Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το τί είσαι εσύ φαίνεται από το "συνγνώμη". Αυτά και τέλος από μένα.
 

Επισκέπτης
Το τί είσαι εσύ φαίνεται από το "συνγνώμη". Αυτά και τέλος από μένα.
Εγω μπετατζης ειμαι και δεν ντρεπομαι να το πω μπρε σοβατζη και ναι εχω και απολυτηριο τριτης δημοτικου ουτε αυτο ντρεπομαι να πω μπρε σοβατζη παλι.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
σήμερα κατα της 9 το βράδυ επίσκεψη με τον μέγιστο panosmpos στο Αγ.Μελετίου 37 που έχει ξάνα ανοίξει μετά απο ένα χρόνο απουσίας...
Μας υποδέχθηκε η γλυκήτατη τσατσα κ. Ειρήνη (η γνωστή απο Φραντση 47).
Πρόγράμματα απο 40 έως 70 ευρώ.
Χωρος ανακαινισμένος πεντακάθαρος και με λίγο κόσμο.
Δουλευε η γνωστη Ντάρια. Με τα γυαλάκια της και φορώντας ένα σέτ baby ροζ εσώρουχα.
Το κορίτσι ήταν όπως πάντα μεσα στη γλύκα.
Το μαγαζί διανυκτερέυει έως τις 5 το πρωί για τους ξενύχτηδες.
 

Επισκέπτης
για τους θαυμαστες της μελινας!!σημερα ηταν απογευματινη βαρδυα στη βουλιαγμενης 68!!αυριο θα ειναι σε ενα απο τα σπιτια στην καβαλας!!σε ποιο ακριβως ουτε η ιδια ξερει...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σήμερα κατα της 9 το βράδυ επίσκεψη με τον μέγιστο panosmpos στο Αγ.Μελετίου 37 που έχει ξάνα ανοίξει μετά απο ένα χρόνο απουσίας...
Μας υποδέχθηκε η γλυκήτατη τσατσα κ. Ειρήνη (η γνωστή απο Φραντση 47).
Πρόγράμματα απο 40 έως 70 ευρώ.
Χωρος ανακαινισμένος πεντακάθαρος και με λίγο κόσμο.
Δουλευε η γνωστη Ντάρια. Με τα γυαλάκια της και φορώντας ένα σέτ baby ροζ εσώρουχα.
Το κορίτσι ήταν όπως πάντα μεσα στη γλύκα.
Το μαγαζί διανυκτερέυει έως τις 5 το πρωί για τους ξενύχτηδες.

παλι τα ιδια δηλαδη........το γνωστο ντουετο της απολυτης σκαουτοσυνης επανασυνδεθηκε μετα απο απο απουσια ολιγων ημερων ρεκλας,φασολιας και ξεκουρασης και ξανακτυπησε σε ροδοκοκκινα σπιτακια της ακατανομαστης κυψελης!Ντροπη σας!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
παλι τα ιδια δηλαδη........το γνωστο ντουετο της απολυτης σκαουτοσυνης επανασυνδεθηκε μετα απο απο απουσια ολιγων ημερων ρεκλας,φασολιας και ξεκουρασης και ξανακτυπησε σε ροδοκοκκινα σπιτακια της ακατανομαστης κυψελης!Ντροπη σας!

το σκάουτ ποτέ δεν πεθαίνει,
μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει , και ξανά προς την δόξα τραβά!
 

Επισκέπτης
ντουετο για λιγο γιατι μετα καποιος απο τους δυο ειχε κοινωνικη υποχρεωση....χιχιχιιχ!!οπως παντα δηλαδη...χεχεε
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παίδες, απο τότε που άνοιξε η Αγ Μελετίου, δεν υπαρχει ενημέρωση από Φρατζή. Ξερει κανείς τι παίζει Φρατζή, Καρέα, Αριστοτέλους τώρα ?
 

Επισκέπτης
ρωτα αυτους που τα ξερουν ολα και ειναι οι γαμαω του σαιτ.....εγω προσωπικα δεν ξερω
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Respect στο θείο και αυτοί που τα ξέρουν όλα να πανε να  :birdman:
 

Επισκέπτης
Χθές απόγευμα Καρέα η Σάρα απούσα (κανονική μηνιαία τετραήμερη απουσία), παρούσα η Μαρίνα η οποία δεν εξετάσθηκε παρά τη στιγμιαία παρόρμηση. Ψηλή 30+ μελαχροινή μακρύ μαλλί έκφυλο πρόσωπο καλό σώμα.
Στη Βούρβαχη η Γιούλη σχετικά κοντή (μάλλον λόγω έλλειψης λαιμού) με προκλητικά εσώρουχα μεγάλο στήθος, μία ιδέα γεματούλα αλλά και αυτή πάνω από το ηλικιακό όριο των 25.
Μάλλον σήμερα θα παίξει Αλίνα!
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Παιδιά απόψε μια και θα είμαι στην περιοχή λέω να περάσω απο το studio της Λ.Συγγρου 144.Υπάρχει μήπως κάποια πληροφορία ποια κοπέλα θα είναι και μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό;


Ευχαριστώ πολυ
 

Επισκέπτης
Παιδιά απόψε μια και θα είμαι στην περιοχή λέω να περάσω απο το studio της Λ.Συγγρου 144.Υπάρχει μήπως κάποια πληροφορία ποια κοπέλα θα είναι και μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό;


Ευχαριστώ πολυ
Σου έστειλα το τηλ. σε pm. Καλή διασκέδαση και μη ξεχάσεις να ενημερώσεις αν τύχει και περάσεις!
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Χθές κατά τις 3 Βριλησσού 57, η Χριστίνα. Ωραία γυναίκα. Ψηλή καστανόξανθη. Στήθος καλό. Χαμογελαστή.
Δεν μου έκανε κλίκ και δεν μπήκα.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
bazas τι Χριστίνα από βριλησσου 57 την είχα  πάρει πριν κάνα μήνα  και είναι για άγριες καταστάσεις
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Λόγω έλλειψης πρόσβασης στέλνω την αναφορά της Σαββατιάτικης νυχτερινής βολής τώρα....
Τους απέναντι στόχους αναγνωρίσατε:
1 είδον: Θησέως 35, ένα μελαχρινό εντυπωσιακό άλογο με σεβαστού μεγέθους βυζί και μια αδερφάρα τσάτσος για πολλές σφαλιάρες.
2 είδον: Συγγρού 144 η Κλάρα, δεν υπάρχει λόγος να αναφερθώ. Δείτε την νοικοκυρά γειτόνισσα σας στο απέναντι μπαλκόνι και θα καταλάβετε.
3 είδον: Αριστοτέλους 6 η εντυπωσιακή Σβέτα, μια φορά μαζί της μόνο και μόνο για να λες ότι γάμησες τέτοιο μουνί φτάνει.
4 είδον: Δροσοπούλου 95 η Αλεξάνδρα. Αδυνατούλα με μακρύ καστανό μαλλί, μικρο βυζι. Εμφανισιακά τίποτα ιδιαίτερο αλλά έκατσε και μιλούσε μαζί μας κανένα πεντάλεπτο...όλα τα λεφτά ο τσάτσος πρώην εκτελωνιστής που άρχισε να μας λέει πως έφαγε τα λεφτά του στην νύχτα...
5 είδον: Δροσοπούλου 97 η Μπάρμπι και μια άλλη λίγο σκουρόχρωμη πολύ μέτρια. Για την Μπάρμπι τα πράματα είναι γνωστά. Προσωπικά την αποφεύγω γιατί έχει τελειώσει στο στόμα της το μισό Λεκανοπέδιο. Η κοπέλα έχει κάνει το άθλημα πολύ εξτριμ και αναρωτιέμαι αν είναι από άγνοια ή μήπως η ίδια δεν έχει τίποτα χειρότερο να πάθει.
6 είδον: Αγίου Μελετίου 37 η Πάολα. Γύρω στο 1,70 με μεγάλα βυζιά και χαμογελαστή. Την επόμενη φορά να μπώ ή μάπα το καρπούζι? Η τσατσά γνώριμο πρόσωπο και ευγενέστατη.

Άρξατε πύρ... 
 

Επισκέπτης
Σήμερα το απόγευμα στη Βούρβαχη ευγενής υπηρεσία και συμμετοχική κυρία που συστήθηκε ως Αλίνα αλλά και πάλι (όπως και με τη Μιλάνα το πρωί) δε μπορώ να επιβεβαιώσω αν ήταν αυτή γιατί δε τη γνωρίζω. Επί της ουσίας, πολύ καλή στο sex αφού έκανε και τη στάση πελαργό που είχα να τη δώ από το karate kid (που λέει ο λόγος!).
Σας δίνω μία περιγραφή για να μου πείτε αν μου είπε Αλίνα γιατί ήξερε ότι αυτό έψαχνα ή αν όντως ήταν: Μελαχροινή, σπαστό μακρύ μαλλί , πράσινα μάτια, λεπτά πόδια με μακριά δάχτυλα, φιγούρα μονοκόματη χωρίς μέση, σημάδι σαν από επέμβαση στην κοιλιά. Αναμένω τη βοήθειά σας (και για τη Μιλάνα στο άλλο thread να μη ξεχνιόμαστε...).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom