Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
πάω χτες που λέτε στην Κεφαληνίας 75. Ω του θαύματος! Μωρό ξανθό καρέ μικροκαμωμένο με τρομερό σώμα. Κατερίνα, ρωσίδα. Στο κρεβάτι άλλο πράγμα, ανέβηκε με τα τακούνια, γύρισε 69, άφηνε πιασίματα, ήταν καλοπροαίρετη και ομιλητική. Πίπα καλή, αφήνει να τις γλείφεις τις ρόγες οι οποίες είναι τέντα.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα ειδικά στον zero...
Χτες ήταν απογευματινή βάρδια
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
στο συγγρου 144 ενα φοβερης εμφανισης μελαχρινο μωρο ονοματι μαντυ το εχει δοκιμασει κανεις?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
πάω χτες που λέτε στην Κεφαληνίας 75. Ω του θαύματος! Μωρό ξανθό καρέ μικροκαμωμένο με τρομερό σώμα. Κατερίνα, ρωσίδα. Στο κρεβάτι άλλο πράγμα, ανέβηκε με τα τακούνια, γύρισε 69, άφηνε πιασίματα, ήταν καλοπροαίρετη και ομιλητική. Πίπα καλή, αφήνει να τις γλείφεις τις ρόγες οι οποίες είναι τέντα.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα ειδικά στον zero...
Χτες ήταν απογευματινή βάρδια

thanks φιλε!
:thumbsup:αο την περιγραφή και μόνο έιναι του τύπου μου...
θα προσπαθήσω να την βρώ και θα σας πω και εγώ εντυπώσεις.
 

Επισκέπτης
Ρε φιλε χαθηκαν τα καλα  και ωραια κοριτσια που κανουν και καλο service.
Γιατι να τα δωσουμε στην Μαντυ.
Εκει στο Συγγρου 144 και Τριγγετα μονο Ραμονα και Ιζαμπελα.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φίλε BABY η Ραμόνα λέει; χτες βράδι ήταν Συγγρου 144 αλλά δεν τη πήρα γιατί δε θυμόμουν κριτικές και φοβήθηκα μήπως βγεί μάπα.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Μακριά από Μάντυ την παλιοξεπέτα ,την νευρωτική.Ισαβέλλα φίλε κάθε Τετάρτη και Κυριακή Τριγγέτα , Δευτέρα και Παρασκευή Συγγρού παίζει και η Χριστίνα μελαχρινή από Γερμανία μου άρεσε και η Γιάννα από Τσεχία.Ραμόνα από ότι ακούω καλή αλλά δεν έχω δοκιμάσει,ξέρει κανείς το πρόγραμμά της ?
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
κομοδινο ε? καλο! και ηταν εμφανισιμη ευτυχως δηλαδη που κατι με κρατησε μακρια....
 

partagas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
Δευτέρα και Παρασκευή Συγγρού παίζει και η Χριστίνα μελαχρινή από Γερμανία μ

...Την οποία είχα δοκιμάσει πριν καμιά βδομάδα σε Ιπποκράτους. Πολύ καλό μωρό (για όσους αρέσει η Γερμανική σχολή), με συμμετοχή, φιλάκι στο στόμα για αποχαιρετισμό. Συνίσταται ανεπιφύλακτα.
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη μου χθες το απόγευμα στην Αριστοτέλους. Από εμφάνιση το μαγαζί δε λέει ως γνωστόν. Δούλευε η ΚΙΜ, πολύ ωραία παρουσία: Ψηλή, μελαχροινή, κορμάρα.
Αλλά: δεν άφηνε να την ακουμπάς πουθενά και αν και έχει καλή τεχνική στην πίπα το έκανε τόσο αγκαρία που με ξενέρωσε. Ξεπέτα λοιπόν.
Στο τέλος έβγαλε και ένα λόγο περί ποιανού είναι η απόλαυση στο χώρο αυτό και πόσο της αρέσει να κάθεται όταν ο πελάτης δεν κάνει κάτι για να γουστάρει κι αυτή. Μόλις πήγα να της απαντήσω άνοιξε την πόρτα κι έφυγε. Ο ορισμός της ψυχοπάθειας.
Tο ίδιο σκηνίκο έγινε με εμένα παραπροχτές που ήταν η Κάρμεν εκεί η Μολδαβη (μαυρα μαλλια) η οποία ούτε απο τεχνική σκάμπάζει ούτε απο τίποτα... όχι κομοδίνο μάλλον πορτατιφ μου θύμιζε--- καλά τι έχουν πάθει όλες στιν Αριστοτέλους ??
Αρχίζει με 13 δευτερόλεπτα αεράτο τσιμπου - μετα μου λέει εγώ μόνο στα 4 κάνω - τι λέω δεν κατάλαβα?? μου λεεί εχω πρόβλημα (δεν συνεχίζω λέω δεν γαμιέτε αφου έιχε στηθεί..) κατα την διάρκεια τις πιάνω το κολαράκι μου λέει μην ακουμπάς , καλά λεω δεν σε χούφτωσα κι όλας ...και με το ζόρι τελείωμα αφου ήταν το μοναδικό μαμησι της ζωης μου που στα τέσσερα η γκομενα κρατούσε κόντρα με το χέρι της.. :zzzzz: ...και με το ένα ποδι στην πόρτα να φύγει λες και έκανε αγγαρέία ... στην πόρτα μου πετάει κάτι  σαν ''γαμώ την δουλειά μου" τις λέω ορίστε??
συγγωμη τις λέω δεν ήθελα να σου φερθώ σκληρά..(με ειρωνικό ύφος) και ουτε που με κοιτάει και έφυγε....
ε τη καρια πως δεν την πλάκωσα...

  Μαυρο σε όλες τις τανες Αριστοτέλους.....εγώ δεν ξαναπατάω εκεί...
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως να σταματήσουμε τα  :idiot: :- :uglystupid: :P :sunglasses: :sunglasses: :huh: :rolleyes:
και με 20 ευρώ κανεις δουλεια
 

Depth meter

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Ραμονα δεν λεει και τιποτα την ειχα παει Ισμηνης μια φορα. Οσο για την Κιμ με το με ειδε μια φορα στο σαλονι Αριστοτελους μου πεταει ενα ¨πες καμοια καλησπερα τζαμπα ειναι" Ρε ουστ απο εδω.....
Ρε φίλε BABY η Ραμόνα λέει; χτες βράδι ήταν Συγγρου 144 αλλά δεν τη πήρα γιατί δε θυμόμουν κριτικές και φοβήθηκα μήπως βγεί μάπα.
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
μαυρο στα κομοδινα. αλλοι 60 και 70 ευρω τα βγαζουνε σε 2 μερες οχι σε 5 λεπτα δεν ειπαμε να ειναι ο πελατης βρωμιαρης κτλ αλλα οχι να μην σε αφηνει να αγγιξεις
 

Επισκέπτης
Για μενα Ραμονα πολυ καλη και δυνατη πιπα και πολυ καλο στησιμο στα 4 ασε που σπρωχνει με βια και σου ριχνει και σφαλιαρες στον κωλο αυτη.
Γουστα ειναι αυτα.
Η Κιμ δε αμα την γνωρισετε μαγκες ειναι η πιο ξυγημενη απο ολες αλλα θελει τροπο πραγμα που δεν εχουν ολοι.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Για μενα Ραμονα πολυ καλη και δυνατη πιπα και πολυ καλο στησιμο στα 4 ασε που σπρωχνει με βια και σου ριχνει και σφαλιαρες στον κωλο αυτη.
Γουστα ειναι αυτα.
Η Κιμ δε αμα την γνωρισετε μαγκες ειναι η πιο ξυγημενη απο ολες αλλα θελει τροπο πραγμα που δεν εχουν ολοι.
Με όλο το σεβασμό (γιατί παρακοουθώ τα posts σου και με βοηθούν πολύ στις επιλογές μου), το να σου φέρεται με τρόπο ο άλλος, το κερδίζεις.
A priori στη συγκεκριμένη σχέση όταν κουβαλάς τα 1000 ζόρια ή δουλειά της είναι να σε κάνει να τα ξεχάσεις από την ..άβλα και αν είναι μαγκάκι να το κάνει διατηρώντας την αξιοπρέπεια της και βασιζόμενη στον απεριόριστο σεβασμό που προσωπικά έχω για τις γυναίκες που καλύπτουν τα ένστικτά μας κάνοντας αυτή τη δουλειά.
Η συγκεκριμένη είναι looney και το μασκάρει με την επίφαση του "είμαι ανεξάρτητη και τα λέω έξω από τα δόντια" όπως είναι πολλές γυναίκες που δεν κάνουν αυτή τη δουλειά. Οποιος το ανέχεται ή το γουστάρει καλά κάνει και είναι δικαίωμα του, όπως και όποιος δε το γουστάρει δε χρειάζεται να τη μειώνει, αρκεί να πάει παραδίπλα.
Παραδίπλα τώρα, χθές το βράδυ μετά τις 12:00 στο Κεφαλληνίας 75 Αναστασία μικρόσωμη ξανθιά με ωραίο σωματάκι και μέτριο προς το καλό προσωπάκι οχι ιδιαίτερα στενή από την εξώπορτα αλλά πολύ καλή από την πόρτα του κήπου. Συμμετοχή καλή.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Tο ίδιο σκηνίκο έγινε με εμένα παραπροχτές που ήταν η Κάρμεν εκεί η Μολδαβη (μαυρα μαλλια) η οποία ούτε απο τεχνική σκάμπάζει ούτε απο τίποτα... όχι κομοδίνο μάλλον πορτατιφ μου θύμιζε--- καλά τι έχουν πάθει όλες στιν Αριστοτέλους ??
Αρχίζει με 13 δευτερόλεπτα αεράτο τσιμπου - μετα μου λέει εγώ μόνο στα 4 κάνω - τι λέω δεν κατάλαβα?? μου λεεί εχω πρόβλημα (δεν συνεχίζω λέω δεν γαμιέτε αφου έιχε στηθεί..) κατα την διάρκεια τις πιάνω το κολαράκι μου λέει μην ακουμπάς , καλά λεω δεν σε χούφτωσα κι όλας ...και με το ζόρι τελείωμα αφου ήταν το μοναδικό μαμησι της ζωης μου που στα τέσσερα η γκομενα κρατούσε κόντρα με το χέρι της.. :zzzzz: ...και με το ένα ποδι στην πόρτα να φύγει λες και έκανε αγγαρέία ... στην πόρτα μου πετάει κάτι  σαν ''γαμώ την δουλειά μου" τις λέω ορίστε??
συγγωμη τις λέω δεν ήθελα να σου φερθώ σκληρά..(με ειρωνικό ύφος) και ουτε που με κοιτάει και έφυγε....
ε τη καρια πως δεν την πλάκωσα...

  Μαυρο σε όλες τις τανες Αριστοτέλους.....εγώ δεν ξαναπατάω εκεί...
Το μόνο που θα πω φίλε είναι ένα παλιό τραγούδι.Για τα λεφτά τα κανουν όλα για τα λεφτά.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Καλά, ρε παιδιά, τι λαιμός είναι εκείνος που έχει η Λένα στο Αθανασίας 3; Είναι όντως σαν στρουθοκάμηλος!!!  :2funny: :2funny:
Μου έκανε πολύ άσχημη εντύπωση, ενώ είναι ευγενέστατη, και δεν την πήρα, τελικά.
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει λ.συγγρου 248?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom