Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Μήπως ξέρουμε άν  αυτή την εβδομάδα θα δουλέψει καί που  :think: ?
Ακόμα δεν γνωρίζω κάτι όταν θα ενημερωθώ θα ενημερώσω τάχιστα πάντως μέχρι και δευτέρα είναι εκτός προγράμματος. Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και την προτίμηση.
Υ.Γ. καλά και η πολωνέζα είναι σταθερή αξία!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 10.jpg
    10.jpg
    50,3 KB · Εμφανίσεις: 27

pf

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Εχει σταματησει την ενεργο δραση.
Μονιμα ? προσωρινά ?
θα δείξει

Γυναικα με super υπηρεσιες......


:dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

κριμα γιατι ειναι ακριβως οπως το πες..super υπηρεσιες. και βασικο το οτι σεβοταν τον πελατη. ελπιζω να γυρισει!!
τεσπα..να ρωτησω λοιπον τους συναγωνιστες, καμια προταση με αναλογου επιπεδου υπηρεσιες για μας που δε ειμαστε γνωστες της αγορας??
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Μη μου στενοχωρείτε τον Λαγουδάκο  :grin: :grin: :grin: :grin: !

 

Συνημμένα

  • sticker,375x360.png
    sticker,375x360.png
    82,8 KB · Εμφανίσεις: 35

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Μεσημεριανή επίσκεψη στο Αθανασίας 3, όπου μετά από καιρό ξανασυνάντησα την Μόνικα.Όπως πάντα όμορφη, γλυκιά και χαμογελαστή.Με ξανθιές μπούκλες στα μαλλιά πλέον.Υπέροχο σώμα, με καμπύλες και στήθος και πισινό που κολάζουν.Η συνεδρία μαζί της, όπως και τις προηγούμενες φορές, εξελήχθηκε στα γνωστά υψηλά στάνταρ.Πέρασα υπέροχα γι' ακόμη μια φορά.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Να πω και εγώ την εμπειρία μου για το νέο "Cage". Χώρος μεγάλος με 5 δωμάτια από αυτά το ένα όπως είπε ο Ινδιάνος Medical το άλλο με σταυρό και τα υπόλοιπα αξεσουάρ για αυταρχικό, και τα άλλα κανονικά δωμάτια. Σαλόνι και μπαρ μεγάλο και στο κέντρο δεσπόζει το μεγάλο σιδερένιο στρογγυλό κλουβί.

Μπήκαμε μέσα και αμέσος την προσοχή μου τράβηξε η Αφροδίτη, ντυμένη με δερμάτινο κοντό φόρεμα, μπούστο που έκρυβε τα απαραίτητα, πανέμορφη, αστραφτερό χαμόγελο, ευδιάθετη, και ευγενεστατη. Φυσικά χτύπησα κόκκινα και το μοιραίο δεν άργησε να συμβεί. Δωμάτιο με το στρογγυλό κρεββάτι και μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου με την Αφροδίτη.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εσένα σου είπε κανείς τίποτα? τότε γιατί αντιδράς? αφού ότι και αν έγραψες δεν σου απάντησα με οξείς χαρακτηρισμούς ότι κριτική και να ασκείς δεν βρίζεις και δεν επιτίθεσαι οπότε αυτό καθορίζει και την δική μου στάση.

ακόμα ξέρω να διαβάζω με τη σειρά

έγινα μέλος φατρίας που δεν γνωρίζω κιόλας;
φοβερό

τώρα ίσως καταλαβαίνεις το θέμα συμπεριφοράς που σου έχω γράψει αρκετές φορές πως με έδιωξε.

Παράθεση από: 911-Toninno στις χθες στις 10:28
Ρε καλόπαιδα, τώρα που έλειπα ταξίδι βρήκατε να μαλλιοτραβηχτείτε με το Γερμανοεκπρόσωπο.......
Έχασα τέτοιο καβγά γαμώτο.....
Φώναξε και τον admin να παρέμβει γιατί την έβλεπε τη δουλειά που πάει. Σαν τα παιδάκια στο σχολείο "κυρία, κυρία ο tenten , ο lastmoican και ο mpouzoklidos με δέρνουν...."
Τεσπά, αυτό δεν είναι "ενημέρωση για στούντιο", οπότε τέλος εδώ. Να γράψουμε και τίποτα ενδιαφέρον.

Ενοχλήθηκες που ο αντισθέ  προσκλήθηκε να πει την γνώμη του και δεν πήρε τα σώτα της γνωστής φατρίας ? γιατί όπως θυμάσαι και παλιότερα, έχω τακτοποιήσει αρκετούς από εδώ μέσα άλλον λιγότερο και άλλον περισσότερο ;)



δεύτερη φορά που σου λέω πως δεν διαβάζεις προσεκτικά
και τρίτη φορά που σου μιλάω για τη συμπεριφορά.
Σκέψου απλά αντί να αντιδρούσες έτσι, πόσο καλύτερα αποτελέσματα θα είχες αν προσπαθούσες να καταλάβεις τα παράπονα και να μην προσπαθείς να κάνεις το μαύρο άσπρο.

Θυμάμαι χαρακτηριστικά το σκηνικό που είχε παιχτεί με κάποια άτομα εδώ για το θέμα του χρόνου στο δωμάτιο. Λύσσα κακιά πως δεν ισχύει. Βρισίματα κοκ. Και τελικά ισχύει. Μπορείς να πεις σε ορισμένα πράγματα πως απλά αυτό είναι η πολιτική της ιδιοκτησίας και να τελειώσει ο διάλογος. Μετά αποφασίζει ο καθένας τι κάνει.
Αντίθετα εσύ πας να τους βγάλεις τρελούς. Θα έλεγα πως δεν είναι καλή τακτική. Σκέψου το.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
Να πω και εγώ την εμπειρία μου για το νέο "Cage". Χώρος μεγάλος με 5 δωμάτια από αυτά το ένα όπως είπε ο Ινδιάνος Medical το άλλο με σταυρό και τα υπόλοιπα αξεσουάρ για αυταρχικό, και τα άλλα κανονικά δωμάτια. Σαλόνι και μπαρ μεγάλο και στο κέντρο δεσπόζει το μεγάλο σιδερένιο στρογγυλό κλουβί.

Μπήκαμε μέσα και αμέσος την προσοχή μου τράβηξε η Αφροδίτη, ντυμένη με δερμάτινο κοντό φόρεμα, μπούστο που έκρυβε τα απαραίτητα, πανέμορφη, αστραφτερό χαμόγελο, ευδιάθετη, και ευγενεστατη. Φυσικά χτύπησα κόκκινα και το μοιραίο δεν άργησε να συμβεί. Δωμάτιο με το στρογγυλό κρεββάτι και μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου με την Αφροδίτη.
Αρχηγε, πως πας με τον Τυφωνα στο μαγαζι; Αμα παρεις τη Λ. Αθηνων μπορεις να περασεις στο πλαϊ της γεφυρας; καπου εκει δεξια πρεπει να ειναι(κατα google map) Επισης αν ερχεσαι απο βορεια μπορεις εκει να κανεις επιτοπου; Δεν την πολυξερω την περιοχη.....Για δωσε μια βοηθεια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom