Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Οικος Εποχης Σουλα και ειναι στην Αμφιθεα...
Στη Τερψιθεα ειναι το Βιλλα Ερωτικα  ;)

Οι πληροφοριες που εδωσα αναφερονται στο παρακατω ιδρυμα.
Αυτο ειναι ποη η τζουλια εκανε τα εγκαινια.


Μπερδεψα το Τερψιθεα με το Αμφιθεα.

Μαλλον πρεπει να ξαναπαω συντομα

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ξεχναω...
:woldman: :woldman: :woldman: :woldman:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
το ξερω ρε μαν..

αλλα  εχεις καμια πληροφορια αν σταματησε οριστικα  απο τα στουντιο?  :think:

και να κρατησει σταθερη πελατεια παραλογο μου φενεται.. να σκανε ολοι απο 150-200 ..
Πάρτην τηλεφωνο τυπε.
Αυτή μαλιστα ειναι μούναρος.
Καταλαβαίνετε λοιπον ποιες εγω λέω τούμπανα  :grin: :grin:

Καλυτερα δεν ειναι με 100 ευρω για 1 ωριτσα, μπανιαρισμενη, χαλαρη, να την περιποιηθεις με την ησυχία σου, απο το 50αρικο για 15-20 λεπτά?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Εάν είναι όντως 100 ευρώ ΜΟΝΟ και δεν έχει ΚΑΙ ΑΛΛΑ, έχει ενδιαφέρον, και φυσικά υπό την προυποθεση ότι 1) είναι του γούστου του πελάτη και 2) αξίζουν οι υπηρεσίες. Εάν πάει ο πελατης, τη δει από κοντά και φύγει πρέπει να πληρώσει? Εάν οι υπηρσείες της οποιασδήποτε κοπέλας δεν είναι και τόσο καλές τότε χάνει κανείς περισσότερα λεφτά (σε σχέση με το 50άρικο). Σε ΚΑΘΕ περίπτωση όμως αντί για 50 την φορά φεύγουν περισσότερα!! από τη τσέπη, οπότε μετράει ΚΑΙ αυτό.

Ειδικότερα τώρα για τη daniella, δεν ξέρω πώς είναι στην πραγματικότητα, αλλά εγώ προσωπικά από τις φωτογραφίες δεν συγκινήθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγω πρεπει να εχω ενάμιση χρόνο περιπου να την δω, αλλά ειναι πολυ ωραιο μουνι και θα ελεγα οτι ειναι καλυτερη απο τις φωτό(αν δεν εχει αλλαξει κατι δραματικα απο τοτε που την ειδα).
Έχει σωματαρα και οταν ειχα παει μαζι της εκανε τα παντα για να περασω τέλεια(σεβόταν τον πελάτη δηλαδή).

Σε ενα στουνιο καποια στιγμη ειχε καμια 20αρια φωτογραφίες, καπου θα κυκλοφορουν αυτές ακόμα, οπότε εμφαινισιακά την εχεις δει απο πριν, δεν νομιζω οτι θα ειναι σωστο να πας και να πεις δεν μου αρεσεις φευγω, όπως σε μια κοπέλα που δεν εχει τις αληθινες της φωτό.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Εγω πρεπει να εχω ενάμιση χρόνο περιπου να την δω, αλλά ειναι πολυ ωραιο μουνι και θα ελεγα οτι ειναι καλυτερη απο τις φωτό(αν δεν εχει αλλαξει κατι δραματικα απο τοτε που την ειδα).
Έχει σωματαρα και οταν ειχα παει μαζι της εκανε τα παντα για να περασω τέλεια(σεβόταν τον πελάτη δηλαδή).

Σε ενα στουνιο καποια στιγμη ειχε καμια 20αρια φωτογραφίες, καπου θα κυκλοφορουν αυτές ακόμα, οπότε εμφαινισιακά την εχεις δει απο πριν, δεν νομιζω οτι θα ειναι σωστο να πας και να πεις δεν μου αρεσεις φευγω, όπως σε μια κοπέλα που δεν εχει τις αληθινες της φωτό.

Εγώ μίλησα γενικά. ΣΤη συγκεκριμένη δεν σχεδιάζω να παω. Αλλά στα στουντιο πας και εάν δεν θέλεις φεύγεις. Γενικά δεν φεύγω βέβαια καθώς πηγαίνω συνηθως αποφασισμένος. Ωστόσο (εκτιμώ)σε ένα ποσοστό 10-15%  ίσως να μην έχω περάσει στο δωμάτιο του στουντιο.
 

sensuality

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!! :smitten: :smitten:      Τωρα 19-05 Σαμανθα + Τανια.  Κυριακη 10-19 Λιντα και 19-04 Αλεξια.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Α-Ω...
Absolemand de la municlasion !

Για τους υπόλοιπους που το παίζουν "αλάνια"...
(βλέπε: BmwPower..., kerveras..., Ακόρεστος... κλπ)  
αν γουστάρετε να χώνετε τις μπάμιες σας σε "Χαλιά", "Ξυλόφωνα" ή Beauty Free
"Κουλούρια χωρίς θερμίδες"... μπράβο σας!

Αφήστε όμως όλους εμάς που γουστάρουμε τις Γυναίκες με "Γ"... να έχουμε τις προτιμήσεις μας.
και εσένα τι σε βάλαμε ρε φίλε? αστυνομικό στα αρχίδια μας? τράβα κάνε κανένα κλώνο ακόμα και έλα πάλι με την όπισθεν
 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες μια απάντηση δεν πήρα στο thread του συγκεκριμένου studio, λες και ρώτησα τι βάθος έχει το νινί της!
Η Ζέτα απο τα Κασσάνδρας 3(πάνω-κάτω) κάνει anal, έχω βαρεθεί να γαμάω νινί; Αν γνωρίζει κανείς ας μου απαντήσει.
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]EVA[/size]
:tits2: :tits2: :tits2:
 
:fuck2: :fuck2: :fuck2:
    [size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

shrodinger

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τι προτείνετε; θα κυκλοφορίσω σε καμοιά ώρα...
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Δέκα studios, ένας νευρώνας και εγώ...

Στη σημερινή μου στουντιότσαρκα κινήθηκα  με αυτοκίνητο.
Χρειάστηκε να διανύσω 59 χιλιόμετρα, σε 5 ώρες και 20 λεπτά για να επισκευτώ 10 studios, που απλώνονταν σε Λυκόβρυση, Μεταμόρφωση, Ν. Φιλαδέλφεια, Αιγάλεω, Περιστέρι, Καλλιθέα και  Ηλιούπολη.
Τα μαγαζιά αυτά είναι έτσι κατανεμημένα ...

scaled.php



ώστε ομοιάζουν με αισθητήριο νευρώνα...

scaled.php


Αυτοί οι  νευρώνες μας παρέχουν μία από τις πέντε αισθήσεις.
Συγκεκριμένα της αφής.
Αυτής της σημαντικής  αίσθησης  για τον κυνηγό του αγοραίου έρωτα...
Εστω και εάν βρίσκεται τρίτη στη σειρά, σε ό,τι αφορά την πρώτη επαφή με την κοπέλα που λαμβάνει χώρα στο σαλόνι, πίσω από την όραση, που κρατάει τα σκήπτρα και την ακοή  που ακολουθεί, αυτή είναι που  μέσω της θωπείας και του χουφτώματος θα βοηθήσει στο σχηματίσμο της τελικής απόφασης για το εάν θα πραγματοποιηθεί η συνεύρεση ή όχι.
Η γεύση και η όσφρηση, ακολουθούν.
Εκτός, και εάν πρόκειται για συνεύρεση σκύλων...

Studio 12 -12o χλμ. ε.ο. Αθηνών-Θεσ/νίκης

scaled.php


9:10 - 9: 26  π.μ

Εφθασα νωρίς. Δεν περίμενα να είναι έτοιμοι.
Παρόλα  αυτά μου άνοιξε μία κεφάτη  μεσήλικας αλλοδαπή υπηρεσία, με σγουρό μακρύ μαύρο μαλλί , ...
-Καλημέρα σας...
-Γειά σας...
- Καθήστε παρακαλώ...
-Κοριτσάκια μας τέλεια δουλεύουν εδώ. Αυτή τη στιγμή κοριτσάκι μας Βίκυ...
Εκείνη την ώρα έφευγε μακρυμάλλης συναγωνιστής!  Καλά, στον ύπνο του την έβλεπε;
Ενώ ένας άλλος ήταν έτοιμος στο δωμάτιο...
Η κυρία μ' ενημέρωσε για τις υπηρεσίες και τις τιμές...
Απλό 50, στάση 69 στα 60, sex show ή μασάζ ή ισπανική τάκα τάκα 70, έλευθερο στοματικό 80, αυταρχικό 80, φουλ 100. Η Βίκυ δεν κάνει πρωκτικό.
Εκπτωση γίνεται σε όλα τα προγράμματα 10 ευρώ.
Η κοπέλα ( η Βίκυ ), μου είπε η υπηρεσία, δουλεύει μόνο εκεί.
-Δεν υπάρχει περίπτωση δε θα είστε ευχαριστημένος...
Προθυμοποιήθηκε να προσφέρει καφέ ή νερό.
Στην tv έπαιζε πορνό με manga...
Οσον αφορά το χώρο...
Μεγάλο σαλόνι, αρκετά φωτεινό, σποτάκια στο ταβάνι αλλά και κρεμαστό φως επίσης, μουσική slow σε αποδεκτή ένταση, τέσσερις καναπέδες από τους οποίους ο ένας τριθέσιος, ψυγείο τίγκα στα εμφιαλωμένα νερά, επιδαπέδιο κλιματιστικό, βάζα με λουλούδια.
Στο βάθος δεξιά υπάρχει  δωμάτιο που μου το έδειξε, ενώ αριστερά είναι ο ''θάλαμος επιχειρήσεων'' με μόνιτορ που δείχνει εικόνα από τις τέσσερις εξωτερικές κάμερες.
Στην αντίθετη πλευρά βρίσκονται άλλα δύο δωμάτια που δεν τα προσέγγισα.
Στην πρώτη βάρδια δουλεύει μία κοπέλα, ενώ το βράδυ δύο.
ΟΙ κοπέλες είναι η Σόνια, η Αφροδίτη, η Βερόνικα, αλλά και καινούριες όπως οι Καμέλια,  Σαμάνθα και η Βίκυ.
Επίσης ενημερώθηκα ότι η αλυσίδα έχει δύο ''κρίκους''. Αυτό το οίκημα και το της Πιπίνου.
9:24 π.μ εμφανίστηκε η Βίκυ από την Πολωνία. Χαμογελαστή. Μιλάει μόνο Αγγλικά. Είναι γεροδεμένη, γύρω στο 1,65 με 1,70. ξανθωπό μέχρι τους ώμους ίσιο μαλλάκι, μεσαίο στήθος, καλό σώμα και αγέρωχο περπάτημα.
Σαλόναρε σχετικά βιαστικά...
Ενώ έφευγα, η υπηρεσία με παρότρυνε να μην τους ξεχάσω...


Αντιοχείας 64

scaled.php


9:44 - 10: 43 π.μ

Μετά τη γέφυρα αμέσως αριστερά.
Διαθέτει χώρο πάρκιγκ για δύο αυτοκίνητα...

scaled.php


Υπάρχουν δύο οικήματα. Ενα δεξιά που δε λειτουργεί και το κυρίως οίκημα που έχει την κομψή, είναι η αλήθεια,  είσοδο από τα πλάγια.
Μου άνοιξε η καστανή, χαμογελαστή, αλλοδαπή υπηρεσία.
Ο χώρος μικρός και σκοτεινός αλλά όμορφα διακοσμημένος με ροζ κρυφό φωτισμό.
Κάθησα στον καναπέ.
- Είστε καιρό εδώ;
- Ντίο χρόνια...
-Μάλιστα. Μπορώ ν' ακούσω τις υπηρεσίες και τις τιμές;
- Βιβαίως. Το απλό 50, με μασάζ 60,   στάση 69, ισπανική..., sex show στα 70, αυταρχικό στα 80, ελεύθερο στοματικό και σεξ 90 και φουλ στα 100.
Εκπτωση δεν κάνουν.
Δούλευε η Αντζελα από την Ουκρανία.
Μελαχρινή με μακριά μαλλιά, περίπου στο 1, 60, στήθος μικρό προς μέτριο με καλή ρώγα,
Σαλόναρε ''σαν πνοή ανέμου''. Πότε μπήκε, πότε βγήκε;...
Παρόλα αυτά μου έβγαλε κάτι το πρόστυχο και αποφάσισα να μπώ...
Θα έπαιρνα το πρόγραμμα στα 90 με ελεύθερο στοματικό.
Επέμεινα για έκπτωση, αλλά η υπηρεσία ανένδοτη...
- Μα είναι δυνατόν να μη μου κάνετε εκπτωση; Ολοι κάνουν...
- Εμεις έχουμι αυτές τις τιμές γιατί είμαστι νόμιμοι. Εχουμι άδεια! Εκανε με στόμφο...
- Μπορώ να τη δω;
- Βιβαίους κύριε.
και μου φέρνει την άδεια λειτουργίας του οίκου ανοχής που ήταν στ' όνομά της εάν δεν κάνω λάθος και είχε εκδοθεί το Φεβρουάριο του '12...
Εκανα λοιπόν την καρδιά μου κόμπο και έδωσα ακριβώς τα χρήματα...
9:51 π.μ μπήκα στο δωμάτιο για να συνευρεθώ με την Αντζελα...

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php


Θ' ακολουθήσει κριτική φυσικά.

Studio Sweet Angels-Θεσσαλονίκης 96 & Σκρα 26

scaled.php


10:52 - 10:54 π.μ

Ανεβαίνω τα σκαλιά και βρίσκομαι μπροστά στην ξύλινη εξώπορτα του οίκου.
Χτυπάω το κουδούνι και η πορτα ανοίγει αυτόματα από μέσα.
Μετά από τέσσερα - πέντε σκαλιά η νέα, αλλοδαπή υπηρεσία με υποδέχεται χαμογελαστή.
Μεγάλος και όμορφος χώρος με ψευδοροφές, κρυφούς φωτισμούς, διακριτική μουσική. Στύλος  για το χορό των κοριτσιών. Ολα όπως φαίνονται  στην ιστοσελίδα τους...
Η κυρία μου αναγγέλλει ότι δουλεύει η Νάνσυ...
- Να τη δω;
- Ελα μωρό μου!...
Εμφανίζεται μία πολύ εντυπωσιακή, νέα, με ύψος σίγουρα λίγο κάτω του 1,70, περί τα 50 - 55 κιλά, με πολύ καλό στήθος, βιαστική ξανθιά.
Κάνει ένα σκέρτσο και εξαφανίζεται...
Οι φωτογραφίες της είναι αξιόπιστες...
- Θα μου πείτε και τα προγράμματα;
- Μάλιστα κύριε...50 το απλό, 60 μασάζ ή ισπανική ή ποδολαγνεία, 70 sex show ή στάση 69, 90 ελεύθερο στοματικό, φουλ με προφυλακτικό 100 και χωρίς 130...
- Υπάρχει δυνατότητα για μια πιο καλή τιμή;
- Ούχι...λυπάμι...
Εάν δεν είχα μόλις καταθέσει στο Αντιοχείας θα πέρναγα.
Οχι μονάχα γιατί η κοπέλα ήταν μου...άρα! Αλλά και για να διαπιστώσω ιδίοις όμμασι εάν είναι ή όχι 100% γυναίκα.
Αν και εγώ πιστεύω τον φίλο μου τον lithin...

Τατοίου 71

scaled.php


11:04 - 11:06 π.μ

Μου ανοίγει η ευγενική υπηρεσία που είχε βάρδια όταν είχα καταθέσει στις αρχές του μήνα ( 4/3 ). Υπάρχει κριτική.
Δε με γνώρισε...
Δούλευε η Νικόλ. Η κοπέλα που είχα ''πάρει''. Ούτε αυτή με γνώρισε...
Τί διάολο;...
Οσον αφορά τα προγράμματα. Τα γνωστά.
- Καλύτερη τιμή είναι δυνατόν να γίνει;
- Τί ;...
- Λιγότερα λεφτά, τα προγράμματα...
- Ούχι ντεν αφήνει αφεντικό...
Πάλι καλά, διότι αλλιώς θα ένιωθα... κάπως, που την προηγούμενη φορά ούτε που μου πέρασε από το μυαλό να ρωτήσω για έκπτωση.
Φεύγοντας με χαιρέτησε ευγενικά. Είναι καλή κυρία.
Εξω, συνάντησα  πίσω από μία καγκελένια πόρτα  τον ''μούργο'' που τρόμαξε τον Karaman 7 όταν είχε επισκευτεί το studio σε τέτοιο βαθμό,  που  το ανέφερε και στην κριτική του.
Του αφιερώνω τη φωτογραφία...

scaled.php


Κηφισού 30

scaled.php


11: 20 - 11:42 π.μ

Διαθέτει πάρκιγκ μπροστά.
Ανεβαίνω κάμποσα σκαλιά και βλέπω  μία σκούρα πόρτα.
Χτυπάω το κουδούνι και μου ανοίγει μιά ευτραφής, διοπτροφόρος, κυρία.
Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά αν και είναι ξένη.
- Μόλις ανέβηκα τις σκάλες και φούσκωσα. Μου λέει
- Ετσι ε; Ν' ανεβαίνετε σιγά-σιγά και με προσοχή...
-Ωχχχ!... Εχω λίγα παραπάνω κιλά...
Ο χώρος είναι φωτεινός και άνετος. Ακουγόταν Athens dj.
Είναι δύο τα σαλόνια. Ο ένας τοίχος έχει μία ταπετσαρία που εικονίζει τέσσαρων ειδών διπλά κρεβάτια, μακριοί καναπέδες που καλύπτουν μεγάλο μέρος των τοίχων και θυμίζουν άλλες εποχές ( το μαγαζί λειτουργεί έξι χρόνια ) όταν υπήρχε κόσμος,  τραπεζάκι μπροστά, ψύκτης με καλής ποιότητας νεράκι...Αυτά...
Α! υπάρχει και μία ειδική κάμερα στο σαλόνι που λειτουργεί σε σκοτοπικές συνθήκες ( με κάτι κόκκινα λαμπάκια γύρω-γύρω ).
Αργότερα, σ' ερώτησή μου, η υπηρεσία  απάντησε  ότι δεν είναι κάμερα και να μήν ανησυχώ.
Απλά το αναφέρω επειδή το πρόσεξα.
Λοιπόν, χωρίς να προλάβω να ρωτήσω, αρχίζει να μου λέει τα προγράμματα...
-Το απλό 50, μασάζ ή ισπανική ή sex show 60, στάση 69 70, φουλ στα 100...
 Επίσης υπάρχει και πρωκτικό στα 90. Αλλά αυτό γίνεται στο τέλος, μετά το σεξ... ( επέμεινε σ'   αυτήν   τη λεπτομέρεια...)
- Στο τέλος δηλαδή;
- Ναι στο τέλος!
- Καλύτερη τιμή μπορείτε να κάνετε;
- Οχι... Απλά μπορεί να γίνουν κάποια δωράκια όπως μασάζ κ.λπ
Πρώτα μου παρουσίασε την Ιβάνκα που ήταν ελεύθερη.
Ψηλή, χαμογελαστή,  με ίσιο μαύρο μαλλί, όμορφα σλάβικα χαρακτηριστικά προσώπου,  κορμί με πιασίματα.
Φορούσε μπικίνι λευκό και τριχωτές μπότες.
Βιαστική...
-  Από που είσαι;
- Ρωσία μωρό μου... απάντησε στρίβοντας τη γωνία...
- Λοιπόν, θέλετε να περάσετε;
- Θα περιμένω να δω και τη Σιμώνα.
Η κυρία ήταν ευγενική και κάθησε να μου κανει παρέα.
Συζητήσαμε για το rotation των κοριτσιών και μου ανέπτυξε τους λόγους που αυτό γίνεται, για το θέμα των αδειών των οίκων, για τα πιστοποιητικά υγείας των ιεροδούλων και για ποιό λόγο δεν πρέπει να τα επιδεικνύουν στον πελάτη...
και εγώ σκεφτόμουν ότι θα ήταν πιο επαγγελματικό αλλά και πιο σωστό, παρέα στον πελάτη να  κάνουν οι κοπέλες. Αφού η Ιβάνκα ήταν ελεύθερη, δε θα ήταν προς το συμφέρον της να με διπλαρώσει και να προσπαθήσει να με πείσει να περάσω;
Αντ' αυτού καθόταν μέσα...
Κάποια στιγμή ήρθε και η Σιμώνα.
Μαύρα μακριά ίσια μαλλιά, λευκό δέρμα, όχι τόσο εντυπωσιακό πρόσωπο, κορμί με πιασίματα.
Φορούσε σκληρό λευκό στηθόδεσμο,  ένα κιλοτάκι με ζαρτιέρες  χωρίς κάλτσες και γόβες στιλέτο...
-Γειά σου μωρό μου...
Εκανε δυο τρία τσαλιμάκια και έφυγε...

Λεωφόρος Αθηνών 318

scaled.php


12:09 - 12: 14 μ.μ

Πλακόστρωτα σκαλιά και φθάνω σε μία πορτα ασφαλείας που γράφει studio.
Απ' έξω υπήρχαν οι  φωτογραφίες δύο ανδρών που  είχα δει να είναι κολλημένες  πριν δύο βδομάδες και στα Κασσάνδρας.
Τότε σ' ερώτησή μου είχαν απαντήσει ότι ήταν κλέφτες και η αστυνομία είπε να τοιχοκολλήσουν τις φωτό έτσι ώστε να δώθουν  πληροφορίες  εάν κάποιος από τους θαμώνες γνωρίζει κάτι...
Μου άνοιξε μία ευχάριστη  μεσήλικη κυρία με τζήν παντελόνι και βαριά προφορά.
Ο χώρος σκοτεινός αλλά καλαίσθητος...
Κάθομαι.
-Ελάτε κορίτσια και οι δύο μαζί!...
Πρώτη εμφανίστηκε η Γαβριέλα. Ωραίο στήθος αλλά και σώμα. Μακρύ μαλλί.
Δεύτερη η Μαριάννα. Ψηλή, όμορφο σώμα, μαλλί μέχρι τους ώμους, χαμογελαστή.
-Θα μου πείτε τα προγράμματα;
Τα γνωστά.
''Σήμερα η Γαβριέλα κάνει ως έξτρα, ελεύθερο στοματικό στα 90 και πρωκτικό στα 100, ενώ η Μαριάννα μόνο πρωκτικό στα 100. Κάποιος μπορεί να τις πάρει και σε παρτούζα με 100 ευρώ.'' μου είπε η υπηρεσία.
10% έκπτωση γίνεται μόνο στα μεγαλύτερα  προγράμματα, ενώ στο απλό δίδεται ως δώρο μασάζ ή sex show.
Μου έδειξε και τα τρία δωμάτια. Το ''κόκκινο'', που είναι και το μεγαλύτερο, το ''πράσινο'' ( από το φώς του πορτατίφ τ' ονόμασαν έτσι ) και το ''λευκό'', που είναι το μικρότερο.
Ολα έχουν ρεοστάτη που δίνει  κανονικό φωτισμό εάν θέλει κάποιος.


Λεωφόρος Αθηνών 373

scaled.php


12:23 - 12:37  μ.μ

Ενας πλακόστρωτος διάδρομος οδηγεί στις σκάλες και αυτές στην καφέ πόρτα του studio την οποία άνοιξε μιά νεα υπηρεσία.
Το σαλόνι μοντέρνο με μία φωτογραφία της Marilyn Monroe στον έναν τοίχο, τηλεόραση με βουβό πορνό και δύο καναπέδες όπου στον έναν καθόταν ένας νεαρός συναγωνιστής...
Επιτέλους! Ενα σαλόνι που δε θα ήμουν  μόνος...
-Περάστε, καθήστε. Σήμερα δουλεύει η Ρωξάνη. Την ξέρετε τη Ρωξάνη;
-Οχι, πρώτη φορά έρχομαι στο χώρο σας...
- Θα 'ρθει σε λίγο.
- Είστε καιρό εδώ; Ρώτησα.
- Από τον Δεκέμβριο.
- Καινούριο είναι το μαγαζί... Εντωμεταξύ δε μου λέτε τα προγράμματα και εάν κάνετε καμία έκπτωση;
- Να σας τα πω...( τα γνωστά ) σε συνεννόηση με την κοπέλα κάτι θα κάνουμε...
- Να σας φέρω κάτι να πιείτε;
Οταν μείναμε μόνοι άνοιξα κουβέντα με τον συναγωνιστή.
Συζητήσαμε για το Λεωφ. Αθηνών 318 και για το Κηφισού 60 που μου είπε ότι ''είναι μάπα'',για τα Κασσάνδρας, για την αναμονή στο σαλόνι που είναι βαρετή όπως είπε, για το bou που το ήξερε, αλλά δε μου φανέρωσε εάν είναι μέλος και εγώ διακριτικός δε ρώτησα, ότι είχε μόλις απολυθεί απο φαντάρος, περί χρησιμότητας των ενόπλων δυνάμεων με τη μορφή που έχουν σήμερα...
Ξαφνικά εμφανίστηκε και η Ρωξάνη, η οποία είναι από τη Ρουμανία ( απ' ό,τι είπε η υπηρεσία σ' ερώτησή μου ),  λεπτή, όμορφη, με μικρό προς μεσαίο στηθος, μαλλί  λίγο κάτω από τους ώμους, καστανό.
Φορούσε μπικίνι λευκό.
Σύμφωνα με την υπηρεσία είναι ψυχούλα...
Οταν σηκωθήκαμε να φύγουμε η καημένη η κυρία είπε...
-και οι δύο θα φύγετε; Γιατί;  Πουθενά δε θα βρείτε καλύτερα κορίτσια...
Στην έξοδο χαιρέτησα τον συναγωνιστή και συνέχισα για το...

Ελ. Βενιζέλου ( Θησέως ) 365

scaled.php


12:56 - 13:03

Αυτό είναι μέρος της οδού που βρίσκεται ο οίκος...

scaled.php


Βρίσκεται μετά από μία αντιπροσωπεία CITROEN και ακριβώς μετά ένα μπάρ με τ' όνομα SILVER.
Η σκάλα, μετά την είσοδο,  οδηγεί σε μία παλιά λευκή πόρτα με παραθυράκι από καθρέφτη που μπορούν να δουν από μέσα.
Μετά από λίγη ώρα μου άνοιξε μία χαμογελαστή, κοντομαλλούσα ξανθή, ευτραφής υπηρεσία που αμέσως μ' ενημέρωσε ότι δουλεύει η Στεφανία.
Με άφησε να περιμένω στο καθιστικό αφού με ρώτησε εάν θέλω να πιω κάτι.
Το σπίτι είναι παλιό, τουλάχιστον πενήντα ετών, τα έπιπλα επίσης, μέχρι και κουνιστή καρέκλα έχει σε μία γωνιά. Ακουγόταν χορευτική μουσική.
Η κοπέλα εμφανίστηκε ξαφνικά. φορούσε  ένα μαύρο μεσοφόρι και μαύρες νάυλον κάλτσες πάνω από το γόνατο.
Εκείνη την ώρα ένας συναγωνιστής έφευγε και ένας άλλος χτυπούσε το κουδούνι...
Είναι ψηλή, 1,80...σίγουρα! Ξανθιά, το πρόσωπό της δε μου άρεσε,  γεμάτη, μιλάει πολύ καλά Ελλήνικά ( είναι από τη Ρωσία )
Οσον αφορά τα προγράμματα, τα κλασικά. Ομως δεν κάνει ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Ομοίως, εκεί δουλεύει και η Αλεξάνδρα από Κωνσταντινουπόλεως 61 ( το είχα αναφέρει στην ενημέρωσή  του περασμένου Σαββάτου )

Ηρώων πολυτεχνείου 37

scaled.php


13:43 - 13: 50

Ευτυχώς που ένας ταξιζής μου έδειξε ακριβώς τελευταία στιγμή που να στρίψω για Λεωφόρο Αλίμου από Ποσειδώνος κάνοντάς μου μάλιστα χώρο ( εμποδίζοντας τους πίσω απ' αυτόν οδηγούς  με το ταξί του ) για να περάσω.
Εφθασα σ' έναν ήσυχο δρόμο ( η Ηρώων πολυτεχνείου ) με πολύ χώρο για να σταθμεύσει κάποιος.
Το studio είναι μία μονοκατοικία της δεκαετίας του εβδομήντα με μικρό κήπο.
Μου άνοιξε μία αυστηρή μεσήλικη υπηρεσία και μ' ενημέρωσε ότι δουλεύει η Αννα από Ρωσία.
Ο χώρος είναι άνετος.
Τα κλασικά προγράμματα, ενώ ο χρόνος μου είπε ότι είναι 10-15 λεπτά στο απλό ( 50 ) και 20-25 στο φουλ ( 100 )
Εκπτωση δε γίνεται.
Καθώς περίμενα θυμήθηκα που ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ είχε αναφέρει στην κριτική του για κάμερες.
Κοίταξα γύρω και όντως σε μία γωνία υπάρχει κάμερα που καταγράφει στο ημίφως.
-Μπορώ να δω κάποιο από τα δωμάτια; Ρώτησα την υπηρεσία σε κάποια στιγμή της αναμονής μου
-Τί θέλετε από το δωμάτιο;
-Απλά να το δω...
Τελικά δεν το είδα...
Η Αννα όμως είναι φωτιά! Πολύ αθλητικό σώμα και όμορφο πρόσωπο...
Θέλω να πιστεύω ότι θα την τιμήσω...

Κηφισού 60

scaled.php

scaled.php


14:25 - 14:30

Μετά από δύο δωδεκάδες σκαλιά φθάνω σε μία καφέ πόρτα.
Ανοίγει μια  πενηντάρα υπηρεσία και μπαίνω σ' ένα πολύ φωτεινό χώρο, όμορφα διακοσμημένο που διέθετε και ένα ενυδρείο...
Δούλευε η Λάνα από Τσεχία...
-Μπορώ να τη δω;
-Ελα αγάπη μου λίγο...
Εχει πολύ ωραίο στήθος και καλό σώμα αλλά χάνει στο πρόσωπο. Πρέπει να 'ναι 25 ετών.
Μαλλί έως τους ώμους πλατινέ.
- Τα χρήματα ξεκινάνε από 50 μέχρι 100...
- Κάποια έκπτωση;
- Οχι, γιατί κατεβάσαμε τις τιμές των μεγάλων προγραμμάτων 20 ευρώ.
- Το απλό  δεν το κατεβάσατε;
- Αυτό δεν αλλάζει...
- Μα εκεί πρέπει να γίνεται η έκπτωση...
- Τι να σας πω;
Δωμάτια με ντουζιέρες, σφραγισμένες πετσέτες.
Ευχαρίστησα την κυρία και αποχώρισα.
 

shrodinger

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φανούρη είσαι άτομοοοοοοοοοο.....
φοβερή ενημέρωση...
κατεμέ η σειρα είναι οραση-αφη-οσφρηση-γεύση
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φανούρη είσαι μοναδικός !!!

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
φανούρη είσαι άτομοοοοοοοοοο.....
φοβερή ενημέρωση...
Σ' ευχαριστώ...

κατεμέ η σειρα είναι οραση-αφη-οσφρηση-γεύση
και αυτό παίζει...  ;)

Φανούρη είσαι μοναδικός !!!

:rockon: :rockon: :rockon:
Τί να ''πω'';
Μεγάλη η τιμή...
Ευχαριστώ πολύ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φανουρης  :rockon: :rockon: :rockon: τσαρκα-τζης  :cheesy:

Αληθεια σε ζηλευω , το ζεις το χαιρεσαι το φχαριστιεσαι, το μοιραζεσαι  :rockon:
Το ειχα νοιωσει , το εζησα , το χαρηκα , το φχαριστηθηκα , το μοιραστικα .... αλλλα το βαρεθηκα  :S

Φανουρης  :grouphug:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Φίλε μου καλέ, καλέ μου φίλε σ' ευχαριστώ πολύ...
Δε βαριέσαι;
Είναι η φυσική ροή των πραγμάτων στη ζωή...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom