Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Χθεσινοβραδυνή εξόρμηση στον....γιαπωνέζικο κήπο στο Αθανασίας 3  :grin: :grin: ! μετά καί απο τις συμβουλές τών έμπειρων συναγωνιστών Cheyenne , Kerveras  & 911-Tonino στόχος ή νεοφερμένη εκεί , αλλά  πολύ γνωστή , Ζιζέλ  :tits2: ! τελικά ή συνεύρεση εξελίχθηκε σε μια απο τις καλύτερες ever εμπειρίες μου  :rockon: :rockon: :rockon: ! με μια πολύ έμπειρη , πολύ δοτική , με πολύ πλούσιο ρεπέρτοριο καί πολύ καθαρή κοπέλα σ' ένα εξίσου  ωραίο περιβάλλον ! επίσης για  τους λάτρεις της Λίλυ όπως μ' ενημέρωσε ή όπως  πάντα  ευγενέστατη Κυρία Γαλήνη θα απουσιάσει λίγο καιρό για διακοπές  . 
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Χθεσινοβραδυνή εξόρμηση στον....γιαπωνέζικο κήπο στο Αθανασίας 3  :grin: :grin: ! μετά καί απο τις συμβουλές τών έμπειρων συναγωνιστών Cheyenne , Kerveras  & 911-Tonino στόχος ή νεοφερμένη εκεί , αλλά  πολύ γνωστή , Ζιζέλ  :tits2: ! τελικά ή συνεύρεση εξελίχθηκε σε μια απο τις καλύτερες ever εμπειρίες μου  :rockon: :rockon: :rockon: ! με μια πολύ έμπειρη , πολύ δοτική , με πολύ πλούσιο ρεπέρτοριο καί πολύ καθαρή κοπέλα σ' ένα εξίσου  ωραίο περιβάλλον ! επίσης για  τους λάτρεις της Λίλυ όπως μ' ενημέρωσε ή όπως  πάντα  ευγενέστατη Κυρία Γαλήνη θα απουσιάσει λίγο καιρό για διακοπές  . 
ωραίος ο don, χαίρομαι που πέρασες καλά, πάντα τέτοια  :rockon:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Τι πάθανε τα γερμανικά σάιτ σήμερα καί δεν εμφανίζωνται οί φωτογραφίες με τα κορίτσια  :think: ? μήπως είναι....μάτιασμα  απο τα πολλά  τελευταία αρνητικά ποσταρίσματα  :tooth: :tooth: :tooth:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Τι πάθανε τα γερμανικά σάιτ σήμερα καί δεν εμφανίζωνται οί φωτογραφίες με τα κορίτσια  :think: ? μήπως είναι....μάτιασμα  απο τα πολλά  τελευταία αρνητικά ποσταρίσματα  :tooth: :tooth: :tooth:
ο γκαντεμόσαυρος ο μπουζόκλειδος φταίει  :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Χθεσινοβραδυνή εξόρμηση στον....γιαπωνέζικο κήπο στο Αθανασίας 3  :grin: :grin: ! μετά καί απο τις συμβουλές τών έμπειρων συναγωνιστών Cheyenne , Kerveras  & 911-Tonino στόχος ή νεοφερμένη εκεί , αλλά  πολύ γνωστή , Ζιζέλ  :tits2: ! τελικά ή συνεύρεση εξελίχθηκε σε μια απο τις καλύτερες ever εμπειρίες μου  :rockon: :rockon: :rockon: ! με μια πολύ έμπειρη , πολύ δοτική , με πολύ πλούσιο ρεπέρτοριο καί πολύ καθαρή κοπέλα σ' ένα εξίσου  ωραίο περιβάλλον ! επίσης για  τους λάτρεις της Λίλυ όπως μ' ενημέρωσε ή όπως  πάντα  ευγενέστατη Κυρία Γαλήνη θα απουσιάσει λίγο καιρό για διακοπές  .  
Η Ζιζελ απο υπηρεσιες ειναι λίρα 100
Εμπειρη γυναικα με πολυ καλό service.

Εαν δεν άλλαζε τοσο συχνα ονόματα (Αγγελικη, Ζιζελ, Ζηνα, Ορνέλλα, Αριαδνη) και studio ( Δριοσοπουλου 97, γερμαικη αλυσιδα, Κασσανδρας, Βριλησσου 42,Sensuality, Βοτυρβαχη 19, Κροκεων 6) θα ηταν απο τα πρωτα ονοματα της Αθηνας.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
http://[URL unfurl="true"]www.athinon318.com/images/pictures/valeria/15.jpg[/img[/URL]]
Τουμπανάκι φαίνεται. Καμιά πληροφορία έχουμε;
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ξερει κανεις η κατια με τις  :tits: που δουλευε στην αριστομενους 72 π εχει παει κ αν δουλευει?στην κασσανδρας κανουν κανα σκοντο 40αρι η αρχιδια?μαλλον το δευτερο ε?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ξερει κανεις η κατια με τις  :tits: που δουλευε στην αριστομενους 72 π εχει παει κ αν δουλευει?στην κασσανδρας κανουν κανα σκοντο 40αρι η αρχιδια?μαλλον το δευτερο ε?
Η Κάτια εχει "χαθει" εδω και καιρο.
Στα Κασσανδρας ανάλογα με την κοπελα "παζει" 40αρι.
Οχι με ολες ομως.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Απο το thread του αιωνιως ΝΕΟΥ ΣΤΟΥΝΤΙΟ 12.
Απο τις ελαχιστες περιπτωσεις στη μπουρδελοκαριερα μου(ισως και η μοναδικη,)που θα παω προετοιμασμενος για ψιλοφολα υπηρεσιες, απλα ετσι για το παλμαρε.....ΤΟΠ μωρο!!!

Γιατί ρε συ κακιές υπηρεσίες; Δεν θα το έλεγα... 4-5 φορές όλες καλές ήταν. Τώρα θα μου πεις γούστα...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ευχαριστω μεγαλε...θα κοιταξω τωρα απογευμα για αλεξανδρα σερκοφ κ μαντονα..
Η Κάτια εχει "χαθει" εδω και καιρο.
Στα Κασσανδρας ανάλογα με την κοπελα "παζει" 40αρι.
Οχι με ολες ομως.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
καταθεση στην αλεξανδρα στο κασσανδρας..δεν τρελαθηκα κιολας...εντωμεταξυ μυριζε και σκορδο...γαμ@ το σπιτι τους που παμε πληρωνουμε και δε σεβονται τουλαχιστον να μη βγαζουν μποχα ειτε αυτη προερχεται απο το στομα ειτε απο οπουδηποτε αλλο σημειο του σωματος...ελεος!κριμα και ειπα ν δοκιμασω κατι διαφορετικο της μαντονα..
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
καταθεση στην αλεξανδρα στο κασσανδρας..δεν τρελαθηκα κιολας...εντωμεταξυ μυριζε και σκορδο...γαμ@ το σπιτι τους που παμε πληρωνουμε και δε σεβονται τουλαχιστον να μη βγαζουν μποχα ειτε αυτη προερχεται απο το στομα ειτε απο οπουδηποτε αλλο σημειο του σωματος...ελεος!κριμα και ειπα ν δοκιμασω κατι διαφορετικο της μαντονα..
φίλε περίεργο αυτό...προσέχει πολύ αυτά τα πράγματα η Αλεξάνδρα...έπρεπε να της το έλεγες να έτρωγε καμια τσίχλα...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
φίλε περίεργο αυτό...προσέχει πολύ αυτά τα πράγματα η Αλεξάνδρα...έπρεπε να της το έλεγες να έτρωγε καμια τσίχλα...
πολυ σωστα μηπως επρεπε να της δωσει και καμια οδοντοβουτρσα΄;
οσο λυπηρο και αν ακουγεται εσενα σε ξερουν και ξερουν οτι θα γραψεις.
καποιους δεν τους ξερουν και εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
πολυ σωστα μηπως επρεπε να της δωσει και καμια οδοντοβουτρσα΄;
οσο λυπηρο και αν ακουγεται εσενα σε ξερουν και ξερουν οτι θα γραψεις.
καποιους δεν τους ξερουν και εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση.
Καλύτερα δεν είναι να μη σε ξέρουν, ετσι ώστε να βγάζουν στη φόρα όλες τις πτυχές τους;;; Ας πούμε,εμένα, ο φίλος με το σκόρδο με προφύλαξε πάνω που ετοιμαζόμουν για την οδό Κασσάνδρας
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
πολυ σωστα μηπως επρεπε να της δωσει και καμια οδοντοβουτρσα΄;
οσο λυπηρο και αν ακουγεται εσενα σε ξερουν και ξερουν οτι θα γραψεις.
καποιους δεν τους ξερουν και εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση.
όλα μες στο παιχνίδι είναι....αν και δεν νομίζω ότι ενδιαφέροντια για το αν γράφεις ή όχι...τις πιο πολλές φορές μας θεωρούν μαλάκες όσους ασχολούμαστε με το ίντερνετ...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλύτερα δεν είναι να μη σε ξέρουν, ετσι ώστε να βγάζουν στη φόρα όλες τις πτυχές τους;;; Ας πούμε,εμένα, ο φίλος με το σκόρδο με προφύλαξε πάνω που ετοιμαζόμουν για την οδό Κασσάνδρας
δικιο εχεις παμε σαν προβατα επι σφαγη
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
όλα μες στο παιχνίδι είναι....αν και δεν νομίζω ότι ενδιαφέροντια για το αν γράφεις ή όχι...τις πιο πολλές φορές μας θεωρούν μαλάκες όσους ασχολούμαστε με το ίντερνετ...
οτι κι αν σου πω ειναι λιγο ,οχι ρε ουτε που τους νοιαζει το ιντερνετ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
οτι κι αν σου πω ειναι λιγο ,οχι ρε ουτε που τους νοιαζει το ιντερνετ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γιατί εσένα σου έχουν πει ποτέ τίποτα που να δείχνει ότι πραγματικά ενδιαφέρονται?? μου χει τύχει να ακούσω να λένε ότι "να βάλουν τις κριτικές εκεί που ξέρουν" για κάποιον συναγωνιστή που έλεγε ότι θα θάψει μια κοπέλα στο ίντερνετ...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
σιγα μην της πω και τα αυτονοητα...απλα δεν ξαναπαω ρε φιλε...οσο για το οτι''δεν τους νοιαζει''...αν δεν νοιαζει αυτες μια εμενα δε με νοιαζει δεκα...αυτες θελουν τα λεφτακια μας οχι εγω αυτες...εγω δοξα το θεο βρισκω αλλη ν παω...δε μ απασχολει κ πολυ ουτε γκομεν μου ειναι να της πω ν φαει τσιχλα...χαχαχα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom