται...

By the way εδοκίμασα Μαργαρίτα, Συγγρού 144 και έμεινα ικανοποιημένος, όντως νταρντάνα, για τους fun του είδους...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom