Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ναι, επιβεβαιωνω κι εγω. επιασε πρωινη βαρδια στη λελας και οι μαλακιες που της προσαπτουν μαλλον για τον πουτσο ειναι..
Δεν θα συμφωνησω πατερ για την πρωινη βαρδια ,μαλλων βραδυνη γιατι την πρωινη βαρδια ΜΙΑ την εχει καβατζωμενη
και ολοι για αυτην πανε στην Λελας.
Σημερα στην Φραντζη πρωινη η Αγαπη οπου ειχα κανα χρονο να εχω παρε δωσε απο τοτε που ηταν Βουρβαχη.
Πολυ καλη και σε πολλες ομορφιες αξιζει το αντιτιμο που παιρνει.
Ετσι πρεπει να ειναι τα κοριτσια στα σπιτια.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Τρία πράγματα έχω να σου πω:

1)Κόψε τον καφέ αφού σου γαμάει τόσο πολύ τα νεύρα.

2)Μην παραμελείς να παίρνεις τα χάπια σου αλλιώς θα έχεις τις άσχημες επιπτώσεις που βλέπουμε.

3)Επειδή εσύ θέλεις να πηγαίνεις στις πουτάνες και να παίζετε τους μουγκούς αυτό δεν απαγορεύει σε μας τους υπόλοιπους να ανταλάσουμε δυο-τρεις κουβέντες μαζί τους.

Αυτά και χρόνια πολλά για σήμερα.
να σου πω και εγώ 3 πράγματα

1) Δεν πίνω ποτέ καφέ.

2)Χάπια επίσης δεν παίρνω ποτέ

3) Εντάξει τα είπαμε και σε άλλο θρέντ.Η αλήθεια ΕΛΑΜΨΕ.Δεν τολμούσε κάποιος να κάνει μια κριτική και θα τον μπινελικόνατε ομαδικώς.Μάλιστα όταν ήταν και ο γκόμενός της μόντ σβηνόντουσαν τα ποστ.Και το στημένο θρέντ ότι πήγε η Αλβανίδα στη 'Ρωσία' ενώ εκδίδεται κανονικά σε κλασσικό στούντιο στην Κυψέλη.Το ποιος λέει αλήθεια και το ποιος όχι το κατάλαβε ο κόσμος.Ετοιμάσου σε λίγο να δεις ανταποκρίσεις για την μαϊμού 'Ρωσίδα' σε αυτό το θρέντ απο την Λέλας Καραγιάννη 35 και όχι απο την Ρωσία που έγραψε ένας στόκος.Άσε τους εντυπωσιασμούς γιατί καταλάβαμε τα πάντα και δεν είμαστε χαζοί.

Αυτά απο μένα και ανταποδίδω τα χρόνια πολλά.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ξερει κανεις αν η Αντρεα που δουλευει στη φρατζη ειναι η γνωστη μελαχροινη αντρεα που δουλευε στο παλιο στουντιο παλι με την κ.ειρηνη στο θησειο ;
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Καλησπέρα και πάλι,
έχουμε και λέμε τα ακόλουθα:
1) Αγιου Μελετίου 37  ήταν η Ναταλι ωραίο μωρακι, ξανθο το οποίο απλά δεν μου έκανε. Προγράμματα από 40 έως 100 ευρώπουλα. Το 100 περιεχει τα πάντα χωρίς πρωκτικό και ελεύθερο (κατά την πολιτικη του συγκεκριμένου οίκου) και παραπάνω χρόνο (δεν ρώτησα πόσος είναι μια και δεν μου έκανε κλικ η κοπέλα). Η κοπέλα θα είναι εκεί έως τις 17.00. Για οποιον ενδιαφερεται διαθέτω το τηλ. του studio για παραπάνω λεπτομέριες.
2)Ι. Δροσοπούλου 97 ενα κοριτσάκι  ονόματι Όλγα. Πολύ γλυκιά παρουσία και στο σαλόνι φάνηκε πρόσχαρη. Προγράματα από 50 (κλασικό) έως 80 (πρωκτικο) Ευρώ. Η κοπέλα θα είναι εκεί έως τις 21.00.
3) Λ. Καραγιαννη 35 η κουκλάρα Σόνια για την οποία έχω ιδιαίτερη εκτίμηση και θα μπορούσα να θεωτηθώ προκατηλημένος.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τελικα ρε παιδια μηπως ξερει καποιος αν η μελινα ειναι ακομα στη σερβιων?
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
καλησπερα παιδια ειχα καιρο να διαβσω τα σχολια.σημερα ειδα πως υπαρχει μια ανακριβεια σχτικα μ'εμενα. οχι δεν ειμαι αλβανιδα καιαυτα αρχισαν να λεγονται απο τοτε που αποφασισα να φυγω απο λιοσιων 278.συμβαινει οταν την κανεις απο ενα μαγαζι να λενε για να σε"χτυπησουν"ας πουμε.οποιος εχει αμφιβολια μπορει να ζητησει ταυτοτητα. συγνωμη που μπαινω στην συζητηση αλλα νομιζω πωςν ςπρεπε να το ξεκαθαρισω.ΠΑΟΛΑ (ΦΡ.47)ΦΙΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
 

xxxris

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2007
Μηνύματα
84
Like
3
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει με λιοσιων 278 κ 303 εχω περασει κανα δυο βραδιες κ ειναι κλειστα.
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
προς επιβεβαίωση των πολλών και προς απόδειξη της ...διαφήμισης μερικών. επίσκεψη στην Βριλλησού 46 χθες αργά βράδυ. Η γνωστή Αλέξια (από Φραντζή) .Αχρωμη, αοσμη, αμιλητη. πιπα δευτερολεπτων. συμπεριφορά επίπλου. οχι ποναω έτσι, όχι πονάω γιουβέτσι. διεκπεραιωτική και χαμένο 50ρικο. μαυρο και μακρυά τρέχωντας
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
σορρυ βριλλησου 57
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ξερει κανεις τι παιζει με λιοσιων 278 κ 303 εχω περασει κανα δυο βραδιες κ ειναι κλειστα.

τον τελευταιο καιρο σχεδον καθε βραδυ μερικοι κατοικοι της περιοχης κανουν διαδηλωση για αρκετη ωρα εξω απο το 278 με απαιτηση να κλεισουν τα στουντιο της περιοχης.

Ετσι δεν παταει πελατης στο μαγαζι αλλα και το στουντιο δεν εχει κοπελα αφου δεν υπαρχει περιπτωση να μπει ανθρωπος...πηγα πριν καμια δεκαρια μερες,οι διαδηλωτες ειχαν φυγει και ετσι ανεβηκα πανω οπου με ενημερωσε ο τσατσος για τα παραπανω.

Τα κοριτσια που δουλευαν εκει δουλευουν τωρα στο νεο μαγαζι του τσατσου που βρισκεται στην Μεγαλου Αλεξανδρου 133 στο Γκαζι
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Καλησπερα συναγωνιστες ξερει κανεις αν παιζει ακομα η Συλβια απο Καρεα 30? Και αν ναι τι ωρες παιζει?
 

johni0

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες ξερει κανεις αν παιζει ακομα η Συλβια απο Καρεα 30? Και αν ναι τι ωρες παιζει?
Χτες βράδυ ήταν η Ντάρια και μια άλλη τσέχα της οποίας δεν ξέρω το όνομα.
Ξέρεις το τηλέφωνο του στούντιο?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Χτες βράδυ ήταν η Ντάρια και μια άλλη τσέχα της οποίας δεν ξέρω το όνομα.
Ξέρεις το τηλέφωνο του στούντιο?
Δεν το εχω ρε παλικαρι. Παιζει στις εφημεριδες πισω?
 

xxxris

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2007
Μηνύματα
84
Like
3
Πόντοι
0
μαγκες ξερει κανεις που δουλευει τωρα η αλεξανδρα(ξανθια milf γερμανικης προελευσεως)απο το λιοσιων 303,οποιος γνωριζει ας κανει τον κοπο να ενημερωσει.thanks
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ναι φίλε,παίζει ακόμα εκεί.Χτες που πήρα τηλέφωνο είχε απογευματινή βάρδεια.
ευχαριστω πολυ!!μηπως ξερεις ποιες μερες και ωρες παιζει η μελινα και ποιες η ταμαρα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
γαμωταντιντοσατακ μου
μικρη ενημέρωση για ιστορικούς λόγους και μόνο.
Η βόλτα έγινε Παρασκευή μεσημέρι και απόγευμα.
-Δευκαλίωνος έπαιζε η Σιμόνε, η Σόνια, η Κλαούντια και η Ελένη. Όλες με φουλ διχτυωτά-ζαρτιέρες-τακούνες.
-Συγγρού 245 κλειστόν, αλλά θα ξανανοίξει όπως μου είπε η τσατσα της Δευκαλίωνος
-Θαρύππου ένα κοντοπούτανο ελληνίδα (τσιγγάνα;) με ψηλά τακούνια. Καλούτσικο.
-Κασσάνδρας ανοιχτοί και οι δυο όροφοι. Πάνω μια ρωσίδα φουλ σιλικόνη, κάτω μια ελληνίδα μελαχρινή με πρωκτικό. Τίποτα ιδαιαίτερο
-Μεγάλου Αλεξάνδρου μια ψηλή ξανθιά αδύνατη. Κάθε μέρα θα έχει διαφορετιλή κοπέλα. Ο χώρος αξίζει πάντως.
-Μπραζίλ Χάουζ, Κωνσταντινουπόλεως 130, ένα τρελό μωρό από Βενεζουέλα, κοντούλι αλλα με υπέροχο πρόσωπο.
-Λιοσίων 278 δεν άνοιγαν την πόρτα αν και ήταν μέσα.
-Βριλησού 46 η Μαρίνα, κλασική αξία
-Δροσοπούλου 97 η Σαμπρίνα με λουκ τρελό. Κοτσιδάκια, κοντό καλσόν, κόκκινα αστραφτερά εσώρουχα. A-level με 80 αλλά λίγο σπασαρχίδω.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Έβγαζε μάτι ότι οι επίμαχες κριτικές ήταν στημένες. Απορώ πάντως με τη μαλακία αυτών που την έδιωξαν τόσο εύκολα, παίρνοντας τοις μετρητοίς τις βλακείες που είπαν δύο, τρία άτομα.

Ούτως ή άλλως πάντως μάλλον απίθανο μου φαινόταν αυτό που γράφτηκε ότι έφυγε για Ρωσία. Όπως μου έλεγε η ίδια πριν κάνα μήνα, μόλις αγόρασε καινούργιο σπίτι και σχεδίαζε να αρχίσει να παρακολουθεί μαθήματα σε σχολή τουριστικών επαγγελμάτων.
Στημένος είσαι ΕΣΥ αγόρι μου γλυκό που καταλάβαμε αμέσως γιατί η συγκεκριμένη πόρνη έχει τόσο τρομερή υποστήριξη απο το site.Εγώ προσωπικά την γνώρισα μόνο μια φορά σαν πελάτης και έδωσα τα ωραία μου 50€ και μου έκανε υπηρεσίες για κλάματα.Εσύ φαίνεται ότι γνωρίζεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ για την συγκεκριμένη πουτάνα.Μέχρι και αν αγόρασε σπίτι γνωρίζεις και τι 'σπουδές' θα κάνει γνωρίζεις.Εγώ την ξέρω μόνο σαν πελάτης και τίποτε άλλο.Με καμιά πουτάνα δεν γουστάρω να πιάσω φιλίες.Εσύ όμως την ξέρεις και λίγο 'παραπάνω' απο 'πελάτης'.Ξεσκεπάστηκες απο μόνος περί στημένων κριτικών.Το ότι είναι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ εδώ μέσα που έχει 4(τέσσερα) thread δεν είναι στημένο.Αλλά αν τολμήσει να γράψει κάποιος την άποψή του χωρίς να ενοχλήσει κανέναν γι'αυτήν τότε θα γίνει ιντερνετικό λιντσάρισμα απο την σκατοκλίκα σας. Εδώ διαβάσαμε ότι ο moderator που την πρωτοανακάλυψε και έγραψε γι'αυτήν είχανε με την συγκεκριμένη 'πουτανοντίβα' και ερωτικές σχέσεις σε προσωπικό επίπεδο.Τα πάντα εξηγήθηκαν.Απλώς απο δω και πέρα πρέπει οι moderators που τους θεωρώ αξιόλογους και ακριβοδίκαιους να μην αφήνουν να γίνεται 2ο thread για οποιοαδήποτε πουτάνα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom