Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Θα ήθελα να αναφέρω το εξής προς το site αν και νομίζω ότι μπορεί να είναι ήδη γνωστό και να μη σχετίζετε με τις επιθέσεις προς το site.Δεν ξέρω κιόλας αν είναι και το θέμα κατάλληλο αλλά ψάχνοντας τις ημέρες που το site ήταν κλειστό βρήκα μια διεύθυνση η οποία αυτοπροσδιοριζόταν ως ο νέος και μοναδικός ερωτικός οδηγός για Αθήμα και επαρχία και είχε στον κατάλογό του τα studio της Λ.Συγγρού 245 και Δροσοπούλου 97 , διάφορα club kλπ και ορισμένα τηλέφωνα και φωτογραφίες από call-girls και καλά.Λέτε λόγω της επιτυχίας του site να βρέθηκε αντίπαλος ? Αν δεν έχει πέσει στην αντίληψη σας ίσως χρήζει να το ψάξετε.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια ειχα καιρο να διαβσω τα σχολια.σημερα ειδα πως υπαρχει μια ανακριβεια σχτικα μ'εμενα. οχι δεν ειμαι αλβανιδα καιαυτα αρχισαν να λεγονται απο τοτε που αποφασισα να φυγω απο λιοσιων 278.συμβαινει οταν την κανεις απο ενα μαγαζι να λενε για να σε"χτυπησουν"ας πουμε.οποιος εχει αμφιβολια μπορει να ζητησει ταυτοτητα. συγνωμη που μπαινω στην συζητηση αλλα νομιζω πωςν ςπρεπε να το ξεκαθαρισω.ΠΑΟΛΑ (ΦΡ.47)ΦΙΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
κοπελα μου δεν πα να εισαι και απο τις φιλιπινες. τι μας νοιαζει τι καταγωγη εχεις. αλλα επειδη επεσε το σαιτ την προηγουμενη βδομαδα δεν μπορεσα να στειλω ανταποκρισεις.ειχα πηδηξει την παολα που ειναι στην Φραντζη 47 την ιδια κοπελα στο στουντιο της βριλησσου 12.Κατσε να σου κανω και περιγραφη.σχετικα ψηλη, μακρυ καστανο μαλλι και δυο βυζαρες που ηθελα να βαλω το κεφαλι μου να κοιμηθω μεχρι τελος.μηπως εισαι αυτη η παολα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μεσημεριανη (γυρω στις 15:00) ενημερωση για το καινουριο σχετικα στουντιο της μεγαλου αλεξανδρου 133 διπλα στο βενζιναδικο της ΒΡ....

ανοιγει ο τσατσος μασουλωντας γυρο με κρεμυδια και με παιρνουν τα ντουμανια..

μου λεει καθησε στο σαλονι και τρεχω να καθησω για να φυγω απ το πεδιο βολης του κρεμυδο-νεφους..

σκαει το τεμαχιο. 27 κιλα ολοκληρο (μαζι με τα τακουνια και βυζι 8 φορες μικροτερο απ το δικο μου..

διαλογος:

- περνα καλε κυριε, να κανουμε τρέλλες..
- τι προγραμματα κανεις ??
- τα παντα !!!!
- κανεις πρωκτικο ????????????
- οχι, τα παντα εκτος πρωκτικο..
- ωραια, κανεις ακαπωτη πιπα ????????????
- οχι, τα παντα εκτος απο πρωκτικο και ακαπωτη πιπα..
- ωραια, κανεις στριφογυρστο πισωκωλομπρουμυτο ????????????????
- οχι, κανω τα παντα εκτος απο πρωκτικο, ακαπωτη πιπα και απ αυτο που ειπες..
ακολουθει κενο 5-10 δευτερολεπτων και ξανα-λεει: τι ειναι αυτο που ειπες ????



και μετα πηγα για μεσημεριανα τσιπουρα που κρατανε ακομη..  :) :)
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
μεσημεριανη (γυρω στις 15:00) ενημερωση για το καινουριο σχετικα στουντιο της μεγαλου αλεξανδρου 133 διπλα στο βενζιναδικο της ΒΡ....

ανοιγει ο τσατσος μασουλωντας γυρο με κρεμυδια και με παιρνουν τα ντουμανια..

μου λεει καθησε στο σαλονι και τρεχω να καθησω για να φυγω απ το πεδιο βολης του κρεμυδο-νεφους..

σκαει το τεμαχιο. 27 κιλα ολοκληρο (μαζι με τα τακουνια και βυζι 8 φορες μικροτερο απ το δικο μου..

διαλογος:

- περνα καλε κυριε, να κανουμε τρέλλες..
- τι προγραμματα κανεις ??
- τα παντα !!!!
- κανεις πρωκτικο ????????????
- οχι, τα παντα εκτος πρωκτικο..
- ωραια, κανεις ακαπωτη πιπα ????????????
- οχι, τα παντα εκτος απο πρωκτικο και ακαπωτη πιπα..
- ωραια, κανεις στριφογυρστο πισωκωλομπρουμυτο ????????????????
- οχι, κανω τα παντα εκτος απο πρωκτικο, ακαπωτη πιπα και απ αυτο που ειπες..
ακολουθει κενο 5-10 δευτερολεπτων και ξανα-λεει: τι ειναι αυτο που ειπες ????



και μετα πηγα για μεσημεριανα τσιπουρα που κρατανε ακομη..  :) :)

AΨΟΓΟΣ ευλογητοοοοοοοοςςςςςς!
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Φανταζεσαι να σου ελεγε οτι κανει στριφογυριστο πισωκολομπρουμιτο και να σε εστελνε. :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παλι για τσιπουρα θα πηγαινα ετσι οπως ηταν.. :grin:
για πλακα της τα ρωτουσα..  :P
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Γιατι πατερ ζαλαδα σου φεραν τα τσιπουρα ζαλαδα θα ειχες και απο το στριφογυριστο. Εκτος και αν σου ηρθαν ποιο φθηνα τα τσιπουρα. *P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με τετοιο το τεμαχιο, ηπιαμε τοσα τσιπουρα για να το ξεχασουμε που ηρθε μία άλλη..
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
- ωραια, κανεις στριφογυρστο πισωκωλομπρουμυτο ????????????????
- οχι, κανω τα παντα εκτος απο πρωκτικο, ακαπωτη πιπα και απ αυτο που ειπες..
ακολουθει κενο 5-10 δευτερολεπτων και ξανα-λεει: τι ειναι αυτο που ειπες ????
Δέσποτα δεν έχουν όλοι το μορφωτικό σου επίπεδο και την πνευματική σου υπόσταση! Χε,χε.....

Παρεπιπτώντως Πάτερ , μια Μιλάνα που ήταν στην Αριστοτέλους 6 (στο Πάντειο κοντά) την έχεις πετύχει πουθενά;
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Η Στεφανία πάιζει στη Θησεως 365 ή και αλλού και τί ώρες ξέρει κανεις συναγωνιστής?

Πέρασα από εκεί την Κυριακή 21 Οκτ και μου είπαν ότι η Στεφανία αναρώνει από κάποια χειρουργική επέμβαση και θα λείψει κάποιο καιρό.
Αν έχει κάποιος το τηλ από το συγκεκριμένο μαγαζί ας το στείλει με pm γιατί ξέχασα να το ζητήσω ο  :jerking: ...
 

Επισκέπτης
Πέρασα από εκεί την Κυριακή 21 Οκτ και μου είπαν ότι η Στεφανία αναρώνει από κάποια χειρουργική επέμβαση και θα λείψει κάποιο καιρό.
Αν έχει κάποιος το τηλ από το συγκεκριμένο μαγαζί ας το στείλει με pm γιατί ξέχασα να το ζητήσω ο  :jerking: ...
Ευχαριστω φίλε . Παιδιά το τηλέφωνο αν το εχει κανείς ας το στείλει και σε μένα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Κεφαληνίας 75 η Άννα
Δροσοπούλου 95 η Αλίνα Παπαρίζου
Δροσοπούλου 97 η Γιάννα (μακρυά)
Αχαρνών 106 Κατερίνα κοντοποπούτανο σωματώδες, σέξυ
Βριλησού 12 η Αγάπη (απόγευμα η Σαμάνθα)
Βριλησού 46 η Κορίνα
Βριλησού 60 κλειστό

Κατέληξα Δευκαλίωνος όπου και πήρα τη Σιμόνα, Ρουμάνα μελχρινή γλυκύτατη, κόκκινη ζαρτιέρα, κόκκινες πλατφόρμες, κόκκινο μπέιμπι ντολ. Στο δωμάτιο πολύ καλή, δέχεται προτάσεις και ρωτάει συνεχώς τι θες. Παίρνει και πρωτοβουλίες. Χούφτωνα συνεχώς, με φιλούσε και έγλυφε ρόγες, της έβαλα και μου έβαλε δάχτυλο και τελείωσα στο στόμα της (με καπό) και ένα δαχτυλάκι στον κώλο μου.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
η Κατερινα στο Αχαρνων 106 ειναι ξανθια? :idiot:
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή επισκεψη Τριγγέτα στις 18:30.Γιάννα ωραίο ξανθό μωρό 22 Μαίων κατά δήλωσή της από Τσεχία και όχι η Γιάννα της Δροσοπούλου.Το μωρό είναι γλύκα αλλά άπειρο.Μέτρια πίπα,συμμετοχή ελάχιστη,αλλά γούσταρα ομιλητική,δεν βιάζεται,πνευματώδες,ωραίο σώμα με μεγάλο τατού (αετος) ψηλά στη πλάτη.Περιοδεύει στα σπίτια της Τριγγέτα,Λ.Συγγρου 144,στα ΚΤΕΛ,Λ.Βουλιαγμενης και Ισμήνης χωρίς σταθερό πρόγραμμα.ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ τον τελευταίο καιρό και σε μπουρδέλα και σε studio βαριούνται να ανεβαίνουν από πάνω και αν το κάνουν κάθονται λίγη ώρα.Σας έχει τύχει και σε σας ?
 

taras1

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολο το site.Ξερει καποιος σημερα τεταρτη το απογευμα που βρισκεται η ισσαβελα? Ευχαριστω και να στε καλα.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Φιλε πανθηρα, Αλβανιδα ειναι αυτη η Γιαννα.
Επισης ειναι και βραβευμενη απο τους 120 κατασκευαστες επιπλων, για την παροιμιωδη συμμετοχη της στο γαμησι...  
 

alexis33at

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα,

ως καινούργιος στο αθλημα μηπως μπορει κάποιοσ φίλος να μου πει Δευκαλίωνος σε ποιο νούμερο είναι το στούντιο?

Ευχαριστώ
 

partagas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
Χθες, επίσκεψη σε τριγγέτα κατά τις 2 το μεσημέρι. Ξανθιά τσέχα (κατά δήλωσή της) ονόματι Σαμάνθα (νομίζω). Ξεγελάστηκα από το ημίφως και μπήκα. Καλό σχετικά σωματάκι αλλά άγριο δέρμα (με ακμή! στην πλάτη) και ιδρώτας που βρώμαγε... καλά δεν της είχε πει κανένας για το rexona? Απογοήτευση. Έφυγα σιχτιρίζοντας για το 50ρικο.

Τελικά βρήκα την υγειά μου σε Ιπποκράτους 144, με πρόθυμη και εκδηλωτική νεαρά γερμανίδα ονόματι Χριστίνα (όλα τα λεφτά). Περί ορέξεως βέβαια, κολοκυθόπιτα...

 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Καλησπέρα.Ξέρει κανένας γιατί το στούντιο στην  Συγγρού 144 ειναι κλειστό μέχρι το " Σαβατο" οπως γράφει η ταμπέλα?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Περνώντας πριν μερικές μέρες από Καρέα 30, και σε ερώτησή μου προς την τσατσά για τη Σάρα, η απάντηση ήταν πως είναι στην Τσεχία και θα επιστρέψει σε κανά μήνα...Δεν μπορούσα να περιμένω τόσο και λίγη ώρα αργότερα βρέθηκα στην Αχαρνών 106, ξάπλα στο κρεβάτι και με το πουλί όρθιο να περιμένω την Τζούλια, ξανθό πορνίδιο από τη Ρουμανία, μέτρια ως performer στο δωμάτιο... :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom