Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.690
Πόντοι
1.830
Νταιζυ απο Τριγγετοαλυσιδα!
Αυτη ειναι η πιο προσφατη φωτο που βρηκα! :woldman:
f1wjn6.jpg


Oτι βλεπετε στην φωτο αυτο θα δειτε και απο κοντα!
Δηλαδη ενα ξανθο προγκιλφ με φτιαγμενο βυζι η οποια οταν μου σαλοναρισε φορουσε ενα μαυρο ολοσωμο κομπινεζονι που εκρυβε σχεδον τα παντα!
Καλυτερα.....

Βρήκα και αυτές
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ωραιος!
Αληθεια ομως τωρα αυτο εδω τι σημαινει
KNAPPE STÜNDCHEN
beidseitig Franz. , Verkehr /Fr. ohne/und das Alles 2 mal, Küssen, Massage 100 Euro

Μηπως οτι η κοπελα προσφερει και διημερη συνοδεια στα Λουτρα Αιδηψου για 100ευρω? :grin:
Δεν ξερω γερμανικα για αυτο ρωταω και στο translator μου το βγαζει ως εξης...

SQUIRE μια ώρα
Γαλλική και στις δύο πλευρές, την κυκλοφορία / Fr χωρίς / και όλα αυτά 2 φορές, φιλιά, μασάζ 100 €
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.690
Πόντοι
1.830
Ωραιος!
Αληθεια ομως τωρα αυτο εδω τι σημαινει
KNAPPE STÜNDCHEN
beidseitig Franz. , Verkehr /Fr. ohne/und das Alles 2 mal, Küssen, Massage 100 Euro

Μηπως οτι η κοπελα προσφερει και διημερη συνοδεια στα Λουτρα Αιδηψου για 100ευρω? :grin:
Δεν ξερω γερμανικα για αυτο ρωταω και στο translator μου το βγαζει ως εξης...

SQUIRE μια ώρα
Γαλλική και στις δύο πλευρές, την κυκλοφορία / Fr χωρίς / και όλα αυτά 2 φορές, φιλιά, μασάζ 100 €

:2funny: :2funny:
δυστυχώς τύπε ούτε και γω ξέρω γερμανικά!
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  15/06    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Σαμπρινα - Σιλβανα/Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Βαλια - Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Μικη - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ιρενα - Μικη/Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια/Βαλια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
 λιγα σχολια απο τις λιγοστες πλεον τσαρκες του τελευταιου καιρου...

αμαρυλις...απο αριστοτελους 6,κηφισου 60 κλπ...καλο πιπινακι με τα πιασιματακια του,τις 2 πρωτες συνευρεσεις τα πηγε καλα σε αποδοση,πιστευα θα βελτιωθει-μια και ειναι μικρη- την 3 και 4 φορα με ξεπεταξε με ομορφο διακριτικο τροπο,αλλα με ξεπεταξε :grin:

λ.αθηνων 318 + πειραιως 193 κλπ....μαριαννα,ψηλη ξανθια γεματουλα και καπως ατσουμπαλη(οι φωτος την κολακευουν),χαμογελαστη και γλυκια παντως. με ακαποτο και πρωκτικο στο προγραμμα.ανθυπομετρια εμφανισιακα :grin:
τζινα...καστανη,λεπτη,κοντουλα,χαμογελαστη επισης και επισης ανθυπομετρια ως εμφανιση.
εμιλυ η βενεζουελιανα :2funny: γνωστη απο παλια,βριλησσου 55 κλπ,αδυνατισμενη, με κωλαρακι ποιημα οπως παντα. τη 1 με καλη εως πολυ καλη αποδοση,τις αλλες 5 μπορει να παιξεις και κλωτσιες μαζι της,οτι κατσει...,οπως παντα :grin: καποιος πριν καιρο ειχε γραψει πως ειναι καλη για gfe φαση,διαφωνω, η εμιλυ ειναι για pse ;)

αννα...κασσανδρας 4 πανω την ειχα δει σε τσαρκες αρκετους μηνες πριν,αρκετοι συναγωνιστες ειναι τρελλαμενοι με την παρτη της,αποφασισα να περιμενω καμια ωρα στην ουρα ωστε να δοκιμασω(καθημερινη,τα υπολοιπα ντελα βαραγαν μυγες,η αννα ηταν φουλ...).ομορφη ρουμανα,εξαιρετικη συμπεριφορα, φιλικη,σε κανει να νιωθεις ανετα με τη μια,ξεχνας το χρονο κοκ. θετικη-προθυμη σε οτι ζητησα στα του αγωνα,εκατσε και αφου τελιωσαμε και ειχε ορεξη για μπλα μπλα,αν δε σηκωνομουνα να ντυθω ισως να ειμασταν ακομη εκει :)  2 "σχετικα" αρνητικα σημεια που παρατηρησα...εχει αρκετα ανοιχτο νινακι και καποια καυλολογα τα θεωρησα too much. ανεμενα κατι το εξαιρετικο μετα απο οσα ειχα διαβασει,τεσπα...θεωρω πως ειναι πολυ καλη επαγγελματιας,καλο παιδι,καλη για στανταρακι :)


αυτα,καλη δυναμη και κουραγιο σε ολους :rockon:

 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
[size=20pt]RANIA[/size]


 
   
:tits: :tits: :tits: :tits:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ωραιος!
Αληθεια ομως τωρα αυτο εδω τι σημαινει
KNAPPE STÜNDCHEN
beidseitig Franz. , Verkehr /Fr. ohne/und das Alles 2 mal, Küssen, Massage 100 Euro

Μηπως οτι η κοπελα προσφερει και διημερη συνοδεια στα Λουτρα Αιδηψου για 100ευρω? :grin:
Δεν ξερω γερμανικα για αυτο ρωταω και στο translator μου το βγαζει ως εξης...

SQUIRE μια ώρα
Γαλλική και στις δύο πλευρές, την κυκλοφορία / Fr χωρίς / και όλα αυτά 2 φορές, φιλιά, μασάζ 100 €

Επειγόντως να μεταφράσoυν οί γερμανομαθείς Speed & Jaygatsby  :rockon: :rockon: !!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
Δοκίμασα προ ημερών Κέντυ από τη γνωστή αλυσίδα.
Ομολογώ ότι μπήκα στο ίδρυμα με αμφιβολία αφού έχω διαβάσει αποκαρδιωτικές αναφορές και πλήρως αρνητικές.

Αναμονή όπου την παρουσιάζει η υπηρεσία, πλάσμα θηλυκό, τσαχπίνικο με σώμα καλουπωτό. Πλαισιώνεται από μαλλί αφανέ που προσωπικά με φτιάχνει γιατί μου θυμίζει σύνολο αρχές 90 με Louie Nicole. Παθαίνω ένα ταράκουλο με το πισωγύρισμα σε εποχές 20ετίας κι αποφασίζω να χρηματίσω για να σχηματίσω γεύση και γνώμη του θέματος.

Η συνεύρεση ήταν κάτι παραπάνω από αξιομνημόνευτη.
Το νέο της απόκτημα έχει σμιλευτεί με μαεστρία και μεράκι.
Μου ανταπέδωσε το χαιρετισμό και έβαλα πλώρη στη μνήμη μου.

Θα συνεχίσω την επένδυση.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
91
Like
3.891
Πόντοι
5.435
Βραδυνή γρήγορη καταδρομικη με τον mpouzoklido στα Κασσάνδρας. Είδαμε τα εξής.
Κ4: κλειστό, κρίμα γιατί είχα όρεξη για την Άννα.
Κ4β: η Ελίζα η κορμαρα σαλοναρισε με νάζι στον στύλο.
Κ4γ: η Μίκη η ξανθιά βγήκε έξω γυμνή και εμάς μας βγήκαν έξω τα μάτια.
Κ6: η Ιρενα η τσεχα
Κ3 κάτω. Λουΐζα πολύ όμορφη κοπέλα ξανθιά με κορμαρα
Κ3 πάνω: Σιλβανα μελαχρινή αδύνατη αδιάφορη για τα γούστα μου και Ζωή και αυτή από τις πιο ωραίες παρουσίες. Τιμήθηκε από τον mpouzoklido κατά το ήμισυ. Λογικά θα ακολουθήσει κριτική και με kinder εκπληξη.
Κ8: η Τζούλια το πολωνικό τανκς με ελαφρώς λίγα κιλακια παραπάνω.
Κ8β: κλειστό.
Κ8γ: η Βάλια η μελαχρινή ψηλή όμορφη κοπέλα με εμφανώς λιγότερα κιλά. Αν και την είχα δει στο παρελθόν πολλές φορές δεν είχα τολμήσει γνωριμία μαζί της. Σήμερα κάτι άλλαξε μέσα μου. Επέστρεψα αμέσως και την τιμησα. Άριστες εντυπώσεις. Φοβερό σέρβις, πανέμορφο πρόσωπο και με kinder έκπληξη και αυτή
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κ8γ: η Βάλια η μελαχρινή ψηλή όμορφη κοπέλα με εμφανώς λιγότερα κιλά. Αν και την είχα δει στο παρελθόν πολλές φορές δεν είχα τολμήσει γνωριμία μαζί της. Σήμερα κάτι άλλαξε μέσα μου. Επέστρεψα αμέσως και την τιμησα. Άριστες εντυπώσεις. Φοβερό σέρβις, πανέμορφο πρόσωπο και με kinder έκπληξη και αυτή

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Ακριβως μα ακριβως τα ιδια εννοιωσα και εγω μολις την ειδα στην τελευταια τσαρκα μου.
Εκτος απροοπτου θα ειναι μια απο τις καταθεσεις του ΣΚ

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.053
Πόντοι
5.845
Βραδυνή γρήγορη καταδρομικη με τον mpouzoklido στα Κασσάνδρας. Είδαμε τα εξής.
Κ4: κλειστό, κρίμα γιατί είχα όρεξη για την Άννα.
Κ4β: η Ελίζα η κορμαρα σαλοναρισε με νάζι στον στύλο.
Κ4γ: η Μίκη η ξανθιά βγήκε έξω γυμνή και εμάς μας βγήκαν έξω τα μάτια.
Κ6: η Ιρενα η τσεχα
Κ3 κάτω. Λουΐζα πολύ όμορφη κοπέλα ξανθιά με κορμαρα
Κ3 πάνω: Σιλβανα μελαχρινή αδύνατη αδιάφορη για τα γούστα μου και Ζωή και αυτή από τις πιο ωραίες παρουσίες. Τιμήθηκε από τον mpouzoklido κατά το ήμισυ. Λογικά θα ακολουθήσει κριτική και με kinder εκπληξη.
Κ8: η Τζούλια το πολωνικό τανκς με ελαφρώς λίγα κιλακια παραπάνω.
Κ8β: κλειστό.
Κ8γ: η Βάλια η μελαχρινή ψηλή όμορφη κοπέλα με εμφανώς λιγότερα κιλά. Αν και την είχα δει στο παρελθόν πολλές φορές δεν είχα τολμήσει γνωριμία μαζί της. Σήμερα κάτι άλλαξε μέσα μου. Επέστρεψα αμέσως και την τιμησα. Άριστες εντυπώσεις. Φοβερό σέρβις, πανέμορφο πρόσωπο και με kinder έκπληξη και αυτή
Το πιο σημαντικο δεν εγραψες. Με τι εργαλειο εγινε η καταδρομη; Με τυφωνα ή κινεζικη αποβολη;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Παιδια ξερουμε τιμες απο θησεως 40?η ελενα κανει οντως ακα?
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Το πιο σημαντικο δεν εγραψες. Με τι εργαλειο εγινε η καταδρομη; Με τυφωνα ή κινεζικη αποβολη;


σωστός  :rockon: μεγάλη παράλειψη  :2funny: :2funny:

για το συμπλήρωμα της ενημέρωσης ήμασταν με την Κινεζικη αποβολή ο τυφώνας από το πολύ βάρος και της τσάρκες τα έπαιξε και τον έστειλε για δίσκους  :S :S


και κάποιες μικρές ασήμαντες λεπτομέρειες που ξέχασε ο  κερβερας

στο 4β υπήρχε και άλλη μια κοπέλα που δεν μας παρουσιάστηκε και φεύγοντας λίγο πριν την πόρτα την ακούω να λέει σε πιο δωμάτιο πάω;  και γυρνώντας το μονο που πρόσεξα ήταν το ξανθό μακρύ rasta

και δεύτερον για τους λάτρης του fake  pse και όσους γουστάρουν την γκόμενα να φωνάζει προτείνεται η Σιλβάνα
όσα κιλά της λείπουνε τόση φωνή έχει αυτό το πουτανάκι
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Μιας και βρέθηκα την Τρίτη το βράδυ Αθήνα είπα να κάνω μια γρήγορη περατζάδα για  κοπέλες που μου έχουν κινήσει το ενδιαφέρον (είτε από φωτογραφίες είτε από σχόλια) και δεν τις έχω δει ποτέ…  Ξεκίνησα λοιπόν από Σπ. Πάτση 40 που δούλευε η Ελπίδα .. ωραίο κορμί … μετά Φυλής 104 όπου βρήκα  την Τζούλια και έπαθα την πλάκα μου.. μουνάρα η κοπέλα πανέμορφη και νταρντάνα… στην συνέχεια Αριστοτέλους 5 για την Ρομπέρτα .. μελαχρινή με βυζάρες και γλυκό πρόσωπο… κατέληξα δίπλα στο Xbar Συγγρού 144 όπου κάθισα να πιώ ένα ποτό και να χαζέψω τις κοπέλες και την όλη φάση γιατί δεν είχα πάει ποτέ …. καλά ήταν,  οι κοπέλες ευγενικές  , αρκετά διακριτικές χωρίς να γίνονται φορτικές … το ενδιαφέρον μου στράφηκε στην Γαλήνη  η οποία είχε ένα στυλάκι διαφορετικό από τις άλλες και μου άρεσε όπου και ανεβήκαμε επάνω για τα υπόλοιπα… τελικά όμως δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένος για τα 70 ευρώ που έδωσα στην κοπέλα…  η όλη φάση έρχεται ακριβά (βάλε και τα ποτά)… Τελος πάντων δεν χαλάστηκα για μια φορά… απλά μετά  σκεφτόμουνα  ότι έπρεπε να είχα γυρίσει στην Φυλής 104 για να πάρω την Τζούλια η οποία , θα το ξαναπώ , είναι μουνάρα…  και δεν πρόλαβα  να πάω και στην Κατερίνα η οποία δούλευε αρκετά μακριά (Αλίμου) την οποία και αυτή δεν την έχω δει καθόλου….         
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.225
Like
3.187
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42  :-*  Σαμανθα. Ρουμπυ + Νατασσα. Ρουμπυ + Ρεγγινα.  :-* :-* :-*
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
φιλε rockstar δηλαδη η γαληνη δεν λεει?γιατι ελεγα να την επισκεφθω(ορμομενος απ τις φωτο με τις βυζαρες)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Απ ρομπερτα απ το αριστοτελους 5. Εχουμε γνωμη περα απ τις δυο κριτικες στο site?
Λεω να κανω βυζοτσαρκα την επομενη βδομαδα στις εξης 3:
Μονικα-πειραιώς
Γαληνη-τριγετόαλυσιδα
Ρομπερτα-αριστοτελους 5
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom