Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΙΣΩΣ η χειροτερη βιζιτα σε στουντιο-μπουρδελο που εχω παρει ποτε..

και εξηγουμαι..

σκαω στον καλλιτερο ισως χωρο στουντιο που υπαρχει αυτη τη στιγμη, δηλαδη στο νεο μαγαζι της λ.αθηνων 215 στο χαιδαρι, χθες βραδυ κατα τις 01:15..

- τσατσα αλλοδαπη και με ''στημενη'' ευγενεια που δεν ειναι δικια της..  ;)
- τεμαχιο που το παρουσιαζει η τσατσα για 20 ετων αλλα μαλλον θα την εβλεπε με το ενα ματι μονο..
- προγραμματα: 50 ευρω για κλασικο, 60 για μασαζοπρογραμμα..

παιρνω των 60, μπαινω, κανω ντους και πριν τελειωσω το ντους (μιλαμε για ντους του 2λεπτου) και ενω στο μαγαζι δεν υπαρχει ουτε μυγα, αλλα το τεμαχιο εκανε αγγαρεια και ηθελε να τελειωνει μια ωρα αρχιτερα, μπαινει στο δωματιο και με κοιταει στραβωμενη.. (Η ΚΑΡΙΟΛΑ !!!!!!!!!)  :birdman:

συνεχιζω..

σκουπιζομαι πανικοβλητος, μενω με τα μισα νερα και παω κρεβατι.
μου λεει (Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:): english ????
οκ λεω και το αρχιζουμε στο αγγλικο..
γυρνα, μου λεει, για μασαζ..
να γυρισω, λεω απο μεσα μου, μηπως και ισιωσει το κλιμα..

μου κανει 23,344 δευτερολεπτα μασαζ και μου λεει (Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:): ξαναγυρνα..
ξαναγυρναω, βαζει ελαστικο και τον παιρνει στο στομα για 18,967 δευτερολεπτα..
ξεχναω να αναφερω οτι το τεμαχιο ειναι τσεχικο, ξανθο, το λενε γιαννα και εχει στα ποδια 3,5 χιλιοστα τριχα..

μην σας τα πολυλογω, τη βαζω στα τεσσερα (τοσα βρηκα, δεν ειχε αλλα, Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:) και πιανω τα κωλομερια της..
μετα απο 4-5 δευτερολεπτα, πλησιασε (κατα λαθος και ειλικρινα) ο αντιχειρας του χεριου μου την κωλοτρυπιδα της, οποτε εκανε το κορυφαιο: στριγγλιά που μου τρυπησε τ αυτια και στα καπακια τραβιεται και παραλιγο να χτυπησει το κεφαλι της στον τοιχο..  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

εεεε..... δεν εχει συνεχεια, της εδωσα το στρίνγκο στο χερι και την εστειλα στην τσατσα να κανουν τσιγαρακι..


υ.γ. πηγα κι εφαγα μετα διπλα στα goudy's ενα κλαμπ με μπολικη κετσαπ και ηρεμησα..
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ξερει κανειs που θα βρουμε σημερα την ιζαμπελλα?
 

Επισκέπτης
Γιαυτο τον λογο σου λεω Πατερ ασε τις ΚΑΡΙΟΛΕΣ και πιασε τις ΦΑΣΟΛΕΣ. :2funny: :2funny: :2funny:
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
"""μου κανει 23,344 δευτερολεπτα μασαζ και μου λεει (Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:): ξαναγυρνα..
ξαναγυρναω, βαζει ελαστικο και τον παιρνει στο στομα για 18,967 δευτερολεπτα..

μην σας τα πολυλογω, τη βαζω στα τεσσερα (τοσα βρηκα, δεν ειχε αλλα, Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:) και πιανω τα κωλομερια της.. """""

Φοβερή περιγραφή . Αψογος
Τις ευλογείες σας πάτερ....
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα παίδες , μόλις γυρισα απο Θησέως 35 , εκει ήταν η  Σβέτλα , απο εμφάνιση ήταν όντως εξωπραγματική ,δεν κατέθεσα όμως , μου φανηκε ψυχρή , μακάρι να κανω λάθος , την έχει πάρει κάποιος ;
για 50 ευρα δεν αξιζει πιτσιλισμα ι ατιθασι πορνι εν ονοματι σβετα!για 20 ευρα ισος να αξιζει αλλα για 50 ενοιτε οχι!!!!αυτι ι πολιτριγιρισμενι πορνι εχει παρει σβαρνα ολα τα στουντιο...οπου και να παο τιν πετιχενο!μεχρι και σε μπουρδελακι τιν ειχα πετιχι και τιν ειχα πιτσιλισει με 20 ευρα!
 

Επισκέπτης
ΙΣΩΣ η χειροτερη βιζιτα σε στουντιο-μπουρδελο που εχω παρει ποτε..

και εξηγουμαι..

σκαω στον καλλιτερο ισως χωρο στουντιο που υπαρχει αυτη τη στιγμη, δηλαδη στο νεο μαγαζι της λ.αθηνων 215 στο χαιδαρι, χθες βραδυ κατα τις 01:15..

- τσατσα αλλοδαπη και με ''στημενη'' ευγενεια που δεν ειναι δικια της..  ;)
- τεμαχιο που το παρουσιαζει η τσατσα για 20 ετων αλλα μαλλον θα την εβλεπε με το ενα ματι μονο..
- προγραμματα: 50 ευρω για κλασικο, 60 για μασαζοπρογραμμα..

παιρνω των 60, μπαινω, κανω ντους και πριν τελειωσω το ντους (μιλαμε για ντους του 2λεπτου) και ενω στο μαγαζι δεν υπαρχει ουτε μυγα, αλλα το τεμαχιο εκανε αγγαρεια και ηθελε να τελειωνει μια ωρα αρχιτερα, μπαινει στο δωματιο και με κοιταει στραβωμενη.. (Η ΚΑΡΙΟΛΑ !!!!!!!!!)  :birdman:

συνεχιζω..

σκουπιζομαι πανικοβλητος, μενω με τα μισα νερα και παω κρεβατι.
μου λεει (Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:): english ????
οκ λεω και το αρχιζουμε στο αγγλικο..
γυρνα, μου λεει, για μασαζ..
να γυρισω, λεω απο μεσα μου, μηπως και ισιωσει το κλιμα..

μου κανει 23,344 δευτερολεπτα μασαζ και μου λεει (Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:): ξαναγυρνα..
ξαναγυρναω, βαζει ελαστικο και τον παιρνει στο στομα για 18,967 δευτερολεπτα..
ξεχναω να αναφερω οτι το τεμαχιο ειναι τσεχικο, ξανθο, το λενε γιαννα και εχει στα ποδια 3,5 χιλιοστα τριχα..

μην σας τα πολυλογω, τη βαζω στα τεσσερα (τοσα βρηκα, δεν ειχε αλλα, Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:) και πιανω τα κωλομερια της..
μετα απο 4-5 δευτερολεπτα, πλησιασε (κατα λαθος και ειλικρινα) ο αντιχειρας του χεριου μου την κωλοτρυπιδα της, οποτε εκανε το κορυφαιο: στριγγλιά που μου τρυπησε τ αυτια και στα καπακια τραβιεται και παραλιγο να χτυπησει το κεφαλι της στον τοιχο..  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

εεεε..... δεν εχει συνεχεια, της εδωσα το στρίνγκο στο χερι και την εστειλα στην τσατσα να κανουν τσιγαρακι..


υ.γ. πηγα κι εφαγα μετα διπλα στα goudy's ενα κλαμπ με μπολικη κετσαπ και ηρεμησα..
αχ τι επαθες πατερα γεοργιε!!!!δε πειραζει πουτσαρα μου!!!παμε για αλλα πορνιδια ....!!!!μιν πτοισε μεγιστοτιτανιε πατερα τισ ιδονις!!!!εσι που ευλογεις με τον μοναδικο σου τροπο τισ αμαρτοτες ιεροδουλες και τις δικαζεις στα κολασμενα φλοκια σου!!!!ο οοο μεγα και παντοτιτε εραστι τις μασαζοιδονις πατερα γεοργιε!!!!ιποκλινομαι!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ΙΣΩΣ η χειροτερη βιζιτα σε στουντιο-μπουρδελο που εχω παρει ποτε..

και εξηγουμαι..

σκαω στον καλλιτερο ισως χωρο στουντιο που υπαρχει αυτη τη στιγμη, δηλαδη στο νεο μαγαζι της λ.αθηνων 215 στο χαιδαρι, χθες βραδυ κατα τις 01:15..

- τσατσα αλλοδαπη και με ''στημενη'' ευγενεια που δεν ειναι δικια της..  ;)
- τεμαχιο που το παρουσιαζει η τσατσα για 20 ετων αλλα μαλλον θα την εβλεπε με το ενα ματι μονο..
- προγραμματα: 50 ευρω για κλασικο, 60 για μασαζοπρογραμμα..

παιρνω των 60, μπαινω, κανω ντους και πριν τελειωσω το ντους (μιλαμε για ντους του 2λεπτου) και ενω στο μαγαζι δεν υπαρχει ουτε μυγα, αλλα το τεμαχιο εκανε αγγαρεια και ηθελε να τελειωνει μια ωρα αρχιτερα, μπαινει στο δωματιο και με κοιταει στραβωμενη.. (Η ΚΑΡΙΟΛΑ !!!!!!!!!)  :birdman:

συνεχιζω..

σκουπιζομαι πανικοβλητος, μενω με τα μισα νερα και παω κρεβατι.
μου λεει (Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:): english ????
οκ λεω και το αρχιζουμε στο αγγλικο..
γυρνα, μου λεει, για μασαζ..
να γυρισω, λεω απο μεσα μου, μηπως και ισιωσει το κλιμα..

μου κανει 23,344 δευτερολεπτα μασαζ και μου λεει (Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:): ξαναγυρνα..
ξαναγυρναω, βαζει ελαστικο και τον παιρνει στο στομα για 18,967 δευτερολεπτα..
ξεχναω να αναφερω οτι το τεμαχιο ειναι τσεχικο, ξανθο, το λενε γιαννα και εχει στα ποδια 3,5 χιλιοστα τριχα..

μην σας τα πολυλογω, τη βαζω στα τεσσερα (τοσα βρηκα, δεν ειχε αλλα, Η ΚΑΡΙΟΛΑ  :birdman:) και πιανω τα κωλομερια της..
μετα απο 4-5 δευτερολεπτα, πλησιασε (κατα λαθος και ειλικρινα) ο αντιχειρας του χεριου μου την κωλοτρυπιδα της, οποτε εκανε το κορυφαιο: στριγγλιά που μου τρυπησε τ αυτια και στα καπακια τραβιεται και παραλιγο να χτυπησει το κεφαλι της στον τοιχο..  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

εεεε..... δεν εχει συνεχεια, της εδωσα το στρίνγκο στο χερι και την εστειλα στην τσατσα να κανουν τσιγαρακι..


υ.γ. πηγα κι εφαγα μετα διπλα στα goudy's ενα κλαμπ με μπολικη κετσαπ και ηρεμησα..
.....ρε τι σας κανουνε και σας αγιοι ανθρωποι.....ημαρτον...!!!!
 

Επισκέπτης
ο πατερας γεοργιος δεν αρκιτε σε μια γιναικα !ο πατερ τις ευλογει ολες τις γιναικες!!!!!
 

mavrospete

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, πήγα Ιππωνακτους 14 σήμερα το απόγευμα όπου εκεί βρίσκεται η Σαμπρίνα. Τι να πω... Καμιά σχέση με την ταινία λολ! Το κορίτσι έχει χάσει κιλά, έχει σπάσει - κρίμα. Παρ'όλα αυτά ήταν μια καλή επιλογή αν και τα χρήματα νομίζω ήταν παραπάνω από ότι θα έπρεπε (ο χώρος σίγουρα είναι συμμαζεμένος και πιο καθαρός από τη Φυλής αλλά για μια τιμή 2 1/2 το στάνταρντ περιμένει κανείς περισσότερα και στο κρεβάτι)...
 

starxidisths

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια !
Δεν έχω ξαναπαει σε μπουρδελο και εχο 1 χρονο να μαμησω... και επειδη μ λειπει ( πολυυυυυυ) πειτε μ παρακαλω 1 κανο στουντιο να παο να ξεδώσω ... σαν χριστιανοσ η τιμη δε με ενδιαφέρει... αρκεί η πρωτη μου εμπιρία σε μπουρντέλο ( studio)να είναι ευχαριστη ( αν όχι Υπεροχη)!!! περιμένω τις προτάσεισ Σας !!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ολο το φορουμ στην ημερησια ενημερωση για στουντιο και μπουρδελα ειναι γεματο προτασεις
Οσον αφορα το οτ εχεις να μαμησεις ενα χρονο ισως ειναι επικινδυνο πολυ οποτε διαβασε το φορουμ(δυο-τρια κλικ ειναι-μην βαριεσαι)και καλο ξελαμπικαρισμα!
 

Επισκέπτης
γεια !
Δεν έχω ξαναπαει σε μπουρδελο και εχο 1 χρονο να μαμησω... και επειδη μ λειπει ( πολυυυυυυ) πειτε μ παρακαλω 1 κανο στουντιο να παο να ξεδώσω ... σαν χριστιανοσ η τιμη δε με ενδιαφέρει... αρκεί η πρωτη μου εμπιρία σε μπουρντέλο ( studio)να είναι ευχαριστη ( αν όχι Υπεροχη)!!! περιμένω τις προτάσεισ Σας !!!!

θελεις πουτανα η τραβελι?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Λέω να κάνω το ευάρεστο έργο για απόψε και να σώσω μερικά 50€υρά!!!
α)Αχαρνών 106 η Σάρα (η μάρα και το κακό συναπάντημα)γύρω στα 25-30. Λές και πήδας κρέας καμιά συμμετοχή καμιά ανταλλαγή κουβέντας 2-3 στάσεις και ξεπέτα!!! με άριστα το 10 θα πάρει ένα -6!!!
β)Δροσοπούλου 95 Αννα καλό κορμί λίγο σιτεμένη ηλικιακά αλλά και ελαφρό έως βαρύ πρόβλημα στο στόμα (παίζει να της έλειπαν δόντια). Δεν κατάθεσα
γ) Τρίτη επίσκεψή 2 λάθος Δροσοπούλου 97 Άννα και εδώ από Ουκρανία. Μεγάλο βυζί πολύ κρεμασμένο... Αλλά τελείως διεκπεραίωση και εδώ. Στις υπηρεσίες του μαγαζιού στοματικό χωρίς (για κασκαντέρ) και πρωκτικό με 80 €. Ψιλοσυμπαθήτική χαμογελαστή αλλά στο κρεβάτι σχεδόν τίποτα!!! μια βάση και με το ζόρι!!! Αυτό το τεράστο βυζί γιατί δεν της έμαθαν να το δουλεύει άραγε??
Γενικώς ενα κατοστάρικο πεταμένο το οποίο βέβαια ήταν προγραμματισμένο να φύγει σε πιπίνι 19 για φαγητό΄, ποτά και ξενοδοχείο για το μετά αλλά χάλασε η φάση!! Οπότε το φάγαμε στα στούντιο!!! χεχεχεχεχε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Γενικώς ενα κατοστάρικο πεταμένο το οποίο βέβαια ήταν προγραμματισμένο να φύγει σε πιπίνι 19 για φαγητό΄, ποτά και ξενοδοχείο για το μετά αλλά χάλασε η φάση!! Οπότε το φάγαμε στα στούντιο!!! χεχεχεχεχε
Τιποτα δεν παει χαμενο man-Καθε εμποδιο για καλο-Ισως το πιπινι να στα εκανε τσουρεκια και να μην ετρωγες κοκο.Τωρα εφαγες αλλο αν ..χορτασες...Τελος!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η Σαρα ειναι αυτη που δουλευει και Φυλης?Σημερα απογευμα στο 71 πηρα μια Σαρα Σλοβενα ωραιο μουνι αλλα ψιλοτυπικουρα επιπλου στο κρεβατι-Ας ειναι καλα το πρωτο'ξεφορτωμα''στο 59.Αναλυτικη περιγραφη στην ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ
 

mouble-mouble

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Λέω να κάνω το ευάρεστο έργο για απόψε και να σώσω μερικά 50€υρά!!!
α)Αχαρνών 106 η Σάρα (η μάρα και το κακό συναπάντημα)γύρω στα 25-30. Λές και πήδας κρέας καμιά συμμετοχή καμιά ανταλλαγή κουβέντας 2-3 στάσεις και ξεπέτα!!! με άριστα το 10 θα πάρει ένα -6!!!
β)Δροσοπούλου 95 Αννα καλό κορμί λίγο σιτεμένη ηλικιακά αλλά και ελαφρό έως βαρύ πρόβλημα στο στόμα (παίζει να της έλειπαν δόντια). Δεν κατάθεσα
γ) Τρίτη επίσκεψή 2 λάθος Δροσοπούλου 97 Άννα και εδώ από Ουκρανία. Μεγάλο βυζί πολύ κρεμασμένο... Αλλά τελείως διεκπεραίωση και εδώ. Στις υπηρεσίες του μαγαζιού στοματικό χωρίς (για κασκαντέρ) και πρωκτικό με 80 €. Ψιλοσυμπαθήτική χαμογελαστή αλλά στο κρεβάτι σχεδόν τίποτα!!! μια βάση και με το ζόρι!!! Αυτό το τεράστο βυζί γιατί δεν της έμαθαν να το δουλεύει άραγε??
Γενικώς ενα κατοστάρικο πεταμένο το οποίο βέβαια ήταν προγραμματισμένο να φύγει σε πιπίνι 19 για φαγητό΄, ποτά και ξενοδοχείο για το μετά αλλά χάλασε η φάση!! Οπότε το φάγαμε στα στούντιο!!! χεχεχεχεχε
Ισως είναι άσχετη ερώτηση αλλά είναι πολύ σημαντική :o! Πως μπορείς μ' ένα κατοστάρικο να καλύψεις φαγητό ποτό ξενοδοχείο σκουφάκια κ.λ.π. :think:? Για δώσε κανένα παράδειγμα γιατί τη βλέπω τη δουλειά να σου αναθέτω τον προυπολογισμό μου με αμοιβή :2funny:!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
βρωμικο 5€ ποτο 10€ ξενοδοχειο 20-50€αναλογα την ωρα.και αμα εχεις και αμαξι την πας καπου με θεα και την σκιζεις.και αμα γουσταρει κιολας η πατσαβουρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom