Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

asterios(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Τα κορίτσια της Ιππώνακτος σε ποια άλλα στούντιο πηγαίνουν μήπως ξέρει κανείς ή τις βάρδιες της Ιππώνακτος πότε αλλάζουν ?
 

spiran6969

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά παίζει καννένα σε 24ωρη λειτουργία????
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μεχρι της 5 εως 6 το πρωι ειναι τα εξης στουντιο που μου ηρθαν τωρα.Θαρυπου 10,Καρεα 30,Φραντζη 47,Βουρβαχη 19,Δροσοπουλου 97,Βριλησσου 36,Βριλησσου 46,Βριλησσου 57,Βριλησσου 60,Λιοσιων 278.
 
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Επιστροφη πριν απο λιγη ωρα απο Φραντζη 47

Εκει ηταν η Ρουμανα Ευα(την ειχα πρωτοπαρει Αυγουστο)και σημερα βλεπονας ξανα αυτο το εκφυλο ον με το προστυχο φορεμα περασα στο δωματιο οπου και την συναντησα μετα απο λιγα λεπτα
Για οσους την εχουν τεσταρει γνωριζουν οτι ειναι ενα αχορταγο σκυλι ειδικα τη στιγμη που τσιμπουκωνει-αρχιδια στο στομα-gagthroat και fuckface με σφαλιαρες στην κωλαρα της
Τιμη 40€
Η συγκεκριμενη παιζει και Βριλησσου 57 καθοτι ειναι local studio girl οπως πολλες αλλες
Ελευθερο χυσιμο στην κωλαρα της
Τα αξιζει και τα τιμαει τα €
Αντε να κοιμηθω γιατι σε 3 ωρες ξυπναω παλι

ΥΓ Προηγουμενως ακολουθησε βολτα απο Μεταξουργειο που θα αναφερθει στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα
 

Επισκέπτης
Επιστροφη πριν απο λιγη ωρα απο Φραντζη 47

Εκει ηταν η Ρουμανα Ευα(την ειχα πρωτοπαρει Αυγουστο)και σημερα βλεπονας ξανα αυτο το εκφυλο ον με το προστυχο φορεμα περασα στο δωματιο οπου και την συναντησα μετα απο λιγα λεπτα
Για οσους την εχουν τεσταρει γνωριζουν οτι ειναι ενα αχορταγο σκυλι ειδικα τη στιγμη που τσιμπουκωνει-αρχιδια στο στομα-gagthroat και fuckface με σφαλιαρες στην κωλαρα της
Τιμη 40€
Η συγκεκριμενη παιζει και Βριλησσου 57 καθοτι ειναι local studio girl οπως πολλες αλλες
Ελευθερο χυσιμο στην κωλαρα της
Τα αξιζει και τα τιμαει τα €
Αντε να κοιμηθω γιατι σε 3 ωρες ξυπναω παλι

ΥΓ Προηγουμενως ακολουθησε βολτα απο Μεταξουργειο που θα αναφερθει στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα
Η Ευα ειναι πολυ καλη τιμαει τα λεφτα που παιρνει.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Τεταρτη βραδυ-20.30'-στην Βριλησου 46, Κιμ, μικροσωμο, αδυνατο, ξανθο πιπινι με βυζο Νο 1.Αν και δεν συγκινουμαι απο τον συγκεκριμενο σωματοτυπο, ελλειψει χρονου, περασα και οφειλω να πω οτι δεν εκλαψα το 50ευρω.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
χθεσινη επισκεψι παιονιου 10 κοπελεσ διο κατερινα ειρινη εμενα μου αρεσε η ειρινι κανενασ σιναγονιστισ αν εχει παρει να πει καμια γνομι :helpplea: :rockon: :think:
Για πες ρε μεγάλε τι προγραμμα είχαν πήρες και τισ 2?απο ευρώ?
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Μετά από καιρό ήθελα να δοκιμάσω τι παίζει στα Νότια.
απογευματινές βόλτες:
Καρέα30: Τζίνα ξανθιά ολίγον ξερακιανή, την είχα δοκιμάσει παλιότερα και ήταν ξύλινη. Με έψηνε η τσατσά για να δοκιμάσω επειδή όπως ισχυρίστηκε έχει φτιάξει η υπηρεσία της, όμως δεν μπήκα στον κόπο. Το μαγαζί έχει παρει την πολύ κάτω βόλτα και (για την αρχηγό του μαγαζιού το μύνημα) ο Billy the kid της βραδινής θα πρέπει με κάποιο τρόπο να καθαρίζει καλλίτερα τα δωμάτια, αφού οι πελάτες χώρια που πληρώνουν το ακριβότερο σε ταρίφα 60άρι, δεν οφείλουν σε τίποτε να κολλήσουν μύκητες, ή χειρότερα από τις πεταμένες καπότες πάνω στα μαξιλάρια και τα κρεβάτια. Σεβαστείτε μας να σας σεβαστουμε.
Από μεταγραφές, η βραδινή βάρδια με Λούσι και μια καινουρια Ρωσίδα (Ουκρανή (?) ) κοκκινομάλλα καλούλα.

Συνεχίζοντας κατεβηκα
Συγγρού 144: Χριστιάνα Ολλανδέζα (τη θυμάμαι από ντέλα στη Φυλής)

Αριστοτέλους : Σαντρα ξανθιά νταρντάνα, μάλλον εύκολος μουνοκάματος ούτε που μπήκα στον πειρασμό (είχε και ένα αγελαδίσιο βλέμμα...)

Τριγγέτα: Πέτυχα την Γιάννα, VillaBaloba, καμμια σχέση με το άθλημα, βαριότανε που ζούσε (μάλλον τα αντικαταθλιπτικά...)

Φραντζή 47: η πανκ-τσατσά με ενημέρωσε για το αστέρι της, μια παχουλούλα ξανθιά ολίγον Φρη Γουίλυ, και είπα να μην ταλαιπωρηθούμε.

Ιππονακτως: Νατάσσα που τρώγει το χρήμα χωρίς ανάσα. Γνωστή φιγούρα σχεδόν πάντα κακοδιάθετη.

Γενικώς το σύστημα δε λειτουργησε όπως πρέπει και οι όρχεις μου μείναν με το δισοξυριβοζονουκλεϊκό τους διάλυμα σε αναμονή.

Θα ντοκιμάσου ένα Ρουμανάκι σήμερα ταπόγεμα για αλλαγή.
Λάμπα Μούγια που λένε.
 

alalas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
αυτα χτεσ το απογευμα? μετα τισ 6?
ευχαριστω

Μετά από καιρό ήθελα να δοκιμάσω τι παίζει στα Νότια.
απογευματινές βόλτες:
Καρέα30: Τζίνα ξανθιά ολίγον ξερακιανή, την είχα δοκιμάσει παλιότερα και ήταν ξύλινη. Με έψηνε η τσατσά για να δοκιμάσω επειδή όπως ισχυρίστηκε έχει φτιάξει η υπηρεσία της, όμως δεν μπήκα στον κόπο. Το μαγαζί έχει παρει την πολύ κάτω βόλτα και (για την αρχηγό του μαγαζιού το μύνημα) ο Billy the kid της βραδινής θα πρέπει με κάποιο τρόπο να καθαρίζει καλλίτερα τα δωμάτια, αφού οι πελάτες χώρια που πληρώνουν το ακριβότερο σε ταρίφα 60άρι, δεν οφείλουν σε τίποτε να κολλήσουν μύκητες, ή χειρότερα από τις πεταμένες καπότες πάνω στα μαξιλάρια και τα κρεβάτια. Σεβαστείτε μας να σας σεβαστουμε.
Από μεταγραφές, η βραδινή βάρδια με Λούσι και μια καινουρια Ρωσίδα (Ουκρανή (?) ) κοκκινομάλλα καλούλα.

Συνεχίζοντας κατεβηκα
Συγγρού 144: Χριστιάνα Ολλανδέζα (τη θυμάμαι από ντέλα στη Φυλής)

Αριστοτέλους : Σαντρα ξανθιά νταρντάνα, μάλλον εύκολος μουνοκάματος ούτε που μπήκα στον πειρασμό (είχε και ένα αγελαδίσιο βλέμμα...)

Τριγγέτα: Πέτυχα την Γιάννα, VillaBaloba, καμμια σχέση με το άθλημα, βαριότανε που ζούσε (μάλλον τα αντικαταθλιπτικά...)

Φραντζή 47: η πανκ-τσατσά με ενημέρωσε για το αστέρι της, μια παχουλούλα ξανθιά ολίγον Φρη Γουίλυ, και είπα να μην ταλαιπωρηθούμε.

Ιππονακτως: Νατάσσα που τρώγει το χρήμα χωρίς ανάσα. Γνωστή φιγούρα σχεδόν πάντα κακοδιάθετη.

Γενικώς το σύστημα δε λειτουργησε όπως πρέπει και οι όρχεις μου μείναν με το δισοξυριβοζονουκλεϊκό τους διάλυμα σε αναμονή.

Θα ντοκιμάσου ένα Ρουμανάκι σήμερα ταπόγεμα για αλλαγή.
Λάμπα Μούγια που λένε.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.392
Κριτικές
19
Like
9.849
Πόντοι
9.095
Απο τις 23.00
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
δεν δοκιμασα μεγαλε αλα ειναι πολι εκφιλα μορα στιν φατσα απο τι ξερο και οι διο οποσ σε ολα ειναι 100 ευρο :knockinb: :headbang2: :boobies:
 

ey_papam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το πρωι Βριλισσου 12, ηταν καποια Ρεντατα. Δεν μου εκανε κλικ, απλα ειδα οτι ανοιξε παλι
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερουλα φιλαρακια το μαγαζι ανοιξε ευχομαι να πανε καλα,αλα δεν εχει καμια σχεση με μενα τωρα...φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Kαλημέρα συναγωνιστές.Δεν βλέπω κίνηση στο forum ,τι γίνεται ? Από καύλες δεν πάμε καλά ? ή μήπως εμένα έχει ανέβει η τετοστερόνη μου ?Τέλος πάντων εύχομαι σε όλους αστείρευτες σηκωμάρες και αν ξέρει κάποιος συναγωνιστής της ηδονής τι θα παίζει σήμερα απόγευμα-βραδάκι Τριγγέτα,Συγγρού 144,Λεμπέση,Φρατζή 47 θα του ήμουν υπόχρεος.Χθές πάντως το απόγευμα έπαιζε το ίδιο καραμπάζο στη Λεμπέση και η Μάντυ η γερμανίδα στη Τριγγέτα η αρχιξεπέτα Μάντυ την οποία μία φορά τα έχωσα χωρίς να ξέρω δεύτερη δεν έχει.Φαντάσου με τις καααύλες που είχα και δεν μπήκα τι χάλι μαύρο κυκλοφορεί στη πιάτσα των studio.Μου φαίνεται θα οδηγηθώ προς Φυλής μεριά.
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καληεμερα φιλαρακοεχεις δικαιο για το σιτε δεν εχει καθολου κινηση,λοιμπον επιδη ειμαι φιλη της Ιζαβελα να ξερεις οτι ειναι στην συγγρου 144 μεχρι της 6 το απογευμα.ελπιζω να σε βοηθεισα,φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μεχρι της 6.00???
γαμωτο παλι δεν θα την προλαβω!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom