Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σαββατο περι 18.00', στην Βριλησου 60, δυο κοπελλες,Αννα και ??.Και οι δυο καλες εμφανησιακα, επιλογη Αννας, μαυρο μαλλι, ασπρο δερμα,χυμωδης, βυζος φυσικος Νο 3,δηθεν Ιταλιδα, αλλα Βαλκανια ειναι.Με Ε 100 και πρωκτικο. Δεν θα την επελεγα δευτερη φορα, καλη ομως για δοκιμη.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
φίλε latex μην την μπερδεύουμε όμως με το μελαχρινό κουκλί την Πάολα-Σάσα, την μελαχρινή με την απίστευτη κωλάρα που παλιά έπαιζε Πιπίνου 118, Λέλας 35, και πρόσφατα στη Βριλησού 36 κάθε Δευτέρα απόγευμα.Δήλωνε Ρωσίδα
Φοβερή γκόμενα, εντελώς chyco,έκανε το καλύτερο και πιο βασανιστικό γλειψαρχίδι.
Τελευταία μαθαίνω πως έχει χαθεί απο την πιάτσα..
φίλε ZeroTolerance η Πάολα αυτή που ανέφερα στον φίλο είναι η γνωστή Αλβανίδα με τα πολύ καλά ελληνικά της.Την είχα χτυπήσει μετά απο δυνατές κραιπάλες με βότκα στην Λιοσίων 278.Και την έχω πετύχει και στην Φραντζη.Αυτή που λές που ήταν στην αλυσίδα καταστημάτων Λέλας και Πιπίνου ήταν Ρωσίδα του Καζακστάν έτσι μου είχε πει (πάντως Ρώσικα μιλήσαμε) και ήταν απο τις πιο όμορφες και θερμές πουτάνες που υπήρχαν στα πορνοsupermarket.Μάλιστα έκανε συνήθως αλλαγή σκυτάλης στην βάρδια με την Γιούλη  ;)
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα συναδελφοι.δεν ξυπναμε σιγα σιγα να δουμε τι παιζει σημερα?
 

Επισκέπτης
Περιήγησις την εσπέραν του Σαββάτου 13/10:

Βούρβαχη 19 η τσεχίς Ζλάτα. Υψηλή, λευκή, άκρως ενδιαφέρουσα.

Αγ. Μελετίου 37 η γνωστή μας σωματώδης Βαλέρια. Καλή μεν, καταστάσα υπερβολικώς υπέρβαρος δε. Ευγενεστάτη υπηρεσία ρωσικής προελεύσεως και εντυπωσιακόν κτίριον, αστική πολυκατοικία της δεκαετίας του '30.

Δροσοπούλου 95 η γνωστή υψηλή μελαγχροινή Αλίνα. Σημεία κοπώσεως.

Δροσοπούλου 97 υπηρεσία με βαθυχρόους διόπτρας και βραχείαν κόμμωσιν ενθυμίζουσα υπάλληλον της Εθνικής Τραπέζης το 1975 - και με ανάλογο συμπεριφοράν. Εργαζομένη υψηλή, καστανόχροος, σχετικώς ενδιαφέρουσα, αλλά με χαλαρόν στήθος.

Τέλος Αχαρνών 85 η Ντάρια, όπου και κατεθέσαμεν. Δεν επιθυμούμε να επιδεινώσομεν την πόλωσιν της ατμοσφαίρας του ιστοτόπου ήτις εδημιουργήθη λόγω αντιφατικών αναφορών και επομένως δεν θα παραθέσωμεν κριτικήν. Εν γένει όμως διακείμεθα θετικώς προς τας υπηρεσίας της.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Φίλε bakalhs,

Πολύ καλό reporting.. :thumbsup: Καταφέρνεις κάθε φορά να με ταξιδεύεις στην εποχή του Μεσοπολέμου…  :grin:


 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
κανενα reporting για σημερα το απογευμα ρε παιδια παιζει?
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Γιασμίν μεγιστο respect!
Πανέμορφη, σοκολατένια, κορμάρα, άψογο δέρμα και πρόσωπο!
και στο δωμάτιο φωτιά και πάντα με χαμόγελο!
έχω να την δω κανά χρόνο.
Μάγγες καταζητέιται και αναζητείται επειγώντος η Γιασμίν η Βραζιλιάνα!
Όποιος γνωρίζει κάτι μην πάρει τον Ερυθρό Σταυρό, αλλά ας το ποστάρει εδώ!
Ευχαριστώ

6afanizol

και είναι κρίμα γιατί η μικρά Βραζιλιάνα Μουλάτα ήταν ότι καλλίτερο έχει περάσει από τη μαλαπέρδα μου.
Υπήρχανε φάσεις (μιλάμε καταθέσεις επί καταθέσεων) που μου ζητούσε επισταμένως ...harder baby, HARDER I say...τράβηγμα μαλλιά, καπουλοσκάμπιλα, δύσκολες στάσεις με καταπόνηση μέσης, ένας κώλος να τον κάνεις μαξιλάρι τις κρύες νύχτες του χειμώνα και να τον έχεις δίπλα σου στην παραλία αντί για Ipod, αχχχ, Γιασμινέλα τσιμπούκια όλο τρέλα, τέτοια παιδιά θέλουμε ρε σεις, όχι Ντάριες και Κάριες και πενιχρά υποκατάστατα.
Γιασμινικός φανατίλα.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
κανενα reporting για σημερα το απογευμα ρε παιδια παιζει?

Εσύ φίλε θες "προσεχώς", και όχι report. To Studiorama, δεν έχει εκδοθεί ακόμα.

Μάζεψε τα τηλ από τα μαγαζιά που σε ενδιαφέρουν κι είσαι έτοιμος.
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
φιλε εχεις απολυτο δικιο βασικα ψαχνω για ιζαμπελ. αν ακουσεις κατι..........
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Καταρχάς να συγχαρώ τον Κον Μπακάλη δια την συνεχή ρού πληροφορίας και την άκρως επιτυχημένη και κωμική δε περιγραφή της τσατσάς στο Δροσοπούλου 97.
- Βριλησού 12 η Κωνσταντίνα, γλυκύτατο μελαχρινό ρουμανάκι που δεν ετίμησα διότι αντικαταστάθηκε από την Αγάπη.
- Βριλησού 46 η Σάντρα
- Βριλησού 57 η Νικόλ
- Αγίου Μελετίου 37 η νταρντάνα Κατερίνα που δούλευε και Αριστομένους και Δροσοπούλου 97 και Αχαρνών 85
- Δροσοπούλου 97 άστα να πάνε
- Κεφαληνίας 75 μελαχρινό, Βίκυ αλλά αλ΄λάζει στις 6
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ψαχνω για Τζενη ξανθια ψηλη νταρντανα φοραει συνυθως λεοπαρ νυχτικο.την ειχα πετυχει στη λεωφορο αθηνων στο χαιδαρι σε εκεινο το στουντιο.αν ξερει κανεις κατι  :helpplea:
 

Επισκέπτης
- Κεφαληνίας 75 μελαχρινό, Βίκυ αλλά αλ΄λάζει στις 6

Κε συνάδελφε γνωρίζετε κάτι δια την εν λόγω εκδιδομένη; Καίτοι άβυζος έχει λιαν εντυπωσιακήν γραμμήν. Φοβούμαι όμως ότι πρόκειται περί "επίπλου" και το μικρόν μου εισόδημα δεν επιτρέπει ασκόπους δαπάνας.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
οχι bakalhs αυτη που λεω ειναι ψηλη γεματουλα με μεγαλο βυζο.παλια δουλευε φυλης στο 71β. που ειναιτωρα :think:?
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
πως ειναι η νταρντανα στην αγ μελετιου 37?ξανθια με μεγαλο βυζο?
Καταρχάς να συγχαρώ τον Κον Μπακάλη δια την συνεχή ρού πληροφορίας και την άκρως επιτυχημένη και κωμική δε περιγραφή της τσατσάς στο Δροσοπούλου 97.
- Βριλησού 12 η Κωνσταντίνα, γλυκύτατο μελαχρινό ρουμανάκι που δεν ετίμησα διότι αντικαταστάθηκε από την Αγάπη.
- Βριλησού 46 η Σάντρα
- Βριλησού 57 η Νικόλ
- Αγίου Μελετίου 37 η νταρντάνα Κατερίνα που δούλευε και Αριστομένους και Δροσοπούλου 97 και Αχαρνών 85
- Δροσοπούλου 97 άστα να πάνε
- Κεφαληνίας 75 μελαχρινό, Βίκυ αλλά αλ΄λάζει στις 6
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
βοηθειστε συναθλητες!!ποια ειναι η κατερινα η νταρντανα στην Αγ μελετιου?ξανθια?απογευματινη βαρδια?
 

donsanto

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
την ειχα παρει οταν δουλευε στην "αγνωστου στρατιωτη" στην συγγρου...εχεισ απολυτο δικιο φιλε μου ...ειναι , ηταν ? απο τα καλλητερα που εχω παρει..!!! Ξερει  κνενας τιποτα ?αν παιζει ακομα πουθενα...??/ για την Γιασμην λεω...που αναφερει πιο πανω ο συντροφος...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
ναι, τεράστιο βύζο, ξανθιά, σγουρό μαλλί
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Κε συνάδελφε γνωρίζετε κάτι δια την εν λόγω εκδιδομένη; Καίτοι άβυζος έχει λιαν εντυπωσιακήν γραμμήν. Φοβούμαι όμως ότι πρόκειται περί "επίπλου" και το μικρόν μου εισόδημα δεν επιτρέπει ασκόπους δαπάνας.
Λυπούμαι φίλτατε, ταλανίζομαι από τας ιδίας αναστολάς.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom