Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Ρε μάγκες μια απάντηση δεν πήρα στο thread του συγκεκριμένου studio, λες και ρώτησα τι βάθος έχει το νινί της!
Η Ζέτα απο τα Κασσάνδρας 3(πάνω-κάτω) κάνει anal, έχω βαρεθεί να γαμάω νινί; Αν γνωρίζει κανείς ας μου απαντήσει.
:) :) :) Σου εχω στειλει πμ  :) :) :)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 25/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): ? - Σουεντη - www.kassandras3-pano.com/tzoulia]Τζουλια/Ντανιελα[/URL]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρομινα - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα[/url] - www.kassandras4-kato.com/sara]Σαρα/Καρολινα[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαρια - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - Κορινα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - Ρομινα - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url] - www.vrilissou60.com/sara]Σαρα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Στελλα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Φανούρη έγραψες πάλι! Συγχαρητηρια! Rive gauche et al. Αχ μακάρι να είχα το χρόνο σου να τα κάνω και εγώ! Μην παραπονιέμαι όμως τα έχω κανει σπαστά, ένα κάθε φορά.

Η Λάνα στο Κηφ60 νομίζω είναι από τη Βουλγαρία (δεν έχω δει διαβατήριο ούτε σε αυτή ούτε και σε καμιά άλλη κοπέλα με την οποία έχω παέι μεχρι τωρα). Kαι στο Ιεροφ 9/Φανταζυ (Λανα), Αλιεν-Αντιοχειας 64 (Σαρα), Geisha-Aθανασίας 3 (Σαντυ). Από τσαρκες το ξέρω και από 2 συνευρέσεις (υπάρχουν κριτικές). Έχει πολύ ήρεμο και χαλαρωτικό στυλ, στο πρόσωπο δεν λεει πολλά.

Η Στεφανία είναι από τη Ρωσία, από τα πλούσια μπουστα και τις κλασικές ονομαστές παρουσίες των στουντιο. Νομίζω είναι κάτω από 1,80 (προς 1,75 πιο πολύ θα έλεγα, 5-6 φορές έχω παει αλλά πριν ~ 2 χρόνια). Γενικα δουλευει σε Αρτεμη (Κωνστ61), Ορχιδεα (Βουρβ19) και νομίζω Σερβιων. Στο μαγαζί δουλευουν κοπέλες που πηγαίνουν σε Αρτεμη, Ορχιδεα, ΗλΗλ82, άλλες και σε Θαρυπου, Σερβιων. Κυρίως πιό παλιά Δροσπουλου, (και όταν λειτουργούσε η Αγ. Μελετίου/Paradse). Υπάρχουν κλασικά και μεγάλα ονόματα.

Το Αλιεν ξέρω γενικά ότι έχει όντως άδεια, δεν την έχω ζητήσει να τη δω. Δίπλα του είναι το Golden Girls, στο ίδιο στυλ με πιο μεγάλο σαλόνι -δυστυχώς του Αλιεν είναι μικρό-, και ίσως λίγο μεγαλύτερα δωμάτια, αλλά το GG έχει τουαλέτα! στο σαλόνι εκτός δωματίων. Το GG δούλεψε με τα ίδια κορίτσια εάν θυμαμαι καλά ένα 3μηνο Μάιο 2011 με Ιούλιο 2011 όταν ήταν κλιστό το ΑΛιεν. Τωρα καποιοι θα με πουν προμοτορα. Τα πράγματα είναι απλουστερα, απλώς κολημμένος ήμουν οπότε άλλος χαρακτηρισμός ταιριάζει (σκεφτειτε). Και τα δύο είναι πολύ φροντισμένα και καθαρά, στυλ μοντερνο και απλό, από τα καλύτερα της Αθήνας.

Στο Κηφ30 τα δωμάτια θέλανε καποια ανακαινιση απότι θυμάμαι που είχα παει πριν καποιο καιρό. Στο αδελφό στην Πειρ 193 είναι σε καλύτερη κατασταση. Το νεοτερο μαγαζί του ομλιλου είναι η ΛΑθ.318. Η Σιμόνα εχει όντως εντυπωσιακό μπουστο.

Στο Ηρ. Πολ/νειου 37 (Ηλιουπολη): Μια φορά που πήγα το δωματιο ήθελε ανακαινιση. Οι φωτογραφίες στοιντερνετ το δειχνουν καλό, αλλά... Εχει ντουζιέρα παντως, αλλά όλα ηταν παλιά, δεν θυμάμαι εάν έχει TV.

ΣΤα σαλόνια σε διάφορα στουντιο έχω την εντυπωση που έχει καμερες (αποτι θυμάμαι γενικα δηλ.)

Η Αννα που σού άρεσε (ξέρεις) υποθετω θα δουλευει και στα άλλα μαγαζιά του ομιλου Πειρ 198, Τργγ3, Σγγρ144, Ισμν (Δαφνη/Λεοφ Βουλ). Τσεκαρει κανείς στο ιντερνετ προγραμματα και παει όπου τον βολευει. Το ωραίο με τον όμιλο: κυκλοφορούν κάρτες του ομιλου με το τηλέφωνο στην Τριγγετα κυρίως που γράφουν Τεχνική Εταιρεία, μην τη βρει η γυναικα σου και σε περιμένει με το σκουπόξυλο χαχαχαχα!!!!

Τωρα για τη Νανσυ του Sweet Φιλ/φειας έχω την εντυπωση ότι δούλευε και σε Κροκεών (Illusion?) σε Βριλ 42, Λ. Βουλ 83 (έκλεισε), κάποια στιγμή Τριγγετο-αλυσσίδα και καποια εποχή με το όνομα Ζηνα. Εαν είναι αυτή πρέπει να είναι ελληνίδα. Δεν ξέρω περί του φύλου αυτα που λέγονται. Το στηθος νομίζω ενισχυμένο αλλά αυτό δεν θεωρω ότι σημαίνει κάτι για το φύλο.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
ADMIN μεροληπτείς ή μου φαίνεται;

Πρόσεξες βέβαια ότι η ως τώρα διαγωγή μου ήταν ΚΟΣΜΙΑ,
δεν ανέχομαι όμως την κάθε αγράμματη πορδή τύπου kerveras
να μου μιλάει υβριστικά και να το παίζει νταηλίκι...

Πρέπει να πάρει και την ανάλογη απάντηση...

Διαφορετικά πρέπει να κόψεις και το δικό του σχόλιο που προηγήθηκε.
πρώτα απο όλα δεν νομίζω να σε έβρισα, αν ξερεις να διαβάζεις ελληνικά,
κατά δεύτερον μάλλον εσύ βρίζεις,
και κατά τρίτον έχω μερικά λερομένα χαρτομάντηλα, έλα να σου τα δώσω να σκουπίσεις τη κλάψα σου. ΚΛΑΨΕΕΕΕΕΕ  :pipa3:
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
οι πιο gfe με γλωσοφιλα και ιστοριες ποιες ειναι?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Φανούρης είσαι πρώτος, να είσαι καλά να μας δίνεις τέτοιες ενημερώσεις.
Εντύπωση μου έκανε ότι στο Κηφισσού 60 το απλό είναι στα 50 χωρίς εκπτωση, ενώ στο αντοίστιχο μαγαζί της αλυσίδας Ιεροφαντών είναι 40, αν και το site τους λέει για μείωση τιμών.  :jerking:
Η Νάνσυ φίλε DIMITRIS είναι αυτή που λες, την έω πάρει στο Β83 πριν 2 περίπου χρόνια, όντως όμορφη αλλά μέσα κομοδίνο, και μάλλον πρώην αγοράκι  :think:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
οι πιο gfe με γλωσοφιλα και ιστοριες ποιες ειναι?

Δεν είναι δεδομένα!!! Tα στοματόφιλα και τα γλωσσοφιλα είναι κάτι πολύ ειδικό. Δεν είναι αυτονοητα και δεν συμπεριλαμβανονται στα προγράμματα. ΔΗλ. μου έχει τυχει να έχω παει πολλέεεεεες φορές σε καποιες και να μην παρω στοματο/γλωσσοφιλα, ούτε να έχουν στυλ gfe. Καποιες άλλες όχι στοματο/γλωσσοφιλα, αλλά το στυλ gfe, δηλ. γλυκό, αγκαλιές, ρομαντικό, αλλά και πάλι μερικές φορές μπορεί να είναι επαγγελματικά π.χ. τα αγγιγματα. ΑΥτό είναι δικαιωμα τους και το σεβομαι, αφήνω την πρωτοβουλία στην κοπέλα. Δεν τα απαιτώ. Όπως και την σέβομαι την κοπέλα με όλη μου τη συμπεριφορά. Κατά καιρούς (έστω και μια φορά) μού εδωσαν Κελυ (Φυλ104). Αλεξανδρα (Φυλ104), Πατριτσια (Πειρ193, Κωνστ132), Βικτορια (Τργγ). Τωρα εάν ξεχναει καμιά σόρυ
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Φανούρης είσαι πρώτος, να είσαι καλά να μας δίνεις τέτοιες ενημερώσεις.
Εντύπωση μου έκανε ότι στο Κηφισσού 60 το απλό είναι στα 50 χωρίς εκπτωση, ενώ στο αντοίστιχο μαγαζί της αλυσίδας Ιεροφαντών είναι 40, αν και το site τους λέει για μείωση τιμών.  :jerking:
Η Νάνσυ φίλε DIMITRIS είναι αυτή που λες, την έω πάρει στο Β83 πριν 2 περίπου χρόνια, όντως όμορφη αλλά μέσα κομοδίνο, και μάλλον πρώην αγοράκι  :think:

ΑΠότι διαβάζω ισχύει η διαφοροποιηση στις τιμές Ιερ9 - Κηφ 60 (Ιερ9 έχω παέι δις με 40, στο Κηφ 60 ποτέ!).

Η Νανσυ αότι θυμαμαι πρεπει να εχει λεπτη φωνή παντως.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
ΑΠότι διαβάζω ισχύει η διαφοροποιηση στις τιμές Ιερ9 - Κηφ 60 (Ιερ9 έχω παέι δις με 40, στο Κηφ 60 ποτέ!).

Η Νανσυ αότι θυμαμαι πρεπει να εχει λεπτη φωνή παντως.
λογικά πρέπει και στα δύο μαγαζιά της αλυσίδας να είναι ίδιες οι τιμές
Τι να σου πω ρε συνάδελφε για τη Νάνσυ, αφού όταν μπήκε μέσα στο δωμάτιο δεν είπε ούτε ένα "γειά" να ακούσω τη φωνή της.
από τότε την έχω στη dark list
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Φιλε φανουρη τα σπας τιτανομεγιστοτεραστια ενημερωση :rockon:η φωτο με τον σκυλο ολα τα λεφτα :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
...φανουρης και γαμω τις ενημερωσεις.!!! :rockon:

Αυτος πρεπει να ειναι ο μουργος.!!  :rockon: μονο που τοτε μας πεταχτηκε πανω απο τον μαντροτοιχο που βλεπεις δεξια που τον εχουν χτησει-σηκωσει λιγο, μας περημενε ο υπουλος.! μολις φτασαμε στην πορτα αρχισε να γαβγηζει πανω απο τα κεφαλια μας... :2funny:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Φίλε Φανούρη και ολοι οι άλλοι. Η Ηρ. Πολυτεχνείου (στο #37 στην Ηλιούπολη όπου είναι το στουντιο της Τριγγετοαλυσσίδας) δεν είναι και τόσο ήσυχος δρομος. Έχει τραφικ ειδικά καποιες ώρες της ημέρας. Δεν πρέπει να παρκάρει κανείς πάνω στο δρόμο διότι είναι παρανομα. Επίσης, μπορεί να σκεφτεί κανείς να παρκάρει πάνω στο πεζοδρομιο που είναι μεγάλο και έχει πολύ χώρο. Αλλά κατι τετοιο είναι επίσης παράνομο. Ακόμη, είναι και επικίνδυνο διότι καρφώνεσαι! Ειδικά για τους παντρεμένους ..... Και απέναντι έχει ένα ταχυφαγείο οπότε είσαι φατσα καρτα. Η λύση είναι να μην σταματησεις ακριβώς μπροστά στο στουντιο, αλλά να στρίψεις δεξιά μεσα στα δρομάκια και να παρκάρεις.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι να σου πω ρε συνάδελφε για τη Νάνσυ, αφού όταν μπήκε μέσα στο δωμάτιο δεν είπε ούτε ένα "γειά" να ακούσω τη φωνή της.
από τότε την έχω στη dark list
Εγώ πιστευω οτι ειναι γυναικα η Νάνσυ.
Η φωνη της ειναι λεπτή, αλλά όχι προσποιητη και ''υποπτη''.
Μου βαλατε τωρα λιγες αμφιβολιες και την εχω γαμησει κιολας  :huh: , αλλά εμμένω στη γνωμη μου.

Τωρα για το οτι δεν σου μιλησε, απλά σε σνόμπαρε.
Μου χε τυχει οταν την επαιρνα να ειναι ευγενική και χαμογελαστη και οταν την εβλεπα και εφευγα, εβριζε κιόλας  :grin: :grin:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Εγώ πιστευω οτι ειναι γυναικα η Νάνσυ.
Η φωνη της ειναι λεπτή, αλλά όχι προσποιητη και ''υποπτη''.
Μου βαλατε τωρα λιγες αμφιβολιες και την εχω γαμησει κιολας  :huh: , αλλά εμμένω στη γνωμη μου.

Τωρα για το οτι δεν σου μιλησε, απλά σε σνόμπαρε.
Μου χε τυχει οταν την επαιρνα να ειναι ευγενική και χαμογελαστη και οταν την εβλεπα και εφευγα, εβριζε κιόλας  :grin: :grin:

Εγώ ΔΕΝ είπα ότι είναι τρανσ! Πιθανόν να έχεις δίκιο ακορεστε.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355

Συμφωνώ kerveras. Η Νάνσυ είναι 100% εγχειρισμένο.  Έχω γράψει και κριτική για αυτήν στο (Θεσσαλονίκης 96 και Σκρα studio sweet angels).

Φανούρης είσαι πρώτος, να είσαι καλά να μας δίνεις τέτοιες ενημερώσεις.
Εντύπωση μου έκανε ότι στο Κηφισσού 60 το απλό είναι στα 50 χωρίς εκπτωση, ενώ στο αντοίστιχο μαγαζί της αλυσίδας Ιεροφαντών είναι 40, αν και το site τους λέει για μείωση τιμών.  :jerking:
Η Νάνσυ φίλε DIMITRIS είναι αυτή που λες, την έω πάρει στο Β83 πριν 2 περίπου χρόνια, όντως όμορφη αλλά μέσα κομοδίνο, και μάλλον πρώην αγοράκι  :think:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
thanks κροταλία, μου φύγανε τυχόν αμφιβολίες  :rockon:
μετα απο τοσο καιρο μονο ενας καταλαβε οτι ειναι εγχειρησμενο?
πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο.περασα με μια καινουρια στο κων 132 απο κολομβια, τα παντα ολα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom