Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Δόκιμε ετοιμάσου. Ήρθε η ώρα να πάψεις να είσαι δόκιμος και να γίνεις κανονικός ανθυποσμηναγός!

Η επόμενη ενημέρωση θα είναι δική σου  ;)


υ.γ. η Άντζυ χθες ήταν στις ομορφιές της (στις topless ομορφιές της!)


Πρωθυπουργέ, τα σέβη μου!  :)

τα σέβη μου Σμήναρχε :thumbsup:

πότε θα πάμε τσάρκα να μυήσουμε τους νέους στα λάγνα στούντιο Αθηνών??????
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Να ρωτήσω κάτι..Πως πάει στο στούντιο, με την ωρα ή με το τελειωμα?ή αναλογα το στουντιο?

Φιλε υπάρχουν και κάποια πραγματα που ξέχασα να γράψω στο προηγούμενο ποστ. Δηλαδή τί γίνεται άμα αργείς (=παει να ξεφύγει από τα 10 ή 15’ η συνάντηση) για κάποιο λόγο, π.χ. δεν είσαι έτοιμος, ή αργείς να τελειώσεις. Καποιες μπορεί να σού κάνουν μουτρα, αλλά πλέον με τις αναδουλειές δεν τις παίρνει και πολύ. Θα κοιτάξουν να σε τελειώσουν (με στόμα, χέρι και με τα δύο, κτλ..) εάν αργείς . Εάν βλέπουν ότι δεν είσαι ετοιμος θα σε πλακώσουν με το στόμα (με λάστιχο!!!) ενώ ακόμη είσαι σε χαλάρωση!!. Δεν είναι πολύ επαγγελματικό, αλλά από μιά άποψη είναι κιόλας. Μην στα αναλύσω , σκέψου τα καταρχήν μόνος σου.  Σε πιό ακραίες περιπτώσεις θα κοιτάξουν να την κάνουν (φύγουν) ή να σε βάλουν (να ....φιλοτιμηθείς) να τελειώσεις μόνος με το χεράκι σου: θα μού την πει το αφεντικό που καθυστερώ, κάνε κάτι, χτυπησαν τόσα κουδούνια, έχω πελάτες έξω, κτλ.  Βέβαια τώρα με τις αναδουλειές που υπάρχουν και δεν έχει και τόσο κόσμο έξω αφενός και αφετέρου επειδή θα θέλει να ξαναπάς δεν ρισκάρει πολλές  άχρηστες χαζο-μαγκιές. ‘Εχουν συμβεί διάφορα, ΟΧΙ ΠΑΝΤΟΤΕ!!!!, αλλά ενίοτε ναι. Μεγάλο ρόλο παίζει η κοπέλα και το στουντιο εάν θα παρεις καλές ή κακες υπηρεσίες.
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
12
Πόντοι
230
Παιδιά, καλησπέρα! Μήπως μπορεί κάποιος να με ενημερώσει που βρίσκονται η Λολίτα από Η. Ηλιου και η Μελίνα από Φραντζή? Παρακαλώ οποίος ξέρει να μου στείλει π.μ.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Παιδιά, καλησπέρα! Μήπως μπορεί κάποιος να με ενημερώσει που βρίσκονται η Λολίτα από Η. Ηλιου και η Μελίνα από Φραντζή? Παρακαλώ οποίος ξέρει να μου στείλει π.μ.

Φιλε μου μακάρι ναξερα. Ισως ξέρει ο Cheyenne.

Τη Λολίτα την είχα δει πριν λίγο καιρό σε προγραμματα του Σενσουάλιτυ και του ΗΗ82 (εαν δεν κανω λάθος είναι η ίδια κοπέλα) και του Ορχιδεα (Β19) και νομίζω και κάπου αλλού αλλά δεν θυμάμαι καθώς δεν είχα σκοπό να την επισκεφτώ. Ωστόσο, τωρα τελευταία δεν έπεσε στην αντίληψη μου το όνομα της. Να σταμάτησε? Να άλλαξε όνομα? Στη Βριλησσου την έψαξες μήπως (τλφ., ιντερνετ?
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
296
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
1
drudge-siren.gif


Σύμφωνα με πληροφορίες του παμμέγιστου PIATSAS η Καταλίνα που δουλεύει τις τελευταίες μέρες στο Βριλησσού 60 είναι η γνωστή Τζούλια του Amnezia.

Καλό ή κακό αυτό;
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]KATIA[/size]

 
      :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
Διαβασα την δοκιμασε ο μανατζερ...
Εντυπωσεις??

Φίλε μου είναι πολύ όμορφη κοπέλα, όπως έχεις διαπιστώσει κι εσύ με τα ματάκια σου.Και μέσα στο δωμάτιο περιποιητική.Θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική πάραυτα.
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
drudge-siren.gif


Σύμφωνα με πληροφορίες του παμμέγιστου PIATSAS η Καταλίνα που δουλεύει τις τελευταίες μέρες στο Βριλησσού 60 είναι η γνωστή Τζούλια του Amnezia.

Άντε, σού'φεξε πάλι τυχεράκια.Αλλά, πρέπει να τρέχεις στο βουνό για να συναντήσεις την κρεβατογεμίστρα σου.
 

lousifer

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα...μηπως ξερει καποιος να μου πει για την βιβιαν την χοντρη ελληνιδα που δουλευε περυσι στης προεδρου και μεχρι προσφατα στο κωσταντινουπολεως που βρισκεται τωρα?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 22/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Ντανιελα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Ρομινα[/URL] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - Λολιτα/Καρολινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Σουεντη - Σουεντη/Ρομινα - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια/Ιζαμπελα[/URL]
Κασσανδρας 4(πανω): Ιβοννη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Κορινα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Καταλινα - Μελινα - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαντρα Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/sandra]Σαντρα Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παιδιά, καλησπέρα! Μήπως μπορεί κάποιος να με ενημερώσει που βρίσκονται η Λολίτα από Η. Ηλιου και η Μελίνα από Φραντζή? Παρακαλώ οποίος ξέρει να μου στείλει π.μ.
Την Λολιτα στο Η. Ηλιου δεν την ειχα δει.
Εχω δει ομως μια Λολιτα (εντυπωσιακοτατη) στο Κηφισου 60 που μοαιζει πολυ με τις φωτογραφιες της Λολιτας που αναφερεις.
Ισως να ειναι η ιδια.

Για την Μελινα δεν ξερω κατι
 

sensuality

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε ολους σας!! :grin: :grin:      Σημερα 10-19 Κατερινα  και 19-05 Σαμανθα + Ρωξανα.    Παρασκευη 10-19  Λιντα  και 19-05 Κατερινα + Σαμανθα 23-05
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Μαγκες και συναθλητες καλησπερα.Ειμαι απο Θεσσαλονικη και ερχομαι αυριο Αθηνα.Μπορειτε να που προτεινετε καμμια κοπελα???Για στουντιο.Για να πω την αληθεια πιο πολυ με ενδιαφερει η εμφανιση της κοπελας.κατι σε τουμπανο.Μαγκες χρειαζομαι τα φωτα σας.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Μαγκες και συναθλητες καλησπερα.Ειμαι απο Θεσσαλονικη και ερχομαι αυριο Αθηνα.Μπορειτε να που προτεινετε καμμια κοπελα???Για στουντιο.Για να πω την αληθεια πιο πολυ με ενδιαφερει η εμφανιση της κοπελας.κατι σε τουμπανο.Μαγκες χρειαζομαι τα φωτα σας.
Κατερίνα από sensuality
Λίλη από Πειραιώς 193
Ρομίνα από Βριλλησού 46
Λάουρα από Κασσάνδρας 3
Αυτές μου έρχονται τώρα στο μυαλό. :tits:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom