Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 17/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Τζουλια/www.kassandras3-kato.com/zeta]Ζετα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - Κορινα - www.kassandras3-pano.com/sara]Σαρα/Καμελια[/URL]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Μαρια[/url] - www.kassandras4-kato.com/alexia-ru]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url]/www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Λολιτα[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρομινα - Σουεντη/Σονια - Ιζαμπελα/Καρολινα
Κασσανδρας 4(πανω): Ιβοννη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Μαρια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - Ρομινα - www.vrilissou60-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/amanda]Αμαντα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα[/URL] - Σαντρα Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Στελλα/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαντρα[/URL] Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

Επισκέπτης
Τσαρκούλα χθεσινοβραδυνή,μεταμεσονύχτια, παρέα με κολλητάρι.
-Sweet Angels Μεταμόρφωση
Ιζαμπέλλα=Γαμάτο νέτο,μελαχρινό κι όμορφο,στήθος σιλικονούχο μεσαίο,κώλος που κοιτάει τον Ύψιστο  + Λέιλα= Σκούρα,σοκολατένια κορμάρα,με μεγάλους βύζους από silicon,κωλαράκι τουρλωτό,λίγη κυτταρίτιδα,μαλλάκι a la Καρεμπέ ένα πράγμα στο ξανθωπό,αλλά δυστυχώς κι ανάλογη φάτσα.Κι οι δυο κοντά στις φωτό τους.
-Βριλησσού 42
Μαργκώ=Απορώ πως μου είχε ξεφύγει.Ρωσίδα μουνάρα με τα πάντα σε …άρα + Σοφία=Αφράτη νταρντανοβυζού,όχι κακή,αλλά έχει πέσει νυστέρι από τον αισθητικό φωτοσοπά
-Κασσάνδρας 4 πάνω
Άννα=Κουκλίτσα με τουρλωτό κωλί,λίγη κυτταριδίτσα αλλά πολύ έντονο βλέμμα.Στοχοποιήθηκε + Εύα=Απισχνασμένο,γλυκό,μινιόν κοριτσάκι, που στάνταρ θα βγάλει γούστα σε εν υπνώσει παιδόφιλους.Πρέπει να αλλάξει χτένισμα επειγόντως.Θα το γαμούσα υπό προϋποθέσεις
-Κασσάνδρας 4Γ
Ιζαμπέλλα=Κατάστεγνη ξανθιά μουνάρα,με γαμάτο τουρλί.Μου τον σήκωσε με το που την είδα . Ο κολλητός σηκώθηκε ελατήριο από τον καναπέ και απόθεσε το 50άρι στην παλάμη του Αλβανού τσάτσου.Ο φίλος μου είπε ότι πέρασε σούπερ.Στοχοποιήθηκε.Είχε κι άλλη κοπέλα το στούντιο που ποτέ δεν είδαμε.
-Κασσάνδρας 4 κάτω
Λολίτα=Κατάστεγνο ξανθό καυλίδιο,με ξούρα στο πλάι αλλά Βίσση,άβυζη αλλά με φάτσα και πάτο δηλητήριο στο στόμα που δεν ξέπλυνα ακόμα.Βρώμα :s&m_2:  +  ΑΜΑΝΤΑ=Από τα καλύτερα μουνιά που έχω δει live σε στούντιο.Κορμί και φάτσα τρίκαυλα,είπε το "καυλωμένη πάντα" με μια τσιρίδα που κλάσαμε στο γέλιο.Δεν μπήκα γιατί φαίνεται τόσο νούμερο,που αν συναντιόμασταν θα ρίχναμε μόνο γέλιο και δεν θα της έριχνα τίποτα άλλο .Δικαιολογημένος ο ντόρος για την εμφάνισή της,καλύτερη από τις φωτό της.
-Καρέα 30
Πήγα να δω την Τζίνα αλλά μου είπε η κυρία ότι δούλευε απόγευμα,ενώ δεν ήξερε αν δουλεύει σήμερα.Είχε Σάρα και Λουτσία.Τις ξέρω και τις δύο(Σάρα καλή,Λουτσία όχι) κι έφυγα χωρίς να τις δω.
Επιστροφή στη Μαργκώ.Θα ακολουθήσει report
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τσαρκούλα χθεσινοβραδυνή,μεταμεσονύχτια, παρέα με κολλητάρι.
-Καρέα 30
Πήγα να δω την Τζίνα αλλά μου είπε η κυρία ότι δούλευε απόγευμα,ενώ δεν ήξερε αν δουλεύει σήμερα.Είχε Σάρα και Λουτσία.Τις ξέρω και τις δύο(Σάρα καλή,Λουτσία όχι) κι έφυγα χωρίς να τις δω.
Επιστροφή στη Μαργκώ.Θα ακολουθήσει report

Έπρεπε να ρωτήσεις και για την Σουζάνα, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα έπαιρνες την "απάντηση-κασέτα": "είναι για διακοπές στην πατρίδα της και θα επιστρέψει σε δέκα μέρες"  :2funny:
 

Επισκέπτης
Έπρεπε να ρωτήσεις και για την Σουζάνα, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα έπαιρνες την "απάντηση-κασέτα": "είναι για διακοπές στην πατρίδα της και θα επιστρέψει σε δέκα μέρες"  :2funny:
Εδώ δεν ήξερε ποιες δουλεύουν σήμερα,θα ήξερε πότε επιστρέφει η Σούζη; :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
New opening για τα Τριγγετα Stores!
Oπως πολυ ορθα ειχε προλογισει ο Μαθιου πριν απο ενα δεκαημερο, το Ιπποκρατους 144 επαναλειτουργει!
6ο ιδρυμα για την Τριγγετοαλυσιδα το οποιο υπηρξε και το ¨παρθενικο¨ της, προ 8-9ετιας, αν δεν με απαταει η μνημη μου!
Σημερινη εργαζομενη η Ζανετ το κουκλιστικο παλτο
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μίνι τσάρκα βράδυ σε Σαββάτου παρέα με τον zidane68, για να γνωρίσουν τον κόσμο του Γκαζιού και του βουνού  ο lagonissian και ο Orestis

Κασσάνδρας 4 (πάνω) : Άννα Η γνωστή καλλονή του ομίλου.

Κασσάνδρας  4Β : Η γλυκιά και sexy Αμάντα

Κασσάνδρας  4Γ : Τζούλια η μελαχρινή Πολωνέζα, με το όμορφο πρόσωπο και το ωραίο σώμα. Ντυμένη με ένα μαύρο συνολο από λωρίδες, με στυλ «έτοιμη για όλα». Έχει κινήσει το ενδιαφέρον σε πολλούς φίλους που την  έχουν δει, αλλά πληροφορίες δεν υπάρχουν.

Κασσάνδρας 6  Μαρία, νεαρή μελαχρινή χωρίς κάτι το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Κορίνα, Γλυκιά νεαρή μελαχρινούλα με ωραιο σωμα

Κασσάνδρας 3 )(κάτω) Η Λάουρα ετοιμαζόταν να αποχωρήσει. Ήταν πλέον μεσάνυχτα και η Τρίτη βάρδια στην Κασσάνδρας ξεκινούσε
 
Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Εδώ φάγαμε αρκετή ώρα, Οι «νέοι» εντυπωσιαστήκαν από την ξανθή Λάουρα που φόρεσε ένα μάκινα στα χρώματα της ίριδας, αρκετα γελαστή και επικοινωνιακή όπως πάντα.. Η Ντορίνα που ήταν μαζί της ντυμένη στα μαύρα με μαύρες κάλτσες ήταν χάρμα οφθαλμών. Με τα μαλλιά της σγουρά σήμερα,  με έντονο κόκκινο κραγιόν, εδιναν ένα ωραίο εφέ στο πρόσωπο της το οποίο έτσι και αλλιώς, προσωπικά το θεωρώ από τα πι όμορφα και sexy.  

Κωνσταντινουπόλεως 80: Λίζα. Νεαρή μελαχρινή με ίσια μαλλιά. Εμφάνιση topless, με χαρακτηριστικό ένα μικρό κενό ανάμεσα στα δυο μπροστινά δόντια της. Μια της η Μαριάννα  Ψηλή εντυπωσιακή μελαχρινή με σπαστά μακριά μαλλιά. Ωραίο στήθος,  ποδάρες, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Πολύ πιο έμπειρη από την Λίζα, μιας και δεν πρόκειται για άλλη κοπέλα από αυτήν που εργαζόταν σαν Άλικη στο Σπύρου Πάτση 40 και το Πιπινου 118 παλιότερα

Κωνσταντινουπόλεως 92Α : Μαρκέλα. Νεαρή ξανθή με ωραίο σώμα και γλυκύτατο πρόσωπο. Επικοινωνιακή, ευγενέστατη , να φανταστείτε μου μιλούσε στον πληθυντικό, παρότι με είχε κάνει να πω «τον Δεσπότη Παναγιώτη» σε πρόσφατη συνάντηση μας.

Κωνσταντινουπόλεως  92 : Δεν μας άνοιξαν κλασσικά. Δεν το κλείνουν καλύτερα το ρημάδι.....

Κωνσταντινουπόλεως 94 : Δεν μας άνοιξαν

Άνοδος στο βουνό

Βριλησσού 24 : Κλειστό

Βριλησσού 55 : Μαργαρίτα. Μελαχρινή milf με καρέ μαλλιά. Ωραία περιφέρεια αλλά μέχρι εκεί…..

Βριλησσού 36Α : Τζένη, Μια πολύ όμορφη κοπέλα . Ξανθιά με κουκλίστικο πρόσωπο, ωραίο σώμα και καλές επιδόσεις στο δωμάτιο. Κλαούντια, Ψηλή νεαρή, κορμάρα. Τα μαλλιά της  πιασμένα κοτσιδάκια της έδεναν μια εικόνα μαθήτριας. Γνωστή και από το πέρασμα της στο Amnezia.

Βριλησσού 36 : Τα λόγια είναι περιττά. Πέννυ, η μεγάλη επιστροφή, με την ίδια διάθεση του παρελθόντος και Τζοβάνα με νέο Look στα μαλλιά της. Κούρεμα αλλά garcon με μεγάλη φράντζα να πέφτει στο μέτωπο της σε καστανοκόκκινες ανταύγειες..

Βριλησσού 46 : Σοφία. Καστανή νταρντάνα Ρωσίδα με μακριά μαλλιά μέχρι τους ώμους . Ντυμένη με μαύρο φόρεμα όπου το πλούσιο στήθος της ξεχώριζε. Μαζί της η Μαργκώ η ξανθή καλλονή με κουκλίστικο πρόσωπο και το ωραίο σώμα, της οποίας όμως οι επιδόσεις στην πλειοψηφία των συναγωνιστών δεν είναι οι ανάλογες

Βριλησσού 42 : Λούνα, Ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί. Ωραίο σώμα, στητό φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Φορούσε λευκά εσώρουχα τα οποία συνδύαζε με μια μαύρη γραβάτα, όπως ακριβώς εμφανιζόταν και σαν Τάνια στο Φυλής 92Α προ καιρού. Έχει επίσης περάσει για λίγο και από τον όμιλο Κασσάνδρας, σαν Τανια επίσης.

Βριλησσού 60 (πάνω) : Κλαούντια. Ξανθή νεαρή αρκετα sexy με πλούσιο πλέον στήθος σιλικόνης. Προσωπικά έχω πολύ άσχημες αναμνήσεις από την μοναδική μας συνάντηση, προ καιρού μακάρι να έχει βελτιωθεί, μιας και από εμφάνιση «σκίζει»

Βριλησσού 60 (κάτω) : Η δεύτερη φορά που βλέπαμε σήμερα την Τζούλια, μιας και είχε αναλάβει την τρίτη βάρδια του βουνού μετά την δεύτερη στο Κασσάνδρας 4Γ


 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τα σεβη μου για την ενημερωση!  :rockon:
Εκτος απ το 104, δεν ηξεραν τα παιδια οτι υπαρχουν και αλλα στουντιο??????  :tooth: :tooth:
Τα ηξεραν εξ΄ακουης !!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα τα ειδαν και απο την καλη.

Υγ: κανονισε να παμε και μαζι τσαρκουλα........
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Μπραβο σε ολους τους συναγωνιστες στουντιακιδες για τις τσαρκες τους και τις ενημερωσεις τους.μια ερωτηση μονο,εχει γυρισει ποτε κανεις ολα τα στουντιο σε μια μερα και μετα να γραψει τις εμπειριες του στο σαιτ γιατι σκεφτομαι να το κανω αλλα χρειαζομαι την καταλληλη παρεα
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Μαρκέλα. Νεαρή ξανθή με ωραίο σώμα και γλυκύτατο πρόσωπο. Επικοινωνιακή, ευγενέστατη , να φανταστείτε μου μιλούσε στον πληθυντικό, παρότι με είχε κάνει να πω «τον Δεσπότη Παναγιώτη» σε πρόσφατη συνάντηση μας.
μη μου λες τετοια
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μπραβο σε ολους τους συναγωνιστες στουντιακιδες για τις τσαρκες τους και τις ενημερωσεις τους.μια ερωτηση μονο,εχει γυρισει ποτε κανεις ολα τα στουντιο σε μια μερα και μετα να γραψει τις εμπειριες του στο σαιτ γιατι σκεφτομαι να το κανω αλλα χρειαζομαι την καταλληλη παρεα
Μον ενας το εχει κανει

ο μεγας σμηναρχος Μαθιου με το F16. :rockon: :rockon: :rockon:

Και θα περεπε να εχει γινει Τιμημενος.

 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ..ξερη κανενας αν ειναι τωρα η τζινα στο καρεα 30?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Μον ενας το εχει κανει

ο μεγας σμηναρχος Μαθιου με το F16. :rockon: :rockon: :rockon:

Και θα περεπε να εχει γινει Τιμημενος.
καποια στιγμη θα το παλεψω αν και ξερω οτι με το αμαξι ειναι δυσκολο αλλα γι αυτο ειναι ο σωστος στουντιακιας φτιαχμενος για τις δυσκολες καταστασεις :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Τσαρκούλα χθεσινοβραδυνή,μεταμεσονύχτια, παρέα με κολλητάρι.
-Sweet Angels Μεταμόρφωση
Ιζαμπέλλα=Γαμάτο νέτο,μελαχρινό κι όμορφο,στήθος σιλικονούχο μεσαίο,κώλος που κοιτάει τον Ύψιστο  + Λέιλα= Σκούρα,σοκολατένια κορμάρα,με μεγάλους βύζους από silicon,κωλαράκι τουρλωτό,λίγη κυτταρίτιδα,μαλλάκι a la Καρεμπέ ένα πράγμα στο ξανθωπό,αλλά δυστυχώς κι ανάλογη φάτσα.Κι οι δυο κοντά στις φωτό τους.
-Βριλησσού 42
Μαργκώ=Απορώ πως μου είχε ξεφύγει.Ρωσίδα μουνάρα με τα πάντα σε …άρα + Σοφία=Αφράτη νταρντανοβυζού,όχι κακή,αλλά έχει πέσει νυστέρι από τον αισθητικό φωτοσοπά
-Κασσάνδρας 4 πάνω
Άννα=Κουκλίτσα με τουρλωτό κωλί,λίγη κυτταριδίτσα αλλά πολύ έντονο βλέμμα.Στοχοποιήθηκε + Εύα=Απισχνασμένο,γλυκό,μινιόν κοριτσάκι, που στάνταρ θα βγάλει γούστα σε εν υπνώσει παιδόφιλους.Πρέπει να αλλάξει χτένισμα επειγόντως.Θα το γαμούσα υπό προϋποθέσεις
-Κασσάνδρας 4Γ
Ιζαμπέλλα=Κατάστεγνη ξανθιά μουνάρα,με γαμάτο τουρλί.Μου τον σήκωσε με το που την είδα . Ο κολλητός σηκώθηκε ελατήριο από τον καναπέ και απόθεσε το 50άρι στην παλάμη του Αλβανού τσάτσου.Ο φίλος μου είπε ότι πέρασε σούπερ.Στοχοποιήθηκε.Είχε κι άλλη κοπέλα το στούντιο που ποτέ δεν είδαμε.
-Κασσάνδρας 4 κάτω
Λολίτα=Κατάστεγνο ξανθό καυλίδιο,με ξούρα στο πλάι αλλά Βίσση,άβυζη αλλά με φάτσα και πάτο δηλητήριο στο στόμα που δεν ξέπλυνα ακόμα.Βρώμα :s&m_2:   +  ΑΜΑΝΤΑ=Από τα καλύτερα μουνιά που έχω δει live σε στούντιο.Κορμί και φάτσα τρίκαυλα,είπε το "καυλωμένη πάντα" με μια τσιρίδα που κλάσαμε στο γέλιο.Δεν μπήκα γιατί φαίνεται τόσο νούμερο,που αν συναντιόμασταν θα ρίχναμε μόνο γέλιο και δεν θα της έριχνα τίποτα άλλο .Δικαιολογημένος ο ντόρος για την εμφάνισή της,καλύτερη από τις φωτό της.
-Καρέα 30
Πήγα να δω την Τζίνα αλλά μου είπε η κυρία ότι δούλευε απόγευμα,ενώ δεν ήξερε αν δουλεύει σήμερα.Είχε Σάρα και Λουτσία.Τις ξέρω και τις δύο(Σάρα καλή,Λουτσία όχι) κι έφυγα χωρίς να τις δω.
Επιστροφή στη Μαργκώ.Θα ακολουθήσει report
Ειναι κριμα να χαθει αυτη η ενημερωση στα αδυτα του bou!
Εχεις πολυ ωραια πενα lithin! :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom