Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Χτες κατά την εσπέραν επεσκέφθην το χαμαιτυπείον εις την γωνίας Σερρών και Δοξάτου. Κοπέλλα η Ελενα την οποίαν δεν είδον διότι την εγνώριζον από παλαιοτέρας επισκέψεις. Δεν πιστεύω να ομόρφυνε κατά την περίοδον αυτήν.
Εις τον οίκον επί της οδού Σερρών ενεφανίσθη, μετά από ενδελεχή ανάλυση του χαρακτήρος της και των προσφερομένων υπηρεσιών εκ μέρπυς της Cha-cha, η Μελίνα, ελληνίς εύχαρις, υψηλή και ενδεδυμένη διχτύου αλιεύσεως μπακαλιάρου εις τα ανοιχτά του ωκεανού. Προσωπικώς δεν μου άρεσε, αλλά αντικειμενικώς πιστεύω ότι δεν πρέπει να είναι άδικος ο ντόρος που έχει δημιουργηθεί γύρω από το όνομά της.
 

Zedd

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ευγαι!!
Το ασκείν πρωτίστης ποιότητως κριτική χαίρει άκρας εκτίμησης.  :rockon:
 

krasts13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Δεν έχω δει από την αρχή τα μηνύματα οπότε sorry αν επαναλαμβάνομαι.

Ξέρει κανείς τι παίζει με το studio Λιοσίων 303 (απέναντι από Λιοσίων 278). Σάββατο ξημερώματα ήμουν εκεί. Εξωτερικά είναι μια χαρά αρκετά  προσεγμένο αλλά είπα να ρωτήσω πρώτα και μετά να δοκιμάσω. Οπότε το κατέληξα στο κλασικό το οποίο παραμένει καλή αξία, φέρνει πολύ δυνατά μωράκια αλλά ορισμένες από αυτές την έχουν δει κάπως (10 λεπτά να τελειώνουμε και άντε γεια).

Τέλος πάντων ξέρει τι παίζει με το studio απέναντι; Έχω ακούσει ότι φέρνει trans, ισχύει;


 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
έχω απλά 2 ερωτησούλες:
1. Ξέρουμε τι παίζει στο Αγίου Μελετίου 37?
2. Περνώντας σήμερα, μια και είμαι κυψελιώτης, από Δροσοπούλου 97 γύρω στις 13:00 το είδα κλειστό. Μήπως έχουμε κάποια πληροφόρηση?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Σήμερον, απογευματινήν:
Βριλησσού 46 η καθόλου Ολανδέζα Σάντρα
Βριλήσσού 57 η Πάολα και ο πιτσαδόρος της γειτονιάς μου (άντε να ξαναπαραγγείλω τώρα)
Γνωρίζει κανείς τι γίνεται σήμερον στο Αγίου Μελετίου και στη Δροσοπούλου;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Αγίου Μελετίου κλειστά
Δροσοπούλου 97 κλειστά
Λέλας Καραγιάννη κλειστά
Δροσοπούλου 95 μια καινούργια ονόματι Άννα
με πρόσωπο χάλια και σώμα ωραίο.
Επίσης στη Δρσοσοπούλου άνοιξε πάλι το πρωην
στριπτιζάδικο secret. Τώρα γράφει bar club secret
Τι να παίζει άραγε;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.541
Πόντοι
41.447
Αγίου Μελετίου κλειστά
Δροσοπούλου 97 κλειστά
Λέλας Καραγιάννη κλειστά
Δροσοπούλου 95 μια καινούργια ονόματι Άννα
με πρόσωπο χάλια και σώμα ωραίο.
Επίσης στη Δρσοσοπούλου άνοιξε πάλι το πρωην
στριπτιζάδικο secret. Τώρα γράφει bar club secret
Τι να παίζει άραγε;
φευγουν οι κοπέλες για διακοπές στην πατρίδα τους και κλέινουν τα σπίτια το ενα μετά το άλλο...
δηλαδή τον Αυγουστο πως θα την βγάλουμε?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πιστευω εστω και με αναπληρωματικη 11αδα να..Αν και το τσουναμι των αποχωρησεων ειναι στο διασημα 15 με 21 Αυγουστου,ολο και καποια προθυμα κοριτσια θα βρεθουν μεχρι τοτ,αποψε λεω να φαω βρωμικο(Μεταξουργειο)αλλα δεν εχω ιδεα για κατι καλο,ειμαι της Φυλης αλλα που να ριξω μια καλη ματια? :rockon: :rockon: :rockon:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
φευγουν οι κοπέλες για διακοπές στην πατρίδα τους και κλέινουν τα σπίτια το ενα μετά το άλλο...
δηλαδή τον Αυγουστο πως θα την βγάλουμε?

Η φυλής δεν κλείνει ποτέ!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αντε γιατι με τα στουντιο πολλα ασκοπα 50ευρα εχουμε δωσει απο δω και απο κει  :tickedoff:

Έλα ρε, που έχετε ανάγκη εσείς!!!Αφού το βρίσκετε πλέον τσάμπα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ότι και να γίνεται οι τιμωροί καβλιάρηδες δε πτοούνται! Σήμερα συναντηθήκαμε με Pitsilisti και φίλο του, μη ασχολούμενο με τα ιντερνετικά, μέγα γνώστη όμως των... μπουρδελικών. Αφού συναντηθήκαμε οι τρεις καβλιάρηδες στην Καποδιστρίου και περάσαμε από τα αφρικανάκια στη Σωκράτους να εξασκήσουμε λίγο τα... μπουρδελοαγγλικά μας  :2funny: :2funny: ( α ρε сhris1971 δάσκαλε!) φύγαμε για περιοχή Συγγρού- Ν. Κόσμο.

Συγγρού 144, στον ωραίο χώρο, η ευγενική τσατσά κ. Νίκη μας έδειξε την καβλιάρα Γερμανίδα Μάντυ ( βλ. χθεσ. αναφορά Καβάλας 215) Μες στην κάβλα η Μάντυ μας... αναστάτωσε! :rockon:

Αναστατωμένοι πήγαμε δίπλα στο Αριστοτέλους 6. Εμφανίστηκε ένα ζουμερό ξανθό κοντοπούτανο,η Μαρία καινούρια όπως είπε η τσατσά.

Στη συνέχεια περάσαμε απέναντι. Τριγγέτα 3 η Ιζαμπέλα. Είχε δεν είχε μας... αναστάτωσε και αυτή!

Ιππώνακτος 14, ή γνωστή από το "Ελληνίδες εν δράση" ... Γερμανίδα Σαμπρίνα! Όντως έχει αδυνατίσει γιατί όπως και η ίδια είπε θέλει να είναι σα μοντέλο :( Ναι αλλά όχι σα τον Αη γιάννη το νηστικό όπως εύστοχα είχε πει κάποιος συναγωνιστής... :idiot:

Στο Φραντζή 47 η νταρντάνα ξανθιά Ρουμάνα Εύα. Καλή, ευγενική και με καλή περιποίηση.

Λεμπέση ήταν κλειστό ενώ Βούρβαχη 19 η τσατσά μας είπε ότι η κοπέλα ( η Γιούλη) δεν είχε έρθει ακόμη και την περίμενε.

Βουλιαγμένης 68 μια ψηλή ρωσίδα milf  η Όλγα. Ψηλή, με ξανθό κοντό μαλλί, φαινόταν ότι... παράήταν milf( 45 + ίσως...) όμως φαινόταν και πολλά υποσχόμενη και έμπειρη.

Οι συναγωνιστές όμως είχαν ήδη αναστατωθεί από τη Μάντυ!!! Έτσι χωρίς να δούμε καν το πορνίδιο του Βουλιαγμένης 68 πήγαμε γραμμή για Συγγρού 144!!! Και εκεί οι άξιοι συναγωνιστές έκαναν το καθήκον τους!!! Θέρμαναν με την απέραντη κάβλα τους την ψυχρή βορειοευρωπαία!!! Πραγματικά μουνάρα η Μάντυ!!!

Η τσατσά μας είπε ότι αύριο πρωί θα είναι η Ρενάτα ( Ισπανίδα) και το βράδυ η Γερμανίδα Σάντρα.

Έπειτα οι καβλιάρηδες έπρεπε να αναπληρώσουν τις ... χαμένες πρωτείνες που με γενναιοδωρία πότισαν στο αδίστακτο πορνίδιο! Και αυτή η κάρια τος ξεζούμισε!! 'Ετσι την κάναμε για σουβλάκι και παγωτάκι να στανιάρουμε λίγο, αράζοντας σε μια πλατειούλα και εξιστορώντας μπουρδελοιστορίες! :rockon:

Α εντωμεταξύ θα πάθουμε ζημιά με... τα στούντιο. Όχι οικονομική η τίποτα από την κάβλα! Αλλά σε κάθε ένα παίρνω και από μία καραμέλα  ( το λιγότερο :2funny: :2funny:) και θα μου πέσουν τα δόντια όπως πάω! Από την άλλη βέβαια είμαι φουλ... γλυκόζη και ενέργεια! :2funny:
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Αγίου Μελετίου κλειστά
Δροσοπούλου 97 κλειστά
Λέλας Καραγιάννη κλειστά
Δροσοπούλου 95 μια καινούργια ονόματι Άννα
με πρόσωπο χάλια και σώμα ωραίο.
Επίσης στη Δρσοσοπούλου άνοιξε πάλι το πρωην
στριπτιζάδικο secret. Τώρα γράφει bar club secret
Τι να παίζει άραγε;
Thanks για την ενημέρωση, σε ότι αφορά το Secret αν προλάβψ θα το τσεκάρω μέσα στο ΣΚ
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Ελπίζω να γυρίσουν τα  κορίτσια μας γρήγορα με περισσότερες καύλες και ορέξεις   
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινη βολτα απο Ιππωνακτος 14 γυρω στις 9,με σκοπο να βρω την Σαμπρινα αλλα τζιφος,'επαιζε' μια Αγγελικη.Πλουσιο Στηθος,νταρντανα γκομενα που δεν ελεγε και πολλα...Αμεσως μετα πηγα στη Φραντζη 47 που ηταν η γνωστη και μη εξαιρεταια Νταρια....

Παιδες μηπως ξερει κανεις σε ποιο αλλο στουντιο κανει βαρδιες η Σαμπρινα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
skidoo αγορινα μου γιατι δεν πας να κανεις εναρξη στην εφορια ως πορνοσυγγραφεας των οδων της μεγαλης πολης?Πιστεψε με θα κανεις τρελλες δουλειες!Ο πιτσι ως πορνορεπορτερ και εσυ ως πορνοσυγγραφεας!Μεγαλη μου τιμη που σας γνωρισα αδερφια! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
skidoo αγορινα μου γιατι δεν πας να κανεις εναρξη στην εφορια ως πορνοσυγγραφεας των οδων της μεγαλης πολης?Πιστεψε με θα κανεις τρελλες δουλειες!Ο πιτσι ως πορνορεπορτερ και εσυ ως πορνοσυγγραφεας!Μεγαλη μου τιμη που σας γνωρισα αδερφια! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μα δε βλέπεις το άβαταρ μου συναγωνιστή? "Πιστός ιππότης της ηδονής" Δε το κάνουμε για το χρήμα,για κάτι το τόσο ευτελές. Αλλά ο σκοπός είναι ευγενικός. Η κάβλα και η ηδονή :cheesy:
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Συγγρού 144, στον ωραίο χώρο, η ευγενική τσατσά κ. Νίκη μας έδειξε την καβλιάρα Γερμανίδα Μάντυ ( βλ. χθεσ. αναφορά Καβάλας 215) Μες στην κάβλα η Μάντυ μας... αναστάτωσε!

Που ειναι η αναφορα ρε φιλε?
 

Yiannis323

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συγγρού 144 : Σαντρα.
Κηφισού : Νικόλ.

Τι λένε ?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον, προγραμα για της επομενες μερες, Φρανδζι 47:
τωρα μεχρι το πρωι ειναι η Γαμπριελα
Παρασκευη: Ευα- Νταρια- Βαλερια
Σαββατο: Νταρια- Ευα- Γαμπριελα
Κυριακη: Νταρια- Νταρια- Αννα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Έπειτα από βραδινή βόλτα στη Φωκίνος, είπα να περάσω και μια βόλτα από τα παρακείμενα στούντια :cheesy:

Δροσοπούλου 95. Ήταν μια ξανθιά, λεπτή και κοντούλα. Ευγενική φαινόταν στο σαλόνι, αλλά δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο. Της σειράς.
Κλείνει στις 5 .

Στο Δροσοπούλου 97 η Μπάρμπι. Κλείνει στις 6

Αγίου Πέτρου 7 ( κάθεστο στενάκι στην Αχαρνών λίγο πιο πάνω από τον Αγ. Παντελεήμονα) . Περίεργο μαγαζί. Σα χώρος σίγουρα είναι στούντιο ( αν και η πόρτα είναι ανοιχτή όπως στα μπουρδέλα, δε χτυπάς κουδούνι).
Με υπηρεσίες, μίξη μπουρδέλου και στούντιο. Δλδ ξεκινάνε από 20 ευρώ απλό πιτσίλισμα. Και συνεχίζουν με τιμές στούντιο ( 50, 60, 70). Η δε κοπέλα... επιπέδου μπουρδέλου και κάτω! Μελαχροινή, μέτρια σε ύψος, άσχημη φάτσα και πολλά περιττά κιλά ( χωρίς να είναι χοντρή).

Αχαρνών 106, κοντοπούτανο ξανθό με σγουρά μαλλιά και φόραγε heels. Γεμάτη, είχε τα πιασίματά της, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο ( όταν ξέρεις ότι εκεί έχει τη "φωλιά " της η καβλάρα Αγνή, κάθε σύγκριση με άλλες τις αδικεί!)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Τώρα με τις άδειες της πέφτει ΠΣΚ όλο μέσα ... για όλο μέσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom