Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
συγχαρητηρια τσιρτσιναμπα μου ειδες οτι δεν χρειαζεται οι δοκιμασιες με τα γκιλφ για να γινεις τιμημενος μονο πιπινια ρε :grin:.
respect και στον μαθιου για την ρομαντικη ενημερωση

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλά ετοιμάσου το Σαββάτο εσύ θα έχεις εκ-νέου δοκιμασίες στην αγαπημένη μας Τρούμπα :grin:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σμήναρχε Μάθιου το Σαββάτο θα δώσεις το παρόν γιατί θέλω να πάρω τον βαθμό του Δοκιμού Λοχαγού μετά από καιρό ;)

Υ.Γ ξέρω να πιλοτάρω και C-130 σε αντίθεση με τους νέους που είχες εχθές μαζί σου ;) :grin:

Ε, όχι και δόκιμος Λοχαγός εσύ Maki! Εσύ θα προαχθείς κατευθείαν στο βαθμό του ΣΜΗΝΑΓΟΥ!!!

Το πρόγραμμα λέει πως το Σάββατο το [size=13pt]ηρωικό σμήνος[/size] θα βγει και πάλι απ' την μοίρα!!!

Σαν εκπαιδευτής τους έχω να πω δημόσια ότι οι δόκιμοι ανθυποσμηναγοί αποδείχθηκαν εξαιρετικοί πιλότοι!!!

Αν μπουν το ίδιο δυνατά και στις "αερομαχίες", τότε είμαι σίγουρος πως το μέλλον τους θα είναι λαμπρό και ΑΠΟΛΥΤΑ ΗΔΟΝΙΚΟ!!!


ηταν πραγματικη αξεχαστη η πορνοβολατα σμηναρχε συντομα πρεπει να ξαναγινει.αυτη η τζενη πραγματικα ηταν οπως τα ανεφερες με τρελανε.στο ιεροφαντων 9 καλα κανεις και δεν το θυμασαι ηταν ενα ξανθο μιλφ τρομακτικο θα ελεγα ουτε καν μεσαιου status.

Αχ, αυτή η Τζένη  :2funny: :2funny: :2funny:

Δόκιμε ανθυποσμηναγέ ρίξε μια ενημέρωση στους συναγωνιστές και για την Λία από το Αριστοτέλους 6.


Σμηναρχε Μαθιου, καταρχην τα σεβη μου για την ΑΨΟΓΗ ενημερωση και επισης να σε ευχαριστησουμε για την πολυ ρομαντικη χθεσινη πτηση...  :rockon:

Ξεχασες να αναφερεις μονο οτι περπατησαμε πολυ ωρα στη Συγγρου αναζητοντας το πολυαγαπημενο τρανσακι του Μακη, τη διασημη Χαρα...

Μακη μου ειδαμε ενα μαυρο skl αλλα ηταν στο απεναντι ρευμα και δεν ειχαμε δυναμεις να ξαναγυρισουμε εκει...Παντως ειναι πολυ πιθανον να ειναι η Χαρα....

Για τη Ντορινα που ειπες σμηναρχε, οντως ειχα ζαλιστει απ αυτο το πολυ ρομαντικο καυλαντισμα που μου κανε...και που βρηκα την πορτα τυχερος ημουνα  :grin:

Η Αντζυ στο 144, θα ειναι η πρωτη που θα τιμηθει μολις ανακαμψω λιγο οικονιμικα..

Πρεπει να ξανακανονησουμε συντομα την επομενη πτηση μας, αυτη τη φορα με εμενα πιλοτο στο δικο μου C 130, να εξερευνησουμε και τα υπολοιπα στουντιο και να θαυμασουμε οποσδηποτε το πιπινι που λεγεται Ζανετ...

Α! Εγινα και ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:  :tooth:

Εγώ σας ευχαριστώ πολύ για τη χθεσινή "πτήση"!!! Είναι αλήθεια ότι ήταν καταπληκτική και...έσταζε ρομαντισμό!!!

Ναι, αυτό το ξέχασα: Μάκη το ραντάρ εντόπισε την Χαρά σου! Ήταν παρκαρισμένη στο γνωστό σημείο  ;)

Έζησες όντως μια τρομερή εμπειρία με το Ντορινοκαυλάντισμα! Που είναι η πόρτα οεοοο  :2funny:

Ζανέτ: ο επόμενος στόχος αναγνώρισης έχει ήδη κλειδώσει. Πυρ!  :rockon:

Μην ανυσηχείς δόκιμε ανθυποσμηναγέ. Η επόμενη "πτήση" είναι θέμα ημερών  :cheesy:

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!! Το club των τιμημένων απέκτησε ένα άξιο μέλος!!!


respect και στον μαθιου για την ρομαντικη ενημερωση

Όλα τα respects αξίζουν σε σένα δόκιμε ανθυποσμηναγέ για το φαντασικό πιλοτάρισμα σου!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ε, όχι και δόκιμος Λοχαγός εσύ Maki! Εσύ θα προαχθείς κατευθείαν στο βαθμό του ΣΜΗΝΑΓΟΥ!!!

Το πρόγραμμα λέει πως το Σάββατο το [size=13pt]ηρωικό σμήνος[/size] θα βγει και πάλι απ' την μοίρα!!!

Σαν εκπαιδευτής τους έχω να πω δημόσια ότι οι δόκιμοι ανθυποσμηναγοί αποδείχθηκαν εξαιρετικοί πιλότοι!!!

Αν μπουν το ίδιο δυνατά και στις "αερομαχίες", τότε είμαι σίγουρος πως το μέλλον τους θα είναι λαμπρό και ΑΠΟΛΥΤΑ ΗΔΟΝΙΚΟ!!!


Αχ, αυτή η Τζένη  :2funny: :2funny: :2funny:

Δόκιμε ανθυποσμήναρχε ρίξε μια ενημέρωση στους συναγωνιστές και για την Λία από το Αριστοτέλους 6.


Εγώ σας ευχαριστώ πολύ για τη χθεσινή "πτήση"!!! Είναι αλήθεια ότι ήταν καταπληκτική και...έσταζε ρομαντισμό!!!

Ναι, αυτό το ξέχασα: Μάκη το ραντάρ εντόπισε την Χαρά σου! Ήταν παρκαρισμένη στο γνωστό σημείο  ;)


Έζησες όντως μια τρομερή εμπειρία με το Ντορινοκαυλάντισμα! Που είναι η πόρτα οεοοο  :2funny:

Ζανέτ: ο επόμενος στόχος αναγώρισης έχει ήδη κλειδώσει. Πυρ!  :rockon:

Μην ανυσηχείς δόκιμε ανθυποσμηναγέ. Η επόμενη "πτήση" είναι θέμα ημερών  :cheesy:

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!! Το club των τιμημένων απέκτησε ένα άξιο μέλος!!!


Όλα τα respects αξίζουν σε σένα δόκιμε ανθυποσμηναγέ για το φαντασικό πιλοτάρισμα σου!

με τιμάνε τα λόγια σου μέγιστε Σμήναρχε Μάθιου :rockon:

Σμήναρχε η Χαρά ήταν ''παρκαρισμένη'' στην κάθοδο στον παράδρομο της Συγγρού????????

όσες φορές έχουμε περάσει από το Κίνκυ δεν την έχω πετύχει στο πόστο της :headbang:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
με τιμάνε τα λόγια σου μέγιστε Σμήναρχε Μάθιου :rockon:

Σμήναρχε η Χαρά ήταν ''παρκαρισμένη'' στην κάθοδο στον παράδρομο της Συγγρού????????

όσες φορές έχουμε περάσει από το Κίνκυ δεν την έχω πετύχει στο πόστο της :headbang:

Ήταν μισό κλικ πιο κάτω απ' το Κίνκυ Όπερα.

Κλασικά πάνω στο δεξί πεζοδρόμιο, μπροστά από τον τοίχο που έχει τα σκαλάκια.

Το ραντάρ την εντόπισε ενώ βρισκόμασταν στο απέναντι πεζοδρόμιο έξω από Τριγγέτα.

Δεν περάσαμε ξανά απέναντι, αλλά κατά 95% ήταν αυτή.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ήταν μισό κλικ πιο κάτω απ' το Κίνκυ Όπερα.

Κλασικά πάνω στο δεξί πεζοδρόμιο, μπροστά από τον τοίχο που έχει τα σκαλάκια.

Το ραντάρ την εντόπισε ενώ βρισκόμασταν στο απέναντι πεζοδρόμιο έξω από Τριγγέτα.

Δεν περάσαμε ξανά απέναντι, αλλά κατά 95% ήταν αυτή.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ευχαριστώ Σμήναρχε για την πληροφορία....ελπίζω το Σαββάτο η ομάδα να μου επιτρέψει να τσεκάρω το στόχο :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε μαγκες

την ζανετ την καστανοξανθη απο τριγγετοαλυσιδα την εχει παρει κανενας?  :think:

σκοπευω την επομενη εβδομαδα να παω στην ρωξανα..

αλλα οποτε βλεπω της φωτος της αλλης στο αλλο σαιτ με κολαζει..


η κριτικες παντως ειναι αναμεικτες και με μπερδευει..


 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ρε μαγκες

την ζανετ την καστανοξανθη απο τριγγετοαλυσιδα την εχει παρει κανενας?  :think:

σκοπευω την επομενη εβδομαδα να παω στην ρωξανα..

αλλα οποτε βλεπω της φωτος της αλλης στο αλλο σαιτ με κολαζει..

η κριτικες παντως ειναι αναμεικτες και με μπερδευει..

θεωρειται απο τις πιο ομορφες κοπελες.
Μελαχρινη, αδυνατουλα με ωραιες αναλογιες, με γλυκο προσωπακι χωρις ομως δοση "προστυχιας" και sex apeal.
Το "καλο κοριτσι" που λεμε δηλαδη.

Προσωπικα σε εμενα δεν εχει "βγαλει" κατι για να περασω μαζι της.
Το πορνοενστικτο μου με αποτρεπει.

Σε γενικες γραμμες απο κουβεντες που εχω κανει με συναγωνιστες οι αποψεις τεινουν προς το αρνητικο, χωρις να ειναι χαλια.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Αντζυ στο 144, θα ειναι η πρωτη που θα τιμηθει μολις ανακαμψω λιγο οικονιμικα..
η Αντζυ φιλε μου ειναι η κοπελα που δουλευε γυρω στον εναμιση χρονο πριν στο Φυλης 80 με το ονομα Μαρια η Βουλγαρα.
Πολυ ομορφη κοπελα και με πολυ καλες επιδοσεις και στο δωματιο.
Απο τις καλες επιλογες των studio αυτο τον καιρο, κορυφη για την Τριγγετοαλυσιδα.........
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.242
Πόντοι
34.267
Στην ίδια κατηγορία παίζει και η Ζακλίν Σπ.Π.27, δοκιμασμένη στη δύσκολη περίοδο προσαρμογής της με θετικότατες εντυπώσεις και οικονομικότατα προγράμματα. Vfm το Πολωνεζάκι. Για την Ζακλίν θα συμφωνήσω με τον Τσε...το πορνοένστικτο με απωθεί. Εσύ ξέρεις...παίξε τη μπάλα σου. ;)
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]MELANI[/size]
 
:tits2: :fuck2: :tits2:
    [size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 16/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sara]Σαρα/Ζετα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sonia]Σονια/Καμελια[/URL]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Ιβοννη[/URL] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Τζουλια[/url] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Λολιτα[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Ρομινα - Ιζαμπελα/www.kassandras4c.com/irena]Ιρενα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Μαρια/Ρομινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]/Ευα
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/maria2]Μαρια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/sonia]Σονια[/url] - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/claudia]Κλαουντια[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαντρα[/URL] Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Στελλα/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαντρα[/URL] Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Πρωινή βόλτα στο βουνό
-Βριλησσού 36 α η Τζίνα και η Πάολα, με τιμή εκκίνησης 30 ευρώ!!! Προσφορές λόγω  κρίσης, αλλά απευθύνονται σε άλλα γούστα από τα δικά μου.
-Βριλησσού 36 η Σόνια, αδύνατο άβυζο καυλέτο με μπόλικα τατουάζ. Αξιογάμητο. Εσμεράλδα., μεσογειακή ομορφιά προς το μιλφ αλλά ζεστή και αισθησιακή φαινότανε. 
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Οτι δουλευε Φυλης δεν το ηξερα..  :headbang:
Παντως την τιμησα στο Κασσανδρας 4Α πριν κανα χρονο σχεδον αν θυμαμαι καλα, με θετικοτατες εντυπωσεις  :sunglasses:

στο 20αρικο αυτο το μουνι ηταν πραγματικα τo καλυτερο deal
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Τα σεβη μου στον μαθιου για την στουντιοενημερωση :rockon:οσον αφορα την ζανετ ναι ειναι μουναρα αλλα στο δωματιο τα πραγματα ειναι αμφιλεγομενα συμφωνα με φιλο συναγωνιστη που την δοκιμασε
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.209
Κριτικές
14
Like
4.509
Πόντοι
3.715
Ναι μουνάρα, ο ορισμός πιπίνι, αλλά δεν την ιδρώνει τη φανέλα, θέλει αλλαγή από το 5ο λεπτό.
Άσε στροφές παίρνει μόνο μετά τα 150.
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]EVA[/size]

 
   
:tits2: :tits2: :tits2:
[size=10pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τα σεβη μου στον μαθιου για την στουντιοενημερωση :rockon:οσον αφορα την ζανετ ναι ειναι μουναρα αλλα στο δωματιο τα πραγματα ειναι αμφιλεγομενα συμφωνα με φιλο συναγωνιστη που την δοκιμασε

Σ' ευχαριστώ πολύ!  :)

Η Ζανέτ ή "η ομορφιά του κόσμου" είναι στ' αλήθεια πανέμορφη (κατά την ταπεινή μου άποψη) αλλά για το πως τα πάει στο δωμάτιο, δεν έχω γνώμη προς το παρόν   :dunno:

Το σαλονάρισμα της προδιαθέτει για πολύ τρυφερές gfe καταστάσεις.

Αργά ή γρήγορα θα την "συναντήσω" και τότε θα υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες για τις επιδόσεις της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom