Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μακη μου αστα, χθες μαζεψαμε απειρο υλικο για πιρφορισμα...  :cum: :cum:
Ολες γυναικαρες...
Η Αναστασια εχει μπει στο προγραμμα..

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

γαμησέ τα πολύ υλικό που πήγε χαμένο γιατί δεν πιτσίλισα ο μαλάκας :jerking: :jerking: :jerking:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Τσαρκούλα χθεσινοβραδυνή,μεταμεσονύχτια
...
Πολύ καλός...
κυνηγός...
και σαν γνήσιο αρπακτικό, δραστηριοποιείσαι τις βραδινές ώρες...

εκπλήκτική κατάθεση ψυχής απο τον φίλο Φανούρη Τζούρα. Συγχαρητήρια.
...
Φίλε Dawn σ' ευχαριστώ...
Οταν αναγνωρίζεται η δουλειά σου από έναν άνθρωπο με 62 κριτικές, δεν μπορεί παρά να νιώθεις ευτυχής...

Φανούρη σού βγάζω το καπέλο καλέ μου άνθρωπε!
...
Ευχαριστώ πολύ...
Είναι μεγάλη τιμή για μένα να με παραδέχεται κάποιος συναγωνιστής που μετράει 95 κριτικές...
95! Δεν είναι μικρό πράμα...

-Δεν δοκίμασες Πατρίστσια?
Εχει μπει στα υπ' όψην... ;)
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
:tits2: :tits2: :tits2:
[size=20pt]AFRODITI[/size]

 
      :tits2: :tits2: :tits2:
[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

sensuality

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα!! :rockon: :rockon:        Δευτερα 10-19 Λιντα και 19-04 Κατερινα.  Τριτη 10-19 Αλεξια και 19-04 Κατερινα.  Τεταρτη 10-19 Σαμανθα και 19-04 Λιντα.
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σε επιλεκτική χθεσινή μίνι μεταμεσονύκτια τσάρκα σε «παραμελημένα» ιδρύματα συντροφιά με τους zidane98, px75, as manager :

Λ. Αθηνών 318 : Γαβριέλλα. Μια αλλοπρόσαλλη κοπέλα. Ωραίο πρόσωπο με καστανόξανθα ίσια μακριά μαλλιά, στενούς ώμους και μικρό στήθος και εξαιρετικά δυσανάλογα μεγάλη περιφέρεια με πολυ κυτταρίτιδα. (για να το γράφω τόσο ωμα εγώ, φανταστείτε). Φουλ προγράμματα. Στέλλα ξανθή milf με κοντά μαλλιά ala garcon. Αδύνατη σε γενικές γραμμές πολύ μακριά από τις προτιμήσεις μας.

Λ. Αθηνών 373 : Αντζελίνα. Ξανθό πινάκι γάλακτος, με γλυκό πρόσωπο και ωραίο σωματάκι. Ντυμένη σε κοντό λευκό νυχτικό, χαμογελαστή και ευδιάθετη. Με φουλ πρόγραμμα. Ακριβώς το αντίθετο η Ντιάνα . ξανθιά νταρντάνα έμπειρη γυναίκα (κατά τα φαινόμενα) με πλούσιες αναλογίες αρκετα ψηλή, ντυμένη με μαύρο fish net χωρίς το πρωκτικό στα προγράμματα της.

Αντιοχείας 64 : Και οι τέσσερεις εντυπωσιαστήκαμε από την παρουσία της Ηλέκτρα. Ψηλή καστανόξανθη νταρντάνα, με έκφυλο πρόσωπο, με πλούσιο στήθος, το οποίο διαγραφόταν στο κολλητό μίνι που φορούσε.. Φουλ πρόγραμμα. Και ο zidane και εγώ την βάλαμε στα «υπ΄οψην». Για τις επιδόσεις της πληροφορίες δεν υπάρχουν. Ειδωμεν.

Θεσσαλονίκης 96 και Σκρά : Σαμπρινα. Νεαρή καστανή αδύνατη συμπαθητική κοπελίτσα και Λόλα. Η ξανθιά mignon με το έκφυλο μουτράκι που ξεκίνησε από Κασσάνδρας σαν Λίνα, για αν βαφτιστεί Λόλα στο Βριλησσου 55-57-42 καις την συνέχεια στην Τριγγετο αλυσίδα. Ήμουν τακτικός πελάτης της στο παρελθόν (αν και είναι πολύ μακυα από τον σωματοτυπο που μου αρέσει), με θυμήθηκε και ανταλλάξαμε 2-3 κουβέντες. Και οι δυο κοπέλες προσφέρουν πρωκτικό για τους λάτρεις του είδους. Η Σαμπίνα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, αντίθετα με την Λόλα.

Τατοίου 71 : Ίνα. Ένας κωλος και μισός. . Τίποτα παραπάνω δεν έχει αυτή η κοπέλα. Μελαχρινή, με μέτριο σώμα,  πάντα κατά την άποψη μου, με πολύ κακες κριτικές από την θητεία της στην Φυλής παλιότερα.. Και η Σαρα με την οποία έκανε δίδυμο δεν είχε κάτι που θα τραβούσε την προσοχή μας. Μελαχρινή με ισια μαλλιά, αδυνατούλα. Το μόνο αξιοπρόσεκτο και όντως πρωτότυπο οι δυο κόκκινοι κύκλοι που κάλυπταν τις θηλές της, ασορτί με το κόκκινο στριγκακι της. Α και η μεγάλη γαμψή μύτη της.

Ιωαννίνων 3Α: Ωραίος χώρος,, Η ξανθή Τίνα η πρώτη κοπέλα της βάρδιας. Μέτρια σαν παρουσία, νεαρή με απλά καλό σωματάκι, χωρίς το sex appeal που θα ανεβάσει τα αίματα. Αντίθεα η Φαίη ήταν μια αρκετα εντυπωσιακή παρουσία, Μελαχρινή με ίσια μαλλιά μαυρισμένη και ωραίες αναλογίες  Τιμές από 30 μέχρι 50. Η λαλίστατη υπηρεσία εν τη αποχώρηση μας προθυμοποιήθηκε να μας κάνει έκπτωση. Σε απάντηση μου ότι  «δεν είναι θέμα χρημάτων», ψιλοαγρίεψε και άρχισε τα συνηθισμένα «Τι ? δεν σας αρέσουν οι κοπέλες μας? Πάλι τσάρκα ήρθατε?»
Δεν δώσαμε σημασία, καληνυχτίσαμε και αποχωρήσαμε. Με τον τρόπο της κατάφερε να χάσει η Φαιη την πιθανή επιστροφή μας……..

Ιωαννίνων 3 : «Έλα λουλουδένια μου». Έτσι προσφώνησε η υπηρεσία την ξανθιά μπαμπατσικη Milf αφού πρώτα μας είχε αναλύσει ότι η Ελλάδα είναι studio (και όχι μπουρδελλο). Στα της κοπέλας, δεν έχει τίποτα το αξιόλογο να θυμηθούμε και να αναφέρω. Μετρία παρουσία, τόσο σε πρόσωπο όσο και σε σώμα με τιμές να ξεκινάμε από 30 ευρώ με το φουλ στα 50 χωρίς όμως να διευκρινιστεί τι περιλαμβάνει. Η ξινίλα έκδηλη με την αποχώρηση μας.
Φίλε cheyenne,επετρεψέ μου,μία μικρή διόρθωση....στο ιωαννίνων 3α,το όνομα της πρώτης κοπέλας που βγήκε στο σαλόνι,ήταν τζίνα.....Εδώ θα ήθελα να σταθώ λίγο,γιατί η εμπειρία που είχα με τη συγκεκριμένη κοπέλα σε μία προηγούμενη επίσκεψη μου,ήταν παντελώς απογοητευτική,από κάθε άποψη.Οι υπηρεσίες που προσφέρει η συμπεριφορά της καθώς και η νοοτροπία της,είναι ακριβώς ίδιες με μιας κοπέλας από "μπουρδέλο"του μεταξουργείου,ούτε καν φυλής,παρόλο που το αντίτιμο της συνευρέσης,ήταν στα 50 ευρώ(full programm).


Υ.γ. Καλό θα ήταν να αλλάξουν κ το κρεβάτι γιατί από το τρίξιμο,θυμίζει κατηγορία" μπουρδέλου"
      Αν θέλουν να αναφέρονται σαν studio.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 19/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sara]Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Σουεντη/Ιβοννη - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Σουεντη[/URL] - Καρολινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα/Ρομινα - Σιση/www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - Λολιτα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα/Σιση - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Κορινα[/URL] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Νεα αφιξη - Ρομινα - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Στελλα - Σαντρα Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Στελλα[/URL] - Σαντρα Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
Εδώ και μέρες ήθελα να δω πώς είναι η Yasminne που δουλεύει στο Aliens.Κι επειδή χθες το βράδυ ήμουν εκεί κοντά, πέρασα να την δω (να μην κάνω κι εγώ μια ενημέρωση, έστω και τόσο μικρή βρε αδερφέ;).Οι φωτογραφίες της είναι ακριβέστατες.Μελαχρινή με μοντελέ σώμα, ωραίο στήθος (αν και μου φάνηκε σιλιόνη) και πολύ ωραίο και σφιχτό κωλαράκι.Απ'ό,τι μπόρεσα να δω στο γρήγορο σαλονάρισμά της, μου φάνηκε ότι έχει λίγο μεγάλη μύτη.Χωρίς όμως αυτό να σημαίνει, ότι είναι άσχημη.Μου φάνηκε αρκετά γλυκιά.Αξιοπρόσεκτη περίπτωση θα έλεγα.
 

lousifer

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε cheyenne,επετρεψέ μου,μία μικρή διόρθωση....στο ιωαννίνων 3α,το όνομα της πρώτης κοπέλας που βγήκε στο σαλόνι,ήταν τζίνα.....Εδώ θα ήθελα να σταθώ λίγο,γιατί η εμπειρία που είχα με τη συγκεκριμένη κοπέλα σε μία προηγούμενη επίσκεψη μου,ήταν παντελώς απογοητευτική,από κάθε άποψη.Οι υπηρεσίες που προσφέρει η συμπεριφορά της καθώς και η νοοτροπία της,είναι ακριβώς ίδιες με μιας κοπέλας από "μπουρδέλο"του μεταξουργείου,ούτε καν φυλής,παρόλο που το αντίτιμο της συνευρέσης,ήταν στα 50 ευρώ(full programm).


Υ.γ. Καλό θα ήταν να αλλάξουν κ το κρεβάτι γιατί από το τρίξιμο,θυμίζει κατηγορία" μπουρδέλου"
       Αν θέλουν να αναφέρονται σαν studio.
μαγκες τα φωτα σας παρακαλω...μηπως κανεις γνωριζει που δουλευει η βιβιαν η χοντρη που δουλευε περυσι στης προεδρου και πριν λιγο καιρο στο κωνσταντινουπολεως 92 στον α'οροφο?ευχαριστω...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 20/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια/Ζετα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Μαρινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Σουεντη/Ρομινα - Σιση - Λολιτα/Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιβοννη/Σιση - www.kassandras4c.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url]/Σουεντη - Καρολινα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα/Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Κορινα[/URL] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/amanda]Αμαντα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Νεα αφιξη - Ρομινα - www.vrilissou60.com/sara]Σαρα[/url]

Θησεως 40(κατω): Στελλα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαντρα Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/sandra]Σαντρα Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
H Πεννυ και σημερα Τριτη 20/3 (εκτος αποροπτου) θα ειναι στο Βριλησσου 36 σε διδυμο με την Λαουρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom