Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τωρα τι παιζει σε συγγρου 144 και βουρβαχη
 

koulou

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
αποτι εμαθα η Ιζαμπελλα θα ειναι συγγρου 144 τη δευτερα απο 5 το απογευμα και μετα πηγα σημερα και το ρωτησα
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τιποτα καλο για τωρα απο νεο κοσμο η συγγρου΄΄
 

Επισκέπτης
Χτες Αριστοτελους πρωινη η Σαντρα Γερμανιδα Παντσερ το οποιο δινει και λοκο.
Απογευματινη η Χαρα Ελληνιδα την οποια εχω παρει πιο παλια και η οποια το τιμαει το 50αρικο. Ειχε δε ομορφιες πολλες και κεφια με το χαμογελο στο στομα.
Πρωινη στο Συγγρου 144 Μαργαριτα Πολωνεζα Βαρη πυροβολικο μου φανηκε και την εκανα.
Φραντζη 47 καποια καινουργια πιτσιρικα μελαχρινη πρωτη της μερα που ανοιξε και την πορτα ,νοστιμουλα δεν θυμαμαι ονομα και εμεινε και καταπληκτη οταν της ειπα οτι θα περασω μετα.Απαντηση της ΤΙ ΦΕΥΓΕΙΣ.
Ιππονακτος ενα ξανθο κοντο καρο με πατατες.
Τριγγετα οπου κατεθεσα κιολας η Ραμονα δηλωνει Σπανιολα νεαρη ομορφη και τσαχπινα με πολλη δυναμικο τσιμπουκι και πολλα κουνηματα στον πηδο.Συνηστατε με τα μπουνια.
Σημερα Τριγγετα Ιζαμπελα ολα τα λεφτα οπως παντα.
Η Ιζαμπελα θα ειναι σε λιγο καιρο μονο Κηφισου οπως μου ειπε γιατι κουραστηκε με τα περα δωθε και στα 4 μαγαζια.
Αυτα και καλη σας μερα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η μαργαριτα φιλε baby εκτος του τρελλου δερματος που εχει, γαμαει ΚΑΙ δερνει !!!!

ανηκει στις ανακαλυψεις του μεγιστου zero..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
τούμπανο η Μαργαρίτα με φοβερές πολωνικές φυσικές βυζάρες!
Αξίζει και με το παραπάνω το 50αρι
 

Επισκέπτης
Καλα ρε μαγκες δεν ειπα και τιποτα απλως επειδη χωρτασα με την Sheila την προηγουμενη βδομαδα ΒΥΖΑΡΕΣ με το παραπανω ειπα να παρω κατι πιο light.
Θα την εχω στα υποψην.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλα ρε μαγκες δεν ειπα και τιποτα απλως επειδη χωρτασα με την Sheila την προηγουμενη βδομαδα ΒΥΖΑΡΕΣ με το παραπανω ειπα να παρω κατι πιο light.
Θα την εχω στα υποψην.

εσυ μπορει να χορτασες με την sheila αλλα εγω εκανα αλλα καλυτερα χορτασματα.......τα υπολοιπα σε πμ...
 

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
τιποτα καλο για τωρα απο νεο κοσμο η συγγρου΄΄Περασα σημερα απο Συγγρου 144 ηταν η Τανια..εκανα το λαθος και περασα.Εκλαψα το 50ρικο. Μακρυα παιδια...αγαρεια η κυρια  στη μαυρη λιστα.Χαλασε και αυτο το μαγαζι..να μας πουν να δινουμε τα 50 απ εξω στην πορτα  οχι να μας δουλευουν τοσο ασχημα
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Εχουμε μαθει καθολου το ωραριο της Νταριας στο Λελας Καραγιαννη?Επειγον ενημερωση!
 

Επισκέπτης
Η Νταρια μονο πρωινα γιατι τα απογευματα εχει μαθηματα.
Στο επανω αν δεν κανω λαθος.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Υπαρχουν τοσα ωραια πουτανακια στη φυληs οπωs η ολγα,το φοβερο,τσαχπινικο κοντοπουτανο με τιs θεικεs πατουσεs!γιατι τιs χαραμιζουν εκει?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
απογευματινή βάρδια
Λέλας Κ 354 ισόγειο κλειστό
Λέλας Κ 35 1ος όροφος, μια Άντζελα ή Μικαέλα. Ψιλή , ξανθία με μεγάλα βυζιά. Δεν μου άρεσε το σώμα της και έφυγα
Δροσοπούλου 97. ειχε 2 κοπέλες! Μια ψιλή Άντζελα νομίζω την λέγανα πάρα πολυ μέτρια με όυλη στην κοιλιά και μια κοντή (Γιάννα) ψιλοάισχος. Δινανε και κώλο με 80 ευρώ.
Δροσοπούλου 95 η Αλεξάνδρα, άισχος ουτε για 15 ευρώ στο Μεταξουργείο δεν κάνει.
Συμπέρασμα: Πάρα πολυ χαμηλό επίπεδο στα στούντιο.
Καλά περιμένουν να τους δώσουμε 50 ευρώ για αυτά τα μπάζα?
Στη συνέχεια Βριλησσου 46 η Κιμ, πάρα πολυ εμφανίσιμη αλλά δεν πέρασα.
Τελικά πηγα στα σίγουρα και κατάθεσα.
Βριλησσού 36 στην Πάολα πρώην Σάσα.
Αν και σε υπηρεσίες ειναι μέτρια, κάνει φοβερό γλειψιμο αρχιδιών και σε εμφάνιση και σεξ απόλ την θεωρώ την πιο όμορφη γυνάικα στα στούντιο αυτή τη στιγμή.
Απλα είναι ψυχωτική και θέλει ειδική μεταχείρηση για να περάσετε καλά.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Υπαρχουν τοσα ωραια πουτανακια στη φυληs οπωs η ολγα,το φοβερο,τσαχπινικο κοντοπουτανο με τιs θεικεs πατουσεs!γιατι τιs χαραμιζουν εκει?
σε ποιο μαγαζι ειναι η ολγα φιλαρακο?ποδομαλακια κανει?
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Βριλ. 46 η τσέχα κιμ. Τρελό ξανθό μωρό με απίστευτο πρόσωπο και μπλε ματι. Στο δωμάτιο πολύ φιλική και δεκτική χωρίς βιασύνες. Πίπα μέτρια αλλά το κυρίως μέρος σε αποζημιώνει. Δυστυχώς τελείωσα νωρίς και δεν πρόλαβα να τη χαρώ σε όλες τις στάσεις.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.768
Πόντοι
5.975
aleksandrosbig μπορείς να μου πεις ποιά μέρα δουλεύει το απόγευμα στη Φραντζή η Βαλέρια;
(το πρωί δε με βολεύει ιδιαίτερα και με τη συγκεκριμένη κοπέλα μπορώ να πω πως έχω κάποιο κόλημα)! :think:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Χτες Αριστοτελους πρωινη η Σαντρα Γερμανιδα Παντσερ το οποιο δινει και λοκο.
Απογευματινη η Χαρα Ελληνιδα την οποια εχω παρει πιο παλια και η οποια το τιμαει το 50αρικο. Ειχε δε ομορφιες πολλες και κεφια με το χαμογελο στο στομα.
Πρωινη στο Συγγρου 144 Μαργαριτα Πολωνεζα Βαρη πυροβολικο μου φανηκε και την εκανα.
Φραντζη 47 καποια καινουργια πιτσιρικα μελαχρινη πρωτη της μερα που ανοιξε και την πορτα ,νοστιμουλα δεν θυμαμαι ονομα και εμεινε και καταπληκτη οταν της ειπα οτι θα περασω μετα.Απαντηση της ΤΙ ΦΕΥΓΕΙΣ.
Ιππονακτος ενα ξανθο κοντο καρο με πατατες.
Τριγγετα οπου κατεθεσα κιολας η Ραμονα δηλωνει Σπανιολα νεαρη ομορφη και τσαχπινα με πολλη δυναμικο τσιμπουκι και πολλα κουνηματα στον πηδο.Συνηστατε με τα μπουνια.
Σημερα Τριγγετα Ιζαμπελα ολα τα λεφτα οπως παντα.
Η Ιζαμπελα θα ειναι σε λιγο καιρο μονο Κηφισου οπως μου ειπε γιατι κουραστηκε με τα περα δωθε και στα 4 μαγαζια.
Αυτα και καλη σας μερα.
Μήπως ξέρει κάποιος συναγωνιστής σε ποιό νούμερο στην Αριστοτέλους είναι η Χαρά ?
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ξερε κανεις που παιζει ηΚατερινα ψηλη ξανθια νταρντανα? :helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom