Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
βριλ.36 η παμελα ρωσσιδα καλονη τρελο κορμι καστανα μαλλια πολυ ομορφη,(ισος η πιο ωραια τανα της Αθήνας), αλλα μεχρι εκει. οποιος ενδιαφερεται να γαμησει ενα πανεμορφο πτωμα, ας μην αργει. δεν εχω ξαναγαμησει πιο παγο γκομενα. παρα την υπομονη της και την επιμονη της να με κανει να τελειωσω( αλλαξαμε 4 στασεις + πιπα και τελικα τελιωσα με μαλακια)οτι χειροτερο εχω παρει τα τελευταια χρονια.
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει στο studio Πειραιώς 109?
Ψαχνω στο site αλλα δεν βρίσκω τίποτα
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Από εξόρμηση Παρασκευή 9/11 νύχτα.  Δροσοπούλου 95 η Αλεξάνδρα. Προσωπικά δεν μου έκανε καμμιά εντύπωση αλλά ο ψυχολογικά κατεστραμένος, τυφλός και ανώμαλος φίλος μου απόφάσισε να μπεί. Βγήκε  ενθουσιασμένος. Μου είπε οτι η κοπέλα είναι πολύ φιλική και υπομονετική (έκατσε στο δωμάτιο τουλάχιστον 20 λεπτά), δεν έλεγε όχι στην εναλλαγή στάσεων και γλύφει @@.
Στην Δροσοπούλου 97 η Βαλέρια. Ρωσσίδα μελαχροινή, ωραίο στήθος μεσαίου μεγέθους και αξιοσημείοτος πάτος, με βλέμα που υπόσχετε βρώμικο γαμήσι. Πολύ καλή πίπα (και ακόποτο για όποιον ενδιαφέρετε) και πρωτοτυπία στις στάσεις. Ξεκίνησε αυτή από πάνω με την πλάτη γυρισμένη σε μένα, μετά στο πλάι, μετά μια που αδυνατώ να περιγράψω (θα χρειαστεί να την σχεδιάσω στο AUTOCAD) και τέλος ξαπλωμένη μπρούμητα με την κωλάρα της τουρλωμένη. Με ωραίο τρόπο μου είπε οτι πρέπει να τελειώσω αφού ήμασταν κανένα τέταρτο στο δωμάτιο. Αυτό που με εξίταρε τρελλά ήταν το στύλ του one night stand που είχε (γαμιόμαστε σαν τα σκυλιά και αντίο). 
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές αν κάποιος ξέρει το σημερινό πρόγραμμα από Τριγγέτα 3 και Συγγρού 144 ας το αναφέρει μπας και ρίξουμε κανένα καλό σημέρα.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Αν και δεν πολυπαω σε στουντιο διαβαζω και βαθμολογω τις κριτικες. Να ρωτησω κατι ; Αφου για αυτην την Νατασα της Ιππονακτος εχουν γραφτει 100.000 κριτικες κακες γιατι καποιοι ξαναπηγαινουν και μετα κλαινε τα λεφτα τους ;  :idiot:
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Για όσους ενδιαφέρονται, στο στούντιο στην Αθανασίας 3, η Μαρία δουλεύει κάθε Δευτέρα, Παρασκευή και Κυριακές πρωί. Αν μάθω και για τις άλλες, θα ενημερώσω.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα σιναγονιστεσ για τον φιλο που ροταει γεια πειραιοσ πεταμενα λεφτα δεν ειναι καν στουντιο χαιρετο :jerking:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
απογευματινή βάρδια
Λέλας Κ 354 ισόγειο κλειστό
Λέλας Κ 35 1ος όροφος, μια Άντζελα ή Μικαέλα. Ψιλή , ξανθία με μεγάλα βυζιά. Δεν μου άρεσε το σώμα της και έφυγα
Δροσοπούλου 97. ειχε 2 κοπέλες! Μια ψιλή Άντζελα νομίζω την λέγανα πάρα πολυ μέτρια με όυλη στην κοιλιά και μια κοντή (Γιάννα) ψιλοάισχος. Δινανε και κώλο με 80 ευρώ.
Δροσοπούλου 95 η Αλεξάνδρα, άισχος ουτε για 15 ευρώ στο Μεταξουργείο δεν κάνει.
Συμπέρασμα: Πάρα πολυ χαμηλό επίπεδο στα στούντιο.
Καλά περιμένουν να τους δώσουμε 50 ευρώ για αυτά τα μπάζα?
Στη συνέχεια Βριλησσου 46 η Κιμ, πάρα πολυ εμφανίσιμη αλλά δεν πέρασα.
Τελικά πηγα στα σίγουρα και κατάθεσα.
Βριλησσού 36 στην Πάολα πρώην Σάσα.
Αν και σε υπηρεσίες ειναι μέτρια, κάνει φοβερό γλειψιμο αρχιδιών και σε εμφάνιση και σεξ απόλ την θεωρώ την πιο όμορφη γυνάικα στα στούντιο αυτή τη στιγμή.
Απλα είναι ψυχωτική και θέλει ειδική μεταχείρηση για να περάσετε καλά.
Η παολα η Σασα η Κιμ στην Αριστοτελους ειναι γαμω τις τυπισες οπως το ακουτε.
Μαγκακι της πιατσας παιδι που μπορεις να πεις και δυο κουβεντες .
Συμφωνω με Ζερο Απολυτα.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Η Νταρια μονο πρωινα γιατι τα απογευματα εχει μαθηματα.
Στο επανω αν δεν κανω λαθος.
Με αλλα λογια δηλαδη, το βραδυ μαθητρια , το πρωι εκδιδομενη.
Σαν τιτλος τσοντας δεν ακουγεται;  :rockon:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Αν και δεν πολυπαω σε στουντιο διαβαζω και βαθμολογω τις κριτικες. Να ρωτησω κατι ; Αφου για αυτην την Νατασα της Ιππονακτος εχουν γραφτει 100.000 κριτικες κακες γιατι καποιοι ξαναπηγαινουν και μετα κλαινε τα λεφτα τους ;  :idiot:
Απο τοτε που εφυγε η Αντριαννα και ποσο μαλλον η Μελινα απο αυτο το στουντιο που τοτε ηταν στις δοξες του τωρα περναει την απολυτη παρακμη. Κριμα και ειναι τοσο τιμημενο στουντιο.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Επισκέφθηκε κανείς το νέο στουντι στην Παρασίου;
Πήγα και ήταν η Αλεξάνδρα, η ψηλή από Βριλησού 60. Τι είναι παράρτημα της Βριλησού-Παιωνίου;
 

koulou

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
πηγα την κυριακη τριγγετα με Βανεσσα απο συμμετοχη δεν ελεγε και πολλα αλλα κατα ταλλα ειχε μεγαλο στηθος και ωραιο σωμα γενικα
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
aleksandrosbig μπορείς να μου πεις ποιά μέρα δουλεύει το απόγευμα στη Φραντζή η Βαλέρια;
(το πρωί δε με βολεύει ιδιαίτερα και με τη συγκεκριμένη κοπέλα μπορώ να πω πως έχω κάποιο κόλημα)! :think:
τεταρτη απογευμα
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Χθεσινή απογευματινή βόλτα σε studios περιοχής Ν.Κόσμου.
Δεν είμαι fun των studios, θεωρώ ότι πρόκειται για μπουρδέλα με πιο καλό δωμάτιο και τίποτα περισσότερο.
Στο παρελθόν περιστασιακά πήγαινα Ιππώνακτος για Μελίνα ή Αντριάννα
Χτες μου είχε κάτσει για κουλούρι.
Τζίφος.
Στη Φραντζή 47 ήταν η Αγάπη, άβυζη, άκωλη, άχρωμη, άγευστη.
Στην Ιππώνακτος 14 ήταν η Μαργαρίτα, ευτραφής βυζοπούλα.
Στην Βούρβαχη 19 ήταν η Αλίνα, ψηλή μελαχροινή, σιλικονάτη, η καλύτερη από τις προηγούμενες, αλλά καμία δεν έδινε κουλούρι.
Η ευγενέστατη τσατσα στο Βούρβαχη άρχισε να μου λέει ένα σωρό προγράμματα, τα  οποία ήταν για γέλια.
Το απλό 40 €.
Το κανονικό 50 €. (ποιά η διαφορά της μίας ξεπέτας από την άλλη??)
Το 69 δεν θυμάμαι , αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί χρεώνεται επιπλέον το 69.
Και μετά sexshow, αυταρχικά κλπ.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Επίσκεψη μου χθες το απόγευμα στην Αριστοτέλους. Από εμφάνιση το μαγαζί δε λέει ως γνωστόν. Δούλευε η ΚΙΜ, πολύ ωραία παρουσία: Ψηλή, μελαχροινή, κορμάρα.
Αλλά: δεν άφηνε να την ακουμπάς πουθενά και αν και έχει καλή τεχνική στην πίπα το έκανε τόσο αγκαρία που με ξενέρωσε. Ξεπέτα λοιπόν.
Στο τέλος έβγαλε και ένα λόγο περί ποιανού είναι η απόλαυση στο χώρο αυτό και πόσο της αρέσει να κάθεται όταν ο πελάτης δεν κάνει κάτι για να γουστάρει κι αυτή. Μόλις πήγα να της απαντήσω άνοιξε την πόρτα κι έφυγε. Ο ορισμός της ψυχοπάθειας.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παλικαρια εχω μια απορια,θελω καποιος να μου πει γιατι να δωσω 50-100€ σε στουντιο και οχι 20-30€ σε απλο ταπεινο μπουρδελο?
χτες πηγα αριστοτελους και συγγρου144 και ενιωσα την απολυτη παρακμη οι κοπελες με τουπε και υφος 1000 καρδιναλιων ασε που η Κιμ στην αριστοτελους μολις ειχε τσακωθη με ενα πελατη και το τι μας εσουρε δεν λεγετε απο το μουνι που μας πεταξε μεχρι οτι μας κανει χαρη και εγω απαντω ΝΑΙ μωρη πουτανα ο πελατης εχει απαιτησεις σου χωνει ενα 50€ για να σε χουφτωσει να σε γαμησει οπως ξερει και γουσταρει αυτος και τελος παντων αν δεν μπορεις κανε αλλη δουλεια και αν δεις 50€ σε δεκα λεπτα ελα να μας γαμησεις οπως ελεγες χτες.
τελικα τα στουντιο ειναι η μεγαλητερη απατη που εχω δει στο μασαζ μπορει να δωσεις 70-80-100€ αλλα τουλαχιστον σε τριβει και 45 λεπτα εκει με τα ιδια λεφτα γαμας μια φαντασια ενα τιποτα που στο τελος αντι να νιωθεις γεματος απλα κλαις το μεροκαματο σου!!!
παλικαρια καντε τις πουτανες να παρακαλανε και οχι εμεις αυτες!!!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
παλικαρια εχω μια απορια,θελω καποιος να μου πει γιατι να δωσω 50-100€ σε στουντιο και οχι 20-30€ σε απλο ταπεινο μπουρδελο?
χτες πηγα αριστοτελους και συγγρου144 και ενιωσα την απολυτη παρακμη οι κοπελες με τουπε και υφος 1000 καρδιναλιων ασε που η Κιμ στην αριστοτελους μολις ειχε τσακωθη με ενα πελατη και το τι μας εσουρε δεν λεγετε απο το μουνι που μας πεταξε μεχρι οτι μας κανει χαρη και εγω απαντω ΝΑΙ μωρη πουτανα ο πελατης εχει απαιτησεις σου χωνει ενα 50€ για να σε χουφτωσει να σε γαμησει οπως ξερει και γουσταρει αυτος και τελος παντων αν δεν μπορεις κανε αλλη δουλεια και αν δεις 50€ σε δεκα λεπτα ελα να μας γαμησεις οπως ελεγες χτες.
τελικα τα στουντιο ειναι η μεγαλητερη απατη που εχω δει στο μασαζ μπορει να δωσεις 70-80-100€ αλλα τουλαχιστον σε τριβει και 45 λεπτα εκει με τα ιδια λεφτα γαμας μια φαντασια ενα τιποτα που στο τελος αντι να νιωθεις γεματος απλα κλαις το μεροκαματο σου!!!
παλικαρια καντε τις πουτανες να παρακαλανε και οχι εμεις αυτες!!!!!!!!!
H Κίμ-Πάολα-Σάσα τσακώθηκε με πελάτη?
Αδύνατόν!
:2funny:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Να θυμίσω πρόσφατη ιστορία με Κιμ Αριστοτέλους, όπου της αφήνω tip πριν από το μάτς, εξελίσσεται ωραία ο αγώνας και μετά το σφύριγμα λήξης φεύγει χωρίς να το πάρει.
Καθώς ετοιμάζομαι σκέφτομαι ότι το ξέχασε, και το μαζεύω για να της το δώσω έξω. Καθώς κάνω να βγώ από το δωμάτιο, κάνει ντού και μου τα χώνει "ΑΥΤΟ ΜΗ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ" και εξαφανίζεται.
Αλλο μαγκιά και άλλο ψυχοπάθεια.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
α αυτη η μαλακισμενη θελει ενα μπουζουριασμα απο ηθων να δει το μουνι στο κολο της!!
εμπαρκο στις μαλακισμενες..............................
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom