Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
κοιτα  οτι ειναι η Εφη εκει ειμαι σιγουρι αλα αν ειναι καλη ι οχι αυτο θα πει καποιος που εχει δοκιμασει,τωρα αμα πλεκουν βελονακια λες.....ξερω εγω φιλια πολα....
Δοκιμασε την και μετα πες μας  :tooth:  :rockon:
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
λεω να αφησω σε εσας καλυτερα.......
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
κατερινα ξανθια ψηλη νταρντανα την ειδες κανεις που δουλευει? :think:πειτε οποιος ξερει κατι συναθλητες να παω να πιτσιλισω :tickedoff:
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
ποιος συναγωνιατης ηταν Αριστοτελους κατα τις 11 το βραΔΥ ΧΘΕς που ειχε μια μελαχροινη με ωραιο πεταχτο κωλαρακι;
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
...τεραστια κριση ποιοτητας πρεπει να περνανε τα στουντιο αν κρινω απο  τα σχολια και απο τις δικες μου προσωπικες εμπειριες τελευταια....κανουμε αμαν να βρουμε μια κοπελα της προκοπης.....
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Εγώ ψηφίζω Λίζα (Σικελία) που παίζει εναλλάξ

Τριγγέτα
Ισμήνης
Κηφισού

Ξανθιά που δηλώνει ότι γουστάρει να πηδιέται και γιαυτό κάνει αυτή τη δουλειά/
Ωραίο γκομενάκι, χωρίς τατού, βυζάκι καλό, κωλαράκι καλό, κίνηση και συμμετοχή καλή, πιστεύει στις ευεργετικές ιδιότητες του πυγοραπισματος.

Αλλά...δύσκολο να τη βρεις διαθέσιμη πάντα, γυρνάει το Karussel πολύ.
 

Επισκέπτης
Μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου ειναι πια τα κοριτσια που αξιζουν στα studio.
Μερικα απο αυτα.
Ιζαμπελα
Ζλατα
Σονια
Εγω μονο αυτες προτημω και προτεινω.
Τωρα ολες οι αλλες ειναι θεμα γουστου. :rockon:
Αν ξεχασα και καμμια μην βαλετε τις φωνες εμενα αυτες μου ηρθαν στο μυαλο. :2funny: :2funny:
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καρέα 30 --- Λορι ξανθιά απάτη μεγάλη
Αριστοτέλους Καλλιθεα - Κάρμεν Μελαχροινή Μολδάβα ωραίο μ** αλλα ακόμα μεγαλύτερη απάτη.....
ΜΑΥΡΟ


 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Επίσκεψη το Σάββατο το μεσημέρι στην Φραντζή 47 όπου βρήκα την Αγάπη.
Ήταν καλή και μπορώ να πω ότι άξιζε το πενηντάρικο

Αλλά ήθελα να αναφέρω μία στιχομυθία με την τσα[sup]2[/sup] πριν μπω.
Την ρώτησα πότε είναι η Ντάρια και μου είπε επι λέξει ότι "πήρε τον πούλο" 
γιατί έκανε διάφορα με τους πελάτες δηλαδή ζήταγε επιπλέον λεφτά και υπήρχαν διαμαρτυρίες....


 

Επισκέπτης
Επίσκεψη το Σάββατο το μεσημέρι στην Φραντζή 47 όπου βρήκα την Αγάπη.
Ήταν καλή και μπορώ να πω ότι άξιζε το πενηντάρικο

Αλλά ήθελα να αναφέρω μία στιχομυθία με την τσα[sup]2[/sup] πριν μπω.
Την ρώτησα πότε είναι η Ντάρια και μου είπε επι λέξει ότι "πήρε τον πούλο" 
γιατί έκανε διάφορα με τους πελάτες δηλαδή ζήταγε επιπλέον λεφτά και υπήρχαν διαμαρτυρίες....
Πηρε τον πουλο και ξαναπιασε το παλιο της ποστο στην Λελας.
 

spz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
εχτες κατα τις 5 ιπκκρατ 144 ιζαμπελα πολυ καλη μονο τριτη απ οτι ειπε ειναι εκει μεχρι τις 6
 

Επισκέπτης
Η Στεφανία πάιζει στη Θησεως 365 ή και αλλού και τί ώρες ξέρει κανεις συναγωνιστής?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πηρε τον πουλο και ξαναπιασε το παλιο της ποστο στην Λελας.

ναι, επιβεβαιωνω κι εγω. επιασε πρωινη βαρδια στη λελας και οι μαλακιες που της προσαπτουν μαλλον για τον πουτσο ειναι..
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Έβγαζε μάτι ότι οι επίμαχες κριτικές ήταν στημένες. Απορώ πάντως με τη μαλακία αυτών που την έδιωξαν τόσο εύκολα, παίρνοντας τοις μετρητοίς τις βλακείες που είπαν δύο, τρία άτομα.

Ούτως ή άλλως πάντως μάλλον απίθανο μου φαινόταν αυτό που γράφτηκε ότι έφυγε για Ρωσία. Όπως μου έλεγε η ίδια πριν κάνα μήνα, μόλις αγόρασε καινούργιο σπίτι και σχεδίαζε να αρχίσει να παρακολουθεί μαθήματα σε σχολή τουριστικών επαγγελμάτων.
μονο οι κριτικες για τα 3 ατομα δεν ηταν.απλως θα τσακωθηκε με τους αφενταδες τις και αλλαξε ποστο.συνηθισμενο στις πουτανες.την συγκεκριμενη την εχουμε πετυχει σχεδον σε ολα τα στουντιο σιγα μη δινουν σημασια τι γραφει ο ενας και ο αλλος εδω μεσα.περισσοτερες λεπτομερεις εγραψα εδω για την συγκεκριμενη πουτανα.και για τελος ελεος με αυτην την πουτανα ειναι πανω απο χρονο στα μπουρδελα και καποιοι εχουν παθει εμμονη με αυτην.Τοσες και τοσες ρε παιδια υπαρχουν.Η Ζλανα η Τσεχα ειναι πολυ ανωτερη απο αυτην και καινουργιο τεμαχιο στην πιατσα.Να ειμαστε ακριβοδικαιοι στις κριτικες μας και καλες καταθεσεις σε ολους μας.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
θα ηθελα να ρωτησω αν παιζει ακομα η μελινα στη σερβιων!
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Ετοιμάζομαι για κυψελιώτικη τσάρκα ενημέρωση σε λίγο. Για το ποιες δουλευουν σήμερα και τι προσφέρεται!!!!!!!!!!!!!!!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.774
Πόντοι
5.975
ΟΡΜΑ με πάθος και ένταση,ω τρισμέγιστε άρχοντα της καύλας και τιμώρησε τα πονηρά και άτακτα πορνίδια με τις ευλογίες όλων μας (respect pitsilistis)!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom