Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ααααα  ξεχασα ειναι απο τιν Τσεχια και κατα τα λεγομενατης φευγη αυριο και γυρναει στης 15 γεναρη

ΒΕΡΑ  ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ......... ( χαχαχαχαχαχα)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
ααααα  ξεχασα ειναι απο τιν Τσεχια και κατα τα λεγομενατης φευγη αυριο και γυρναει στης 15 γεναρη

ΒΕΡΑ  ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ......... ( χαχαχαχαχαχα)
φτού!!!! :crazy:

και εγω φίλε στην αναμόνη για Βέρα,
για να λές εσύ οτι έιναι καλό μιλφ σου έχω εμπιστισύνη!είσαι τσεκαρισμένος μιλφάκιας!
γράψε την αναλύτική σου κριτική για την Βέρα στον Κατάλογο.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
προλαβαινεις 3.00 κλεινουν


 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
ΟΚ ! δηλαδή .....τι κι αν έχεις ΒΕΡΑ - σε σκέφτομ'  ολη μέρα
Φιλε mikrosgr  μήπως μπορείς να γράψεις  / ανεβάσεις
για να το θυμηθόυμε και μετά τις γιορτές που θα επανέλθει !
ωχ- με κάλυψε o Zero   ;) ;) :
OK mikros !! synharitiria  !
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
μηπως κανεις ξερει το τηλεφ στο στουντιο καρεα 30 για να ριξω ενα τηεφωνηματακι?...σε πιμι παρακαλω :boobies:
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
χθεσινη βολτα κατα τισ 10
στην τριγγετα η Ραμονα η ισπανιδα , καλουλα ητανε
στην συγγρου 144 μια χριστινα οχι η γεμανιδα η γνωστη , ωραιο κορμι , στην αριστοτελους η αννιτα , καινουρια αφιξη μου ειπε η τσατσα ξανθη συμπαθυητικουλα
τελικα κατεθεσα φραντζη στην βαλερια
πολυ φιλικη με καλη περιποιηση , πολυ καλη περιπτωση αν δε σας χαλανε οι γεματουλες
Στην ιππωνακτος η μαργαριτα , δεν μου αρεσε στην μαπα καθολου , ισωσ ηταν επειδη μολις ειχα χυσει
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες ενημερωση γα τωρα απο ιππονακτως? η παιζει τηλ σε πμ για να παρω?
 

moris

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ιππώνακτος, Πέμπτη απογευματινή βάρδια, συνήθως η Κορίνα, Γερμανίδα.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
καθε πεμπτη ειναι η κυρια κορινα μιλφογλου :boobies:,φανταζομαι και σημερα. :rockon:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πήγα στο σπίτι της Αχαρνών 85 για την Παόλα μετά τις ωραίες κριτικές που διάβασα εδώ. Δυστυχώς  , η τσατσά είπε ότι έφυγε για Χριστούγεννα στη χώρα της. Και όταν τη ρώτησα πότε θα επιστρέψει μου είπε στις 24 Δεκεμβρίου!!!!!!!!!!!!!!!!!  Τί σκατά Χριστούγεννα θα γιορτάσει αφού θα επιστρέψει πριν τα Χριστούγεννα ? Τελικά πήγα σστη Δροσοπούλου 97. Ήταν  η Γιάννα . Μια βυζαρού . Εκεί μπήκα στο δωμάτιο. Έγραψα κριτικές . Το βράδυ θα είναι μια Ράντα. Η  Έβελυν έφυγε για πάντα. Πολύ μαγκάκι ήταν!
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
Πήγα στο σπίτι της Αχαρνών 85 για την Παόλα μετά τις ωραίες κριτικές που διάβασα εδώ. Δυστυχώς  , η τσατσά είπε ότι έφυγε για Χριστούγεννα στη χώρα της. Και όταν τη ρώτησα πότε θα επιστρέψει μου είπε στις 24 Δεκεμβρίου!!!!!!!!!!!!!!!!!   Τί σκατά Χριστούγεννα θα γιορτάσει αφού θα επιστρέψει πριν τα Χριστούγεννα ? Τελικά πήγα σστη Δροσοπούλου 97. Ήταν  η Γιάννα . Μια βυζαρού . Εκεί μπήκα στο δωμάτιο. Έγραψα κριτικές . Το βράδυ θα είναι μια Ράντα. Η  Έβελυν έφυγε για πάντα. Πολύ μαγκάκι ήταν!
θα γιορτάστει την παραμονη των Χριστουγέννων. χεχε

 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Δυστυχώς  , η τσατσά είπε ότι έφυγε για Χριστούγεννα στη χώρα της. Και όταν τη ρώτησα πότε θα επιστρέψει μου είπε στις 24 Δεκεμβρίου!!!!!!!!!!!!!!!!!   Τί σκατά Χριστούγεννα θα γιορτάσει αφού θα επιστρέψει πριν τα Χριστούγεννα ?
Μηπως επειδη στη Ρωσια πανε με το παλιο ημερολογιο?  :2funny:
Επισης ειδα παραπανω να αναφερεται μια Βερα. Μα καλα τι εγινε με τη Χαρουλα δεν ηταν ευχαριστημενη με τις πωλησεις και ειπε να αρχισει τα στουντιο? :idiot:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μίνι βόλτα νυχτερινή για την ενημέρωση των συναγωνιστών:
-Μοσχονησίων 28Α κλειστά
-Κεφαληνίας 75 η λυγερόκορμη ξανθιά ρωσίδα Έλενα με αναλογίες μοντέλου. Στο κρεβάτι δεν είναι και σπουδαία αλλά αξίζει τον κόπο για μια φορά. Αν φορούσε σήμερα το διχτυωτό καλσόν θα την είχα πάρει...
-Αγίου Μελετίου 37 η κοπέλα την είχε κάνει. Θα ερχόταν άλλη στις 11
-Δροσοπούλου 95 ξανθό μιλφ Βίκυ με ωραία βυζιά
-Δροσοπούλου 97 η Ράδα, μελαχρινό τροφαντό με βυζά και διχτυωτό φόρεμα. Γενικά καυλόφατσα κάνει και πρωκτικό αλλά στο δωμάτιο είναι εντελώς απαθής. Η τσατσά επειδή με θυμήθηκε που δεν έχω περάσει τις τελευταίες φορές άρχισε να τα χώνει. "Μα καλά ποιά θες τη Τζούλια Ρόμπερτς, τη Μάργκαρετ Θάτσερ;" και τέτοια. Πάντως όχι τις κιούσπες που φέρνεις. Το στούντιο αυτό έχει πάρει την κάτω βόλτα. Έφυγε η 'Εβελιν, η Λάουρα και μια δυο άλλες που είχαν ανεβάσει ψηλά τον πήχυ και τώρα λόγω αναδουλειάς η τσατσάδες έχουν γίνει εριστικές.
-Λέλας Καραγιάννη 35 μόνο πάνω η Μικαέλα, έχουν γραφτεί πολλά γι αυτή. Εμένα δε μου άρεσε.
Αυτά για τώρα έβαλε και κρύο πέφτει και χιονόνερο
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Πήγα στο σπίτι της Αχαρνών 85 για την Παόλα μετά τις ωραίες κριτικές που διάβασα εδώ. Δυστυχώς  , η τσατσά είπε ότι έφυγε για Χριστούγεννα στη χώρα της. Και όταν τη ρώτησα πότε θα επιστρέψει μου είπε στις 24 Δεκεμβρίου!!!!!!!!!!!!!!!!!   Τί σκατά Χριστούγεννα θα γιορτάσει αφού θα επιστρέψει πριν τα Χριστούγεννα ? Τελικά πήγα σστη Δροσοπούλου 97. Ήταν  η Γιάννα . Μια βυζαρού . Εκεί μπήκα στο δωμάτιο. Έγραψα κριτικές . Το βράδυ θα είναι μια Ράντα. Η  Έβελυν έφυγε για πάντα. Πολύ μαγκάκι ήταν!

Είπαμε η Πάολα δεν είναι αλλοδαπή και δεν έχει παέι σε καμιά πατρίδα της. Μπούρδες, έλεγε η τσατσά, αν είπε κάτι τέτοιο... Εκτός αν εννοούσε κάπου σε νησί ανατολικά της Αττικής.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Για τον φίλο που γράφει κριτική για το σπίτι της Δροσοπούλου 95.
Το τηλέφωνο δεν λειτουργεί. Το πήρα. Ακούγεται ο τρίτονος θόυβος. Δείγμα ότι δεν υπάρχει τέτοια γραμμή.  :think:
 

Επισκέπτης
Είπαμε η Πάολα δεν είναι αλλοδαπή και δεν έχει παέι σε καμιά πατρίδα της. Μπούρδες, έλεγε η τσατσά, αν είπε κάτι τέτοιο... Εκτός αν εννοούσε κάπου σε νησί ανατολικά της Αττικής.
Λες να ειναι απο την Αιγινα !
 

Επισκέπτης
Είπαμε η Πάολα δεν είναι αλλοδαπή και δεν έχει παέι σε καμιά πατρίδα της. Μπούρδες, έλεγε η τσατσά, αν είπε κάτι τέτοιο... Εκτός αν εννοούσε κάπου σε νησί ανατολικά της Αττικής.
Όντως, πρόκειται περί της τελευταίας αξιολόγου Ελληνίδος πόρνης
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
το ατακτο πορνιδιον ειναι ελληνοπούλα,πηγε στο χωριο της να φαει καμοια σπιτικη γαλοπουλα :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom