Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Χαιρετω σας συναγωνισται. :2funny: Αν και καθυστερημενα λογω της μετακινησης μου στη Χιο και της χτεσινης μου υπηρεσιας επιτελους και παλι εδω στο σαιτ να γραψω οτι την Πεμπτη 5/7 επισκεφτηκα το στουντιο της Σερβιων και βρηκα τη Μελιναρα. Μετα απο αρκετο καιρο επιτελους τη βρηκα. Ητανε πιο ομορφη απο ποτε. Ειχα παει απο τις 5 το απογευμα μαζι με τις αποσκευες μου γιατι 7 εφευγε το πλοιο για Χιο. Δεν ειχε ερθει ακομα και εκατσα και την περιμενα. Οποτε αυτη ερχεται κατα τις 5.30. Ημουν ο 1ος πελατης. Στο δωματιο οταν μπηκε αρχισε να μου λεει μου'λειψες καυλιαρη μου ελα να σε περιπιηθω. Απο περιποιηση το γνωστο ισπανικο ανευ καποτας το οποιο ειναι αποθεωση,πιπα τελεια και μου ελεγε τη ψωλαρα ειναι αυτη αλλα καπου της ειπα να σταματησει για να μην χυσω στην πιπα(οπως την πατησε ο πιτσιλιστης) και μετα μου εκανε κολπα με την κορμαρα της εγω της εγλυψα τις ρωγες και τελος την παιρνω ιεραποστολικο.Ητανε ζουμερο σεξ. Οταν τελειωσαμε εκατσε λιγο να μιλησουμε με ρωταγε για το στρατο πως τα περναω αν εχει στη Χιο σπιτακια εγω της απαντησα οτι απο οσο εχω ακουσει ειναι χειροτερα και απο Μεταξουργειο. Μου λεει οποτε εχω αδεια να περναω απο αυτην ειναι εκει Τριτη και Πεμπτη. Της λεω σιγουρα θα ερχομαι αλλα μεχρι να ερθω ελα και εσυ λιγο στη Χιο και μου χαμογελασε. Τελος πριν φυγει μου λεει παω να σου φερω μια πορτοκαλαδιτσα μωρουλι μου και πηγε και μου εφερε. Μετα οταν την αποχαιρετησα μου εδωσε φιλακια και με αγκαλιασε. Αυτα. Για μια ακομα φορα περασα τελεια με τη Μελινα γιατι απλα... ειναι η καλυτερη. Της το ειπα κιολας και μου λεει να σαι καλα μωρουλι μου. Εν τω μεταξυ η ωρα ειχε παει 6.15 και τρεχω μεταξουργειο στο μετρο να παω ομονοια και μετα απο ομονοια πειραια.Με την ψυχη στο στομα προλαβα το πλοιο. Αλλα αξιζε αυτη η περιπετεια για τη θεα του ερωτα.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Παιδία πήγε κανείς να σκίσει τη Νταρια εχτές Άγιου Μελετίου 37 εγώ πάντως δεν πρόλαβα.Αν μάθη κανείς πότε θα βρίσκετε ξανά  να μου γράψει 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απογευματινη τσαρκα στο τριγωνο των βερμουδων(αν και ανισοσκελες....τριγγετα-αριστοτελους-συγγρου 144) :2funny:αλλα το αποτελεσμα η ΞΕΝΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!Αριστοτελους η ξενερα σβετα,συγγρου 144 μια κλαρα που ουτε 15 σεντς δεν αξιζει και τριγγετα η μαντυ...ναι καλα ακουσατε....αυτο το υπερτατο μπαζο!ΕΛΕΟΣ!φερτε τιποτα καλυτερο γιατι ηδη βαρατε μυγες .....ειδικα αυτα που ανεφερα...οταν εχουν τις συγκεκριμενες τανες!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
H Mάντυ Vaso πως είναι, Νταρντάνα γερμανίδα? Που είναι και στο Κηφισού 30?
 

edit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα η και καλημερα θα μπορουσε να πει κανεις
ξερει κανεις τιποτα για εκεινο το stoudio επι της λεωφορου βουλιαγμενης στο υψος του πρωτου νεκροταφιου
ευχαριστω
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
καλησπερα η και καλημερα θα μπορουσε να πει κανεις
ξερει κανεις τιποτα για εκεινο το stoudio επι της λεωφορου βουλιαγμενης στο υψος του πρωτου νεκροταφιου
ευχαριστω

Προφανώς εννοείς το Καρέα 30. Η Βουλιαγμένης στο ύψος του νεκροταφείου γίνεται Καρέα.

Έχει δύο άτακτα πορνίδια εκεί. Συνήθως η μία είναι η Σύλβια. Πολωνή ξανθιά, με γυαλιά και τατουάζ στο μπούτι. Οι άλλες ποικίλουν, αλλά όπως και να χει η Σύλβια είναι η πιο μουνάρα.

Οι τιμές από 60 ευρώ.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
H Mάντυ Vaso πως είναι, Νταρντάνα γερμανίδα? Που είναι και στο Κηφισού 30?

η μαντυ skidoo αγορι μου γλυκο ειναι μια μπαζομετριου αναστηματος ατακτη κορασιδα που νομισαν καποιοι(λιαν κακως) οτι η κοπελα κανει για το αθλημα....δε λεω...χαριτωμενη ειναι...δεν ειναι σπασαρχιδω κλπ...αλλα με το που την βλεπεις λες απο μεσα σου..."δεν παω καλυτερα γκολντ για φραπε απεναντι?"
 

Επισκέπτης
Λοιπον η Μαντυ και η Σβετα ειναι καλες μεταγραφες για κανα μπασκετακι στον χωρο που ειναι δυστηχως δεν κανουν γιατι η μεν Μαντυ ειναι απραγης σαν να μην υπαρχει η δε Σβετα λιγο επιθετικη.
Βεβαια για 20αρικακι δεν θα ηταν κακες αλλα οχι και 50ρου εεεεεεεεεε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπερα η και καλημερα θα μπορουσε να πει κανεις
ξερει κανεις τιποτα για εκεινο το stoudio επι της λεωφορου βουλιαγμενης στο υψος του πρωτου νεκροταφιου
ευχαριστω

εκει παιζει και η τσεχα πορνοσταρ-μουναρα-θελωνασεχυνωσυνεχεια σάρα..
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Νυκτερινή περιήγησις 11.00 - 01.00 σήμερον.

Στάθμευσις επί της Βριλησσού μετά ποίας τινός δυσκολίας και επίσκεψις εις τον αρ. 57. Εντός η Αγάπη, γνωστή και μη εξαιρετέα. Θα γνωρισθώμεν έτι καλύτερον εις το μέλλον.

Δεν έχω λόγια, έχω πάθει πλάκα...Μπακάλης! Αν και έπρεπε να το έχεις κάνει Παντοπώλης...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Δεν έχω λόγια, έχω πάθει πλάκα...Μπακάλης! Αν και έπρεπε να το έχεις κάνει Παντοπώλης...
Παντοπωλης η μπακαλης δεν εχει σημασια, ειναι μεγας ο συναγωνιστης.Δεν φανταζομαι τις κριτικες του αυτες να τις στελνει και στην ΕΣΤΙΑ ???
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..λοιπον εχουμε και λεμε..μαλλον γραφουμε...αγ μελετιου 37(διπλα στον ΑΒ και του πουλιου το γαλα),η γνωστη ΠΑΟΛΑ με το βυζι μπολικο και σφικτο,ευγενικη και καλομιλητη--ωρα 4.0 ξημερωματα κυριακης.τελικα γιατι ολοι ανοιγουν διπλα σε ΑΒ βασιλοπουλο...τους εμπνεει το γαλα??.
αληθεια μηπως ξερει κανεις ποιες ειναι σημερα στη φραντζη 4(μασαζ ασχετο με δω),για να παω μια βολτα???
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Νυκτερινή περιήγησις 11.00 - 01.00 σήμερον.

Στάθμευσις επί της Βριλησσού μετά ποίας τινός δυσκολίας και επίσκεψις εις τον αρ. 57. Εντός η Αγάπη, γνωστή και μη εξαιρετέα. Θα γνωρισθώμεν έτι καλύτερον εις το μέλλον.

Εις τον αρ. 36 η υπηρεσία ήτο γυνή ηλικίας πεντήκοντα περίπου ετών με ογκώδην κεφαλήν και μικρούς οφθαλμούς ατενίζοντες τον κόσμον με κακίαν όπισθεν ζεύγους διοπτρών. Ηρώτησα αυτήν:

-Πώς ονομάζεται η νεαρά;

-Γιατί, εσύ τη βρίσκεις με τα ονόματα;

-Όχι, ρωτώ δια στατιστικούς λόγους.

-Κορίνα τη λένε αλλά μπορεί να αλλάξει.

-...

Ευνόητον τυγχάνει ότι κατόπιν τοιαύτης συμπεριφοράς και η Νικόλ Κίντμαν να εξεδίδετο εις το δεδομένον σπουδαστήριον, δεν θα εδοκίμαζα. Πόσο μάλλον που η εργαζομένη ήτο μετριωτάτη εμφανισιακώς.

Εις τον αρ. 46 η υπηρεσία ήτο ευγενεστάτη, αλλά υπερβολική εις την διαφήμισιν. Εργαζομένη η Τσεχίς Κιμ δια την οποίαν είχον την εντύπωσιν ότι εδημοσιεύθησαν όχι ιδιαιτέρως ευμενείς κριτικαί. Ως εκ τούτου θα επιχειρήσω μερικήν ανασκευήν αυτών.

Η Κιμ είναι χαρίεσσα μικρά γυνή ηλικίας 28 περίπου ετών, αντιπροσωπευτικός τύπος κεντροευρωπαίας χωρικής. Η λεκάνη της είναι ολίγον μεγάλη και το στήθος της μικρόν με βαθυχρόους μικράς θηλάς. Η επιδερμίς της ευρίσκεται εις καλήν κατάστασιν, αν και το ιώδες φως του δωματίου με απέτρεπεν από αντικειμενικήν εξέτασιν.

Εισήλθεν εις το δωμάτιον και ήρχισεν να λείχη το άνω τμήμα του σώματος μου. Συνεχίζουσα, παρέκαμψε τα γεννητικά όργανα. Τελικώς την απέτρεψα από την λειχία των ποδών μου αν και θα είχεν ενδιαφέρον η ενέργειά της αυτή. Συνέχισεν με κάπως άτεχνον πεολειχίαν, με προφυλακτικόν βεβαίως. Δεν συμπεριέλαβε τους όρχεις εις αυτήν. Μετά ολίγον χρόνον ανέκοψα τας ενεργείας της και, τοποθετών αυτήν εις υπτίαν θέσιν επαλινδρόμουν εντός της δι όσον χρόνον ηδυνάμην.

Εις το επί της Βριλησσού αρ. 60 σπουδαστήριον Ρωσίς υπηρεσία και εργαζομένη βραχύσωμος με καστανήν κόμην ονόματι Ρίμπα.

Γενικώς όχι άσχημος η σημερινή εμπειρία, αν και θα πρέπει όλοι να έχωμεν προ οφθαλμών την ισοτιμίαν 50 ευρώ = 17.038 δρχ και να είμεθα φειδωλοί εις τας δαπάνας προς εργαζομένας άνευ ιδιαιτέρου θετικού χαρακτηριστικού.
Φίλτατε παντοπώλα και φίλτατε εραστή υποδημάτων  υπερυψωμένης πτέρνας
Η ακατάπαυστος χρήσις αρχαΐζουσας ελληνικής αφ’υμών έχει μετατρέψει  τους διδύμους γεννητικούς μας αδένας εις πασχαλινά αρτογλυκίσματα
(κοινώς , bakalhs και heellover μας τα κάνατε τσουρέκια με τα αρχαία σας)
Παπαί !!!! Παπαί !!!! Ο διαδικτυακός  τόπος (όστις ,προς υπενθύμισίν σας, φέρει τον τίτλον «διπλόν υ διπλόν υ διπλόν υ στίξις, οίκοι ανοχής ,στίξις κομ»), στοχεύει εις την ικανοποίηση των μύχιων σαρκικών επιθυμιών των επισκεπτών του και ουχί εις  την εκμάθησιν αρχαίων!  Πόσο ευτράπελον θα ήτο, ει εις φρονδιστήριον εκμάθησης  αρχαίας , ανελύοντο αι υπηρεσίαι ιεροδούλων! Χαχαχα! Λύομαι του γέλωτος , φανταζόμενος καθηγητήν φιλόλογον όπως εξιστορεί εις τους μαθητάς αυτού ,τον στοματικόν έρωτα που απήλαυσε από την Δαρείαν(και ουχί Δάρειαν) ή την εκσπερμάτιση εις τους μαστούς της Σόνιας!
Παρακαλώ όπως παύσατε , δια να μην τα λάβω εν κρανίω, όπως λέγομεν!
(Σταματήστε μην τα πάρω στο κρανίο , να πουμε!)  :grin:
  :badair: :badair:
Φευ! Κέκλακα δις!!! Oφείλεται εις τον συναισθηματικόν φόρτον !
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

στιξις.κομ                τί ειπες ρε ανθρωπε?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ξερει κανεις συναγωνιστης τι παιζει τωρα σε καποιο απο Φρατζη, Καρεα, Αριστοτελους,Λεμπεση ?
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους συμμαχητές της κάβλας!Επέστρεψα για να σας ενημερώσω ενεργά.
Σήμερα η εξόρμηση έδειξε:

Τριγγέτα: μια bodybuilder, σαν τον Konan ξεπρόβαλε.
Αριστοτέλους: μια νύμφη ,καστανή , αλλα την πηρε φιλος και μαπα το καρπουζι, ουτε σουτιεν δεν εβγαλε ...το αρωμα της τον μάγεψε όμως
144 Συγγρού: ωραίος χώρος, αλλά η αρχαια ξανθιά βασίλισσα αμαζόνα ήταν αγριεμένη γεμάτη σιλικόνη..
Βουρβαχη: δεν προλάβαμε την Αλίνα που ήταν όλο νάζι και χάρη.
Φραντζή: Πιτσιλίσαμε και κάναμε επίθεση στην Βαλέρια όπου προσγειώθηκαν επιτυχώς τα μαχητικά μας στο αεροπλανοφόρο της.

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθεσινοβραδυνη μινι στουντιοτσαρκα.. (ωρα 00:30-01:30)

βουλιαγμενης 68, μια ρωσιδα ξανθια μιλφ που δεν μου κλικαρισε με τιποτα.
βουλιαγμενης 83, ενα πολυ αξιολογο ιταλιδακι με λαχταριστο τουρλωτο κωλαρακι  :dancing: που παραλιγο να το επαιρνα αν.........

.....αν δεν σκεφτομουν εκεινη τη στιγμη, να κανω εναν κοπο και να περασω απο καρεα 30, ΜΗΠΩΣ και πετυχω την αγαπημενη μου ΣΑΡΑ..

οπως και εγινε. σκαω στην καρεα και πετυχαινω την θεα-μουναρα-πορνοσταρ-θελωνασεχυνωσυνεχειακαιπαντουασταματητα  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: όπου και εκτυλιχθηκαν σκηνες απειρου καλους στο δωματιο..

να ενημερωσω επισης πως χθες βραδυ δουλευε βραδυνη, ενω σημερα θα δουλεψει απογευματινη δηλαδη 17:00-00:00 και αυριο μαλλον θα εχει ρεπο..


υ.γ. καπου εκει εξω απ την καρεα, πηρε το ματι μου ενα σκυλι του πολεμου. ονοματα ΔΕΝ λεμε, υποληψεις ΔΕΝ θιγουμε, καθως το παληκαρι ειναι και αραβωνιασμενο..  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να ρωτήσω, η Καρέα που πέφτει?

ειναι η προεκταση της ηλιουπολεως, στο υψος του νεκροταφειου. ψαξε και στον καταλογο με τα στουντιο, να δεις φωτο για να το γνωρισεις πηγαινοντας, διοτι δεν εχει τιποτα απ εξω που να προδιδει οτι εκει ειναι στουντιο.. ;)
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
μμμ νομιζω θα δοκιμασω σημαιρα την Σαρα....
μπορεις να μας δοσεις περισοτερες πληροφοριες για την Σαρα και το μαγαζι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom