Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

romberto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί χαλιέστε μερικοί αν δεν άρεσε σε κάποιον μια κοπέλα; Το καλύτερο θα ήταν να είμαστε μετρημένοι με τις κριτικές. Για τη συγκεκριμένη έχει παίξει υπερβολικά το όνομα της γι'αυτό και η αντίδραση Lecter. Μην το παίρνεις προσωπικά.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ρε κοπέλια, χαλαρώστε λίγο.... ;)
Ο καθένας έχει τα γούστα του και κάνει την κριτική του όπως νομίζει!! Σε άλλους αρέσει, σε άλλους όχι ;)!!
Μην χαλιόμαστε για βλαεκίες τώρα ;)!!

Γαμάτε γιατί χανόμαστε..... :rockon: :grin:
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
Ρε κοπέλια, χαλαρώστε λίγο.... ;)
Ο καθένας έχει τα γούστα του και κάνει την κριτική του όπως νομίζει!! Σε άλλους αρέσει, σε άλλους όχι ;)!!
Μην χαλιόμαστε για βλαεκίες τώρα ;)!!

Γαμάτε γιατί χανόμαστε..... :rockon: :grin:
Απόλυτα σωστός ο τακουνοαγαπησιάρης!
 

dvbhg

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αχαρνων 106 η Εμμανουελα εξ Βουλγαριας. Μπα.
 

vrs240hp

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος,που και πότε δουλεύει η Ισαμπέλλ:huh:α






edit AssFiller :τροποποίηση σε μικρούς χαρακτήρες
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
289
Κριτικές
66
Like
1.152
Πόντοι
6.830
Δεν μπορω να καταλαβω πως εχει φτιαξει ονομα αυτη η Ισαβελα στο Σ...144?
Το λογικο ειναι να ψαχνουμε μικρουλες και οχι σιτεμενες.
Περνωντας προχθες απο Βρηλησσου 60 το οποιο κλεινει στις 5 και οχι 2 που κλεινουν τα διπλανα,εχει 2 κοπελες απο 7μμ ως 2πμ οι οποιες μπαινουν και μαζι στο δωματιο με 100ευρω.Μολις το ακουσα ημουν ετοιμος να τα δωσω αλλα ξενερωσα οταν μου ειπε η τσατσα οτι μου αλλαζουν καποτα στο ενδιαμεσο.Οποτε ειναι μουφα η παρτουζα αν δεν μπορεις να τις εχεις και τις 2 στημενες και να αλλαζεις τρυπα κατα βουληση.
 

Επισκέπτης
Φιλε AssMaster μιας και εισαι Master θα επρεπε να ξερεις οτι η γρια κοτα εχει το ΖΟΥΜΙ.
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ξερετε που παιζει ισαμπελλ σημερα???
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Φίλε AssMaster θα σου δώσω ένα παράδειγμα.Πήγα έτσι για πλάκα χθές στη Λεμπέση (Μακρυγιάννη περιοχή) για να δω τι παίζει μπάλα.Είχα να πάω περίπου 3 μήνες άκουσα κακά σχόλια για το εν λόγω σπιτάκι και είπα ας πάω να διαπιστώσω γιατί έφερνε συμπαθητικά ρωσιδάκια.Μπαίνω και τι λες μου παρουσιάζουν για πουτάνα s t u d i o , μία πιτσιρίκα παχουλή,ξενέρωτη που ούτε να χαμογελάσει μπορούσε,με πατσοκοιλιά,κυταρίτιδα,πεσμένο στήθος κλπ.Που πας ρε καραμήτρο έτσι όπως είσαι? Στη Φυλής παίζουν χίλιες φορές καλύτερα μωρά,φαντάσου ότι και οι τσατσάδες είναι καλύτερες απο σένα ( κα Εύα Φ71 κάτω).Εξάλλου η Ισαβέλλα μπορεί να έχει τα χρονάκια της αλλά διατηρείτε μιά χαρά (γυμναστική-διατροφή) και γαμιέται πολύ καλύτερα και από πολλές μας γκόμενες η τις γυναίκες μας γιατί το κάνει έτσι ώστε να νοιώθεις ότι είναι αληθινό.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Προφανώς αν δεν έχει αλλάξει κάτι στο πρόγραμμα της παίζει Τριγγέτα αλλά δεν ξέρω ωράριο.Την περασμένη εβδομάδα την πέτυχα γύρω στις 18:00 και ήμουν ο τελευταίος,σχολούσε μετά από μένα.
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Να φτιαχτει αερογεφυρα συμμετοχών από FKK Φρανκφούρτης απευθείας τροφοδοσία στα στουντιος. Ας κάθονται 1 μηνάκι για λονγκ ΣιΤι και μετά να φεύγουν.
Όποιος το πετύχει θα πλυμμηρίσει στο χαρτί.
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ξερετε τι παιζει απογευμα τριγγετα 3???
 

romberto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα ιππώνακτος η νατάσα, μια λεπτή με μαύρα μαλλιά. ΜΑΚΡΙΑ συνάδελφοι. Πίπα μόνο το κεφάλι, ψυχρότητα λες και σου κάνει χάρη, όταν της είπα να αλλάξει στάση μου έκανε και γκριμάτσα!!! Ασε που με κατευθείαν πίπα με το ζόρι να βάλει προφυλακτικό σε πεσμένη πούτσα. Ο κόλος της αν και φαινόταν καλός, πολύ πλαδαρός. Και μην της ζητήσετε να βγάλει τους κοθόρνους στο κρεβάτι... Το πιο πεταμένο πενηντάρι... λες και τα βρίσκουμε στο δρόμο γαμώ. Α και η τσατσά πολή ευγενική μπράβο της.
 

asterios(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές στην ιππώνακτος το βράδυ ήταν μια ξανθιά μέτριο ανάστημα , για Ελληνίδα μου φάνηκε , έχει άποψη κανένας συναγωνιστής ? Μου έκανε εντύπωση ότι δεν είχε προγράματα παρά μόνο των 50 ευρώ , ξέρετε ποιες αλλες μέρες παίζει εκεί ή και σε άλλο μαγαζί?
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Προχθές Βριλησσου 60 απόγευμα είχε δυο κοπέλες. Διάλεξα την Ειρήνη. Μελαχρινό, ψηλό με μεγάλο φυσικό βυζί. Στο δωμάτιο καλή και δεκτική σε πολλές στάσεις, αλλά όχι πολλά πράγματα πέρα των τυπικών.

Η δεύτερη κοπέλα ήταν μελαχρινή και κοντή, σχεδόν αδιάφορη. 
Βριλησσού 46 είχε μια ξανθιά τσέχα με καλό σώμα και μέτρια φάτσα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Εχθές στην ιππώνακτος το βράδυ ήταν μια ξανθιά μέτριο ανάστημα , για Ελληνίδα μου φάνηκε , έχει άποψη κανένας συναγωνιστής ? Μου έκανε εντύπωση ότι δεν είχε προγράματα παρά μόνο των 50 ευρώ , ξέρετε ποιες αλλες μέρες παίζει εκεί ή και σε άλλο μαγαζί?

γινε λιγο πιο συγκεκριμενος μηπως βγαλουμε ακρη...συνηθως στην ιππωνακτος η τσατσα παρουσιαζει την κοπελα λεγοντας και το ονομα της.
Αν εγινε ετσι μηπως το συγκρατησες?
 

asterios(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
γινε λιγο πιο συγκεκριμενος μηπως βγαλουμε ακρη...συνηθως στην ιππωνακτος η τσατσα παρουσιαζει την κοπελα λεγοντας και το ονομα της.
Αν εγινε ετσι μηπως το συγκρατησες?

Δεν συγκράτησα αλλά μου άρεσε άσχετα αν δε μπήκα , έχω υπόψη μου να πάω όμως αλλά δεν ξέρω και το πρόγραμμα .Αν μπορείς να βοηθήσεις...  Πρέπει να ήταν Ελληνίδα πάντως, μου θύμιζε την Έφη Σαρρή το παρουσιαστικό της.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψι παιονιου 10 κοπελεσ διο κατερινα ειρινη εμενα μου αρεσε η ειρινι κανενασ σιναγονιστισ αν εχει παρει να πει καμια γνομι :helpplea: :rockon: :think:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
χθεσινη επισκεψι παιονιου 10 κοπελεσ διο κατερινα ειρινη εμενα μου αρεσε η ειρινι κανενασ σιναγονιστισ αν εχει παρει να πει καμια γνομι :helpplea: :rockon: :think:

εχω να μπω μερικους μηνες εδω και εχω χασει την σειρα... ποτε εκανε join ο ξαδερφος του reporter: pitsilistis
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
παντοσ και οι διο λεγανε απο κορμι θανατοσ :dancing: :rockon: :rolleyes:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom