Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τελευταίο σχόλιό μου για αυτό το θέμα.
δεν μπορώ πολλή ώρα να μιλάω με ανθρώπους που ακούνε μόνο αυτά που λένε οι ίδιοι.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
τελευταίο σχόλιό μου για αυτό το θέμα.
δεν μπορώ πολλή ώρα να μιλάω με ανθρώπους που ακούνε μόνο αυτά που λένε οι ίδιοι.
Και πολυ που ασχοληθηκες αδελφε.....Ασε το να παει......δεν θα βγαλεις καμμια ακρη, ασε που δε χρειαζεται και να βγαλεις. Μιλα με το πορτοφολι σου, οπως ειπε και καποιος πολυ σωστα παραπανω.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Να πω και εγώ την εμπειρία μου για το νέο "Cage". Χώρος μεγάλος με 5 δωμάτια από αυτά το ένα όπως είπε ο Ινδιάνος Medical το άλλο με σταυρό και τα υπόλοιπα αξεσουάρ για αυταρχικό, και τα άλλα κανονικά δωμάτια. Σαλόνι και μπαρ μεγάλο και στο κέντρο δεσπόζει το μεγάλο σιδερένιο στρογγυλό κλουβί.

Μπήκαμε μέσα και αμέσος την προσοχή μου τράβηξε η Αφροδίτη, ντυμένη με δερμάτινο κοντό φόρεμα, μπούστο που έκρυβε τα απαραίτητα, πανέμορφη, αστραφτερό χαμόγελο, ευδιάθετη, και ευγενεστατη. Φυσικά χτύπησα κόκκινα και το μοιραίο δεν άργησε να συμβεί. Δωμάτιο με το στρογγυλό κρεββάτι και μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου με την Αφροδίτη.
αυτό το cage είναι δεύτερο που ανοίγει από κάτω ή το άλλο έκλεισε και αντικαταστάθηκε από αυτό;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αρχηγε, πως πας με τον Τυφωνα στο μαγαζι; Αμα παρεις τη Λ. Αθηνων μπορεις να περασεις στο πλαϊ της γεφυρας; καπου εκει δεξια πρεπει να ειναι(κατα google map) Επισης αν ερχεσαι απο βορεια μπορεις εκει να κανεις επιτοπου; Δεν την πολυξερω την περιοχη.....Για δωσε μια βοηθεια
αν έχεις πάει στο Κηφησού 60 είναι ακριβώς από κάτω, μιά πόρτα δίπλα.

όπως κατεβαίνεις τον Κηφισό (κατεύθυνση Πειραιάς), έχει έξοδο για Λ. Αθηνών στα αριστερά σου όπου μπορείς να κάνεις και αναστροφή στον παράδρομο και να φτάσεις στο σταθμό των ΚΤΕΛ. Πριν τα ΚΤΕΛ είναι.

 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Έχω μια απορία όσον αφορά τη στουντιοκατάσταση στην Αθήνα,λόγω του ότι δεν έχω εμπειρία από κάτω,μόνο εδώ πάνω Θεσ/νίκη και ολίγον από ct γενικά:

Μπορεί να ονοματίσει κανείς ορισμένες κοπέλες σε μαγαζιά που δέχονται cif?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αν έχεις πάει στο Κηφησού 60 είναι ακριβώς από κάτω, μιά πόρτα δίπλα.

όπως κατεβαίνεις τον Κηφισό (κατεύθυνση Πειραιάς), έχει έξοδο για Λ. Αθηνών στα αριστερά σου όπου μπορείς να κάνεις και αναστροφή στον παράδρομο και να φτάσεις στο σταθμό των ΚΤΕΛ. Πριν τα ΚΤΕΛ είναι.
σορρυ για την παραπληροφόρηση...[size=16pt][size=16pt][size=16pt]Κηφισου 30[/size][/size][/size]
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Και πολυ που ασχοληθηκες αδελφε.....Ασε το να παει......δεν θα βγαλεις καμμια ακρη, ασε που δε χρειαζεται και να βγαλεις. Μιλα με το πορτοφολι σου, οπως ειπε και καποιος πολυ σωστα παραπανω.

Ευχαριστω για τη επιβαιβαιωση.... ψηφηστε vfm ανελεητως μεχρι να βαλουν μυαλο καποιοι.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
αν έχεις πάει στο Κηφησού 60 είναι ακριβώς από κάτω, μιά πόρτα δίπλα.

όπως κατεβαίνεις τον Κηφισό (κατεύθυνση Πειραιάς), έχει έξοδο για Λ. Αθηνών στα αριστερά σου όπου μπορείς να κάνεις και αναστροφή στον παράδρομο και να φτάσεις στο σταθμό των ΚΤΕΛ. Πριν τα ΚΤΕΛ είναι.
Σε κανενα στο Κηφισο δεν εχω παει. Ειναι εκτος ακτινας δρασης μου. Για να δω το χωρο και την Αφροδιταρα θα το κανω το ταξιδι. Αυτο με την αναστροφη που λες με βοηθαει πολυ. Thanks  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Έχω μια απορία όσον αφορά τη στουντιοκατάσταση στην Αθήνα,λόγω του ότι δεν έχω εμπειρία από κάτω,μόνο εδώ πάνω Θεσ/νίκη και ολίγον από ct γενικά:

Μπορεί να ονοματίσει κανείς ορισμένες κοπέλες σε μαγαζιά που δέχονται cif?
αδερφε, σχεδόν όλες με το ανάλογο τίμημα θα έλεγα εγώ αν και δεν είμαι φαν του είδους
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
αδερφε, σχεδόν όλες με το ανάλογο τίμημα θα έλεγα εγώ αν και δεν είμαι φαν του είδους
Απο τη δικη μου εμπειρια, θα ελεγα πολυ λιγες με οποιοδηποτε τιμημα. Στο σωμα το δεχονται σχεδον ολες, αλλα προσωπο δυσκολο. Ειναι και μανουρα μετα, πρεπει να ξεβαφτει, να λουσει μαλλι(καποια σκαγια θα φυγουν...), να στεγνωσει μαλλι, να ξαναβαφτει κλπ
Παει η βαρδια, τελειωσε...
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
αδερφε, σχεδόν όλες με το ανάλογο τίμημα θα έλεγα εγώ αν και δεν είμαι φαν του είδους
Thanks  :) Απλώς επειδή θα κάτσω μονάχα μια βραδιά έλεγα να πάω κάπου στοχευμένα.

Εδώ πάνω είχα κάνει μια πορνοενημέρωση πριν 2-3 βδομάδες,είχα πάρει σβάρνα καμιά 20αριά στούντιο και μόνο μια κοπέλα βρήκα που να δεχόταν  :2on1: με 40ευρώ(έγραψα κ κριτική).

1 στα 20..φαντάσου..και ήταν και μπαζάκι η τύπισα  :cheesy: Απελπιστική κατάσταση. Μετά αναγκάζεσαι να τα μαζεύεις για να τα χώνεις σε μασατζίδικα,cg και ct  :S
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Και πολυ που ασχοληθηκες αδελφε.....Ασε το να παει......δεν θα βγαλεις καμμια ακρη, ασε που δε χρειαζεται και να βγαλεις. Μιλα με το πορτοφολι σου, οπως ειπε και καποιος πολυ σωστα παραπανω.

αυτο μας ελειπε... να προσβαλουν τους πελατες, κιολας!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Thanks  :) Απλώς επειδή θα κάτσω μονάχα μια βραδιά έλεγα να πάω κάπου στοχευμένα.

Εδώ πάνω είχα κάνει μια πορνοενημέρωση πριν 2-3 βδομάδες,είχα πάρει σβάρνα καμιά 20αριά στούντιο και μόνο μια κοπέλα βρήκα που να δεχόταν  :2on1: με 40ευρώ(έγραψα κ κριτική).

1 στα 20..φαντάσου..και ήταν και μπαζάκι η τύπισα  :cheesy: Απελπιστική κατάσταση. Μετά αναγκάζεσαι να τα μαζεύεις για να τα χώνεις σε μασατζίδικα,cg και ct  :S
όπως βλέπεις διίστανται οι απόψεις.
περίμενε να γράψει κανένας φαν του είδους για να πάρεις πιο σίγουρη ενημέρωση.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
αυτο μας ελειπε... να προσβαλουν τους πελατες, κιολας!

το κάνουν γιατί νομίζουν ότι τους παίρνει κι επειδή δε μας σέβονται κατ' επέκτασιν.

επαναλαμβάνω, ήμουν πελάτης τους για χρόνια, αλλά την κοροϊδία που έφαγα απανωτά κι ιδιαίτερα τις ανόητες δικαιολογίες τους τους τις γυρνάω πίσω με το να φάνε μαύρο όπου κι αν τους πετυχαίνω.
Τα 50οκατοστάρικα τα τρώνε οι ανταγωνιστές τους και περνάω καλά, πολύ καλά.
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
το κάνουν γιατί νομίζουν ότι τους παίρνει κι επειδή δε μας σέβονται κατ' επέκτασιν.

επαναλαμβάνω, ήμουν πελάτης τους για χρόνια, αλλά την κοροϊδία που έφαγα απανωτά κι ιδιαίτερα τις ανόητες δικαιολογίες τους τους τις γυρνάω πίσω με το να φάνε μαύρο όπου κι αν τους πετυχαίνω.
Τα 50οκατοστάρικα τα τρώνε οι ανταγωνιστές τους και περνάω καλά, πολύ καλά.

Ολε! :rockon:
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Εγω δεν ειμαι πολυ τακτικος στα στουντιο λογω του οτι δεν μου αρεσει η βιασυνη. Αλλα απο τεσσερις τσαρκες που εκανα προσφατα με τον ξαφελφο μου θα  ελεγα το Κωνσταντινουπολεως 94 ηταν καλυτερο απο τα αλλα με διαφορα. Πηγαμε σε περιπου δεκα. Και σε συμπεριφορα και τα κοριτσια τους ωραια ηταν. Με την ευγενεια κερδιζουν ποντους. Στο κων 80 ο τσατσος μας βαρεσε την πορτα οταν  του ειπαμε οτι θελουμε να δουμε κι αλλα. Αρα....... μαυρο.. ελπιζω να βοηθησα καποιους!
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
τελευταίο σχόλιό μου για αυτό το θέμα.
δεν μπορώ πολλή ώρα να μιλάω με ανθρώπους που ακούνε μόνο αυτά που λένε οι ίδιοι.
Ίσως να είναι και καλύτερα έτσι, γιατί έχει πολλούς εδώ μέσα που ακούνε αυτά που έχουν οι ίδιοι στο μυαλό τους, εκτός αυτού είμαι ο μοναδικός από τα στούντιο που μπαίνω σε διάλογο μαζί σας και σας απαντώ ,τώρα το τι απαντώ εξαρτάται και από το τι θα έχει γράψει ο άλλος πριν, μα πιο πολύ πως θα το γράψει και για να εξηγούμε δεν αποσκοπώ να κάνω όλο το forum του μπου πελάτες μας, δεν γίνεται άλλωστε αυτό, εμείς έχουμε τον κόσμο μας και μάλιστα πολλοί από εδώ έρχονται στα στούντιο μας, ακούμε γιατί εχουν αλλάξει και πολλά όπως ο χρόνος που προανέφερες προηγουμένως, όπως οι υπηρεσίες των κοριτσιών, από εκεί και πέρα δεν έχω τον ευσεβή πόθο να γίνουν όλοι φαν μας, όταν εδώ και χρόνια ακατάπαυστα πριν να μπούμε στο σάιτ και να διαφημιστούμε, τρώγαμε λάσπη και ύβρεις  από την πλειονότητα και αυτό το βήμα που έχει γίνει και υπάρχουν άτομα που δεν είναι οξείς και  αντικειμενικοί ασχέτως αν είναι ευχαριστημένοι ή όχι είναι πραγματικά κατόρθωμα.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Καλημέρα  άποψη  κάποιου  συναγωνιστή για την Ζιζέλ  στο  Αθανασίας  3  έχουμε  :think: ?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ίσως να είναι και καλύτερα έτσι, γιατί έχει πολλούς εδώ μέσα που ακούνε αυτά που έχουν οι ίδιοι στο μυαλό τους, εκτός αυτού είμαι ο μοναδικός από τα στούντιο που μπαίνω σε διάλογο μαζί σας και σας απαντώ ,τώρα το τι απαντώ εξαρτάται και από το τι θα έχει γράψει ο άλλος πριν, μα πιο πολύ πως θα το γράψει και για να εξηγούμε δεν αποσκοπώ να κάνω όλο το forum του μπου πελάτες μας, δεν γίνεται άλλωστε αυτό, εμείς έχουμε τον κόσμο μας και μάλιστα πολλοί από εδώ έρχονται στα στούντιο μας, ακούμε γιατί εχουν αλλάξει και πολλά όπως ο χρόνος που προανέφερες προηγουμένως, όπως οι υπηρεσίες των κοριτσιών, από εκεί και πέρα δεν έχω τον ευσεβή πόθο να γίνουν όλοι φαν μας, όταν εδώ και χρόνια ακατάπαυστα πριν να μπούμε στο σάιτ και να διαφημιστούμε, τρώγαμε λάσπη και ύβρεις  από την πλειονότητα και αυτό το βήμα που έχει γίνει και υπάρχουν άτομα που δεν είναι οξείς και  αντικειμενικοί ασχέτως αν είναι ευχαριστημένοι ή όχι είναι πραγματικά κατόρθωμα.
ούτε με τον Ευάγγελο Βενιζέλο να μιλούσα.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Αρχηγε, πως πας με τον Τυφωνα στο μαγαζι; Αμα παρεις τη Λ. Αθηνων μπορεις να περασεις στο πλαϊ της γεφυρας; καπου εκει δεξια πρεπει να ειναι(κατα google map) Επισης αν ερχεσαι απο βορεια μπορεις εκει να κανεις επιτοπου; Δεν την πολυξερω την περιοχη.....Για δωσε μια βοηθεια
αν πάρεις την Λ. Αθηνών στο ρεύμα προς Χαϊδάρι, δεν πας πάνω από την γέφυρα, αλλά δεξιά της γέφυρας και αμέσως στο φανάρι δεξιά και σε 100 μέτρα το βρίσεις. Είναι κάτω από το πα΄λιό Κηφισού 30

Έχω μια απορία όσον αφορά τη στουντιοκατάσταση στην Αθήνα,λόγω του ότι δεν έχω εμπειρία από κάτω,μόνο εδώ πάνω Θεσ/νίκη και ολίγον από ct γενικά:

Μπορεί να ονοματίσει κανείς ορισμένες κοπέλες σε μαγαζιά που δέχονται cif?

δύσκολο φίλε να σου κάνουν cif, και αυτό γιατί πρέπει μετά να μακιγιαριστούν και αν έχουν πάρει τα σκάγια και μαλλί να λουστούν και να χτενιστούν. Φυσικά τα πάντα γίνονται αν τα σκάσεις....

Καλημέρα  άποψη  κάποιου  συναγωνιστή για την Ζιζέλ  στο  Αθανασίας  3  έχουμε  :think: ?
Πας με κλειστά τα μάτια

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom