Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

asterios(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η Ευα η ρουμανα που ειναι στην Φραντζη και στα συνεργαζομενα στουντιο παιζει και στην Αχαρνων 85.δεν ειναι καινουργια στην πιατσα αλλα την θυμαμαι απο την ανοιξη γιατι την ειχα παρει.κανει ισως την καλυτερη πιπα που μπορει να κανει πουτανα.υποψη ομως ειναι λιγο νταρντανα αλλα τιμαει το 50ηκο.δεν ειναι μεσα νευρικη ουτε ζαλιζει καποιον με ηλιθιες ερωτησεις για συζητηση.βαζει και τα μπαλλακια μεσα στο στομα :rockon: τωρα για την Ζλανα η Ζλατα η πως στο πουτσο λεγεται ειναι καινουργιο τεμαχιο και φυσικα τιμηθηκε και θα τιμηθει απ'ολους μας  :rockon:

Ποιά Εύα αυτή που δούλευε  Βούρβαχη παλιά ?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.135
Κριτικές
4
Like
9.207
Πόντοι
2.306
Έχει κάποιος ενημέρωση για το τι παίζει Αχαρνών στο 106 αυτές τις μέρες; Έχω να το επισκεφτώ από τότε που έδινε τα ρέστα της η Πολωνέζα Αγνη!! συγχωρέστε με αλλά λόγω αργής ταχύτητας στο δίκτυο δεν έχω κοιτάξει προηγούμενες σελίδες του ποστ.
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Θα πας βρυλλισου 12 να περασης καλα μαι την ΠΑΟΛΑ

Παιδια καθε πεμπτη πριν λιγο καιρο αν θυμαμαι καλα στη Φρατζη ηταν μια ελληνιδα(?) κοπελα (τελεια τα μιλα τα ελληνικα), πολυ ωραια εμφανιση , και στηθος φυσικο(νομιζω) και μεγαλο!, σχετικα μικρη , καστανα-ξανθια μαλια, ωραιο σωμα, ελευθερα πιασιματα, φιλικη, γενικα τα παντα!... κατω απο  30 σιγουρα ;) :boobies:. Τωρα που θελω να καταληξω? Νομιζω λεγοταν Παολα. Για αυτην λετε πιο πανω? Και αν οχι, για αυτη που λεω εγω ξερει κανεις??!! ;)
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν προλαβαινω για ισμηνης-συγγρου 144-τριγγετα?ξερει κανεις μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα?
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια καθε πεμπτη πριν λιγο καιρο αν θυμαμαι καλα στη Φρατζη ηταν μια ελληνιδα(?) κοπελα (τελεια τα μιλα τα ελληνικα), πολυ ωραια εμφανιση , και στηθος φυσικο(νομιζω) και μεγαλο!, σχετικα μικρη , καστανα-ξανθια μαλια, ωραιο σωμα, ελευθερα πιασιματα, φιλικη, γενικα τα παντα!... κατω απο  30 σιγουρα ;) :boobies:. Τωρα που θελω να καταληξω? Νομιζω λεγοταν Παολα. Για αυτην λετε πιο πανω? Και αν οχι, για αυτη που λεω εγω ξερει κανεις??!! ;)
Ψιλο'κοντά' έπεσες στις χώρες Η Πάολα είναι Αλβανίδα.Έπαιζε και στην Λιοσίων 278.Και παίζει και στην Φραντζή και Βριλησσού 57.

Πάμε τώρα στην mini στουντιοενημέρωση

Δροσοπούλου 95 Αλίνα μαύρο μαλλί και τρομερό μοντέλικο στύλ.
Δροσοπούλου 97 μία Έλενα παχουλούλα που την είχα δει φυσικά και στην Λεμπέση.
Αγ.Μελετίου 37 Νάταλυ η κλασσική απο Βούρβαχη 19
 

Επισκέπτης
Χθες βράδυ γύρω στη 1, Φραντζή 47, η rookie Τσέχα, Ζλατα.
Ηλικία ~35, κορμός-χέρια γυμνασμένα και σκληρά παντού. Κάποιοι φίλοι πιο πριν είπαν ότι είναι πρωην στριπερ, το σώμα της μοιάζει για τέτοιο.  Πόδια σχετικά αδύνατα, κώλος μικρός, όχι ιδιαίτερα ανοικτή λεκάνη. Στήθος σιλικονάτο, πέτρα, κάθεται άτσαλα πάνω στο σώμα της. Δε φάινεται ωραίο, ούτε με ρούχα. Δέρμα απαλό και λείο, ίχνος τρίχας πουθενά.
Ξανθό μαλλί, ατημέλητα αφημένο να πέφτει μπροστά, μήκος κοντό καρέ, ολόκληρο. Πρόσωπο που φυσιογνωμικά και μόνο (το ξανατονίζω, φυσιογνωμικά και μόνο) παραπέμπει στην Καμερον Ντιαζ : ελαφρώς σχιστά γαλάζια μάτια, φαρδύ στόμα με σαρκώδη χείλη και λακάκια στα μάγουλα, όταν χαμογελάει.
Όμως μην πάτε και περιμένετε ότι θα πηδήξετε τον Άγγελο του Τσάρλι, έτσι ?  :)
Το πρωην στριπερ, μάλλον επιβεβαιώνεται και από τη στάση της : έρχεται αεράτη, είναι ομιλητική και έχει νοοτροπία "κάτσε να καλοπεράσεις, να μας ξαναρθεις". Καμία σχέση με το "στα πήραμε τώρα, ποιος νοιάζεται". Average στοματικό, με προσπάθεια deepthroat. Θετική στις αλλαγές στάσεων, δε χαλάει χατίρια. Ανασθενάζει και βογγάει υποκριτικά μεν, καβλιδερά δε.

Το θέμα είναι με την κατά τ' άλλα ευγενική και χαμογελαστή τσατσά. Στην ερώτηση της αν θα πάρω το βασικό (περίμενε απάντηση, ναι), απάντησα, τί άλλο προσφέρει η φιλενάδα Ζλάτα. Ξεκίνησε να λέει υπηρεσίες και χρεώσεις, μάλλον κατά το δοκούν. Δηλαδή το "ελεύθερα πιασίματα" έκανε 60€ όταν το βασικό έκανε 40  :idiot:
Μπορεί στο βασικό να σου δένει τα χέρια πισθάγκωνα, ποιος ξέρει. Δώστε λίγη προσοχή σε αυτό.

Γενικά, ικανοποιητικό το πακέτο.
Γενικα θα συμφωνισω με τον φιλο azaas .
Απλα θα πω πως το μεγαλο της ατου ειναι οτι εχει attitude Σονιας για αυτους που καταλαβαινουν τι εννοω .
Για το στηθος της θα διαφωνησω δεν ειναι κακο εχω δει πολυ χειροτερα στην ζωη μου.
Το σιγουρο ειναι οτι οποιος παρει σιγουρα θα ξαναπαρει Ζλατα.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Το στουντιο Πειραιως 109Α'-μετα το Τεσσερα και απεναντι απο το Γκαζι- λειτουργει τελικα η δεν ανοιξε ποτε ? Χθες το βραδυ-περι 23.30'- δεν υπηρχε καποια ενδειξη λειτουργιας.
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Ψιλο'κοντά' έπεσες στις χώρες Η Πάολα είναι Αλβανίδα.Έπαιζε και στην Λιοσίων 278.Και παίζει και στην Φραντζή και Βριλησσού 57.

Πάμε τώρα στην mini στουντιοενημέρωση

Δροσοπούλου 95 Αλίνα μαύρο μαλλί και τρομερό μοντέλικο στύλ.
Δροσοπούλου 97 μία Έλενα παχουλούλα που την είχα δει φυσικά και στην Λεμπέση.
Αγ.Μελετίου 37 Νάταλυ η κλασσική απο Βούρβαχη 19


thanks φίλε




edit AssFiller : τροποποίηση σε ελληνικούς χαρακτήρες 
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
...χτες το βραδυ(το πρωι ειναι το σωστο κατα τις 01:00) περασα απο Κηφισου 30....ειχε βαρδια η Ντελια η Ρουμανα...μελαχροινη συμπαθητικη με φοβερο σωμα εμφανιστηκε στο διαδρομο και ειπα να την δοκιμασω...τελικα αποδειχτηκε λανθασμενη επιλογη...καμια συμμετοχη , εκανε αγγαρεια...η αποψη μου ειναι οτι πρεπει να την σουταρουν πριν να ειναι πολυ αργα γιατι προκειται για ωραιο χωρο , ενω την πρωτη φορα που πηγα πετυχα την Ιζαμπελα...   
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Eχει καποιος συναγωνιστης εικονα της Αντρεα?Ειναι Φραντζη 47 και η τσα ειπε οτι ειναι Ρουμανα με μικρο στηθος
Ετοιμος ειμαι για γνωμη να ξεκινησω :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η τιγρης Ζλατα απο Τσεχια(τεσταρισμενη στη Φραντζη)αποψε ειναι Δροσοπουλου 95(μεχρι 05:00)

Καλα ρε μαγκες,την Αντρεα τη Ρουμανα δεν την πηδηξε κανεις?

Ακουσα οτι ειναι Φραντζη 47(εως 06:00) και λεω να παω αλλα μην φαω καμια φολα

Αξιζει?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Φιλε μου τι ειπες τωρα......

Θυμαμαι μια Αντρεα μελαχροινη με μικρο στηθος.....ενα κουκλακι.....που ήταν παλια σε αυτο το στουντιο στο θησειο που ειχε 2 κοπελες μεσα και ηταν παλι τσατσα η κ.ειρηνη ....

Πεσμου οτι ειναι αυτη μονο.....με εφτιαξες.....πολυ καυλα
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Αντρεα θυμαμαι και γω ρουμανα απο το στουντιο στην οδο Ακαμαντος στο θησειο.μαλιστα η τσατσα που ηταν τοτε εκει ειναι η ιδια που παιζει στην φραντζη και αγ.μελετιου.εαν ειναι η ιδια παιδες ειναι καλη επιλογη.αλλα και παλι δεν γνωριζουμε περισσοτερα. θα το τεσταρω απο βδομαδα.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
μαγκα αν ειναι αυτη που νομιζω και εγω .... πηγαινε τωρα αν μενεις εκει κοντα...

καυλα το γκομενακι  :rockon:

μου ειχε πει η τσατσα τοτε οτι ειχε φυγει για κυπρο .....
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Φιλε μου τι ειπες τωρα......
Θυμαμαι μια Αντρεα μελαχροινη με μικρο στηθος.....ενα κουκλακι.....που ήταν παλια σε αυτο το στουντιο στο θησειο που ειχε 2 κοπελες μεσα και ηταν παλι τσατσα η κ.ειρηνη ....
Xα-- χα .....  μήπως ήταν και πριν τέσσερα περιπου χρόνια στο κεφαλληνίας 75?! για .. επιβεβαιώστε !
" νά μαστε παλι εδώ ... Αντ΄ρεα !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom