Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Βριλησσου 36A : [size=14pt]Μαρκελλα[/size], πολυ ομορφη ξανθια με μοντελε σωμα και μεγαλο σιλικονατο στηθος...Εκανε τοπλες εμφανιση και παρατηρησαμε τις ουλες απο την επεμβαση που εκανε..  :-
έρωτας!  :smitten:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Ναι  ;)
Εκανε μεγαλη μαλακια που πειραξε το στηθος της ομως...  :-
θα το πιστέψεις ότι ποτέ δεν τις έχω προσέξει; ένα φίλτρο την κάνει τόσο ποθητή που όλα χάνονται...  :rolleyes:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.209
Κριτικές
14
Like
4.508
Πόντοι
3.715
Έλεγα να μην επέμβω στη "ιστορία σου" (γιατί περί ιστορίας πρόκειται) αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ, γι αυτό και γράφτηκα στο site για να σου απαντήσω.

Δεν μπορώ να σε καταλάβω, για την ακρίβεια δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο για τον οποίο γράφεις τόσα ψέμματα. Και να πω ότι έχεις πηδηχτεί μαζί της, και δεν σε ικανοποίησε, για να σε δικαιολογήσω... (μήπως αυτό φταίει;)

Εδώ ερχόμαστε βδομάδα παρά βδομάδα από Πάτρα για να "αγιάσουμε" με την Σαμπρινάρα (όχι μόνος μου, αλλά με άλλους δυο συμφοιτητές) κι εσύ θα μας την βγάλεις και θεία.
Θά'θελες να ήταν τέτοιο αστέρι η θεία σου;

Δεν πας καλά, πρέπει να έχεις πρόβλημα και μάλιστα σοβαρό.
Μη το αφήνεις έτσι, να το κοιτάξεις το συντομότερο  :helpplea:, για να μην σου αφήσει κουσούρι.

Πάτρα Ελευσίνα με φοιτητικόόόό

άσε μυριγκόγκο, ξεγράψου, βγήκες κάρτα.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 24/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sara]Σαρα/Καμελια[/URL]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Ρομινα[/URL] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Σουεντη[/URL] - Λολιτα/Καρολινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιβοννη - www.kassandras4c.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url]/Ρομινα - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια/Ιζαμπελα[/URL]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Κορινα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Καταλινα - www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url] - www.vrilissou60.com/madonna]Μαντονα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Η Σαμπρίνα είαι από τις ομορφότερες εμφανισακά (για τα γούστα μου) γυναίκες. Τώρα με ποιά κριτήρια έχει κιλά δεν ξέρω. Έχω λίγο καιρό να τη δω, αλλά να έχει παχύνει τόσο δεν το φαντάζομαι.    Την ωραία εικόνα της συμπληρώνει και επαυξάνει το επικοινωνιακό της στυλ.    Μην σας ζαλίσω με λεπτομέρειες, εγώ αυτά εισέπραξα αρκετές φορές που έχω πάει στο Αλιεν.    Δεν θάθελα όμως να την έχω θεία, θα προτιμούσα κάτι άλλο πολύ πιό λειτουργικό.
 

Patra.Athina

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πάτρα Ελευσίνα με φοιτητικόόόό

άσε μυριγκόγκο, ξεγράψου, βγήκες κάρτα.

Α-Ω...
Absolemand de la municlasion !

Για τους υπόλοιπους που το παίζουν "αλάνια"...
(βλέπε: BmwPower..., kerveras..., Ακόρεστος... κλπ)  
αν γουστάρετε να χώνετε τις μπάμιες σας σε "Χαλιά", "Ξυλόφωνα" ή Beauty Free
"Κουλούρια χωρίς θερμίδες"... μπράβο σας!

Αφήστε όμως όλους εμάς που γουστάρουμε τις Γυναίκες με "Γ"... να έχουμε τις προτιμήσεις μας.


Παίδες και παιδούλες,
όσο και να συζητάμε ανά δύο ή ανά τρείς ή ανά δεκατρείς,
για τα γούστα του καθενός και τη βαθμολογία των κοριτσιών,
ΆΚΡΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ...


Ο μόνος ΤΙΜΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ να το κάνουμε αυτό, Τίμιος προς ΚΑΘΕ χρήστη του σάιτ,
αλλά προπάντων Τίμιος για τα κορίτσια που κάνουν μια τόσο δύσκολη δουλειά
...
είναι αυτές οι συζητήσεις να γίνονται ονλάιν... αλλά ΚΟΣΜΙΑ.

Για τη βαθμολογία έχει γίνει λόγος πολλές φορές μέχρι τώρα.
Άν πραγματικά σας ενδιαφέρει, κάντε ένα σέρτς και διαβάστε τί έχει ειπωθεί, από ποιόν, τί έχει προταθεί, τί έχει αναλυθεί ως πιθανότητα, και τα λοιπά. Το ότι δε, δέν έχει λυθεί μέχρι τώρα (και ούτε θα λυθεί), οφείλεται κυρίως στην ερασιτεχνική ενασχόληση ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ με τον χώρο... ενώ δυστυχώς υπάρχουν και 10, 20 άτομα που ασχολούνται ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ με το σχολιασμό, άλλα όχι μόνο...

Αυτήν τη στιγμή δεν έχω το χρόνο ή τη διάθεση να αναπαραγάγω την άποψή μου (με το συμπάθιο).
Αλλά να πώ το εξής: πώς βλέπουν τον χώρο οι χρήστες κατά βάση;
Ως διασκέδαση, χαβαλέ και διαγωνισμό δημοφιλίας; Ή ως κάτι δημιουργικό, όπου η όποια ειλικρινής επιβράβευση έρχεται μέσα από μή θεσμισμένους τρόπους (όπως είναι το κομπλεξικό σύστημα αλληλοβαθμολόγησης της διχόνοιας που έχουμε αυτήν τη στιγμή);


Αγαπητοί χρήστες-αναγνώστες,

Εδώ θα βρείτε παντογνώστες, αλαζόνες, εγωκεντρικούς εγωπαθείς, κομπλεξικούς, εντελώς κομπλεξικούς, ξερόλες αναλυτές, αστέρες...
Όλοι τους μέρος ενός συστήματος.

Έχετε κορασόν; για να τα αντιμετωπίσετε όλα αυτά;
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ !

ΥΓ: Προς πάσα ενδιαφερόμενο... την περίοδο του Πάσχα που θα ξανακατέβω Αθήνα, μπορούμε να τα πούμε και από κοντά.
 

lamogistan

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Α-Ω...
Absolemand de la municlasion !

Για τους υπόλοιπους που το παίζουν "αλάνια"...
(βλέπε: BmwPower..., kerveras..., Ακόρεστος... κλπ)  
αν γουστάρετε να χώνετε τις μπάμιες σας σε "Χαλιά", "Ξυλόφωνα" ή Beauty Free
"Κουλούρια χωρίς θερμίδες"... μπράβο σας!

Αφήστε όμως όλους εμάς που γουστάρουμε τις Γυναίκες με "Γ"... να έχουμε τις προτιμήσεις μας.


Παίδες και παιδούλες,
όσο και να συζητάμε ανά δύο ή ανά τρείς ή ανά δεκατρείς,
για τα γούστα του καθενός και τη βαθμολογία των κοριτσιών,
ΆΚΡΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ...


Ο μόνος ΤΙΜΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ να το κάνουμε αυτό, Τίμιος προς ΚΑΘΕ χρήστη του σάιτ,
αλλά προπάντων Τίμιος για τα κορίτσια που κάνουν μια τόσο δύσκολη δουλειά
...
είναι αυτές οι συζητήσεις να γίνονται ονλάιν... αλλά ΚΟΣΜΙΑ.

Για τη βαθμολογία έχει γίνει λόγος πολλές φορές μέχρι τώρα.
Άν πραγματικά σας ενδιαφέρει, κάντε ένα σέρτς και διαβάστε τί έχει ειπωθεί, από ποιόν, τί έχει προταθεί, τί έχει αναλυθεί ως πιθανότητα, και τα λοιπά. Το ότι δε, δέν έχει λυθεί μέχρι τώρα (και ούτε θα λυθεί), οφείλεται κυρίως στην ερασιτεχνική ενασχόληση ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ με τον χώρο... ενώ δυστυχώς υπάρχουν και 10, 20 άτομα που ασχολούνται ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ με το σχολιασμό, άλλα όχι μόνο...

Αυτήν τη στιγμή δεν έχω το χρόνο ή τη διάθεση να αναπαραγάγω την άποψή μου (με το συμπάθιο).
Αλλά να πώ το εξής: πώς βλέπουν τον χώρο οι χρήστες κατά βάση;
Ως διασκέδαση, χαβαλέ και διαγωνισμό δημοφιλίας; Ή ως κάτι δημιουργικό, όπου η όποια ειλικρινής επιβράβευση έρχεται μέσα από μή θεσμισμένους τρόπους (όπως είναι το κομπλεξικό σύστημα αλληλοβαθμολόγησης της διχόνοιας που έχουμε αυτήν τη στιγμή);


Αγαπητοί χρήστες-αναγνώστες,

Εδώ θα βρείτε παντογνώστες, αλαζόνες, εγωκεντρικούς εγωπαθείς, κομπλεξικούς, εντελώς κομπλεξικούς, ξερόλες αναλυτές, αστέρες...
Όλοι τους μέρος ενός συστήματος.

Έχετε κορασόν; για να τα αντιμετωπίσετε όλα αυτά;
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ !

ΥΓ: Προς πάσα ενδιαφερόμενο... την περίοδο του Πάσχα που θα ξανακατέβω Αθήνα, μπορούμε να τα πούμε και από κοντά.
Συμφωνο μαζι σου φιλε μου.πολυ κομπλεξ εδω μεσα και μια ερωτηση απλη μπορει να κανεις και αρχιζουν τα :jerking: τα βρισιδια και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις γιατι τους καλυπτει η ανωνυμια και ο υπολογιστης σου..τωρα καταλαβαινω γιατι η πρωην (ιεροδουλη)μου λεγε οτι ολοι αυτοι που γραφουν στο ιντερνετ ειναι κακομοιριδες και αγαμητοι και κομπλεξικοι..και μου εκανε την εξης ερωτηση..ρε σι ειναι δυνατον να γαμας και να πας να το δημοσιευεις στο ιντερνετ??εδω ο σωστος αντρας ουτε στους κολιτουσ του δεν λεει λεπτομερειες..αλλα λεει τι με νοιαζει εμενα καλο μου κανουν και διαφημιση στην δουλεια μου..α και γνωριζα και καμια 10ρια φιλες τις που συμφωνουσαν..ασε τα αλλα που απειλουνε μερικοι για κακες κριτικες σε περιπτωση που δεν μεινουν ικανοποιημενοι..λιγοι εδω μεσα αξιζουν 2-3 ονοματα πολυ γνωστα που ξερω και τα πραγματικα τους ονοματα και φατσες (απο φεισμπουκ)και οντως παρ οτι κριτικαρουν συνεχως,σεβονται και ειναι κυριοι.
εν ολιγεις απο τηνστιγμη που ειμαστε εγγεγραμενοι εδω τα θελει ο κολος μας..καλη συνεχεια

ΥΓ.Συμφωνω με αυτα που γραφεις αλλα οχι εναντια σε καποια ονοματα που αναφερεις διοτι δεν γνωριζω ουτε τι εχεται πει ουτε την πορεια τους εδω μεσα..
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Έχετε κορασόν; για να τα αντιμετωπίσετε όλα αυτά;
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ !

Εεεε... όχι ότι μου πέφτει λόγος, αλλά corazón (κοραθόν για τους Ισπανούς, κορασόν για Λατινοαμερικανούς) είναι η καρδιά. Από την άλλη cojones (κοχόνες=μπάλες) είναι μεταφορικά οι όρχεις. Έχω την εντύπωση ότι εννοείς το 2ο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μεγαλη μεταμεσονυχτια πτηση χθες με Σμηναρχο Μαθιου και Μιλεπετροζα...Η απογειωση εγινε απο τη Φυλης οπου ηταν παρκαρισμενο το c130 του δοκιμου Μιλεπετροζα ο οποιος εφαγε γερη καραμουζα απ τον Σμηναρχο λογω ατσουμπαλου πιλοταρισματος  :tooth: .. Περασαμε απο πολλα μοναχικα στουντιο, την υπαρξη των οποιων αγνοουσα παντελως και απο αλλα στα οποια ειχα πολυ καιρο να παω... Να πω οτι ειναι η πρωτη ενημερωση που κανω για στουντιο, οποτε δειξτε κατανοηση σε λαθη και ανακριβειες, καθως λογω βιασυνης εκανα ορνιθοσκαλισματα στο ρομαντικο πορνοτετραδιο και ουτε γω δεν καταλαβαινω τι γραφω...  :grin: ..
Τα συγχαρητηρια μου,
:rockon: :rockon: :rockon:

Να υποθεσω οτι ενας νεος studio scouter γεννιέται?
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Περι ορεξεως βεβαια κολοκυθοπιττα, απλα να προσθεσω οτι η Αφροδιτη και η ανιτα που ειδατε στο studio12, ο οποιος οντως ειαι απο τους ωραιοτερους χωρους, ειναι απο τις σιγουροτερες επιλογες οσον αφορα τις υπηρεσιες τπου, και πως το 50αρικο θα πιασει τοπο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ξερει καποιος παιχτης λεπτομερειες για το στουντιο αυτο στη Λαρισα?
προκειται για την ¨Βιλλα Σουλα' στην περιοχη Τερψιθεα Λαρισας, πολυ κοντα στην Εθνικη

Εχω παει 2 φορες.
Πολυ ωραιος χωρος, πολυετλης, ο οποιος εκτεινεται σε ενα πολυ μεγαλο οικοπεδο, με ανετο παρκινγκ, ραμπες για τα ατομα με δυσκολια προσβασης.
Αποτελειται απο 3 κτιρια τα οποια εχουν διαοφρετικες κοπελες.
Την τελευταια φορα που πηγα το απλο ξεκιναγε απο 40, αλλα η ποικιλια των προγραμαμτων ηταν συναρτηση χρονου και οχι υπηρεσιων ως επι το πλειστον,
Δηλαδη :
40 τα 15 λεπτα
50 τα 20-25
100  η μιση ωρα.
Υπηρχε και προγραμμα 200 ευρω

Υπηρχε σαφως και ποικιλια προγραμματων 969-ελευθερο στοματικο κλπ κλπ)
Οι κοπελες πανω απο τον μεσο ορο, με καλες υπηρεσιες σε γενικες γραμμες.

Αυτα τα ολιγα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 24/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sara]Σαρα/Καμελια[/URL]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Ρομινα[/URL] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Σουεντη[/URL] - Λολιτα/Καρολινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιβοννη - www.kassandras4c.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url]/Ρομινα - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια/Ιζαμπελα[/URL]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Κορινα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Καταλινα - www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url] - www.vrilissou60.com/madonna]Μαντονα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
Αλλαγη:

Βριλησου 60(πανω): Καταλινα - Μονικα - Τζουλια
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Για να μην παρεξηγουμαστε, εγω δεν την ξερω την κοπελα και δεν εχω αποψη....
Απλα σχολιασα οτι κανεις μπαμ οτι εισαι κλωνος του μαγαζιου..  ;)
Ρε συ σε παρακαλω, μου κανεις μια χαρη?
Πηγαινε να δεις την κοπελα και πες μου αν ειναι όμορφη και τουμπανο γιατι θα μας τρελανουν.

Λαμογιστάν φιλε, σκοπος μου δεν ηταν να προσβαλλω καμία κοπελα και ποτέ δεν το εχω σκοπό.
Αλλά δεν μπορω τετοια παραπληροφορηση και επρεπε να πω και την δική μου αποψη γιατί και εγω ετρεξα στου διαολου την μανα για να την δω την κοπελα και δεν ειχε καμια σχεση με αυτό που γραφοταν στους διθυραμβους με τα 10άρια(όσα εγραψα για ''θεία'', ισχύουν).

Όσο για τον κλώνο σε ευχαριστώ που υπερασπιζεσαι την αποψη μου. Γιατι διαβαζοντας οι υπολοιποι καποιον του μαγαζιου της κοπελας, να προσπαθει να το παιξει ως ''φανατικοι πελατες απο την Πατρα'' καταλαβαίνουν τί συμβαίνει και πώς λειτουργει το συστημα

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ρε συ σε παρακαλω, μου κανεις μια χαρη?
Πηγαινε να δεις την κοπελα και πες μου αν ειναι όμορφη και τουμπανο γιατι θα μας τρελανουν.

Λαμογιστάν φιλε, σκοπος μου δεν ηταν να προσβαλλω καμία κοπελα και ποτέ δεν το εχω σκοπό.
Αλλά δεν μπορω τετοια παραπληροφορηση και επρεπε να πω και την δική μου αποψη γιατί και εγω ετρεξα στου διαολου την μανα για να την δω την κοπελα και δεν ειχε καμια σχεση με αυτό που γραφοταν στους διθυραμβους με τα 10άρια(όσα εγραψα για ''θεία'', ισχύουν).

Όσο για τον κλώνο σε ευχαριστώ που υπερασπιζεσαι την αποψη μου. Γιατι διαβαζοντας οι υπολοιποι καποιον του μαγαζιου της κοπελας, να προσπαθει να το παιξει ως ''φανατικοι πελατες απο την Πατρα'' καταλαβαίνουν τί συμβαίνει.

Ακόρεστε θίχτηκε η πραμάτια τους και έτρεξαν να τις εξυμνήσουν έλεος με το κάθε κλωνάρι :headbang:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Οικος Εποχης Σουλα και ειναι στην Αμφιθεα...
Στη Τερψιθεα ειναι το Βιλλα Ερωτικα  ;)

πως φαίνεται ο γνώστης την Βίλλα Ερότικα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

πότε θα πάμε παρέα να δοκιμάσω τα μουνάκια της Λάρισας ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μακη αν εχουμε χρηματα, πρεπει να οργανωσουμε μια πορνοεκδρομη στην επαρχια  :rockon: :rockon:

:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

ξερόχυσα μύστη μου θέλω να πηδήξω Κάντυ στην Βίλλα Ερότικα και μετά να πάμε σε μπουζουξίδικο στην Εθνική :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
η ρωξανα η ρουμανα στην τριγγετοαλυσιδα ξερετε που ειναι?  :think:

εχω μια εβδομαδα να δω βαρδια της
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom