Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
με τρωει εδω και μερες.. μην πω 2μηνο να παρω την ζανετ..

στο παρουσιαστικο ειναι απιστευτη


φατσουλα, ΚΩΛΑΡΑ, σωματαρα...  στο σεξ βλεπω αναμεικτες εντυπωσεις..

στο γκρισλαιντις αλλοι λενε κατι κατεβατα οπως γραφουν εδω οποια κοπελα δεν πανε η δεν ειναι καλη στο δωματιο..

αλλος την λεει καλη...ο αλλος οχι...

νταξ παιζει ρολο και το αν γουσταρει η κοπελα τον πελατη εμφανισιακα και σε θεμα καθαριοτητας.. αλλα οταν εισαι επαγγελματιας δεν τα βλεπεις αυτα, αλλα μερικες τα εχουν ως κριτιρια..

δεν ξερω.. πηρα τηλ στην τριγγετοαλυσιδα και τους ειπα αν μου κανουν μια καλυτερη τιμη και μου παν 40..

μην κλαιω τα λεφτα μου ομως....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
με τρωει εδω και μερες.. μην πω 2μηνο να παρω την ζανετ..

στο παρουσιαστικο ειναι απιστευτη


φατσουλα, ΚΩΛΑΡΑ, σωματαρα...  στο σεξ βλεπω αναμεικτες εντυπωσεις..

στο γκρισλαιντις αλλοι λενε κατι κατεβατα οπως γραφουν εδω οποια κοπελα δεν πανε η δεν ειναι καλη στο δωματιο..

αλλος την λεει καλη...ο αλλος οχι...

νταξ παιζει ρολο και το αν γουσταρει η κοπελα τον πελατη εμφανισιακα και σε θεμα καθαριοτητας.. αλλα οταν εισαι επαγγελματιας δεν τα βλεπεις αυτα, αλλα μερικες τα εχουν ως κριτιρια..

δεν ξερω.. πηρα τηλ στην τριγγετοαλυσιδα και τους ειπα αν μου κανουν μια καλυτερη τιμη και μου παν 40..

μην κλαιω τα λεφτα μου ομως....
πλύσου, ξυρίσου, αρωματίσου, και βουρ στο πατσά για να σου φύγουν οι αμφιβολίες and good luck  :rockon:
 

Επισκέπτης
μετα απο τοσο καιρο μονο ενας καταλαβε οτι ειναι εγχειρησμενο?
πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο.περασα με μια καινουρια στο κων 132 απο κολομβια, τα παντα ολα.
Δεν είναι εγχειρισμένη ρε ψηλέ.Γυναίκα είναι.
Μη δίνεις σημασία.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
με τρωει εδω και μερες.. μην πω 2μηνο να παρω την ζανετ..

στο παρουσιαστικο ειναι απιστευτη


φατσουλα, ΚΩΛΑΡΑ, σωματαρα...  στο σεξ βλεπω αναμεικτες εντυπωσεις..

στο γκρισλαιντις αλλοι λενε κατι κατεβατα οπως γραφουν εδω οποια κοπελα δεν πανε η δεν ειναι καλη στο δωματιο..

αλλος την λεει καλη...ο αλλος οχι...

νταξ παιζει ρολο και το αν γουσταρει η κοπελα τον πελατη εμφανισιακα και σε θεμα καθαριοτητας.. αλλα οταν εισαι επαγγελματιας δεν τα βλεπεις αυτα, αλλα μερικες τα εχουν ως κριτιρια..

δεν ξερω.. πηρα τηλ στην τριγγετοαλυσιδα και τους ειπα αν μου κανουν μια καλυτερη τιμη και μου παν 40..

μην κλαιω τα λεφτα μου ομως....

[move] :rockon: :rockon: :rockon:ξαδελφίτο θυμήσου, είμαστε μαζί σου!!! :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
μετα απο τοσο καιρο μονο ενας καταλαβε οτι ειναι εγχειρησμενο?
πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο.περασα με μια καινουρια στο κων 132 απο κολομβια, τα παντα ολα.

ποιά ήταν η Κολομπιάνα παρακλαώ?
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
οντως.τιμανε τα λεφτα που παιρνουν.να
προσθεσω οτι γυρισε και η σαρα (κουβανα).

Με τη Σαρα έχω κάνει 2 φορές μονό και μιά 2πλο (μαζί με Πατρίτσια). Καταλαβαίνεις το τί έγινε στο δωμάτιο. Παρολίγο να πιάναμε τους πυροσβεστηρες.

 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Με τη Σαρα έχω κάνει 2 φορές μονό και μιά 2πλο (μαζί με Πατρίτσια). Καταλαβαίνεις το τί έγινε στο δωμάτιο. Παρολίγο να πιάναμε τους πυροσβεστηρες.
με τη σαρα εχω περασει και εγω.
την εχω στη λιστα.να προσθεσω για τους λατρεις του ειδους η ελισαβετ (κολομβιανα) κων-132 δινει και κωλο.
 

sensuality

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους σας!! :grin: :grin:  Για αυριο δευτερα    10-19  Λιντα  και 19-04 Κατερινα.  Τριτη  10-19 Αλεξια  και 19-04 Ρωξανα
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Εχει κανεις συναδελφος περιγραφη της Ρωξανας;
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]AFRODITI[/size]

 
      :tits: :tits: :tits:
[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 26/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - Κορινα/Καταλινα - Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ιβοννη/www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Σουεντη[/URL] - Ντανιελα/Καρολινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): www.kassandras4c.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια/Ρομινα[/URL] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Μαρια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/maria2]Μαρια/Νεα[/URL] αφιξη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Νεα αφιξη - Νεα αφιξη - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ρομινα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/sara]Σαρα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα[/url] - Στελλα/www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - Στελλα/www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

lousifer

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους...η χοντρη η βιβιαν,ελλεινιδα που δουλευε περυσι στης προεδρου μηπως ξερει κανεις που εργαζεται τωρα?ευχαριστω...
 

Patra.Athina

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή μιλάω & γράφω, μόνο & πάντα, με αποδείξεις... :

...με 5 μυνήματα όλα και όλα...

Έχω άδικο που σε λέω αγράμματη πορδή;;;

...πρώτα απο όλα δεν νομίζω να σε έβρισα, αν ξερεις να διαβάζεις ελληνικά...

...αστυνομικό στα αρχίδια μας...    ...έλα πάλι με την όπισθεν...

...έχω μερικά λερομένα χαρτομάντηλα...

Αν τα παραπάνω δεν είναι "εξυπναδούλες" και υβριστικά, όπως είναι και τα emoticons που χρησιμοποιείς, τότε τι είναι;;;
Δικαίως λοιπόν σε λέω εξυπνίδη!!!


Αν τώρα είσαι πολύ εύθικτος και δεν σ'αρέσει να σε ξεμπροστιάζω σε όλους τους χρήστες-αναγνώστες του σάιτ για τα άπλυτά σου... ζήτα από τον κολλητό σου τον admin να σβήσει και αυτό το σχόλιο, όπως έκανε και με το προηγούμενο!

ΥΓ-1: Ποιος είπες ότι είναι κλάψας;;;    :2funny:  :kissass:
ΥΓ-2: Βάλτην λοιπόν μέσα... και μην επιμένεις να τις μετρήσουμε... γιατί καραδοκούν μπαλτάδες!!!
ΥΓ-3: Όταν σταματήσεις το Blamestorming και την laspus linguae, θα σταματήσω κι εγώ.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
ΥΓ-1: Ποιος είπες ότι είναι κλάψας;;;    :2funny:  :kissass:
ΥΓ-2: Βάλτην λοιπόν μέσα... και μην επιμένεις να τις μετρήσουμε... γιατί καραδοκούν μπαλτάδες!!!
ΥΓ-3: Όταν σταματήσεις το Blamestorming και την laspus linguae, θα σταματήσω κι εγώ.
[/quote]
Τύπε το έχεις κάψει ε??? :zombie:

ρε σεις, κρίμα το παιδάκι που το αποπείραμε, το έχει ρίξει στη κλάψα και στη μιζέρια.

Το ξέρω περνάς δύσκολα χρόνια αλλά κάνε υπομονή όλα θα φτιάξουν σε αυτή τη ζωή
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom