Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

Patra.Athina

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΥΓ-1: Ποιος είπες ότι είναι κλάψας;;;    :2funny:  :kissass:
ΥΓ-2: Βάλτην λοιπόν μέσα... και μην επιμένεις να τις μετρήσουμε... γιατί καραδοκούν μπαλτάδες!!!
ΥΓ-3: Όταν σταματήσεις το Blamestorming και την laspus linguae, θα σταματήσω κι εγώ.

...κάνε υπομονή όλα θα φτιάξουν σε αυτή τη ζωή

Έτσι σε θέλω... ΚΟΣΜΙΟ... κι ας είσαι κυνικός.
Τώρα μάλιστα !

Να τα ξαναπούμε καμιά φορά.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Η Μαριαννα εκτος απο τα στουντιο της Βριλησσου δουλευει καπου αλλου;
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Φανούρη έγραψες πάλι! Συγχαρητηρια! Rive gauche et al.
...
Ευχαριστώ...
Η αλήθεια είναι ότι η ''αριστερή όχθη'' του ποταμού είναι πιο ελκυστική...

Η Λάνα στο Κηφ60
...
Έχει πολύ ήρεμο και χαλαρωτικό στυλ
...
Ενδιαφέρον!
Μπήκε στα υπ'όψην.

Η Αννα που σού άρεσε (ξέρεις) υποθετω θα δουλευει και στα άλλα μαγαζιά του ομιλου Πειρ 198, Τργγ3, Σγγρ144, Ισμν (Δαφνη/Λεοφ Βουλ)...
Ενδιαφέρουσα και αυτή η πληροφορία.
Θα το ψάξω, γιατί αν και η περιοχή μου αρέσει πέφτει λίγο μακριά...

Φανούρης είσαι πρώτος, να είσαι καλά να μας δίνεις τέτοιες ενημερώσεις.
...
Σ' ευχαριστώ...

Φιλε φανουρη τα σπας τιτανομεγιστοτεραστια ενημερωση :rockon:η φωτο με τον σκυλο ολα τα λεφτα :2funny:
Να 'σε καλά.
Οντως η φωτό είχε πλάκα.
Εάν παρατηρήσεις πίσω, στο βάθος, φαίνεται μία γυναικεία σιλουέτα.
Η κυρία αυτή μου έκανε αυστηρή παρατήρηση επειδή φωτογράφισα το σκυλί...

...φανουρης και γαμω τις ενημερωσεις.!!! :rockon:
Αυτος πρεπει να ειναι ο μουργος.!!
...
μολις φτασαμε στην πορτα αρχισε να γαβγηζει πανω απο τα κεφαλια μας... :2funny:
Thanks...
Χα, χα, χα...Εμένα μου γάβγισε ( αν ) όταν έφευγα...

Φίλε Φανούρη
...
να μην σταματησεις ακριβώς μπροστά στο στουντιο, αλλά να στρίψεις δεξιά μεσα στα δρομάκια και να παρκάρεις.
Θα το εφαρμόσω όταν ξαναπάω...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 26/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - Κορινα/Καταλινα - Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ιβοννη/www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Σουεντη[/URL] - Ντανιελα/Καρολινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): www.kassandras4c.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια/Ρομινα[/URL] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Μαρια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/maria2]Μαρια/Νεα[/URL] αφιξη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Νεα αφιξη - Νεα αφιξη - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ρομινα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/sara]Σαρα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα[/url] - Στελλα/www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - Στελλα/www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
Αλλαγη:

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - Κορινα/Καταλινα - Κορινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ιβοννη/Μονικα - Αμαντα/Σουεντη - Αμαντα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιρενα - Τζουλια/Ρομινα - Βανεσσα/Μαρινα
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Ρωτησα την αμαντα αλλα δεν μου απαντησε αν μπορεις πες μου αν δουλευει πρωι στην κασσανδρας
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]YANNA[/size]
 
:tits2: :tits2: :tits2:
[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
τηλ. 2102837718[/size]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 27/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - Κορινα/Βανεσσα - Βανεσσα/Μαρινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ιβοννη/Σουεντη - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Σουεντη[/URL] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρομινα - Τζουλια/Ρομινα - Ιζαμπελα/www.kassandras4c.com/sara]Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Μαρια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/maria2]Μαρια/Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Νεα αφιξη - Νεα αφιξη - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Καταλινα - Νταιανα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα[/url] - Στελλα/www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - Στελλα/www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1

Φανούρη είσαι απλά αρχηγός. Μπράβο, και πάλι μπράβο. Τα σέβη μου!!!!!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Φανούρη είσαι απλά αρχηγός. Μπράβο, και πάλι μπράβο. Τα σέβη μου!!!!!
Σ' ευχαριστώ.
Επαινετικό σχόλιο από ένα νουνεχή συναγωνιστή...

...
ΧΤΥΠΑ. . . (αλλά πρώτα τις σπουδές σου φίλε μου  :))
έχει ιδιαίτερη αξία για μένα.
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]KATIA[/size]

 
:tits: :tits: :tits:
    [size=15pt] Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 28/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]/Μαρια - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - Κορινα/Βανεσσα - www.kassandras3-pano.com/sara]Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Σουεντη[/URL] - Μαρινα/Καρολινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Σουεντη - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια/Ρομινα[/URL] - Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4(πανω): Μαρια/Ιβονη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - Μελινα/Καταλινα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Νεα αφιξη - Νεα αφιξη - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): Ρομινα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Ελενα/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σιλβια/Αλεξανδρα/Στελλα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

sensuality

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα!! :rockon: :rockon:    Σημερα 10-19 Κατερινα  και 19-04 Λιντα.  Πεμπτη  10-19 Κατερινα  και 19-05 Ρωξανα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom