Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
διλλημα...να παω να ριξω ενα στην μαντονα τωρα ή το απογευμα στη νικολετα στο Κ8?
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
διλλημα...να παω να ριξω ενα στην μαντονα τωρα ή το απογευμα στη νικολετα στο Κ8?

όντως είναι μεγάλο το δίλημμα εγώ πάντως θα προτιμήσω την Νικολέτα να δω αν επέστρεψε με όρεξη

και γιατί Μαντόνα πήρα πριν 2 εβδομάδες 
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
ο κυβος εριφθη...νικολετα για σημερα διοτι η μοαντονα εχει δοκιμασθει ουκ ολιγες  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
91
Like
3.891
Πόντοι
5.435
Το πιο σημαντικο δεν εγραψες. Με τι εργαλειο εγινε η καταδρομη; Με τυφωνα ή κινεζικη αποβολη;
με την κινέζικη αποβολή του mpouzoklidou πήγαμε, ο τυφώνας είναι συνεργείο.
έχεις δίκιο αγαπητέ.. αλλά αν γράφεις ενημέρωση στις 2,30 τα ξημερώματα όλο και κάτι ξεχνάς. Όχι σαν κάτι άλλους, βλέπε mpouzoklido που μόλις γύρισε σπίτι σαβούριασε και έπεσε για ύπνο  :2funny:

πρώτα η ενημέρωση και μετά όλα τα άλλα  :2funny: :2funny:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
91
Like
3.891
Πόντοι
5.435
διλλημα...να παω να ριξω ενα στην μαντονα τωρα ή το απογευμα στη νικολετα στο Κ8?
πλάκα κάνεις?  :grin:
Μαντόνα με κλειστά τα μάτια, αν και θα γίνετε λαικο προσκύνημα και στο τέλος θα πας Νικολέτα
Μην το σκέφτεσε φίλος, κλάσης ανώτερη και επιπλέον η Νικολέτα δεν ξέρουμε με τι διαθέσεις έχει επιστρέψει  :think:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.053
Πόντοι
5.845
με την κινέζικη αποβολή του mpouzoklidou πήγαμε, ο τυφώνας είναι συνεργείο.
έχεις δίκιο αγαπητέ.. αλλά αν γράφεις ενημέρωση στις 2,30 τα ξημερώματα όλο και κάτι ξεχνάς. Όχι σαν κάτι άλλους, βλέπε mpouzoklido που μόλις γύρισε σπίτι σαβούριασε και έπεσε για ύπνο  :2funny:

πρώτα η ενημέρωση και μετά όλα τα άλλα  :2funny: :2funny:
Ξυπνησε ομως νωρις, 09.30 στις επαλξεις της ενημερωσης.....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
91
Like
3.891
Πόντοι
5.435
Απ ρομπερτα απ το αριστοτελους 5. Εχουμε γνωμη περα απ τις δυο κριτικες στο site?
Λεω να κανω βυζοτσαρκα την επομενη βδομαδα στις εξης 3:
Μονικα-πειραιώς
Γαληνη-τριγετόαλυσιδα
Ρομπερτα-αριστοτελους 5
Για Μόνικα δεν έχω προσωπική άποψη. Συναγωνιστές λένε μισοί έτσι μισοί γιουβέτσι.
Για Γαλήνη δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός μιας και έχω ρίξει μαύρο στη ξεπετοαλυσίδα
Ρομπέρτα αν είναι αυτή που δούλευε Κων/πόλεως 166 με 20€ είχα περάσει σούπερ. Τολμώ να πω πως το στήθος της είναι καλύτερο και από της Λάουρας. Τουλάχιστον εδώ είναι40 €, και δεν έχεις μεγάλο ρίσκο.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.053
Πόντοι
5.845
Για Μόνικα δεν έχω προσωπική άποψη. Συναγωνιστές λένε μισοί έτσι μισοί γιουβέτσι.
Για Γαλήνη δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός μιας και έχω ρίξει μαύρο στη ξεπετοαλυσίδα
Ρομπέρτα αν είναι αυτή που δούλευε Κων/πόλεως 166 με 20€ είχα περάσει σούπερ. Τολμώ να πω πως το στήθος της είναι καλύτερο και από της Λάουρας. Τουλάχιστον εδώ είναι40 €, και δεν έχεις μεγάλο ρίσκο.
Ποια Λαουρα λες;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παιδια ξερουμε τιμες απο θησεως 40?η ελενα κανει οντως ακα?
Επισημα απο 50 αλλα συμπεριλαμβανει και το 69.
Μπορεις να το ριξεις και στο 40αρι με "απλο"
Αυτο που ρωτας για την Ελενα δεν το ξερω. Παλιοτερα εκανε
Εαν το κανει θα εχει το κοστος του (γυρω στα 70-80)......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για Μόνικα δεν έχω προσωπική άποψη. Συναγωνιστές λένε μισοί έτσι μισοί γιουβέτσι.
Για Γαλήνη δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός μιας και έχω ρίξει μαύρο στη ξεπετοαλυσίδα
Ρομπέρτα αν είναι αυτή που δούλευε Κων/πόλεως 166 με 20€ είχα περάσει σούπερ. Τολμώ να πω πως το στήθος της είναι καλύτερο και από της Λάουρας. Τουλάχιστον εδώ είναι40 €, και δεν έχεις μεγάλο ρίσκο.
Την Μονικα την εχω τιμησει προ καιρου με πολυ μετριες εντυπωσεις.
Ειναι ομως μακραν η ομορφοτερη απο τις τρεις που συζηταμε.
Την Γαληνη την τιμησε ο Woman με πολυ κακες εντυπωσεις, αντιθετα ο λαφος περασε καλα.
Η Ρομπερτα δουλεψε και στο Φυλης 104 με το ιδιο ονομα.
Την τιμησε ο px75 με πολυ καλες εντυπωσεις.

ΥΓ: κοινο στοιχειο και για τις τρεις το πολυ εμγαλοσ τηθος.......
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
φιλε rockstar δηλαδη η γαληνη δεν λεει?γιατι ελεγα να την επισκεφθω(ορμομενος απ τις φωτο με τις βυζαρες)
Δεν μπορώ να πω ότι δεν λέει... απλά περίμενα πολύ περισσότερα για τα 70 ευρώ που της έδωσα… δηλαδή πιο πολύ συμμετοχή , περισσότερο πάθος κλπ ….  όσο για το στήθος καλό είναι αλλά όχι οι βυζάρες που περιμένεις ότι θα δεις  ….    
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Απ ρομπερτα απ το αριστοτελους 5. Εχουμε γνωμη περα απ τις δυο κριτικες στο site?
Λεω να κανω βυζοτσαρκα την επομενη βδομαδα στις εξης 3:
Μονικα-πειραιώς
Γαληνη-τριγετόαλυσιδα
Ρομπερτα-αριστοτελους 5
Η Ρομπέρτα έχει το πιο μεγάλο στήθος και με διαφορά ... μετά σε μέγεθος στήθους έρχεται η Μόνικα η οποία είναι και η πιο ωραία αλλά είναι πως θα την πετύχεις (αν σου περισσεύουν χρήματα πάρτην παρτούζα μαζί με την Κωνσταντίνα ... θα περάσεις σίγουρα καλά γιατι η Κωνσταντίνα την συμπαρασύρει προς το καλύτερο) ...   
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  16/06    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Σιλβανα - Σιλβανα
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Ζωη - Ζωη
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Μικη - Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαμπρινα - Μικη
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ιρενα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
με την κινέζικη αποβολή του mpouzoklidou πήγαμε, ο τυφώνας είναι συνεργείο.
έχεις δίκιο αγαπητέ.. αλλά αν γράφεις ενημέρωση στις 2,30 τα ξημερώματα όλο και κάτι ξεχνάς. Όχι σαν κάτι άλλους, βλέπε mpouzoklido που μόλις γύρισε σπίτι σαβούριασε και έπεσε για ύπνο  :2funny:

πρώτα η ενημέρωση και μετά όλα τα άλλα  :2funny: :2funny:
φιλος τα σεβη μου για την ενημερωση και τις ευχες για γρηγορη αναρρωση στον τυφωνα.οι ενημερωσεις ειναι φτωχοτερες χωρις αυτον  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom