Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 31/03  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νεα αφιξη - Νεα αφιξη/Κορινα - Μαρινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα/Μαρια[/url] - www.kassandras4-kato.com/zeta]Ζετα/Λολιτα[/URL]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - www.kassandras4c.com/tzoulia]Τζουλια/Ρομινα[/URL] - Ιζαμπελα/Ροζαλια
Κασσανδρας 4(πανω): Μαρια/Ιβοννη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - Καταλινα/www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - Μελινα - www.vrilissou60-kato.com/tzoulia]Τζουλια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ρομινα - Σουεντη - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/paola]Παολα/Στελλα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σιλβια/Αλεξανδρα/Στελλα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα/Παολα[/url]
 

sensuality

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους σας!! :cheesy: :cheesy:      Σημερα 10-19 Αλεξια  και 19-05 Σαμανθα + Λολιτα.  Κυριακη 10-19  Λιντα  και 19-04 Αλεξια.  Να περνατε ομορφα!! :-*   
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Ρε σεις, στις ¨κυρίες" υπάρχουν 3 νέες παρουσίες, Celina, Nikki Fox, Aliya, αλλά λέει στις βάρδιες "κοντά σας από τις 3 Απριλίου"
ξέρει κανείς τπτ?  :think:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ρε σεις, στις ¨κυρίες" υπάρχουν 3 νέες παρουσίες, Celina, Nikki Fox, Aliya, αλλά λέει στις βάρδιες "κοντά σας από τις 3 Απριλίου"
ξέρει κανείς τπτ?  :think:

σε ποιό μαγαζί αναφέρεσαι?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
δεν λέει ακόμα μαγαζί που δουλεύουν, ψάξε στις κυρίες νότια ελλάδα, πάνω πάνω

Το ένστικτο σου τί λεει? Εγώ υποθέτω ότι μάλλον στον όμιλο Τριγγετα θα εμφανιστούν: πολλά μαγαζιά (άρα χρειαζεται προσωπικό), έφτιαξαν και ένα νεο στην Ιππ 144, η αγορά πέφτει γενικά, ίσως να έπεσαν και οι δουλιες τους και έχουμε ανανεωσεις.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Είναι και από ΓερμανοΤσεχία (που δούλευαν με κοπέλες απο εκεί). Ίσως και ο ομιλος να είναι Γερμανικός. Αν και βλπεω photoshop και σιλικόνες. Πιθανόν η καλύτερη να είναι η Περσα. Τεσπα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Το ένστικτο σου τί λεει? Εγώ υποθέτω ότι μάλλον στον όμιλο Τριγγετα θα εμφανιστούν: πολλά μαγαζιά (άρα χρειαζεται προσωπικό), έφτιαξαν και ένα νεο στην Ιππ 144, η αγορά πέφτει γενικά, ίσως να έπεσαν και οι δουλιες τους και έχουμε ανανεωσεις.
και εγώ για εκεί τις κόβω, οι φώτος τους έχουν πολύ φοτοσοπιά και παρόλο που είναι μουνάρες μου μυρίζετε ξεπέτα... είδωμεν :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Είναι και από ΓερμανοΤσεχία (που δούλευαν με κοπέλες απο εκεί). Ίσως και ο ομιλος να είναι Γερμανικός. Αν και βλπεω photoshop και σιλικόνες. Πιθανόν η καλύτερη να είναι η Περσα. Τεσπα
Ειναι οντως νεες αφιξεις της Τριγγετοαλυσιιδας.

Καμια παραπανω πληροφορια............
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=12pt]Ταξιδεύοντας με το ''metro του έρωτα''...[/size]


Η γραμμή Μ1 του μετρό της Κοπενχάγης (πρωτεύουσας της Δανίας), ξεκινάει από τον σταθμό Vanløse και μετά από 13 στάσεις, 14.3 χιλιόμετρα  και διάρκεια ταξιδιού 22 λεπτών, καταλήγει στο σταθμό Vestamager. Σύνολο 15 σταθμοί.

scaled.php



Τα studios που αποφάσισα να επισκεφτώ σήμερα, βρίσκονται στις περιοχές της Καλλιθέας, του Νέου Κόσμου και της Δάφνης.
Ενώνοντας τις αποστάσεις που τα χωρίζουν, σχηματίζονται ένα κεφαλαίο γράμμα, το ''Μ'' και ο αριθμός ''1''.

scaled.php



Η ''διαδρομή του έρωτα'', αρχίζει από Ελ. Βενιζέλου (Θησέως) 79 στην Καλλιθέα και μετά από 13 ερωτικές στάσεις, 5,5 χιλιόμετρα (πεζοπορίας)  και 4 ώρες και 15 λεπτά, καταλήγει Λ.Βουλιαγμένης 144 & Μπουζιάνη 2 στη Δάφνη. Σύνολο 15 στάσεις.
Από τον ηλεκρικό αποβιβάστηκα στη στάση του Ταύρου στις 10:05π.μ.
Μπροστά από τον σταθμό μικροπωλητές είχαν απλώσει την πραμάτεια τους...

scaled.php


Τους προσπέρασα και προχώρησα έως τον πρώτο ''σταθμό'' για μετεπιβίβαση στο ''metro του έρωτα''

Ελ. Βενιζέλου (Θησέως) 79

scaled.php


scaled.php


10:12-10:18 π.μ

Ανεβαίνω δύο δωδεκάδες σκαλιά και φθάνω μπροστά σε μία λευκή πόρτα.
Με υποδέχεται μία διοπροφόρος, ξανθιά, μεσήλικη, υπηρεσία με ζιβάγκο.
Το σαλόνι πολύ φωτεινό, με διάφανο ψυγειάκι γεμάτο μπύρες ( κουτάκια ).
Απέναντι μία απομίμηση λεπτομέρειας ( ''Ο Θεός εμφυσεί τη ζωή στον Αδάμ'' ) που καλύπτει μεγάλο μέρος του τοίχου,από τη νωπογραφία του Μιχαήλ Αγγέλου στο θόλο της Cappella Sistina.
Ακούγεται Real FM
Τακ, τουκ, τακ, τουκ...
Εμφανίζεται η Ελεονόρα . Ψηλή, κοκκινομάλλα, αδύνατη, μικρό στήθος, χαμογελαστή. Φοράει ένα σεξυ λεοπαρδαλέ κορμάκι με ασορτί κάλτσες.
Με πλησίασε πολύ και της χάιδεψα τον ποπό και το μπούτι.
Ακολούθησε η Κιμ. Λιγότερο εντυπωσιακή. Ξανθιά με κοντό μαλλί, μεσαίο στήθος. Φορούσε ένα εξώπλατο κόκκινο φόρεμα.
Μου μίλησε στον πληθυντικό.
Αυτή δεν πλησίασε αρκετά. Φαίνεται έπεσε ''σύρμα'' και έλαβε τα μέτρα της...
Η υπηρεσία με ρώτησε εάν θα περάσω.
-Θα μου πείτε τα προγράμματα;
-40 είναι το απλό, 50 με sex show, 60 με μασάζ, 70 με 69 και 80 το φουλ.
-Ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό;
-Οχι. Υπάρχουν κοπέλες που κάνουν. Μία θα 'ρθει μετά τις επτά...


Το αρχικό κομμάτι της λεωφόρου Ελευθερίου Βενιζέλου (Θησέως) που περνάει μπροστά από το studio...

scaled.php


Η φωτόγραφία από το τέλος της λεωφόρου...

scaled.php


ανέβηκε στην ενημέρωση μου του περασμένου Σαββάτου, όταν είχα επισκεφθεί το 365.



Ελ. Βενιζέλου(Θησέως) 35

scaled.php


scaled.php


scaled.php


10:23-10:29 π.μ

Σκαλοπάτια καλυμμένα με κόκκινο χαλί.
Στην εξώπορτα η Marilyn Monroe έχει γυρισμένη την πλάτη και με κοιτάζει μ' ένα βλέμμα που υπόσχεται πολλά...
Το σαλόνι σχετικά φωτεινό με απλή διακόσμηση.
Κατά τη διάρκεια της αναμονής μπήκε συναγωνιστής αλλά δε θέλησε να καθήσει γιατί ''Α! Εχει κόσμο...''
Η Χριστίνα είναι μία όμορφη, μελαχρινή, ψηλή κοπέλα, με μεσαίο στήθος.
Το απλό 50 έως 100 το φουλ.
Εκπτωση δε γίνεται.

Ελ. Βενιζέλου(Θησέως) 40

scaled.php


scaled.php


10:32-10:37 π.μ

Βρίσκεται δίπλα από μία ψησταριά.
Μπροστά από την εσωτερική εξώπορτα, βλέπω κολλημένες τις γνωστές φωτογραφίες με τους δύο κλέφτες, που τις είχα ξαναδεί  στα Κασσάνδρας πριν δύο εβδομάδες και στο της Λεωφόρου Αθηνών 318 την προηγούμενη εβδομάδα.
Μου ανοίγει μια υπηρεσία νέα σχετικά, με μαύρα σγουρά μαλλιά λίγο πάνω από τους ώμους, που δεν είχε μάλλον όρεξη για πολλά πολλά.
-Καλημέρα
-Καλημέρα. Πρώτη φορά έρχεστε;
-Ναι. Ωραίος ο χώρος. Φωτεινός. Ηρθα να δω την κοπέλα, να ακούσω τα προγράμματα και εάν είναι να περάσω.
-50 ευρώ.
-Το απλό. Μετά;
-Ε! Μετά πάει λέγοντας. Χωρίς να με κοιτάει και με το χέρι στη μέση.
-Για παράδειγμα, ελεύθερο στοματικό;
-60...
-Ας πούμε...
-Αυτά!
-Τί αυτά, δεν υπάρχουν και άλλα προγράμματα; Φουλ προσφέρετε;
-120 είναι το φουλ.
-Μάλιστα...
-Αφού τα ξέρετε...Φανερά ενοχλημένη.
-Να δω και την κοπέλα;
-Δύο είναι. Ελάτε κορίτσια!
Πρώτη μπήκε η Πάολα με μεγάλο στήθος, προγουλάκι, ξανθιά,με πιασίματα, χαμογελαστή.
Ακολούθησε η Στέλλα. Μελαχρινή, με μακρύ μαλλί, μικρό στηθος, αδύνατη, χαμογελαστή.

Συνέχισα προς Αριστοτέλους για να βρω τα δύο σπιτια που υπάρχουν εκεί.
Στην αρχή της Αριστογείτωνος προς τη Θησέως, απέναντι από το 19, υπάρχει κτίριο parking με τιμή 4 ευρώ για 2 ώρες...
Συνέχισα ν' ανηφορίζω ώσπου εφθασα στο El Paso. Το στάδιο του δήμου της Καλλιθέας...

scaled.php


scaled.php


που κατασκευάστηκε αφού ''οι Γραικύλοι επίγονοι...κατέσκαψαν τον λόφο Σικελίας '' όπως γράφει πολύ παραστατικά σε μία κριτική του ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ.


Αριστοτέλους 5

scaled.php



10:57-11:02 π.μ

Κρούω την καφέ μεταλλική πόρτα.
Ακούω έναν βόμβο και σπρώχνω.
Μπαίνω σ' ένα χώρο που θυμίζει discoteque. Στο βάθος το μεγάλο μπαρ, μπροστά η πίστα και αριστερά το μικρό σαλονάκι.
Πίσω από μία κολόνα ξεπρόβαλε το κεφάλι μίας κοπέλας.
Το κουδούνι της εξώπορτας χτύπησε επίμονα και η υπηρεσία μπήκε μέσα.
- Σας έκλεισα έξω...Είπα
- ...
- Θα μου πείτε τα προγράμματα;
Τα γνωστά εκτός από ελεύθερο στοματικό που το είχαν 80.
Η υπηρεσία ( μία μεσήλικη μελαχρινή με μαύρα ρούχα ) ήταν λίγο βαριά...
-Να δω και την κοπέλα;
-Ειναι δύο οι κοπέλες.
-Ελα Γαλήνη...
Η Galena βγήκε πίσω από την κολόνα που καθόταν όταν μπήκα.
Είναι άσπρη, με μαύρα μαλλιά, μεσαίο προς μεγάλο στήθος στητό! Λεπτή, χαμογελαστή μ' ένα ταττού στο δεξιό της ώμο και ένα κόσμημα στον αφαλό
-Γειά σου. Από πού είσαι;
-...χειρονομίες προσπάθειας να το εκφράσει...''Από Ρουμανία!'' Γέλια...
- Ελα Ινα και 'συ!
- Κάνει μπάνιο...
-Τί;
-Κάνει μπάνιο...
-Εντάξει δεν πειράζει θα ξαναναπεράσω εάν είναι. Ευχαριστώ.

Η επιστροφή...

-Τελικά θα περάσω με τη Galena, αλλά θέλω καλύτερη τιμή στο ελεύθερο στοματικό...
-70 ευρώ...

scaled.php


scaled.php


Αύριο θ'ανέβει κριτική.

Αριστοτέλους 6

scaled.php


11:03-11:06 π.μ

Χτυπάω το κουδούνι της κόκκινης μεταλλικής πόρτας.
Μου ανοίγει μία αδύνατη διοπτροφόρος υπηρεσία και εισέρχομαι σ' ένα χώρο που κυριαρχούν ζωγραφιές από κόμιξ στους τόιχους και στο φωτιστικό.
Με μεγάλη ευλάβεια, κουνώντας το κεφάλι της για να τονίσει τις τιμές και τις υπηρεσίες και πλησιάζοντάς  πολύ κοντά  μου λέει τα προγράμματα.
- 50 ευρώ είναι το απλό, το κλασικό, το γνωστό ( παύση ) 60 είναι το σεξ με μασάζ ( παύση ) 70 είναι το σεξ, το μασάζ και ισπανικό ( παύση ) 80 ευρώ είναι και στάση 69 ( επεξηγηματική χειρονομία για το 69 και μετά παύση ) 90 ευρώ είναι ελεύθερο στοματικό και το σεξ το κανονικό ( παύση ) και μετά πάμε 100 ευρώ που είναι το φουλ πρόγραμμα.
-Καλύτερη τιμή γίνεται;
-...να δούμε την κοπέλα και θα τα πούμε...
Εμφανίστηκε η Λία
Μαύρα μαλλιά έως τους ώμους, ψηλή,  μεσαίο στήθος, αδύνατη, χαμογελαστή, βιαστική.
Φορούσε ένα μαγιό με πούλιες.
Ομορφη!
- Λοιπόν τί καλύτερη τιμή μπορείτε να κάνετε;
- 10 ευρώ κάτω σε όλα τα προγράμματα...
Το ελεύθερο στοματικό που μ' ενδιέφερε από 90 στα 80.
Απέναντι στο νούμερο 5 που κατέθεσα, το πήρα στα 70...



Συγγρού 144


scaled.php


scaled.php


11:08-11:11 π.μ

Μετά την εξώπορτα μία καγκελένια πόρτα όπως αυτή του Πειραιώς 200 μου φράσει το δρόμο.
Αφου μάλλον εγκρίνεται η εμφάνισή μου μου ανοίγουν.
Ανεβαίνω τα σκαλιά και μου ανοίγει η υπηρεσία.
Ο χώρος άνετος  και φυσικά σκοτεινός
- Θα μου πείτε τα προγράμματα;
- 50 το απλό ξεκινάει, μασαζάκι 60, ισπανικό 70, στάση 69 στα 80, ελεύθερο στοματικό 90 και 100 το φουλ...Εάν θέλετε και πρωκτικό συν 50. Απλό και πρωκτικό στα 100. Jaccuzi μισή ώρα με φουλ πρόγραμμα στα 150
- Κάποια έκπτωση;
- Οχι...
Εκείνη την ώρα έρχεται και η Λιάνα ή Αννα. Δεν κατάλαβα...Από Ρωσία.
Καλό σωματάκι, γύρω στο 1,65, μαύρο μαλλί, χαμογελαστή, κλασικά βιαστική και αυτή.


Φεύγοντας, στ' αριστερά μου διέκρινα το strip BABE Gold.
Βέβαια προτίμησα να φωτογραφίσω τον σκαραβαίο με τα χρώματα του μαγαζιού που είχε πιο πολύ πλάκα...

scaled.php



Περνάω κάτω από τη Συγγρού από την υπόγεια πεζοδιάβαση...

scaled.php


που  είναι λίγα μέτρα πιο πάνω από το BABE Gold και ύστερα από λίγο περπάτημα περνάω μπροστά από το μοντέρνο κτίριο της Εθνικής Ασφαλιστικής...

scaled.php


και βρίσκομαι μπροστά στη '' Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών του Ιδρύματος Ωνάση''...

scaled.php


Την πρόσοψη του συγκροτήματος κοσμούν δύο έργα του γλύπτη Emile Antoine Bourdelle ( εντυπωσιακό τ' όνομα!...).

scaled.php


Ο θνήσκων κένταυρος...

scaled.php


και η Σαπφώ...

scaled.php


Το κτίριο ανεγέρθηκε σε ιδιόκτητο οικόπεδο έκτασης τριών στρεμμάτων επί της Λεωφόρου Συγγρού και θεμελιώθηκε το 2004.
Σκοπός του είναι η προώθηση και η προβολή του θεάτρου, του χορού, της μουσικής, των εικαστικών και των γραμμάτων.
Πρόκειται για ένα κτίριο υψηλής αρχιτεκτονικής αισθητικής.
Από 66 υποψηφιότητες από όλο τον κόσμο, επελέγη η πρόταση του γαλλικού αρχιτεκτονικού γραφείου Architecture Studio. ( Εντυπωσιακό! Απέναντι από το studio 144...)
Σε ό,τι αφορά το εξωτερικό πλαίσιο του κτιρίου, πρόκειται για ένα λευκό ορθογώνιο κέλυφος, που μέσα από τις οριζόντιες μαρμάρινες λωρίδες του, αποκαλύπτει τον κυρίως κτιριακό όγκο με τις δύο αίθουσες και τους υπόλοιπους χώρους.
Ο ιδιαίτερος τρόπος κατασκευής της πρόσοψης λειτουργεί σαν ένα σκηνικό που εναλλάσσεται σε δύο φάσεις, καθώς κατά τη διάρκεια της ημέρας οι λευκές οριζόντιες «γρίλιες» ανακλούν το έντονο φως προκαλώντας από μακριά την εντύπωση ενός ελαφρού κυματισμού, ενώ τη νύχτα (όταν οι μαρμάρινες λωρίδες φωτίζονται διαφορετικά) η εικόνα αντιστρέφεται, επιτρέποντας να εμφανιστεί το εσωτερικό του κτιρίου.
Στον τελευταίο όροφο λειτουργεί εστιατόριο, το οποίο το καλοκαίρι λειτουργεί και στην ταράτσα του κτιρίου με θέα προς την Ακρόπολη, το μνημείο του Φιλοπάππου, το λόφο  του Λυκαβηττού και το Σαρωνικό.



Τριγγέτα 3

scaled.php


scaled.php


11:25-11:30 π.μ

Μου ανοίγει μία μεσόκοπη ξανθιά υπηρεσία με μάτια που θυμίζουν τον Θέμη Γεωργαντά.
Ο χώρος σκοτεινός αλλά συμπαθητικός.
Μου ανακοινώνει ότι δουλεύει η Τάνια από τη Λετονία.
Εκτός από πρωκτικό όλα τ'άλλα προγράμματα τα κάνει.
Οι τιμές από 50 το απλό εώς 100 το φουλ. Υπάρχει και jaccuzi.
Εκπωση γίνεται ένα δεκάρικο εκτός από το απλό που παραμένει 50.
- Να δω και την κοπέλα;
- Ελα κοριτσάκι μου...
- μπουρ, μπουρ, μπουρ...( από το βάθος )
- Μάλλον μιλάει στο τηλέφωνο...λέω εγώ.
- Ελα αγάπη μου!
- ...
Η υπηρεσία πάει μέσα...
Ωχ! Εχει γούστο ''να πλακωθούν'' σκέφτομαι...
Τελικά έρχονται και οι δύο.
Η κοπέλα είναι ψηλή, ξανθιά, λεπτή, χαμογελαστή. Πολύ καλή, αλλά και πολύ βιαστική.

Κατευθύνομαι προς Θαρύπου.
Στην οδό Ντέκαρτ περπατώ ανάμεσα στις εργατικές πολυκατοικίες που τώρα κατοικούνται από ξένους...

scaled.php



Θαρύπου 10

scaled.php


11:45-11:50 π.μ

Χτυπάω την κακοσυντηρημένη ξύλινη πόρτα με παραθυράκι από καθρέφτη που βλέπουν μόνο από μέσα.
Πάνω της κρέμεται ένα ξύλινο χριστουγεννιάτικο παιχνιδάκι.
Μου ανοίγει η Μαρία, φορώντας ένα μαύρο μεσοφόρι.
Πρόκειται για milf. Ελληνίδα.
Μιλάει ήρεμα και σιγά.
Ξανθό ίσιο μαλλί έως τους ώμους, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, γεροδεμένη.
- 40 το απλό και 50 το σπέσιαλ, που περιλαμβάνει ισπανική, στάση 69, χαλαρωτικό μασαζάκι, σας γλείφω με γλείφετε, όποια στάση θέλετε και στοματικό με προφυλακτικό.
- Χωρίς προφυλακτικό;
-60...
- Πρωκτικό κάνετε;
- Δεν κάνω.



Ηλία Ηλιού 82


scaled.php


scaled.php


12:10-12:15 μ.μ

Διασχίζω τον κόκκινο διάδρομο, στη συνέχεια ανεβαίνω το μεταλλικά σκαλιά, ακολουθούν τα μαρμάρινα και χτυπάω το κουδούνι
Μου ανοιγει η νέα διοπτροφόρος υπηρεσία και εισέρχομαι στον όμορφο, σχετικά σκοτεινό χώρο.
Μετά από λίγο έρχεται και η Βαλεντίνα.
Βαρέων βαρών. Με κυτταρίτιδα και ο γαστροκνήμιος να διαγράφεται όπως στους ποδοσφαιριστές (χωρίς αυτό να είναι απαραίτητα κακό)
-Από 40 ξεκινάει το προγραμματάκι της. 50 είναι όλες οι στάσεις και το ισπανικό μέσα, 60 στάση 69, 70 sex show, 80 με μασάζ, 100 φουλ πρόγραμμα.
-Ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό;
-Δεν κάνει...
Εκπτωση δε γίνεται.


scaled.php


Στο ''σταυρό του Νότου'' έστριψα ανατολικά  προς...


Φραντζή 47


scaled.php


12:35-12:40 μ.μ

Στο κλιμακοστάσιο οι τοίχοι είναι μέσα στην υγρασία και οι σκάλες πολύ βρώμικες.
Η υπηρεσία μου είπε ότι η κοπέλα είχε βγει για λίγο έξω αλλά ''έπρεπε να είναι ήδη εδώ''.
- Η Μαργιέτα άργησε λίγο αλλά είναι πολύ καλή και ωραία περιποίηση..
-Δεν μου λέτε τα προγράμματα;
-Σεξ σε όλες τις στάσεις και ελεύθερα πιασίματα είναι 40 ευρώ και ανεβαίνει ανάλογα...
- Ελεύθερο στοματικό;
- Δεν κάνουν τα κορίτσια.
-Πρωκτικό;
-Οχι.Μόνο η Μαρία κάνει ελεύθερο στοματικό και είναι 80ευρώ
Βέβαια κάποια στιγμή μου είπε ότι το πρωκτικό είναι 100 ευρώ αλλά δε ρώτησα περαιτέρω γιατί η συνεννόηση ήταν κομματάκι προβληματική.
Εκπτωση δεν γίνεται.
-Θα κάνω μια βόλτα και θα περάσω...

Η επιστροφή

-Ελα αστέρι μου...
Η Μαριέτα είναι από Ρουμανία.
Μαύρα μαλλιά, με πιασίματα, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, χαμογελαστή. Από πρόσωπο δε μου άρεσε...
-Τί κάνεις αγάπη μου καλά είσαι;...
Η αλήθεια είναι ότι με πλησίασε και με κοίταζε χαμογελόντας...
-Γειά σου...Πιο πριν η κυρία μου είπε τα προγράμματά σου...
-Α! Είχες έρθει πρωί(!); Δε μου είπες τίποτα. ( Προς την υπηρεσία )


Ιππώνακτος 14

scaled.php


12:45-12: 12:50 μ.μ

Υγρασία στου τοίχους μετά την εξωτερική εξώπορτα.
Η εσωτερική πόρτα είναι μόλις ανοιχτή λόγω ''αλυσίδας'' ασφαλείας.
Μπαίνω σ' ένα πολύ όμορφο και φωτεινό ( βέβαια μετά έκλεισε τα παράθυρα και σκοτείνιασε λιγάκι ) σαλόνι με παλιά ωραία έπιπλα. Εως και ένα βάζο Satsuma διέκρινα.
-Η κυρία που είχε το σπίτι έβγαζε καλά λεφτά και είχε αγοράσει καλά κομμάτια.
-Τώρα είναι πιο δύσκολα τα πράματα...
-Η κυρία πέθανε...
Δε συνέχισα.
-Η κοπέλα δεν έχει έρθει ακόμα. Είχε βγει και αυτή έξω...
-Θ' αργήσει;
-Οχι, όχι!
-Δε μου λέτε τα προγράμματα, να περάσει και η ώρα;
-Από 50 ξεκινάμε με πρόγραμμα. Εντάξει, το συζητάτε με την κοπέλα μήπως μπορεί να κάνει κάποια καλύτερη τιμή... 60 ποδολαγνεία ή μασάζ, 70 sex show ή στάση 69. Εεεε...
- Το πρωκτικό πόσο κάνει;
-Δεν κάνει. Η κοπέλα δεν κάνει.
-Πώς τη λένε την κοπέλα;
-Εμμανουέλα
- Ελεύθερο στοματικό;
-70
Ζήτησα να δω και τα δωμάτια τα οποία είναι δύο.
Μέσα επικρατεί το κόκκινο στους τοίχους, έχουν ωραία κρεβάτια, νιπτήρες. Πολύ καλά...
Εφυγα και γύρισα αργότερα.

Η επιστροφή
Η Εμμανουέλα είναι λεπτή, με μαύρα μαλλιά έως τους ώμους, μεσαίο στήθος, χαμογελαστή αλλά μαζεμένη και βιαστική.
-Από πού είσ...
Είχε φύγει...
-Από πού είναι η κοπέλα;
-Από πού είσαι Εμμανουέλα; Κάνοντας ένα βήμα πίσω για να έρθει στην ίδια ευθεία με το δωμάτιο που είχε χαθεί η Εμμανουέλα.
Ψίθυροι από το βάθος...
-Από Ρουμανία...Μου απαντάει η υπηρεσία.

Προς Βούρβαχη 19 σταμάτησα να πιώ ένα χυμό σ' ένα πολύ ωραίο cafe στην πλατεία της λεύκας...

scaled.php


Φεύγοντας διέκρινα την Ακρόπολη ανάμεσα από τις πολυκατοικίες.
Θεέ μου τι διαφορά!...

scaled.php



Βούρβαχη 19

scaled.php


13:10- 13:13

Ανεβαίνω τις άθλιες σκάλες ενώ πάνω από το κεφάλι μου το Ελλενίτ προστατεύει από ήλιο και βροχή.
Το χαλάκι με καλοσορίζει με ένα Welcame...
Το κτίριο εσωτερικά είναι παλιό αλλά περιποιημένο.
Δουλεύει η Βαρβάρα από την Ουκρανία. Μαύρα μακριά μαλλιά, μεγαλούτσικη, με παραπανίσια κιλά αλλά όχι σε σημείο που να χαρακτηρίζονται αντιαισθητικά. Ευγενική και με το χαμόγελο.
Οσον αφορά τα προγράμματα, τα γνωστά. Δεν κάνει ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.


Λ.Βουλιαγμένης 68

scaled.php


13:35-13:40

Εισέρχομαι στο κοκκινωπό κλιμακοστάσιο και ανεβαίνω τα καθαρά μαρμάρινα σκαλοπάτια για να φθάσω μπροστά από την πόρτα ασφαλείας και να χτυπήσω το κουδούνι.
Μου ανοίγει μία ευδιάθετη πενητάρα, ξανθιά, αλλοδαπή υπηρεσία και μου ανακοινώνει αμέσως τα ονόματα των κοριτσιών. Αλίσα και Λουίζα.
Το σαλόνι φωτεινό
-Τί προγράμματα προσφέρουν τα κορίτσια;
-Ξεκινάμε από 50 μέχρι 100 και τα κορίτσια κάνουν όλα εκτός από πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό. Με 100 κάνουν και παρτούζα.
-Καλύτερη τιμή;
-Εεε...Είστε ο πρώτος πελάτης σήμερα. 10 ευρώ κάτω...
-Μάλιστα. Να δω και τις κοπέλες;
-Κοριτσάκια μου! Θα 'ρθούν τώρα οι κοπελίτσες...
Πρώτη μπήκε η Λουίζα από την Τσεχία ( σύμφωνα με την υπηρεσία )με νάζι. Ξανθιά, με ωραίο μεσαίο στήθος, αδύνατη, φορώντας ένα μαύρο σέξι κορμάκι.
Με πλησίασε αρκετά και την θώπευσα στους γλουτούς και στο στήθος...
Ακολούθησε η Αλίσα. Ξανθό του Βορρά το μαλλί, μεσαίο στήθος, πιο ναζιάρα, αδύνατη. Φορούσε ένα μαγιό με τελειώματα από δαντέλα.
Ηταν πέντε δάχτυλα  ψηλότερη από την υπηρεσία (που δεν ήταν κοντή). Το παρατήρησα όταν πέρασε από δίπλα της
Πλησίασε και αυτή και μου έβαλε τον ποπό της στο πρόσωπο. Οι θωπείες πήγαν σύννεφο...
-Θα συνεχίσω τη βόλτα μου και ίσως περάσω αργότερα...
-Να πάτε. Συνήθως σ' αυτό το μαγαζί βόλτες δεν κάνουνε. Εδώ άμα μπαίνουνε μένουνε...
-Γειά σας. Ευχαριστώ...

Μελαντίας 50

scaled.php


13:50-13:56

Ανέβηκα τα κατάλευκα σκαλοπάτια και μπήκα σ' ένα πολύ καλαίσθητο αλλά σχετικά σκοτεινό σαλόνι που διαθέτει και μικρό μπάρ στον προθάλαμο.
-Να σας προσφέρουμε κάτι;
-Ενα ποτήρι νερό. Ευχαριστώ.
Το έφερε σε μικρό πλαστικό ποτηράκι.
-Να δείτε την κοπέλα. Τη λένε Ανζελίνα και είναι από την Ουγγαρία. Ερχεσαι κούκλα;...
Είναι πράγματι κούκλα! Ψηλή, ξανθιά, άσπρη, μεσαίο στήθος, κορμάρα.
Δεν πλησίασε και χαμογελώντας αποχώρησε.
Τα γνωστά προγράμματα από 50. Πρωκτικό 100. Φουλ και πρωκτικό 150. Jacuzzi και φουλ 120.
Εκπτωση δε γίνεται.



Λ.Βουλιαγμένης 144 & Μπουζιάνη 2

scaled.php


14:02-14:20

Διακριτική είσοδος με γκρίζο χρώμα.
Προχωράω στον προθάλαμο που κυριαρχεί το γκρίζο επίσης.
Το κουδούνι γράφει sensuality.
Μου ανοίγουν από μέσα.
Το χώλ έχει μέχρι και ένα μικρό συντριβανάκι!
Ανεβαίνω τα σκαλοπάτια και εισέρχομαι σ' ένα πολύ κομψό σαλόνι που κάθονται δύο συναγωνιστές. Ενας εμφανίσιμος  γκριζομάλλης και ένας νεότερος με σγουρό μαλλί.
Αρχίζω αμέσως την κουβέντα
-Ωραίο μέρος! Εγώ πρώτη φορά έρχομαι...
-Ηρθατε τυχαία; Με ρωτάει ο γκριζομάλλης
-Ηρθα επί τούτου. Το έχω ακουστά και ήθελα να το γνωρίσω και από κοντά.
Τέλος πάντων με τα παιδιά ανοίξαμε κουβέντα.
Ο σγουρομαλης  ήξερε τη Λάουρα από Κασσάνδρας και ήταν ενημερωμένος γενικότερα...Προσπάθησα να εκμαιεύσω εάν γράφει στο bou μήπως βγάλω λαγό, αλλά ήταν σφίγγα.
Ο γκριζομάλλης ήταν citytourάκιας.
Κάποια στιγμή εμφανίστηκε η Αλεξία. Ψηλή, ξανθιά, μικρό προς μεσαίο στήθος, χαμογελαστή.
Ο συναγωνιστής με την αφάνα περίμενε να περάσει και με το που πήρε το ΟΚ από την υπηρεσία χάθηκε στα ενδότερα.
Μείναμε εγώ με τον γκριζομάλλη, ο οποίος θα περνούσε αργότερα. Το είχε αποφασίσει.
Μου είπε ότι έχει πάθος με την Crystal Crown ( η κοπέλα έχει και κριτικές αλλά είναι από το '08 ) την οποία είχε πάρει πολλές φορές και γενικά έχει ξοδέψει αρκετά σε citytours.
Σε ερώτησή μου πώς βρέθηκε στα studios μου απάντησε ότι έχει ακούσει καλά λόγια για την κοπέλα και ήθελε να τη δοκιμάσει.
Κατά την διάρκεια της αναμονής ήρθε και άλλος συναγωνιστής αλλά μετά την μασημένη καλημέρα μας γύρισε την πλάτη και έκανε πως βλέπει τηλεόραση. Σεβαστό.
Κάποια στιγμή φώναξα την υπηρεσία να μου πει τα προγράμματα τα οποία είναι τα γνωστα ενώ δε γίνεται έκπτωση.
Χαιρέτησα το φίλο συναγωνιστή και ''κατέβηκα'' στην τελευταία ''στάση''
Βγαίνοντας έξω στο δρόμο και κατεβαίνοντας τη Βουλιαγμένης έσφιγγα το μπλοκάκι με τις σημειώσεις που είχα κρατήσει κατά τη διάρκεια αυτού του ''ταξιδιού''
Τελικά μου αρέσει το ρεπορτάζ...  ;)
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]ANITTA[/size]

 
      :fuck2: :fuck2: :fuck2:
[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :)  Καλο μηνα    :) :) :)

[move] :) :) :) Σημερα 01/04  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νεα αφιξη - Κορινα - www.kassandras3-pano.com/zeta]Ζετα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρομινα - www.kassandras4-kato.com/amanda]Αμαντα[/url] - www.kassandras4-kato.com/tzoulia]Τζουλια/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μαρια - Ιζαμπελα/Ροζαλια
Κασσανδρας 4(πανω): Μαρια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - Τζουλια/Σουεντη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): ? - Ρομινα - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url] - Καταλινα - Μελινα

Θησεως 40(κατω): Στελλα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Στελλα/Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/sandra]Sandra Love[/url]/www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μια ακόμα αναδρομή/οδοιπορικό απο τον μεγάλο Φανούρη Τζούρα. Δεν μπορούμε παρα να δώσουμε συγχαρητήρια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom