Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (1 μέλη και 49 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μετα απο αυτα παει και η Παολα αποσυρθηκε απο οτι εμαθα απο μια φιλη της.
Μαλλων για αυτο τον λογο εκανε μανουρα τον τελευταιο καιρο.
Οποιος πηρε πηρε .
Αντε Παολα στο καλο.
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
καλημερα.εχει κανενας σας πρωινη ενημέρωση??Σημερα που χω ρεπο.
εχω παρατηρησησει οτι το 90% της ενημερωσης ειναι για απογευμα-βραδυ..Τοτε ομως ειμαι με την γυναικα μου και ειναι δυσκολο να ξεμυτισω!!
 

TARAS2c

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος που πινει τον καφε της σημερα το απογευμα η ζλατα ρε αγορια?????


edit giorgospapa: διορθωθηκε ο τιτλος..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δοκιμασε πατησιων 674..
 

TARAS2c

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος που πινει τον καφε της σημερα το απογευμα η ζλατα ρε αγορια?????
Εστω η ισαβελα, εχω σπασει τα τηλεφωνα και δεν υπαρχουν πουθενα.
Γνωριζει καποιος?


edit giorgospapa: διορθωθηκε ο τιτλος..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το θρεντ συγχωνευτηκε..

φιλε TARAS2c ΔΕΝ ηταν αναγκη να δημιουργηθει νεο θρεντ για να μαθεις κατι το οποιο συζητειται κατα κορον σε αυτο το θρεντ.

 

TARAS2c

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις δικιο συγνωμη,επειδη καινουργιοσ εδω, εψαχνα να βρω πως μπορω κα βρω το θρεντ αυτο.Τελος παντων δεν θα επαναληφθει.Μου ειπες οτι μπορει να βρισκεται στην πατησιων, εχεισ καποιο τηλ. εκει δεν υπαρχει στα στουντιο, επειδη θα ερθω απο μακρια, μην κατεβω αδικα.Η ισσαβελα επισης μηπωσ ξερει καποιος που μπορει να ειναι σημερα το απογευμα?Μπας και πετυχω καμια σημερα.
 

Επισκέπτης
Εχεις δικιο συγνωμη,επειδη καινουργιοσ εδω, εψαχνα να βρω πως μπορω κα βρω το θρεντ αυτο.Τελος παντων δεν θα επαναληφθει.Μου ειπες οτι μπορει να βρισκεται στην πατησιων, εχεισ καποιο τηλ. εκει δεν υπαρχει στα στουντιο, επειδη θα ερθω απο μακρια, μην κατεβω αδικα.Η ισσαβελα επισης μηπωσ ξερει καποιος που μπορει να ειναι σημερα το απογευμα?Μπας και πετυχω καμια σημερα.
ι τριγετα ι σιγρου θα ειναι το πορνιδιο ισαβελα..σινιθος εκι πιτσιλιετε!!!!κανε μια τσαρκουλα καυλιαρι μου και θα βρεις πολλα πορνιδια εδο στιν προτευουσα τισ ιδονις!!
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Η Ισαβέλλα σήμερα είναι Τριγγέτα 3 Ν.ΚΟΣΜΟΣ αλλά συναγωνιστή δεν ξέρω ωράριο.΄Ισως είναι μέχρι της έξι το απόγευμα.Πάρε τηλέφωνο ( θα το βρείς από τον κατάλογο των studio του site).Ειδικά για Ισαβέλλα να ξέρεις Δευτέρα και Παρασκευή Συγγρού 144, Τετάρτη και Κυριακή Τριγγέτα 3,Τρίτη βράδυ Ιποκράτους 144.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η ξενερωτη Αλεξια αποψε Φραντζη 47-Λεω να κανω καμια καλη στουντιοτσαρκα αλλα που να καταληξω δεν ξερω...
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ξερει κανεις που παιζει κ τι ωρα η Κατερινα η ξανθια νταρντανα? :helpplea: :rockon:
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα φιλαρακια λοιμπον καινουρια στην σμηρνης 2 μωλης εμαθα,εχτες πρωτη μερα δουλεια απω βουλγαρια Εφη το ωνοματης απω τη μου ειπανε πολυ ωραια κωπελα,α στην συνγρου ειναι η Μαντι μηλεισα μαζι της τωρα κ οι δυο θα ειναι μεχρι 6 το απογευμα...φιλια πολα με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ :-*
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
η κατερινα που παιζει ?θα βοηθησει κανεις? :think:
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Το σμηρνης 2 ποιό είναι ? ΣΙΜΟΝΕ ποιό εννοείς σμηρνης 2 ? Μπορεί να βοηθήσει κάποιος ?
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια στην δαφνη οδος σμηρνης 2 στο 1 οροφο καταλαβες τωρα....
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Ι Σ Μ Η Ν Η Σ 2 Δάφνη και όχι σμηρνης 2 , δεν πειράζει πάντως συννενοηθήκαμε.Σιμόνε σίγουρα καλη η Έφη ? όσο για τη Μάντυ ξέρουμε όλοι τι εστί Μάντυ. " Τελείωνε-τελείωνε έχω και δουλειά " Αναρωτιέμε μήπως εκεί που κάθονται με την τσατσά μήπως πλέκουν βελονάκι και για αυτό λέει συνέχεια ότι έχει δουλειά γιατί αλλιώς δεν εξηγείται ! !
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Επισκεψη χθες βραδυ Αχαρνων 85

Εκει ηταν η Ειρηνη,Ρωσιδα-προγραμμα 40€ και τιποτα το ιδιαιτερο

Καλυτερα περασα με το κοντοπουτανο μελαχρινο Ρουμανακι με τους μεγαλους βυζους στην Κεραμεικου 13α παρα εκει

Ακολουθουν κριτικες στα αναλογα thread
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Κωνσταντινουπόλεως 130 (κοντά στην Αχιλλέως) διαφημίζει μιγαδάκια. Έχει άποψη κανείς συναγωνιστής;
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα  οτι ειναι η Εφη εκει ειμαι σιγουρι αλα αν ειναι καλη ι οχι αυτο θα πει καποιος που εχει δοκιμασει,τωρα αμα πλεκουν βελονακια λες.....ξερω εγω φιλια πολα....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom