Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
κατερινα ξανθια νταρντανα ψηλη ξερει κανεις που παιζει?εχω φαει τον κοσμο να την βρω βοηθειστε.δουλευε παλια φυλης στο 71β
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
γιατι ρε gruppo εσυ τι εισαι?
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
για κλικαρε στο θρεντ  ρε μονο η χανουμα να δεις αν υπαρχουν......
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες η Χαρα απο Αριστοτελους 6 παιζει μονο απογευμα-βραδυ? ξερει κανεις
την ειχα παρει στις 9-11 και μου ειχε πει οτι δε θα κατσει πολλες μερες στο μαγαζι και λεω να ξαναπερασω καμια βολτα σημερα το βραδακι για ενα γρηγορο, θα ειναι εκει?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
βριλησσου 60 πριν απο καμια ωρα η αναστασια οπου θα ειναι εκει μεχρι της 11.ξανθια μικροσωμη με ψιλοκαλα ελληνικα.μου ειπε οτι ηταν τσεχα και μεσα ηταν αρκετα περιποιητικη.πιπα ικανοποιητικη και συμετοχη στο γαμησι θετικη με ψευτικες κραυγες οργασμου.για 50 € ουτε καλα αλλα ουτε και ασχημα.
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ξερει κανεις τιποτα για το στουντιο στην πειραιως?
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
καλα...κανει μπαμ το ...μαγαζι,ροζ φοτακια και ταμπελιτσα!!!Απλως περναω καθε μερα απο εκει και πρωι και βραδυ και δε βλεπω κινηση!!!Μονο σημερα πριν καμια ωρα εβγαινε ενας και ειπα να παω να του μιλησω αλλα δεν...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Σήμερα είχα δουλειές είς τας Αθήνας, εκει κοντά στην Συγγρού.
Πήρα λοιπόν το αεροπλανάκι μου και προυνό προυνό ήμουν στα μέρη σας.
Τελείωσα νωρίς, γύρω στις 13:00 και πετούσα στις 17:00.
Λέω, δεν πάω να ρίξω ένα να περάσει η ώρα μου?
Και αποφασίζω να πάω Αριστοτέλους..............................................
:cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: Γαμώ τους  :police: και τις θυληκές τους. Όλη η Αριστοτέλους πήχτρα στα μπατσόνια και έξω απο το στούντιο 6-7 μπατσίνες. Οι καριόλες.

Φυσικά κάυλωσα με την όπισθεν και δεν...................
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σήμερα είχα δουλειές είς τας Αθήνας, εκει κοντά στην Συγγρού.
Πήρα λοιπόν το αεροπλανάκι μου και προυνό προυνό ήμουν στα μέρη σας.
Τελείωσα νωρίς, γύρω στις 13:00 και πετούσα στις 17:00.
Λέω, δεν πάω να ρίξω ένα να περάσει η ώρα μου?
Και αποφασίζω να πάω Αριστοτέλους..............................................
:cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: Γαμώ τους  :police: και τις θυληκές τους. Όλη η Αριστοτέλους πήχτρα στα μπατσόνια και έξω απο το στούντιο 6-7 μπατσίνες. Οι καριόλες.

Φυσικά κάυλωσα με την όπισθεν και δεν...................

Επιβάλλετε να πάρεις Navigator φίλε μου. Η συγγρού 144 ήταν 10 μέτρα απο το σημείο που ήσουν.  Δεν ξέρω ποια δούλευε κτλ κτλ αλλά θα έιχες μια ευκαιρία τουλάχιστον.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Όλη η Αριστοτέλους πήχτρα στα μπατσόνια και έξω απο το στούντιο 6-7 μπατσίνες. Οι καριόλες.

Φυσικά κάυλωσα με την όπισθεν και δεν...................

Η φρουρα του "Θοδωρα", του υπουργου σου ηταν βρε. Δεν δαγκωνουν.  :boobies:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Επιβάλλετε να πάρεις Navigator φίλε μου. Η συγγρού 144 ήταν 10 μέτρα απο το σημείο που ήσουν.  Δεν ξέρω ποια δούλευε κτλ κτλ αλλά θα έιχες μια ευκαιρία τουλάχιστον.
Έννοια σου και την ήξερα την περιοχή αλλά δεν γούσταρα να πάω στο δίπλα. Αριστοτέλους ήθελα να δοκιμάσω αλλά που...........
Οι γαμιόλες.............
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Προχθες βραδυ στην Αριστοτελους η Κιμ. Οντως εντυπωσιακο μουνι αλλα ψυχρη στο σαλονι.Ισα που βγηκε απο την πορτα για να την δουμε και ξαναμπηκε.
Στην Συγγρου η Μαντυ και οταν μπαιναμε βγαιναν 2 πιτσιρικια με στην τρελη χαρα και κουβεντιαζανε με την τσατσα για το ποσο καλη περιποιηση τους εκανε!
Περιεργο πραγμα.
Η Μαντυ ειναι μια μαυρομαλλα μελαχροινη με ψιλοκαρε μαλλι και μικρους βυζους;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Προχθες βραδυ στην Αριστοτελους η Κιμ. Οντως εντυπωσιακο μουνι αλλα ψυχρη στο σαλονι.Ισα που βγηκε απο την πορτα για να την δουμε και ξαναμπηκε.
Στην Συγγρου η Μαντυ και οταν μπαιναμε βγαιναν 2 πιτσιρικια με στην τρελη χαρα και κουβεντιαζανε με την τσατσα για το ποσο καλη περιποιηση τους εκανε!
Περιεργο πραγμα.
Η Μαντυ ειναι μια μαυρομαλλα μελαχροινη με ψιλοκαρε μαλλι και μικρους βυζους;

ναι,μαλλον αυτη...αλλα τα παιδια μαλλον βολευονται με οποια τρυπα να 'ναι!
 

Επισκέπτης
ναι,μαλλον αυτη...αλλα τα παιδια μαλλον βολευονται με οποια τρυπα να 'ναι!
Και εγω οταν ειμουνα μικρος εκανα τρυπες στην αμμουδια και καθομουνα απο πανω με τις ωρες.
Σημερα  Συγγρου 144 η Γιαννα η Τσεχα καλο και υπομονετικο κοριτσι μονο που τελος του μηνα την κανει και δεν ξαναρχετε οπως μου ειπε γιατι δεν γουσταρει το Ελλαδα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom