Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 23/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια/Zετα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Ντανιελα/www.kassandras3-pano.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Σουεντη/Ρομινα - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - Λολιτα/Καρολινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιβοννη - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια/Σουεντη[/URL] - www.kassandras4c.com/irena]Ιρενα/Ιζαμπελα[/URL]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Κορινα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - Ρομινα - www.vrilissou60-kato.com/sara]Σαρα/Καμελια[/URL]
Βριλησου 60(πανω): Καταλινα - www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url] - www.vrilissou60.com/amanda]Αμαντα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.274
Like
3.207
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 :-* Πωλινα + Φελιτσια - Ρομινα + Βαλερια - Σοφια + Μαργκω + Βαλερια  :-* :-* :-*
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Kαλημερα στην Glikoyla !!!

Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* !!!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Επειδή σε βλέπω πολύ "ορεξάτο"...

Συμφωνώ απόλυτα ότι ο φίλος από Θεσσαλονίκη δικαιούται να ξέρει...
Γι αυτό άλλωστε γράφω αυτά που γράφω...

Όσο για τη διαφήμιση που λες, τα συγκεκριμένα κορίτσια δεν την έχουν ανάγκη !

Εσύ όμως γιατί ενοχλείσαι ;;;

Αντε καληνύχτα, γιατί έχουμε και δουλειά αύριο.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν ξέρω αν μιλάς από προσωπική επαφή και εμπειρία με τα κορίτσια...

Εγώ πάντως όπως και οι περισσότεροι μέσα στο bourdela λένε το αντίθετο.

Εκτός αν δεν ξέρω να διαβάζω...

Πάντως, τα γούστα του καθενός μας, δεν μπορούν να ταιριάζουν πάντα.

ΥΓ: Καλά τα τούμπανα, αλλά... αν "δεν βλέπονται"... να τα βράσω !!!
Και επειδή ακόμα βλέπω πολύ καλά, σε διαβεβαιώ πως αυτές είναι αστέρια !!!
Η Σαμπρίνα παντως σιγουρα δεν βλεπεται...
Εγω οταν ειχα παει με συναγωνιστη, τραπηκαμε σε ατακτη φυγή.
Μια θεία ειναι, με πολλά πολλα παραπανισια κιλα.
Κριμα τα χιλιομετρα να στειλεις καποιον ανυποψιαστο, εκτος αν εχει τετοια γουστα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγω ειχα παει ορμωμενος απο παλιες της φωτογραφιες που μου αρεσε.
Αλλά ελα που ειχε περασει καμια 10ετια πανω της απο αυτες τις φωτό  :'(

Τούμπανο εγω δεν την λεω παντως σαν τον προηγουμενο. Ίσως <<κρεμασμένο>> τούμπανο συμφωνα με τα γουστα του.
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
Η Σαμπρίνα παντως σιγουρα δεν βλεπεται...
Εγω οταν ειχα παει με συναγωνιστη, τραπηκαμε σε ατακτη φυγή.
Μια θεία ειναι, με πολλά πολλα παραπανισια κιλα.
Κριμα τα χιλιομετρα να στειλεις καποιον ανυποψιαστο, εκτος αν εχει τετοια γουστα.


 Το μόνο σίγουρο είναι,ότι ο καθένας μας έχει τα δικά του γούστα.Αλλά, θα διαφωνήσω, ότι η Σαμπρίνα δε βλέπεται.Είναι γυναικάρα με τα όλα της και σίγουρα όχι παραπανίσια κιλά.Έχει τα πιασήματά της, σε τέτοιο βαθμό όμως που την κάνουν ποθητή.Αλλά, και να ήθελε να πάει ο φίλος μας, δε θα μπορούσε, γιατί απουσιάζει αυτό το διάστημα.
Όμως δε μπορώ να καταλάβω, πού την είδες τη θεία!!!Η κοπέλα είναι στα 25.Κι εσύ την λες θεία;έχουμε χάσει τον έλεγχο μου φαίνεται!!!Εκτός αν προτιμάς τις κάτω των 20, τις μπεμπέκες, οπότε πάσο.
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Τυπε μια χαρα ενημερωση μην ζητας κατανοηση τα σπας :rockon:
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Μεγαλη μεταμεσονυχτια πτηση χθες με Σμηναρχο Μαθιου και Μιλεπετροζα...Η απογειωση εγινε απο τη Φυλης οπου ηταν παρκαρισμενο το c130 του δοκιμου Μιλεπετροζα ο οποιος εφαγε γερη καραμουζα απ τον Σμηναρχο λογω ατσουμπαλου πιλοταρισματος  :tooth: .. Περασαμε απο πολλα μοναχικα στουντιο, την υπαρξη των οποιων αγνοουσα παντελως και απο αλλα στα οποια ειχα πολυ καιρο να παω... Να πω οτι ειναι η πρωτη ενημερωση που κανω για στουντιο, οποτε δειξτε κατανοηση σε λαθη και ανακριβειες, καθως λογω βιασυνης εκανα ορνιθοσκαλισματα στο ρομαντικο πορνοτετραδιο και ουτε γω δεν καταλαβαινω τι γραφω...  :grin: ..

Κηφισου 30 : Ντιανα συμπαθητικη μελαχρινη με λιγα πιασηματα και 2αρι στηθος και Ιβανκα μελαχρινη με αδιαφορο προσωπο αλλα ωραιο σωμα και κωλο

Αντιοχειας 64 : Γιασμιν κατα τη γνωμη μου αδιαφορη μελαχρινη αδυνατη με καλουτσικο σωμα και μικρο στηθος, στον Μιλεπετροζα αρεσε αρκετα..

Θεσσαλονικης 96 : Νατασσα αδιαφορη κατα τη γνωμη μου με μοντελε σωμα φορουσε ολοσωμο μαυρο εσωρουχο και συμφωνα με τους συναγωνιστες εχει αλλαξει το κουρεμα της και Σαμπρινα συμπαθεστατη μελαχρινη με σωματαρα και ωραιο πεταχτο κωλαρακι..Ο χωρος απιστευτος...

Τατοϊου 71 : Ινα μελαχρινη με μετριο προσωπο και σωματαρα, εκανε εμφανιση με μαυρο φισνετ και Κορινα ομορφουλα μελαχρινη με καλο σωμα και κανονικο στηθος..

Στουντιο 12 : Κατα την γνωμη μου ο πιο εντυπωσιακος χωρος που εχω δει ποτε...Ειδαμε την Αφροδιτη ξανθια προμιλφ με αρκετα περιττα κιλα, ειδικα στην κοιλια κατα τη γνωμη μου επιπεδου Ντισνευλαντ και την Αννιτα αδιαφορη ξανθια με 2αρι σιλικονατο στηθος και topless σαλοναρισμα

Εδω εγινε η συναντηση μας με τον συναγωνιστη αs.manager

Βριλησσου 60(πανω) : Ζετα εντυπωσιακη ξανθια για τους λατρεις της μεταλλαγμενης ηδονης

Βριλησσου 60(κατω) : Ιρενα μια αντικειμενικα πολυ ομορφη μελαχρινη, αδυνατη με πολυ ωραιο σωμα και στηθος

Βριλησσου 46 : Βαλεντινα ξανθια με μακρια μαλλια κανονικο σωμα και στηθος, εκανε εμφανιση με ασπρα εσωρουχα

Βριλησσου 42 : Μαργκω ξανθια με πανεμορφο προσωπο και ωραιο σωμα με λιγα αλλα απαραιτητα πιασηματα.. Εκανε εμφανιση με ενα προστυχο σκισμενο φορεματακι..Το στηθος της νομιζω πως ειναι σιλικονατο.. Σοφια , ψηλη καστανομαλλα με μεγαλο ισως σιλικονατο στηθος και καλουτσικο προσωπο..

Βριλησσου 36(πανω) : Λαουρα ξανθια με παρα πολυ ομορφο προσωπο ωραιο σωμα με τα απαραιτητα πιασηματα και 2αρι στηθος...

Βριλησσου 55(κατω) : Σονια, ομορφη μελαχρινη ψηλη αδυνατη με μικρο στηθος και καποια τατουαζ...Οι γνωστες την ξερουν απο το Μεγαρο... Μαρκελλα, πολυ ομορφη ξανθια με μοντελε σωμα και μεγαλο σιλικονατο στηθος...Εκανε τοπλες εμφανιση και παρατηρησαμε τις ουλες απο την επεμβαση που εκανε..  :-

Βριλησσου 55 : Σαμπρινα ψηλη καστανοξανθη με καλο προσωπο, μοντελε σωμα και 2αρι στηθος...

Σαυτο το σημειο ο Σμηναρχος Μαθιου με τον as.manager αποχωρουνε και εγω με τον Μιλεπετροζα συνεχιζουμε οι 2 μας για Φυλης ...

Φυλης 104 : Αναστασια πολυ ομορφη και εντυπωσιακη μελαχρινη, ψηλη με ωραιο σωμα και μικρο στηθος...Αν εκανε λιγο πιο θερμο σαλοναρισμα θα εμπαινα.... Νεφελη συμπαθητικη μελαχρινη με ωραιο προσωπακι και σωμα και Δεσποινα το ομρφο γλυκο κοριτσι της διπλανης πορτας..

ξεροχυνω με ενημερωση μπεμπα και με αρχηγο σμηναρχο μαθιου  :bigdick: :bigdick:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Μεγαλη μεταμεσονυχτια πτηση χθες με Σμηναρχο Μαθιου και Μιλεπετροζα...Η απογειωση εγινε απο τη Φυλης οπου ηταν παρκαρισμενο το c130 του δοκιμου Μιλεπετροζα ο οποιος εφαγε γερη καραμουζα απ τον Σμηναρχο λογω ατσουμπαλου πιλοταρισματος  :tooth: .. Περασαμε απο πολλα μοναχικα στουντιο, την υπαρξη των οποιων αγνοουσα παντελως και απο αλλα στα οποια ειχα πολυ καιρο να παω... Να πω οτι ειναι η πρωτη ενημερωση που κανω για στουντιο, οποτε δειξτε κατανοηση σε λαθη και ανακριβειες, καθως λογω βιασυνης εκανα ορνιθοσκαλισματα στο ρομαντικο πορνοτετραδιο και ουτε γω δεν καταλαβαινω τι γραφω...  :grin: ..

Κηφισου 30 : Ντιανα συμπαθητικη μελαχρινη με λιγα πιασηματα και 2αρι στηθος και Ιβανκα μελαχρινη με αδιαφορο προσωπο αλλα ωραιο σωμα και κωλο

Αντιοχειας 64 : Γιασμιν κατα τη γνωμη μου αδιαφορη μελαχρινη αδυνατη με καλουτσικο σωμα και μικρο στηθος, στον Μιλεπετροζα αρεσε αρκετα..

Θεσσαλονικης 96 : Νατασσα αδιαφορη κατα τη γνωμη μου με μοντελε σωμα φορουσε ολοσωμο μαυρο εσωρουχο και συμφωνα με τους συναγωνιστες εχει αλλαξει το κουρεμα της και Σαμπρινα συμπαθεστατη μελαχρινη με σωματαρα και ωραιο πεταχτο κωλαρακι..Ο χωρος απιστευτος...

Τατοϊου 71 : Ινα μελαχρινη με μετριο προσωπο και σωματαρα, εκανε εμφανιση με μαυρο φισνετ και Κορινα ομορφουλα μελαχρινη με καλο σωμα και κανονικο στηθος..

Στουντιο 12 : Κατα την γνωμη μου ο πιο εντυπωσιακος χωρος που εχω δει ποτε...Ειδαμε την Αφροδιτη ξανθια προμιλφ με αρκετα περιττα κιλα, ειδικα στην κοιλια κατα τη γνωμη μου επιπεδου Ντισνευλαντ και την Αννιτα αδιαφορη ξανθια με 2αρι σιλικονατο στηθος και topless σαλοναρισμα

Εδω εγινε η συναντηση μας με τον συναγωνιστη αs.manager

Βριλησσου 60(πανω) : Ζετα εντυπωσιακη ξανθια για τους λατρεις της μεταλλαγμενης ηδονης

Βριλησσου 60(κατω) : Ιρενα μια αντικειμενικα πολυ ομορφη μελαχρινη, αδυνατη με πολυ ωραιο σωμα και στηθος

Βριλησσου 46 : Βαλεντινα ξανθια με μακρια μαλλια κανονικο σωμα και στηθος, εκανε εμφανιση με ασπρα εσωρουχα

Βριλησσου 42 : Μαργκω ξανθια με πανεμορφο προσωπο και ωραιο σωμα με λιγα αλλα απαραιτητα πιασηματα.. Εκανε εμφανιση με ενα προστυχο σκισμενο φορεματακι..Το στηθος της νομιζω πως ειναι σιλικονατο.. Σοφια , ψηλη καστανομαλλα με μεγαλο ισως σιλικονατο στηθος και καλουτσικο προσωπο..

Βριλησσου 36: Λαουρα ξανθια με παρα πολυ ομορφο προσωπο ωραιο σωμα με τα απαραιτητα πιασηματα και 2αρι στηθος...

Βριλησσου 36A: Σονια, ομορφη μελαχρινη ψηλη αδυνατη με μικρο στηθος και καποια τατουαζ...Οι γνωστες την ξερουν απο το Μεγαρο... Μαρκελλα, πολυ ομορφη ξανθια με μοντελε σωμα και μεγαλο σιλικονατο στηθος...Εκανε τοπλες εμφανιση και παρατηρησαμε τις ουλες απο την επεμβαση που εκανε..  :-

Βριλησσου 55 : Σαμπρινα ψηλη καστανοξανθη με καλο προσωπο, μοντελε σωμα και 2αρι στηθος...

Σαυτο το σημειο ο Σμηναρχος Μαθιου με τον as.manager αποχωρουνε και εγω με τον Μιλεπετροζα συνεχιζουμε οι 2 μας για Φυλης ...

Φυλης 104 : Αναστασια πολυ ομορφη και εντυπωσιακη μελαχρινη, ψηλη με ωραιο σωμα και μικρο στηθος...Αν εκανε λιγο πιο θερμο σαλοναρισμα θα εμπαινα.... Νεφελη συμπαθητικη μελαχρινη με ωραιο προσωπακι και σωμα και Δεσποινα το ομρφο γλυκο κοριτσι της διπλανης πορτας..

Respect στον ανθυποσμηναγό BmwPower για την πρώτη του στουντιοενημέρωση!!!

"...ορνιθοσκαλίσματα στο ρομαντικό πορνοτετράδιο..." απλό και συγκλονιστικό!!!


Λοιπόν, η αλήθεια είναι ότι κατά την απογείωση μας είχαμε μερικές αναταράξεις, αλλά στη συνέχεια ο ανθυποσμηναγός Millepetrozza πιλοτάρισε τέλεια το C130 σ' αυτή την μεταμεσονύκτια αναγνωριστική "πτήση" μας!


ΚΗΦΙΣΟΥ 30: Ως Ρουμάνα ανακοινώθηκε η Ιβάνκα από την κυρία της υπηρεσίας. Επίσης ανακοινώθηκε πρωκτικό και για τις δύο κοπέλες στα 100Ε και τζακούζι στα 120Ε.

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 96: ελεύθερο στοματικό στα 90Ε και πρωκτικό στα 100Ε για την Σαμπρίνα. Συμφωνώ στην περιγραφή για την Σαμπρίνα, αλλά διαφωνώ σε αυτή για την Νατάσα. Κατά την ταπεινή μου άποψη, εμφανισιακά είναι πολλά περισσότερα πράγματα από..."αδιάφορη".

ΤΑΤΟΪΟΥ 71: ο σκύλος στην κλασική του θέση πίσω απ' τον μαντρότοιχο να γαυγίζει στους επισκέπτες, η κυρία της υπηρεσίας να αγκαλιάζει σφιχτά τον χαρακτηρισμό "αγενέστατη" και η ομορφούλα Κορίνα να είναι μια όαση δροσιάς σ' αυτή την έρημο των..."κακουχιών" που περάσαμε σ' αυτό το ίδρυμα...

ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 46: σαλονάρισμα εξπρές από την Βαλεντίνα... Το πιο γρήγορο σαλονάρισμα της πτήσης μας. Το μόνο που πρόλαβα να δω, ήταν μια ξανθιά κοπέλα σε κατάλευκα εσώρουχα.

ΒΡΙΛΗΣΟΟΥ 36Α: εδώ είχαμε διπλό topless σαλονάρισμα από τις κοπέλες! Καταπληκτικός και ταυτόχρονα "προκλητικότατος" ο πισινούλης της Σόνιας! Πολύ άνετη στο σαλόνι, δε θυμίζει σε τίποτε την Χριστίνα που γνωρίσαμε στο Αμνέζια. Δυστυχώς όμως παρατήρησα ένα καινούργιο τατουάζ στο εσωτερικό μέρος του πήχυ στο αριστερό της χέρι...
Ευγενέστατος ο κύριος της υπηρεσίας!

ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 24: Κλειστό.


 

Patra.Athina

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Σαμπρίνα παντως σιγουρα δεν βλεπεται...
Εγω οταν ειχα παει με συναγωνιστη, τραπηκαμε σε ατακτη φυγή.
Μια θεία ειναι, με πολλά πολλα παραπανισια κιλα.
Κριμα τα χιλιομετρα να στειλεις καποιον ανυποψιαστο, εκτος αν εχει τετοια γουστα.

Έλεγα να μην επέμβω στη "ιστορία σου" (γιατί περί ιστορίας πρόκειται) αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ, γι αυτό και γράφτηκα στο site για να σου απαντήσω.

Δεν μπορώ να σε καταλάβω, για την ακρίβεια δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο για τον οποίο γράφεις τόσα ψέμματα. Και να πω ότι έχεις πηδηχτεί μαζί της, και δεν σε ικανοποίησε, για να σε δικαιολογήσω... (μήπως αυτό φταίει;)

Εδώ ερχόμαστε βδομάδα παρά βδομάδα από Πάτρα για να "αγιάσουμε" με την Σαμπρινάρα (όχι μόνος μου, αλλά με άλλους δυο συμφοιτητές) κι εσύ θα μας την βγάλεις και θεία.
Θά'θελες να ήταν τέτοιο αστέρι η θεία σου;

Δεν πας καλά, πρέπει να έχεις πρόβλημα και μάλιστα σοβαρό.
Μη το αφήνεις έτσι, να το κοιτάξεις το συντομότερο  :helpplea:, για να μην σου αφήσει κουσούρι.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Έλεγα να μην επέμβω στη "ιστορία σου" (γιατί περί ιστορίας πρόκειται) αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ, γι αυτό και γράφτηκα στο site για να σου απαντήσω.

Δεν μπορώ να σε καταλάβω, για την ακρίβεια δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο για τον οποίο γράφεις τόσα ψέμματα. Και να πω ότι έχεις πηδηχτεί μαζί της, και δεν σε ικανοποίησε, για να σε δικαιολογήσω... (μήπως αυτό φταίει;)

Εδώ ερχόμαστε βδομάδα παρά βδομάδα από Πάτρα για να "αγιάσουμε" με την Σαμπρινάρα (όχι μόνος μου, αλλά με άλλους δυο συμφοιτητές) κι εσύ θα μας την βγάλεις και θεία.
Θά'θελες να ήταν τέτοιο αστέρι η θεία σου;

Δεν πας καλά, πρέπει να έχεις πρόβλημα και μάλιστα σοβαρό.
Μη το αφήνεις έτσι, να το κοιτάξεις το συντομότερο  :helpplea:, για να μην σου αφήσει κουσούρι.
Ειλικρινά και να με πληρωνε δυσκολα θα εβρισκα το κουραγιο να παω μαζι της...
Για ποιο λογο να γραψω ψεματα οτι δεν ειναι απλα μια θεια της διπλανης πορτας?
Ίσως με το ''πολλα πολλα κιλα'' υπερέβαλλα, αλλα σιγουρα υπερεβαλλε κι αυτος που την ειπε τουμπανο και άλλα εγκωμιαστηκά αναληθή.

Όσο για σενα, δεν σχολιαζω κλωνους μαγαζιων.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom