Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

johni0

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Κανα στουντιο ανοιχτο σημερα τo πρωι/μεσημερι υπαρχει;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρι απαντησε γρηγορα στο βασο σε παρακαλω, γιατι ξυπνησε ''στις καλες'' του και δεν ξερουμε πόσο θα κρατησουν.. :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
...χτες το βραδυ(το πρωι ειναι το σωστο κατα τις 01:00) περασα απο Κηφισου 30....ειχε βαρδια η Ντελια η Ρουμανα...μελαχροινη συμπαθητικη με φοβερο σωμα εμφανιστηκε στο διαδρομο και ειπα να την δοκιμασω...τελικα αποδειχτηκε λανθασμενη επιλογη...καμια συμμετοχη , εκανε αγγαρεια...η αποψη μου ειναι οτι πρεπει να την σουταρουν πριν να ειναι πολυ αργα γιατι προκειται για ωραιο χωρο , ενω την πρωτη φορα που πηγα πετυχα την Ιζαμπελα...   

καλα απο την συγκεκριμενη αλυσιδα πρεπει να παρουν τον πουλο σχεδον ολες εκτος της ισαμπελλας!μαντυ,χριστινα,λινα(μουναρα ατελειωτη αλλα ψυχρα ανταρκτικης)σαντυ,μαντρυ και το κακο συναπαντημα ειναι τα χειροτερα και πιο ξενερωτα τεμαχια που εχω συναντησει στην δεκαπενταετη στουντιοτσαρκοβολτα μου!Αν εξαιρεσω την φοβερη γιασμιν την βραζιλιανα που επαιζε αγνωστου στρατιωτου τον χειμωνα του 2006 και το ορθιο χιλιομετρο την τζεσσικα που επαιζε περσυ καθε δευτερα βραδυ στην τριγγετα η οποια ηταν μουναρα (με stitches στο προσωπο βεβαια αλλα μουναρα κατα τα αλλα),ολες οι αλλες ηταν απο πολυ μετριες ως απαραδεκτες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παληκαρι απαντησε γρηγορα στο βασο σε παρακαλω, γιατι ξυπνησε ''στις καλες'' του και δεν ξερουμε πόσο θα κρατησουν.. :grin:

οχι ρε...στις καλες μου ειμαι παντα απλα καμμια φορα καυλωνω παραπανω απο οσο πρεπει!
 

Επισκέπτης
καλα απο την συγκεκριμενη αλυσιδα πρεπει να παρουν τον πουλο σχεδον ολες εκτος της ισαμπελλας!μαντυ,χριστινα,λινα(μουναρα ατελειωτη αλλα ψυχρα ανταρκτικης)σαντυ,μαντρυ και το κακο συναπαντημα ειναι τα χειροτερα και πιο ξενερωτα τεμαχια που εχω συναντησει στην δεκαπενταετη στουντιοτσαρκοβολτα μου!Αν εξαιρεσω την φοβερη γιασμιν την βραζιλιανα που επαιζε αγνωστου στρατιωτου τον χειμωνα του 2006 και το ορθιο χιλιομετρο την τζεσσικα που επαιζε περσυ καθε δευτερα βραδυ στην τριγγετα η οποια ηταν μουναρα (με stitches στο προσωπο βεβαια αλλα μουναρα κατα τα αλλα),ολες οι αλλες ηταν απο πολυ μετριες ως απαραδεκτες!
Ναι η κουφαλα η Λινα και μενα με εφτιαχνε αλλα γαμω τα παγοβουνα.
Λες και τον εβαζα στον καταψυχτη στο σπιτι.
Κατα τα αλλα μελαχρινος μουναρος.
Οπως τα λεει ο Vasos μονο Ιζα και οι υπολοιπες σπιτι τους. :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Οπως τα λεει ο Vasos μονο Ιζα και οι υπολοιπες σπιτι τους. :2funny:

μην μπερδεψεις μονο τον στουντιοκοσμο διοτι η εν λογω αλυσιδα ειχε και μια επόνοματι ΙΖΑ(μια μελαψη σε στυλ γιασμιν αλλα οχι τοσο μουναρα)

υ.γ. αρα ιζα(BABY)=Isabella(poland,legia warsaw)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.774
Πόντοι
5.975
από Παγκράτι φίλε μου είμαι και εγώ!στην περιοχή μας το μόνο που παίζει είναι το στούντιο στην Αθανασίας 3,στην πλατεία Πλαστήρα-κάθετα στην Ευτυχίδου.από εκεί και πέρα τα πιο κοντινά βρίσκονται στην πειοχή του Νέου Κόσμου.
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καρέα 30 (στο 1 νεκροταφειο), και στην Βουλιαγμενης κανα δυο , Βούρβαχη λίγο πιο κάτω...
Δες το τόπικ με τις διευθυνσεις
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
πεμπτη βραδι επισκεψι φραντζι 47 υπιρεσια ζλατα τι να πεισ κανεισ το κοριτζι κανει μεσα παπαδεσ πολι οραιο τζιμπουκι τιμαει τα λεφτα που παιρνει και υπακουο  :dancing: :rockon: :knockinb:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
!Αν εξαιρεσω την φοβερη γιασμιν την βραζιλιανα που επαιζε αγνωστου στρατιωτου τον χειμωνα του 2006 και το ορθιο χιλιομετρο την τζεσσικα που επαιζε περσυ καθε δευτερα βραδυ στην τριγγετα η οποια ηταν μουναρα (με stitches στο προσωπο βεβαια αλλα μουναρα κατα τα αλλα),ολες οι αλλες ηταν απο πολυ μετριες ως απαραδεκτες!

Γιασμίν μεγιστο respect!
Πανέμορφη, σοκολατένια, κορμάρα, άψογο δέρμα και πρόσωπο!
και στο δωμάτιο φωτιά και πάντα με χαμόγελο!
έχω να την δω κανά χρόνο.
Μάγγες καταζητέιται και αναζητείται επειγώντος η Γιασμίν η Βραζιλιάνα!
Όποιος γνωρίζει κάτι μην πάρει τον Ερυθρό Σταυρό, αλλά ας το ποστάρει εδώ!
Ευχαριστώ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Ψιλο'κοντά' έπεσες στις χώρες Η Πάολα είναι Αλβανίδα.Έπαιζε και στην Λιοσίων 278.Και παίζει και στην Φραντζή και Βριλησσού 57.

φίλε latex μην την μπερδεύουμε όμως με το μελαχρινό κουκλί την Πάολα-Σάσα, την μελαχρινή με την απίστευτη κωλάρα που παλιά έπαιζε Πιπίνου 118, Λέλας 35, και πρόσφατα στη Βριλησού 36 κάθε Δευτέρα απόγευμα.Δήλωνε Ρωσίδα
Φοβερή γκόμενα, εντελώς chyco,έκανε το καλύτερο και πιο βασανιστικό γλειψαρχίδι.
Τελευταία μαθαίνω πως έχει χαθεί απο την πιάτσα..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Συγκάτοικοι, 5ος όροφος Θώδου Πορνείο με ρωσίδες. Πώς το ανεχόμαστε;
Αυτά έγραφε στο ασανσέρ της Δευκαλίωνος εις την οποία αποφάσισα να δώσω μια ακόμα ευκαιρία
σήμερα. Αυτό ίσως σημαίνει ότι οι μέρες είναι μετρημένες.
Εντός, τέσσερεις κοπέλες: Λίζα, Άννα, Κλαούντια και μια πολύ χοντρή.

:2funny: :2funny:
Αν το σημειωμα εγραφε για μια Ρωσσιδα με 4 σκυλακια, θα τους ειχαν κανει εξωση προ πολλου...

Η πλειοψηφια των στουντιο εχουν 1 πουτανα ανα βαρδια, υπαρχουν 2-3 με 2 πουτανες, αυτο εχει 4 (!!). Στα αρχιδια τους εντελως. Φανταζομαι τι λαδωμα πεφτει.
"Πως το ανεχομαστε???"   :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φίλε latex μην την μπερδεύουμε όμως με το μελαχρινό κουκλί την Πάολα-Σάσα, την μελαχρινή με την απίστευτη κωλάρα που παλιά έπαιζε Πιπίνου 118, Λέλας 35, και πρόσφατα στη Βριλησού 36 κάθε Δευτέρα απόγευμα.Δήλωνε Ρωσίδα
Φοβερή γκόμενα, εντελώς chyco,έκανε το καλύτερο και πιο βασανιστικό γλειψαρχίδι.
Τελευταία μαθαίνω πως έχει χαθεί απο την πιάτσα..

σασα....Ο ΠΑΤΟΣ!την ειχα παρει στην λελας πριν 2 χρονια περιπου και ειχα καυλωσει με την κωλαρα της!κριμα που οι καλες τανες την κανουν γρηγορα......αλλα αυτην την γιασμιν οποιος την ξαναφερει ελλαδα για δουλεια θα κανει χρυσες δουλειες σε στυλ ισαβελας και καλυτερα!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Αντρεα θυμαμαι και γω ρουμανα απο το στουντιο στην οδο Ακαμαντος στο θησειο.μαλιστα η τσατσα που ηταν τοτε εκει ειναι η ιδια που παιζει στην φραντζη και αγ.μελετιου.εαν ειναι η ιδια παιδες ειναι καλη επιλογη.αλλα και παλι δεν γνωριζουμε περισσοτερα. θα το τεσταρω απο βδομαδα.
Αν η Αντρεα ειναι λεπτη, σχετικα ψηλη και μελαχροινη- με πολυ μικρο βυζο- τοτε ειναι αυτη που ειδα την Πεμπτη το βραδυ στην Βριλησου 57.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom