Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.478
Πόντοι
41.447
, το Ιπποκρατους 144 επαναλειτουργει!
6ο ιδρυμα για την Τριγγετοαλυσιδα το οποιο υπηρξε και το ¨παρθενικο¨ της, προ 8-9ετιας, αν δεν με απαταει η μνημη μου!

:thumbsup:

έτσι, επαναλειτουργεί σαν στούντιο.
Οντως υπηρξε το πρώτο μαγαζλι που άνοιξε η "τριγγετοαλυσιδα" , αλλα σαν στούντιο ειναι πολύ παλαιότερο, εγω το θυμαμαι να λειτουργεί απο το 1995-96 τουλάχιστον ,πριν το αναλάβουν οι "Γερμανοι"
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.478
Πόντοι
41.447
σε πρόσφατη επίσκεψη (μετα μεσονύχτια) στο στουντιο 12 στην Μεταμόρφωση είδα την Γιαννα, νεα άφιξη...
Αδύνατη, με μοντελέ σώμα, ωραια πόδια μικρο στηθος, ισια μακρια μαυρα μαλλία, επιδερμιδα μαυρισμένη απο σολάριουμ, μιλησε πολύ καλα ελληνικα σε σημείο που την έκανα ελληνίδα...
Πρόσωπο αδιάφορο εχει και κάτι τατουαζ στην πλάτη.
γενικά καλή παρουσία μου φάνηκε, ηλικία περιπου 30 την κόβω, ισως την τεστάρω στο μέλλον.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Με οδηγό τον ''Πολικό Αστέρα'' ανακάλυψα τις ηδονές της ''Μικρής Αρκτου''

scaled.php


Σήμερα το πρωί με σύμμαχο μου τον καλό καιρό αποφάσισα να κατέβω με το μετρό στον Κεραμεικό και να επισκεφτώ 7 συγκεκριμένα  studios σε τρεις συνοικίες ( Κεραμεικός, Γκάζι, Βοτανικός ) και σ' έναν Καποδιστριακό δήμο, αυτόν του Μοσχάτου-Ταύρου.
Το ενδιαφέρον μου γι' αυτά τα μαγαζιά δεν ήταν μόνο ερωτικό αλλά και αστρονομικό τρόπον τινά, διότι βάζοντάς τα στη σειρά μοιάζουν με τον αστρικό σχηματισμο της Μικρής Αρκτου.
Μιας λοιπόν και προτιμώ τη συστηματική έρευνα, ξεκίνησα από την κεφαλή της ''μικρής αρκούδας'' και κατέληξα στην άκρη της ουράς .
Ηταν μία ενδιαφέρουσα βόλτα περίπου 4 χιλιομέτρων και χρειάστηκα 3 ώρες και 37 λεπτά για να την ολοκληρώσω ( Ο χρόνος δικαιολογείται διότι  κατέθεσα στο Πειραιώς 200 )
Με αυτά τα επτά και τ' άλλα δεκαέξι studios που επισκέφτηκα το περασμένο Σαββάτο τελείωσα με τις δύο Αρκτους.
Οι επόμενες επισκέψεις στα συγκεκριμένα μαγαζιά θα είναι επιλεκτικές...
Λοιπόν, βγαίνοντας από τη στάση του μετρό πέρασα τις γραμμές του τραίνου και κατευθύνθηκα προς το...

Κωνσταντινουπόλεως 61

scaled.php


10:26-10:41π.μ
Μετά την είσοδο, απέναντι στον τοίχο, αλλά και κατά μήκος των σκαλιών υπάρχουν  δύο διακοσμητικά κιονόκρανα τοποθετημένα σε μοβ φόντο που κάποιοι, το ένα απ' αυτά το έχουν ''φιλοτεχνήσει'' με graffiti.
Ανεβαίνω τα σκαλιά και φθάνω στη μεταλλική πόρτα με παραθυράκι από καθρέφτη που μπορούν να δουν από μέσα.
Αριστερά υπάρχει μία  στριφογυριστή, σιδερίνια σκάλα που οδηγεί κάπου...
Μου ανοίγει και με καλημερίζει, μία χαμογελαστή, μεσόκοπη, με καστανόξανθο μαλλί έως τους ώμους, ευτραφής, αλλοδαπή υπηρεσία.
Ο χώρος σκοτεινός, με κρυφό μπλε και κόκκινο φωτισμό, ενώ μία κεντρική κολόνα ( όχι μπάρα χορού ) χρησιμέυει  ως στήριγμα της συμπαθούς υπηρεσίας κατά τη διάρκεια της συνομιλίας της μαζί μου.
-Η Αλεξάνδρα είναι με πελάτη. Θελιτε καφέ;
-Θα πιω ένα νερό. Αλλά βλέπω πως ο ψύκτης είναι άδειος...
-Θα σας φέρου απού μέσα...
Το έφερε σε πλαστικό ποτηράκι. Ηταν δροσερό και άγευστο ή μάλλον με γεύση νερού ΕΥΔΑΠ. Δηλαδή καλό...
-Ωραία είστε εδώ...Θα μου πείτε τα προγράμματα;
-Βιβαίως. Απλό,  μία στάση (!), 40 ευρώ. Ισπανική, ελεύθερα πιασίματα, περισσότερος χρόνος 50 ευρώ...
-Το απλό δεν έχει πιασίματα;
-Εχει αλλά όχι πολλά (!)
-Για πάμε παρακάτω...
-Μάλιστα... Στάση 69 στα 60 ευρώ,  με sex show στα 70 και φουλ που περιέχει ερωτικό μασάζ και χρόνο 30 έως 45 λεπτά στα 100 ευρώ.
Κατά τη διάρκεια της αναμονής έμαθα ότι η Αλεξάνδρα δουλεύει εκεί κάθε πρώι Σαββάτου  μέχρι τις 5:00 μ.μ , ακολούθως  6 με 11 μ.μ  πάει Θησέως 365 στην Καλλιθέα ( είναι no name το οίκημα και απ' ό,τι μου είπαν δεν εμφανίζεται ούτε στο internet ), ενώ Παρασκεύη 5 με 11μ.μ βρίσκεται στο Σερβίων 26.
Η ώρα είχε πάει 10:38 π.μ και η κυρία που συνέχιζε να μου εκθειάζει την κοπέλα άρχισε να νιώθει άσχημα που αργούσε.
10:39 π.μ ακούστηκε θόρυβος από το βάθος και εμφανίστηκε η Αλεξάνδρα.
Πρόκειται για μία χαμογελαστή, με μέτριο πρόσωπο, παχουλή milf, που φορούσε μαύρο κομπινεζόν, με σχετικά κρεμαστό  μεσαίο προς μεγάλο στήθος  και ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους.
Ηταν ευχάριστη. Συζυτήσαμε για λίγο αυτά που μου είχε πει και η υπηρεσία και δε δυσανασχέτησε όταν της έκανα γνωστό ότι θα φύγω και μπορεί να περάσω αργότερα...

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133

scaled.php


10:46- 10:50π.μ
Χτυπάω το κουδούνι ένω μία πινακίδα από κάτω ενημερώνει ότι το κατάστημα λειτουργεί  ''άπό τις 10 το πρωί, έως αργά το βράδυ''
Μου ανοίγει η στραβίζουσα ( σήμερα παρατήρησα ότι πάσχει από εξωτροπία. Δηλαδή τα μάτια ''φεύγουν'' προς τα έξω ) ευγενική, μεσήλικη υπηρεσία με το κοντό μαλλί, που είχα συναντήσει στην τσάρκα μου του περασμένου Σαββάτου στο Κωνσταντινουπόλεως 94.
Με ενημερώνει κατευθείαν ότι δουλεύουν η Ελληνοπολωνή Τζίνα  και η Μολδαβή  Χριστίνα.
-Θα μου πείτε τα προγράμματα;
-50 το απλό, 60 με μασάζ, 70 με στάση 69, 80 ελεύθερο στοματικό και 100 το φουλ.
Πρώτη μπήκε η Χριστίνα, με μία καρό γραβατούλα και μία ασορτί φουστίτσα. Topless.
Ηταν η κοπέλα που είχα δει στο Κωνσταντινουπόλεως 94 μαζί με την  Τάνια.
-Γειά σου μωρό μου...μου λέει ναζιάρικα και με αγκαλιάζει.
Εχει έκφυλο πρόσωπο, με μαύρο μακρί μαλλί, είναι κοντούλα, με πιασίματα ( παχουλή ), μεσαίο φυσικό στήθος,  χωρίς καλοσχηματισμένα  οπίσθια ( δεν κάνει πρωκτικό ) και μιλάει καλά Ελληνικά.
Μου είπε ότι για  το μασάζ  ζητάει 50, όπως και για το απλό. Τα υπόλοιπα όπως  τα έγραψα παραπάνω.
Εμένα δε μου άρεσε...
Ακολούθησε η Τζίνα...
-Καλημέρα. Ολη μέρα... είπε εύθυμα.
Ηταν η κοπέλα που είχα συναντήσει το περασμένο Σαββάτο στο Κωνσταντινουπόλεως  92Α.
-Εσύ είσαι η Τζίνα!
-Ολόκληρη!
Εμφανίστηκε με άσπρο κομπινεζόν φορώντας το στριγκάκι της. Το ρόγαλο έβγαζε μάτι μέσα από το ύφασμα του ρούχου.
Κάθησε στα πόδια μου και με αγκάλιασε σαν ταραντούλα που είναι έτοιμη να καταβροχθίσει το θύμα της.
Εχει καστανό μεσαίο μαλλί, δε μου αρέσει πολύ στο πρόσωπο, διαθέτει λίγο τσιριχτή φωνή, αλλά καλό σώμα με φυσικό στήθος.
Μου είπε ότι στο απλό ''κάνει δωράκια'' το μασάζ και  παραπάνω χρόνο, ενώ κάνει αυταρχικό και πρωκτικό.

Ευνειδών 5

scaled.php


10:57π.μ

Δεν άνοιξαν.
Πέρασα στο γυρισμό και αντιμετώπισα μία απαράδεκτη συμπεριφρορά από την κοπέλα. Θα περιγραφεί αργότερα...
Περπατώντας προς τον επόμενο οίκο,  εντύπωση κάνει η συνύπαρξη του παλιού...

scaled.php


με το σύγχρονο...

scaled.php



στην περιοχή.

Ιεροφαντών 9

scaled.php


11:03-11:06π.μ

Η ανοιχτή πόρτα βρίσκεται ανάμεσα σ' ένα συνεργείο αυτοκινήτων και σ' ένα ετοιμόρροπο ακατοίκητο σπίτι.
Μπροστά υπάρχουν τέσσερις ''τσιμενταρισμένες'' στη βάση τους ( για να μην κλαπούν φυσικά ) γλάστρες.
Το κάτω από τα τέσσερα κουδούνια γράφει studio.
Προχώρησα σ' ένα διάδρομο και αφού ανέβηκα κάμποσα σκαλιά έφτασα μπροστά σε μία καφέ πόρτα ασφαλείας.
Χτύπησα το κουδούνι που ο ήχος του ήταν ίδιος με αυτόν  του Μεγάλου Αλεξάνδρου 133.
Ντινννν... Ντανννν... Ντονννν...
Περιμένοντας να μου ανοίξουν παρατήρησα ότι  υπήρχε και μία ταμπέλα που έγραφε studio 2 και έδειχνε στον πάνω όροφο.
Η υπηρεσία που μου άνοιξε ήταν μία χαμογελαστή, μεσόκοπη ( τι πρωτότυπο! ), ευτραφής ( επίσης...) με κοντό μαλλί, Ελληνίδα...
Μου είπε ότι μάλλον μετά το Πάσχα ( ''όταν θα βρει το αφεντικό κοπέλες'' ) θ' ανοίξει και ο πάνω όροφος.
Ο χώρος είναι κλασικά σκοτεινός αλλά όμορφος και άνετος.
Υπάρχει και δωμάτιο για αυταρχικό για τους λάτρεις του είδους, που έχει κλουβί και όλα τα σχετικά.
Πριν καν καθήσω παρουσιάστηκε και η Μιχαέλα.
Αλλοδαπή με μαύρα ίσια μαλλιά έως τους ώμους, αδύνατη. Φορούσε ροζ εσώρουχα και δεν ήταν καθόλου διαχυτική. Με το ζόρι χαμογέλασε λίγο πριν αποχωρίσει.
40 το απλό,  50 με μασάζ, 60 με στάση 69, 70 ελεύθερο στοματικό, 80 το αυταρχικό.  Πρωκτικό δε διατίθεται...
-Ο χρόνος;
-Δε βιάζεται η κοπέλα. Ούτε πόρτες χτυπάμε εδώ. Μέχρι να τελειώσει ο πελάτης η κοπέλα είναι  μέσα με υπομονή και χωρίς βιασύνη...
-Μάλιστα...Εγώ θα κάνω τη βόλτα μου...
-Βεβαίως αγόρι μου, καλά έκανες και ήρθες να δεις. Μήν πάρεις και γουρούνι στο σακί...
-Σωστά! Ωραία το είπατε...
-Πήγαινε με το καλό παλικάρι μου. Οι επιστροφές είναι πάντα ευπρόσδεκτες...

Πειραιώς 121

scaled.php


11:32-11:35π.μ
Το μαγαζί έχει φάτσα στην Πειραιώς αλλά η είσοδος είναι πλάγια, από Ευρυσθένους.

scaled.php


Μου άνοιξε μια ευτραφής, με κοντά μαύρα μαλλιά, αλλοδαπή υπηρεσία που φορούσε μιά ρόμπα που έμοιαζε με κιμονό και εισήλθα σ' ένα σχετικά φωτεινό, πλούσια διακοσμημένο και άνετο  χώρο.
Το πρωί υπάρχει μία κοπέλα, ενώ απόγευμα και βράδυ δύο.
Η κυρία φώναξε την Ινα από την Ιταλία...
Παρουσιάστηκε μία πανύψηλη, αδύνατη, χαμογελαστή, με καστανά μαλλιά έως τους ώμους  κοπέλα . Φορώντας μαύρο κορμάκι, στρίγκ, αριστερά μία μαύρη  νάυλον μακριά γυναικεία κάλτσα με καλτσοδέτα και γόβες. Μου φάνηκε ότι έχει ένα θεματάκι με τα μπροστινά δόντια της άλλα δεν παίρνω όρκο. Σαλονάρισε βιαστικά.
Η υπηρεσία την κοίταζε με θαυμασμό χαμογελώντας συνέχεια.
Στά προγράμματα τώρα.
Το απλό 50. Αλλά για μένα...40
60 ερωτικό μασάζ με Ισπανική...καταλαβαίνετε τί... και το απλό μαζί.
70 στάση 69 και όλα τ' παραπάνω
80 sex show και όλα τ' άλλα.
100 τιμάται το φουλ
Πρωκτικό δεν κάνει καμία κοπέλα.
Βγήκα έξω και άρχισα να κατηφορίζω την Πειραιώς
Στ' αριστερά μου πέρασα μπροστά από τα εργοστάσια Παυλίδη...

scaled.php


Δεξιά μου διέκρινα το μουσείο Μπενάκη...

scaled.php


Ενώ είδα και το κτίριο που στεγάζει το ''Σωμα δίωξης οικονομικού εγκλήματος''...

scaled.php


Τρομάρα τους...

Πειραιώς 193

scaled.php


11:49-11:51π.μ

Το μαγαζί βρίσκεται ακριβώς απέναντι από το Ρraktiker.
Αφού διάβηκα την κόκκινη εξώπορτα και ανέβηκα τα πλακόστρωτα σκαλιά, χτύπησα το κουδούνι.
Απέναντι από την κομψή πόρτα ασφαλείας βρίσκεται μία γλάστρα με ένα πολύ όμορφο φυτό που ομοιάζει με λέυκα νάνο ή κάτι τέτοιο. Εχει πολύ όμορφα χρώματα. Λευκό κορμό και πρασινωπά, καφέ, λευκωπά φύλλα.
Μου άνοιξε μία διοπτροφόρος γκριζομάλλα, ευτραφής αλλοδαπή κυρία.
Ο χώρος σχετικά μικρός αλλά όμορφος.
Απέναντί μου ήταν κρεμασμένο στον τοίχο ένα αντίγραφο του πίνακα του Γκούσταφ Κλιμτ -Το Φιλί...  
Ρώτησα τα προγράμματα τα οποία είναι τα γνωστά. 50 το απλό, 60 μασάζ ή Ισπανική ή sex show, 70 στάση 69, 100 το φουλ. Πρωκτικό. Δεν...
Ακόμα και εάν της πεις...

...
"me Japanese baby, no worry!!"
...

Δεν...
-Να δω και τις κοπέλες; ( Πατρίτσια από Βενεζουέλα και Κατερίνα από Ελλάδα )
-Γιά ελάτε κούκλες μου στο σαλόνι...
Πρώτη εμφανίστηκε η Κατερίνα. Γεροδεμένη κοπέλα, καστανή με μακριά μαλλιά έως λίγο κάτω από τους ώμους. Ποπός με λίγη κυτταρίτιδα, άνετη, αλλά βιαστική.
και η Πατρίτσια, η οποία είναι μαυρούλα, γεροδεμένη και αυτή με μακριά μαλλιά, χαμογελαστή και οχι τόσο βιαστική.

Πειραιώς 200

12:39- 12:45μ.μ

Για να το βρεις πρέπει να είσαι παρατηρητικός και να δεις τη μικρή ροζ φωτεινή ενδειξη που γράφει''ΕΙΣΟΔΟΣ'' .

scaled.php


Υπάρχει και μία πιο κεντρική είσοδος πάνω στην Πειραιώς δίπλα σ'ένα βενζινάδικο, αλλά έτσι όπως είναι ανοιχτή η πόρτα δεν μπορεί κάποιος να καταλάβει εάν δεν πλησιάσει κοντά.

scaled.php


Κρίμα που βρίσκεται στην άκρη της ουράς της ''Μικρής Αρκτου'' και καπηλεύεται τ' όνομα του λαμπερού Πολικού Αστέρα...
Αυτό φυσικά ισχύει εξωτερικά, διότι εσωτερικά είναι αρκετά εντυπωσιακό.
Ανέβηκα τα σκαλιά και βρέθηκα μπροστά σε δύο πόρτες από κάγκελα ( μία πίσω από την άλλη ) που άνοιγαν ηλεκρικά από μέσα αφού χτυπήσει κάποιος το κουδούνι για την κάθε πόρτα ξεχωριστά.
Ενιωσα ότι βρίσκομαι σε φυλακή...
Μου άνοιξε η μελαχρινή, όχι τόσο μεγάλη σε ηλικία, Ελληνίδα υπηρεσία και μου έδειξε κατευθείαν τους χώρους.
Πρόκειται για τρία άνετα δωμάτια, με το ένα ( στο βάθος αριστερά ) να είναι μεγαλύτερο. Ολα έχουν ντουζ, σφραγισμένες παντόφλες αλλά και πετσέτα (δυστυχώς προσώπου)...
Η κοπέλα ήταν η Αντζι από την Τσεχία όπως μου είπε. Μελαχρινή, αδύνατη, με μακρύ μαλλί, φυσικό στητό μεσαίο στήθος, ωραία οπίσθια, ταττού στη μέση χαμηλά, καλά Ελληνικά.
Λίγο βιαστική και αυτή στο σαλονάρισμα της, αλλά ήμουν πολύ καυλωμένος απ' ό,τι είχα δει στην βόλτα μου και δεν υπήρχε περίπτωση να μήν τιμηθεί...
Θ' ανέβει και κριτική αύριο ( πολύ μου αρέσει που το γράφω αυτό! )
Τα προγράμματα τα μπέρδεψε η υπηρεσία, αλλά τελικά μου τα είπε και έχουν ως εξής...
50 το απλό, 60 με μασάζ, 70 Ισπανική τάκα-τάκα, 80 στάση 69, 90 ελεύθερο στοματικό, 100 το φουλ.
Για να περάσω ζήτησα έκπτωση και αφού συνεννοήθηκε με την κοπέλα συμφωνήσαν να πληρώσω 40 ευρώ για απλό πρόγραμμα.
12:45μ.μ εισήλθα στο δωμάτιο που βρίσκεται στο βάθος δεξιά και τίμησα την Αντζι...

Ευνειδών 5 ( στην επιστροφή )

14:03-14:04
Χτυπάω το κουδούνι για δεύτερη φορά.
Περιμένοντας να μου ανοίξουν, ένα παπάκι μ' ένα συναγωνιστή σταματάει.
-Δε χτυπάς και 'συ; Δεν τους βλέπω πολύ πρόθυμους ν' ανοίξουν.
Εκείνη τη στιγμή η πόρτα ανοίγει και μπαίνουμε αμφότεροι μέσα.
Μας είχε ανοίξει η κοπέλα που δούλευε. Μία αδύνατη μελαχρινή, με καλό μεσαίο στήθος. φορώντας ένα ασπρόμαυρο ριγωτό  μαγιό.
Χωρις να ρωτήσουμε μας λέει τα πρόγραμματα...
-20 το απλό, 40 στάση 69, 50 ελεύθερο στοματικό
-Ποιο είναι τ' όνομά σου; Τη ρωτάω ευγενικά.
Δεν απαντάει αμέσως και με κοιτάζει...Μετά ρωτάει...
-Γιατί;
-Δεν πρέπει να μας πεις;
Σιωπή...και μετά...
-Γιατί να σου πω; Θα με παντρευτείς;
-Δεν απαντάνε σε μία ερώτηση με ερώτηση...της λέω...
Ο άλλος είχε ξεκινήσει για να φύγει, οπότε τον ακολούθησα και εγώ.
Βγαίνοντας την ακούω να μουρμουρίζει...
-Εγκω φταίω που σας ανοίγκω τη πόρτα...
Δεν είπα τίποτα, διότι μαγκιές με γυναίκες δεν έχω κάνει  και ούτε πρόκειται να κάνω ποτέ, αλλά η συμπεριφορά της ήταν απαράδεκτη.
Στο συναγωνιστή που με κοίταζε, απλά είπα... Αίσχος!
και αυτός κούνησε καταφατικά το κεφάλι του.
Η τσάρκα με αυτά και αυτά είχε τελειώσει.
Κατευθυνόμενος προς τη στάση του μετρό, στον Κεραμεικό, κάθησα σ' ένα παγκάκι στο κοντινό παρκάκι, έστρεψα το κεφάλι μου προς τον απογευματινό ήλιο και έκλεισα τα μάτια απολαμβάνοντας το ζεστό χάδι του.
Χαμογέλασα.
Λίγα πράματα ( καθώς και 40 ευρώ φυσικά... ) χρειάζονται, σκέφτηκα, για να είναι κάποιος ευτυχισμένος...
I love...

scaled.php
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Τα σεβη μου στον φανουρη :rockon:σωστος ο παιχτης ζητησε και καλυτερη τιμη οπως πρεπει να κανουμε ολοι αν θελουμε να πεσουν οι τιμες.περιμενω την κριτικη σου για την αντζυ που ειναι στα υποψιν μου εδω και καιρο
 

Επισκέπτης
Κλαίω με την "τυχαία" παράθεση μέσα στην ενημέρωσή σου.Το νου σου ρεμάλι :2funny: :2funny: :2funny:
Απίστευτα γαμάτη ενημέρωση. :rockon:
Είμαι σίγουρος ότι από σήμερα κι η Αντζυ έχει εξωτροπία :grin:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Τα σεβη μου στον φανουρη :rockon:...
Ευχαριστώ...

Κλαίω με την "τυχαία" παράθεση μέσα στην ενημέρωσή σου.Το νου σου ρεμάλι :2funny: :2funny: :2funny:
:rolleyes:
Αυτή η παράθεση έχει μία ιστορία...

Απίστευτα γαμάτη ενημέρωση. :rockon:
...
Σ' ευχαριστώ πολύ...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εκπλήκτική κατάθεση ψυχής απο τον φίλο Φανούρη Τζούρα. Συγχαρητήρια. Να συμπληρώσω τα εξής: Βρέθηκα και εγώ σήμερα στην περιοχή, στο γυρισμό απο τσάρκα στη Φυλής. Οντως στο στούντιο Ευνειδών 5 δεν μου άνοιξαν ούτε και εμένα. Κακό δικό τους. Την Μιχαέλα στο Ιεροφάντων 9 την είχα πάρει λίγο πρίν τα Χριστούγεννα και μου είχε αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις. Υπάρχει κριτική για όποιον ενδιαφέρεται και είναι στα υπόψιν για δεύτερη επίσκεψη. Επίσης όντως δεν βιάζονται εκεί και τα δωμάτια είναι πολύ καλά. Επίσης εχω πάρει την Πατρίτσια στο Πειραιως 193 η οποία είναι και αυτή άψογη. Την προτείνω για όσους θέλουν σοκολάτα γάλακτος.  :grin: :grin: Τέλος να συμπληρώσω οτι πέρασα απο Πειραιώς 121 ελπίζοντας να βρώ την Τζέσσικα για να ρεφάρω αλλα με είπαν οτι είναι στο Σπύρου Πάτση 40 και βαριόμουνα να περπατήσω ώς εκεί.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Μπραβο σε ολους τους συναγωνιστες στουντιακιδες για τις τσαρκες τους και τις ενημερωσεις τους.μια ερωτηση μονο,εχει γυρισει ποτε κανεις ολα τα στουντιο σε μια μερα και μετα να γραψει τις εμπειριες του στο σαιτ γιατι σκεφτομαι να το κανω αλλα χρειαζομαι την καταλληλη παρεα


Μον ενας το εχει κανει

ο μεγας σμηναρχος Μαθιου με το F16. :rockon: :rockon: :rockon:

Και θα περεπε να εχει γινει Τιμημενος.

Σ' ευχαριστώ πολύ Ινδιάνε.  :)


Συναγωνιστή bk1981, η "υπερατλαντική πτήση" έγινε στις 9/2/12 και η διάρκεια της ήταν ένδεκα περίπου ώρες.

Το F16 όμως είναι πολύ ευέλικτο και πάει γρήγορα παντού!

Είναι σχεδόν σίγουρο πως με αυτοκίνητο θα χρειαστείς περισσότερες ώρες, για να κάνεις το συγκεκριμένο δρομολόγιο.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 18/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sara]Σαρα/Καμελια[/URL]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Καρολινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/maria]Μαρια/Ιβοννη[/URL] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Σουεντη[/URL] - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα - Μαρια/www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια[/url] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Ρομινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - Νεα αφιξη/Κορινα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): Νταιανα - www.vrilissou60.com/sonia]Σονια[/url] - www.vrilissou60.com/claudia]Κλαουντια[/url]

Θησεως 40(κατω): Στελλα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαντρα[/URL] Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σαντρα[/URL] Love/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μετάβαση μετά από πορνο καφέ στο μέγαρο μαζί με τους Τσεγιέν+ένα φίλο του (δεν γράφει στο φορουμ),BmwPower τον γραφόντα όπου με δική μου προτροπή πήγαμε στο αμαρτωλό βουνό για να συναντήσω εκ νέου την Πέννυ :cum: :cum: :cum:

μπήκαμε στην μπέμπα του BmwPower και ανηφορίσαμε για να δούμε το δίδυμο φωτιά Πέννυς-Τζοβάνας στο βριλλησού 36 :grin:

Η Πένυ πολύ αναζωογονημένη με την επιστροφή της όπου καυλάντισε αρχικά με τον BmwPower βγαζοντας του την ζωνη από το παντελόνι :tooth: ενώ χόρευε στον στήλο :cum:

μετά έρχεται σε εμένα όπου πετάει την θεική ατάκα: ''εσένα σε θυμάμαι με έχεις γαμήσει????? :grin:'' απάντησα καταφατικά λεγωντας μου ότι όντως κάτι θυμάται από τις συνευρέσεις μας :tooth:

τελευταίο και καλύτερο άφησε τον Τσεγιέν όπου καυλάντισε άσχημα  μαζί του ζητώντας και από τους 3 μας να την γαμήσουμε :fuck1: αμαρτωλές ιδέες μπήκαν στο διεστραμένο μου μυαλό αλλά λόγω οικονομικών δυσκολιών συγκρατήθηκα :grin:

σε λίγο εμφανίστηκε κια η Τζοβάνα ψηλή καστανή ωραίο σώμα καλό βυζί(δεν μπορώ να κάνω εκτίμηση γιατί ασχολιομουν με την Πένυ :cum:) έπαιξε ένα μίνι λεσβιακό σώου με γλειψίματα και κωλοσκάμπιλα άκρως ερεθιστικό :cum:

φεύγοντας περάσαμε και από το Βριλλησού 36Α όπου δούλευαν οι Τζένη και Μαρκέλλα ένα αρκετά καλό δίδυμο με την Τζένυ να με βάζει στο στόχαστρο και να αρχίζει δυνατό καυλάντισμα ενώ ήμουνα καθόλη την διάρκεια καρφωμένος στο υπέροχο στήθος της :tits2:.Σε ανύποπτο χρόνο έφθασε τόσο κοντά μου όπου ήρθαμε πρόσωπο με πρόσωπο για να μου ρίξει γλωσσόφιλο αλλά δεν ανταποκρίθηκα θετικά οπότε μου έδωσε ένα υγρό φιλί στο μάγουλο :grin:

κατά την αποχωρηση μας έχασα τον προσανατολισμό μου δεν ήξερα καν που είχαμε παρκάρει καθώς σκεφτόμουν τα 2 μωρά(Πένυ και Τζένυ)δεν ήθελα να φύγω αλλά με την παρέμβαση τον ψυχραιμότερων αποχωρήσαμε για άλλους προορισμούς.

μετάβαση πλέον στο Φυλής 104 γαι να δούμε τις Μαρίνα Νάντια και Κατερίνα!!!Η Κατερίνα ήταν λίγο απασχολημένη καθώς έφτιαχνε την κουπ της στο δωματιάκι αλλά ήρθε να μας χαιρετήσει είναι μελαγχρινή αδύνατη με καλό σωματάκι μέτριου αναστήματος :grin:

Ο BmwPower είχε κολλήσει άσχημα με την Αναστασία από τον 104 οπότε μεταβήκαμε εκ νέου 3η πλέον βάρδυα να την δούμε αφού εκτελούσε χρέη υπηρεσίας.Ο BmwPower έχασε το φως του και άρχισε να την καυλαντίζει άσχημα σε σημείο να της προτείνει να περάσουν δωμάτιο κάτι το οποίο δεν γινόταν :- αλλά του υποσχέθηκε ότι από εβδομάδα θα δουλεύει :grin:

Τέλος αφού είχαμε πορεία από Συγγρού μεταβήκαμε στο Βούρβαχη 19 όπου δούλευε η λατρεμένη μου Άννα-Μαρία :cum: :cum: καθόλου αναμονή στο σαλόνι όπου με αντικρύζει και ήταν έτοιμη να μου σκίσει το φουτεράκι μου το οποίο είναι το αγαπημένο της :tooth: Καυλάντισμα με τους BmwPower και Pitsilistis για αρκετή ώρα αλλά ο χρόνος μας πίεζε για να βρεθούμε στην αγαπημένη μας πιάτσα >:( Αποχώρηση και εκ νέου ορισμός για νέου ραντεβού οι 2 μας :grin:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Φανούρη σού βγάζω το καπέλο καλέ μου άνθρωπε!

-Εκτός από ταλέντο σε λόγο και εικόνα έχεις και χρόνο (για τσαρκα & για συγγραφή) Μπραβο!
-Δεν δοκίμασες Πατρίστσια?
-το Π200 (Π198) έχει και είσοδο πλευρική από το δρομα΄κι ("διακριτική" υποτίθεται αλλά σε παίρνουν ματι έλληνες και ξένοι τριγύρω). Μάλιστα τότε που είχα πάει μια φορά με μιά περίεργη Πολωνή (δεν άξιζε καν να κριτικάρω) μόνο η πλευρική ήταν ανοιχτή.
-πλευρική και η Π121 (την έχω τεστάρει όντω;)
-Η Αλεξάνδρα (Κ61) eκάνε deeo throat παλια΄(νομίζω είχα γ΄ραψει).
-Σωστός περί Ευνειδών δεν σού λεει όνομα (ήθελα να μάθω ποιά δουλεύει και στο τλφ δεν μου έλεγε)
-Σωστός και περί Ιεροφαντών (τιμές, συνεργεία κτλ).

Εϊσαι σεξουαλικός τουρίστας (φτιάχνεις κανομικά εκπομπή δηλ.) χαχαχαχαχα!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Πολλά ευχαριστώ για όλους όσους τσαρκαρουν και ενημερώνουν. Ως ιντερνετάκιας ξέρω προγραμματα (επιβεβαιώνω και με τλφ/τα) & βλέπω τις φωτο. έτσι αρκετά πράγματα τα ψιλοξέρω. Όμως μπορεί κάποια μαγαζιά να μην έχουν πάντα φωτο ή σωστό πρόγραμμα και έτσι οι τσαρκες σας έχουν αξία. Εγώ επειδή δεν τσαρκάρω δεν γράφω (όχι επειδή τσαρκαρω αλλά δεν "αποκαλύπτω" & φροντίζω μόνο για την παρτι μου). Έχω όμως μιά ερώτηση: αυτός που δεν έχει ιντερνετ ΠΩΣ θα μπορούσε να διαβάσει (ενημερωθεί) τα κείμενα σας?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε επιλεκτική χθεσινή μίνι μεταμεσονύκτια τσάρκα σε «παραμελημένα» ιδρύματα συντροφιά με τους zidane98, px75, as manager :

Λ. Αθηνών 318 : Γαβριέλλα. Μια αλλοπρόσαλλη κοπέλα. Ωραίο πρόσωπο με καστανόξανθα ίσια μακριά μαλλιά, στενούς ώμους και μικρό στήθος και εξαιρετικά δυσανάλογα μεγάλη περιφέρεια με πολυ κυτταρίτιδα. (για να το γράφω τόσο ωμα εγώ, φανταστείτε). Φουλ προγράμματα. Στέλλα ξανθή milf με κοντά μαλλιά ala garcon. Αδύνατη σε γενικές γραμμές πολύ μακριά από τις προτιμήσεις μας.

Λ. Αθηνών 373 : Αντζελίνα. Ξανθό πινάκι γάλακτος, με γλυκό πρόσωπο και ωραίο σωματάκι. Ντυμένη σε κοντό λευκό νυχτικό, χαμογελαστή και ευδιάθετη. Με φουλ πρόγραμμα. Ακριβώς το αντίθετο η Ντιάνα . ξανθιά νταρντάνα έμπειρη γυναίκα (κατά τα φαινόμενα) με πλούσιες αναλογίες αρκετα ψηλή, ντυμένη με μαύρο fish net χωρίς το πρωκτικό στα προγράμματα της.

Αντιοχείας 64 : Και οι τέσσερεις εντυπωσιαστήκαμε από την παρουσία της Ηλέκτρα. Ψηλή καστανόξανθη νταρντάνα, με έκφυλο πρόσωπο, με πλούσιο στήθος, το οποίο διαγραφόταν στο κολλητό μίνι που φορούσε.. Φουλ πρόγραμμα. Και ο zidane και εγώ την βάλαμε στα «υπ΄οψην». Για τις επιδόσεις της πληροφορίες δεν υπάρχουν. Ειδωμεν.

Θεσσαλονίκης 96 και Σκρά : Σαμπρινα. Νεαρή καστανή αδύνατη συμπαθητική κοπελίτσα και Λόλα. Η ξανθιά mignon με το έκφυλο μουτράκι που ξεκίνησε από Κασσάνδρας σαν Λίνα, για αν βαφτιστεί Λόλα στο Βριλησσου 55-57-42 καις την συνέχεια στην Τριγγετο αλυσίδα. Ήμουν τακτικός πελάτης της στο παρελθόν (αν και είναι πολύ μακυα από τον σωματοτυπο που μου αρέσει), με θυμήθηκε και ανταλλάξαμε 2-3 κουβέντες. Και οι δυο κοπέλες προσφέρουν πρωκτικό για τους λάτρεις του είδους. Η Σαμπίνα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, αντίθετα με την Λόλα.

Τατοίου 71 : Ίνα. Ένας κωλος και μισός. . Τίποτα παραπάνω δεν έχει αυτή η κοπέλα. Μελαχρινή, με μέτριο σώμα,  πάντα κατά την άποψη μου, με πολύ κακες κριτικές από την θητεία της στην Φυλής παλιότερα.. Και η Σαρα με την οποία έκανε δίδυμο δεν είχε κάτι που θα τραβούσε την προσοχή μας. Μελαχρινή με ισια μαλλιά, αδυνατούλα. Το μόνο αξιοπρόσεκτο και όντως πρωτότυπο οι δυο κόκκινοι κύκλοι που κάλυπταν τις θηλές της, ασορτί με το κόκκινο στριγκακι της. Α και η μεγάλη γαμψή μύτη της.

Ιωαννίνων 3Α: Ωραίος χώρος,, Η ξανθή Τίνα η πρώτη κοπέλα της βάρδιας. Μέτρια σαν παρουσία, νεαρή με απλά καλό σωματάκι, χωρίς το sex appeal που θα ανεβάσει τα αίματα. Αντίθεα η Φαίη ήταν μια αρκετα εντυπωσιακή παρουσία, Μελαχρινή με ίσια μαλλιά μαυρισμένη και ωραίες αναλογίες  Τιμές από 30 μέχρι 50. Η λαλίστατη υπηρεσία εν τη αποχώρηση μας προθυμοποιήθηκε να μας κάνει έκπτωση. Σε απάντηση μου ότι  «δεν είναι θέμα χρημάτων», ψιλοαγρίεψε και άρχισε τα συνηθισμένα «Τι ? δεν σας αρέσουν οι κοπέλες μας? Πάλι τσάρκα ήρθατε?»
Δεν δώσαμε σημασία, καληνυχτίσαμε και αποχωρήσαμε. Με τον τρόπο της κατάφερε να χάσει η Φαιη την πιθανή επιστροφή μας……..

Ιωαννίνων 3 : «Έλα λουλουδένια μου». Έτσι προσφώνησε η υπηρεσία την ξανθιά μπαμπατσικη Milf αφού πρώτα μας είχε αναλύσει ότι η Ελλάδα είναι studio (και όχι μπουρδελλο). Στα της κοπέλας, δεν έχει τίποτα το αξιόλογο να θυμηθούμε και να αναφέρω. Μετρία παρουσία, τόσο σε πρόσωπο όσο και σε σώμα με τιμές να ξεκινάμε από 30 ευρώ με το φουλ στα 50 χωρίς όμως να διευκρινιστεί τι περιλαμβάνει. Η ξινίλα έκδηλη με την αποχώρηση μας.


 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
μετάβαση πλέον στο Φυλής 104!!Η Κατερίνα ήταν λίγο απασχολημένη καθώς έφτιαχνε την κουπ της στο δωματιάκι αλλά ήρθε να μας χαιρετήσει είναι μελαγχρινή αδύνατη με καλό σωματάκι μέτριου αναστήματος :grin:
Μηπως δεν την προσεξες καλα βρε Μακη?
Η Κατερινα εχει ενα απο τα ψηλοτερα κορμια των στουντιο
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μηπως δεν την προσεξες καλα βρε Μακη?
Η Κατερινα εχει ενα απο τα ψηλοτερα κορμια των στουντιο
;) ;) ;) ;) ;) ;)

Την μπερδεψε με την Ναντια, που χτενιζοταν μεσα και βγηκε για λιγο εξω.

Η Κατερινα ηταν μαζι μου στο σαλονι και τα λεγαμε.......
Οντως κορμαρα!!!!!!

 

Επισκέπτης
Τσεγιέν,αν λες την Ηλέκτρα σκέτα νταρντάνα,σκέφτομαι πόση θα είναι η Γαβριέλλα και τρομάζω. :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom