Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αγαπητε heellover το στουρναρη 63 που αναφερεις στην ανταποκριση σου με τα τεμαχια που ειδες δεν ειναι στουντιο αλλα καθεαυτου μασατζιδικο.οι μασαζιαρηδες οπως ειμαι και εγω το αναφερουμε στο θρεντ 'μασατζιδικα που γαμας'.αυτα για να μπουνε σε μια σειρα τα πραγματα για να μην μπερδευομαστε γιατι αλλο πραγμα το στουντιο και αλλο πραγμα το μασατζιδικο.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Χθες βράδυ 11:30 - 12:30 περίπου.
Φραντζή 47, ότι πέτυχα την ξανθιά Τσέχα που ανέφεραν άλλοι συναγωνιστές, να φέυγει. Ξεκινούσε βάρδια μια Αλέξια, την οποία δεν τίμησα.
Βριλησσού 46, ξανθιά νταρντάνα άγνωστης ταυτότητας, ημιθανής. Εμείς θέλουμε η εμφάνιση να συνδυάζεται και με νάζι όμως. Rejected.
Βριλησσού 36, η Νατάσα, την οποία και τιμήσαμε. Σχόλια στο αφιερωμένο σε αυτήν thread.

Και κάτι άσχετο, αλλά αξιοπερίεργο : ψιχάλισε χθες στα τουρκοβούνια κατά τη 1 το βράδυ. Από το φανάρι που στρίβεις αριστερά για περιφερειακό Γαλατσίου μέχρι το σημείο που κάνεις δεξιά για να βγεις στη Γαλατσίου, είδα :
ένα ΚΤΜ να τρώει σούπα με λιγότερα από 20χλμ (ευτυχώς δεν τον πάτησε το αυτοκίνητο που ακολουθούσε). Ένα Ibiza να πέφτει στο πεζοδρόμιο στην αριστερή του περιφερειακού και έναν ταρίφα με Octavia να καρφώνεται με 10χλμ στο τσιμεντένιο διάζωμα όπως θες να στρίψεις δεξιά προς Γαλατσίου. Η γλίτσα γάμησε πιο πολύ από όλους μας, χθες.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
-Αχαρνών 85 μεσημεράκι ήταν η Κατερίνα, μια βυζαρού με βλέμμα αγελάδας που δούλευε Αριστομένους 72 και Δροσοπούλου 95. Μετά τις 6 θα είναι η Σαμάνθα. Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι;
-Αχαρνών 106 η Αναστασία, ξανθιά λολίτα, ενδιαφέρουσα. Λίγο το πρόσωπο με χάλασε αλλά φαινόταν πολύ άτακτο.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Αυτή η Ζλάνα που να δουλεύει σήμερα;
 

Επισκέπτης
-Αχαρνών 85 μεσημεράκι ήταν η Κατερίνα, μια βυζαρού με βλέμμα αγελάδας που δούλευε Αριστομένους 72 και Δροσοπούλου 95. Μετά τις 6 θα είναι η Σαμάνθα. Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι;

Δια την Κατερίναν ουδέν γνωρίζω, αλλά δια την Σαμάνθαν πλήρης δοκιμή υπάρχει εις το τμήμα κριτικών του ιστοτόπου
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Συγκάτοικοι, 5ος όροφος Θώδου Πορνείο με ρωσίδες. Πώς το ανεχόμαστε;
Αυτά έγραφε στο ασανσέρ της Δευκαλίωνος εις την οποία αποφάσισα να δώσω μια ακόμα ευκαιρία
σήμερα. Αυτό ίσως σημαίνει ότι οι μέρες είναι μετρημένες.
Εντός, τέσσερεις κοπέλες: Λίζα, Άννα, Κλαούντια και μια πολύ χοντρή.
Νέο προσωπάκι η Κλαούντια και αποφάσισα να την τιμήσω. Ωραίο σώμα γλυκό προσωπάκι (ολίγον αθίγγανο) και διχτυωτό κόκκινο καλσόν με ασημένια ψηλοτάκουνα. Πλαδαρό στήθος ελαφρώς αλλά ωραίο σφικτό κωλαράκι. Επι το έργον τίποτα το ιδιαίτερο, λίγο γλύψιμο σε ρώγες και λαιμό, καθόλου στα @@ πίπα μέτρια και μετρά ιεραποστολικό. Βέβαια κι εγω δεν επεδίωξα κάτι πέραν του να χαϊδεύω τα πατουσάκια με το καλσόν κι έτσι άλλη μια αδιάφορη γενικότερα εκσπερμάτωσις επετεύχθη. Μόνο για φετιχιστές που τη βρίσκουν πρωτίστως με τα lingerie θεωρώντας δευτερεύουσας σημασίας τη συμμετοχή της κορασίδος. Στα συν ότι ήταν χαμογελαστή και γλυκύτατη και ενδεχομένως πρόθυμη εαν βρεθεί πολύ πιο πληθωρικός πελάτης. Δεν κάνει ακάποτο ούτε δίνει λώκο. Οι άλλες τρεις δύνανται. Τιμή 50.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλά νέα από Φραντζή 47. Το ξανθό αγγελούδι από την Τσεχία, ΖΛΑΤΑ το όνομα της θεάς του έρωτα, θα δουλεύει Πέμπτη νύχτα μετά τις 23:30. Σήμερα το βράδυ, έτοιμη για όλα η Κωνσταντίνα...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.774
Πόντοι
5.975
η Βαλέρια από τον ίδιο "όμιλο" της Φραντζή μήπως ξέρετε που βρισκεται;
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
φίλε μου για δώσε πληροφορίες για Κωνσταντίνα γιατί μάλλον έχω χάσει επεισόδια.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλά νέα από Φραντζή 47. Το ξανθό αγγελούδι από την Τσεχία, ΖΛΑΤΑ το όνομα της θεάς του έρωτα, θα δουλεύει Πέμπτη νύχτα μετά τις 23:30. Σήμερα το βράδυ, έτοιμη για όλα η Κωνσταντίνα...
Η Κων/να ειναι και αυτη νεα μεταγραφη?Εχει κανεις σας πληροφοριες?
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Η συγκεκριμενη ειναι διαφημισμενη απο καποιους που εχουν καποιους λογους και συμφεροντα να διαφημιζουν πουτανες.Απο εμφανιση ειναι κατω του μετριου και απο υπηρεσιες ιδιαιτερα ψευτικη και σπαστικια. Χτες την πετυχα Αγ.Μελετιου 37 παντως το μεσημερι.Ποτε πηγε Αχαρνων 85?  :think: :think: :think: :think:
Ρε μαγκες χαλαρωστε που την κανατε για τα πανηγυρια..μια χαρα εμφανιση εχει η κοπελα με απιστευτο μαλιστα στηθος κ συμπεριφορα πολυ καλη καθως δεν σε εχει σε καμια περιπτωση για ξεπετα..εγω δεν εχω κανενα λογο να την διαφημισω αφου τυχαια την ειδα πρωτη φορα το σαββατο κ ηταν παρα πολυ καλη..οτι γινεται τρελη διαφημιση παντως για ορισμενες εδω μεσα ειναι σιγουρο,ομως η Νταρια αξιζει 100% !!
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαγκες χαλαρωστε που την κανατε για τα πανηγυρια..μια χαρα εμφανιση εχει η κοπελα με απιστευτο μαλιστα στηθος κ συμπεριφορα πολυ καλη καθως δεν σε εχει σε καμια περιπτωση για ξεπετα..εγω δεν εχω κανενα λογο να την διαφημισω αφου τυχαια την ειδα πρωτη φορα το σαββατο κ ηταν παρα πολυ καλη..οτι γινεται τρελη διαφημιση παντως για ορισμενες εδω μεσα ειναι σιγουρο,ομως η Νταρια αξιζει 100% !!
Για μένα είναι για τα πανηγύρια.Για σ'ένα μπορεί να είναι 'θεά'. Τώρα μια κοντή, με γυαλιά,πατσοκοιλιά  και αραιωμένα μαλλιά αν την κάνεις εσύ θεά και μερικοί άλλοι ειναι δικαίωμά σας.Κάποιοι άλλοι έχουμε πιο αυστηρά κριτήρια πάντως.
Αλλα που δεν γίνεται τρελλή διαφήμιση μπορείς να μας πεις? Στην συγκεκριμένη έχουμε έναν ψυχάκια που τις έχει ανοίξει 2 thread στο forum.Έχουμε και άλλο ένα thread με τον 'πρώην γκόμενό της'.Αν μια πουτάνα που έχει σε αυτό το site 3 thread δεν είναι ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ τότε ποιο λέμε διαφήμηση? 
Για πές μου ποιά πουτάνα έχει εδώ 3 thread για το άτομό της? και στείλε μου τα thread να τα διαβάσουμε όλοι μας.
Kαι δεν καταλαβαίνω γιατί σε πείραξε τόσο η γνώμη μου γι'αυτή? δεν έχω δικαίωμα να πω την απόψή μου? Γκόμενά σου είναι?Πουτάνα είναι που την γαμάμε, της δίνουμε τα ωραία μας λεφτά και την κρίνουμε αν είναι καλή η όχι.Τα περισσότερα παραπέμπουν αλλού...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Για μένα είναι για τα πανυγήρια.Για σ'ένα μπορεί να είναι 'θεά'. Τώρα μια κοντή, με γυαλιά,πατσοκοιλιά  και αραιωμένα μαλλιά αν την κάνεις εσύ θεά και μερικοί άλλοι ειναι δικαίωμά σας.Κάποιοι άλλοι έχουμε πιο αυστηρά κριτήρια πάντως.
Αλλα που δεν γίνεται τρελλή διαφήμιση μπορείς να μας πεις? Στην συγκεκριμένη έχουμε έναν ψυχάκια που τις έχει ανοίξει 2 thread στο forum.Έχουμε και άλλο ένα thread με τον 'πρώην γκόμενό της'.Αν μια που πουτάνα που έχει σε αυτό το site 3 thread δεν είναι ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ τότε ποιο λέμε διαφήμηση? 
Για πές μου ποιά πουτάνα έχει εδώ 3 thread για το άτομό της? και στείλε μου τα thread να τα διαβάσουμε όλοι μας.
Kαι δεν καταλαβαίνω γιατί σε πείραξε τόσο η γνώμη μου γι'αυτή? δεν έχω δικαίωμα να πω την απόψή μου? Γκόμενά σου είναι?Πουτάνα είναι που την γαμάμε, της δίνουμε τα ωραία μας λεφτά και την κρίνουμε αν είναι καλή η όχι.Τα περισσότερα παραπέμπουν αλλού...
+ 1.000

αν φτάνουμε σε μια γκομενα που ειναι σχεδον εναμισυ χρονο στα στουντιο και εμφανισιακα ειναι κατω του μετριου και ακομα ασχολουμαστε με αυτη μετα την πληθωρα τοσων κοριτσιων στα μπουρδελα τοτε κατι δεν παει καλα. παντως η συγκεκριμενη ειχε πολυ υποστιριξη απο το σαιτ μεχρι και αντε τωρα να μη το συνεχισουμε.οι παλιοι ξερουν. παμε για νεο αιμα ξυπνατε.διαφημηση σε καμια πουτανα μονο καλος λογος σε αυτην που αξιζει πραγματικα.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Σωστός ο latex :rockon: :rockon:
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Εγω δεν ξερω πως ηταν παλια αλλα το σαββατο ειπε οτι κανει διαιτα κ ειχε οντως πολυ καλο σωματακι..τα γυαλια που κολλανε??τα φοραει στο γαμησι κ σας χαλασανε????για μενα εμφανιση εχει αρκετα καλη κ συμπεριφορα τελεια οποτε αξιζει σιγουρα!κ τι σχεση εχει με το αν ειναι γκομενα μου??οτι να ναι γραφετε ορισμενες φορες εδω μεσα...
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δεν ξερω πως ηταν παλια αλλα το σαββατο ειπε οτι κανει διαιτα κ ειχε οντως πολυ καλο σωματακι..τα γυαλια που κολλανε??τα φοραει στο γαμησι κ σας χαλασανε????για μενα εμφανιση εχει αρκετα καλη κ συμπεριφορα τελεια οποτε αξιζει σιγουρα!κ τι σχεση εχει με το αν ειναι γκομενα μου??οτι να ναι γραφετε ορισμενες φορες εδω μεσα...
Δεν με ενδιαφέρει αν κάνει δίαιτα η όχι.Τα γυαλιά τι που κολλάνε? Φοράει γυαλιά δεν το ήξερες? Μου θύμισε κορίτσι απο πεντηκοστιανή εκκλησία και φυσικά τα φόραγε στο δωμάτιο και με χαλάσανε στο γαμήσι.Αυτό περι γκόμενας στο είπα γιατί τέτοια υποστήριξη? Εγω στο πρώτο μου post σου είπα ότι την είδα την ίδια μέρα στην Αγ.Μελετίου 37.Και ρωτάω πότε πήγε στην Αχαρνών 85? Αυτό και τίποτε άλλο.Εσύ άρχιζες να τα κάνεις πρωσοποποιημένη κριτική για την πάρτυ της.Αυτός που προβάλλει πουτάνες με τέτοιο 'πάθος' για να το ξέρεςι αν δεν σου το χουν πει είναι η ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ η ΠΟΥΤΑΝΟΚΑΨΟΥΡΗΣ.Και κόβω την κουβέντα μαζί σου εδώ για να μην χαλάμε το thread για μαλακίες.Οι συναγωνιστές πιο πάνω δώσανε απαντήσεις.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ενταξει παιδια πολλα λογια για μαλακιες.Για την Ζλανα εχουμε κανενα νεο? καμια κριτικη?
Χτες ο psolaras78 και γω δωσαμε ανταποκριση απο το μετωπο για την Τσεχα.και σεις εδω ακομα ασχολειστε για πουτανες που εχουμε βαρεθει και να τις βλεπουμε που πανε να παρουν συνταξη στα στουντιο. αντε να μας πει καποιος για καμια καινουργια και μην γαμαμε το θρεντ.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Την κουβεντα θα την κοψω εγω κ οχι εσυ φιλαρακι που κανεις μαλιστα κ χαρακτηρισμους..επειδη θαβατε ορισμενοι τη Νταρια εγραψα κ εγω απλα οτι αξιζει αν κ την ειδα μολις πρωτη φορα το σαββατο..τπτ παραπανω,εσυ το συνεχιζεις με χαρακτηρισμους κιολας τυπου αν ειναι γκομενα μου η αν ειμαι νταβατζης..επισης τα γυαλια στο σεξ τα εβγαλε οπως ξαναειπα αλλα εσυ μαλλον δυσκολα τα καταλαβαινεις με την πρωτη..εμενα για μια φορα μου αρεσε κ εσενα οχι..ΤΕΛΟΣ!!
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Την κουβεντα θα την κοψω εγω κ οχι εσυ φιλαρακι που κανεις μαλιστα κ χαρακτηρισμους..επειδη θαβατε ορισμενοι τη Νταρια εγραψα κ εγω απλα οτι αξιζει αν κ την ειδα μολις πρωτη φορα το σαββατο..τπτ παραπανω,εσυ το συνεχιζεις με χαρακτηρισμους κιολας τυπου αν ειναι γκομενα μου η αν ειμαι νταβατζης..επισης τα γυαλια στο σεξ τα εβγαλε οπως ξαναειπα αλλα εσυ μαλλον δυσκολα τα καταλαβαινεις με την πρωτη..εμενα για μια φορα μου αρεσε κ εσενα οχι..ΤΕΛΟΣ!!
Μάλλον εγώ θα δώσω τέλος στην κουβέντα και όχι εσύ.Τα γυαλιά σε μένα δεν τα έβγαλε.Και μάλιστα μου είπε αν ήρθα απο το ίντερνετ και αν γράφω σε αυτό η ήρθα απο εφημερίδα.Μέσα ήταν νευρική με απαγορεύσεις όπως μη μου πιάνεις το βυζί μη μου πιάνεις τον κώλο.Πρωκτικό την ρωτάω αν κάνει και μου λέει ούτε για πλάκα.Ακάπωτο τσιμπούκι όχι.Ε τότε τι κάνει?Αφου σου άρεσε εσένα με το καλό να την πηδάς.Εμένα δεν μου άρεσε και δεν την γαμάω δεν διαφωνούμε σε αυτό. Τώρα είναι [move]ΤΕΛΟΣ !!![/move]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom