Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Βριλησσου 57:
Παρασκευη: Αννα- Ναταλιε- Ευα
Σαββατο: Ναταλιε- Παολα- Βαλερια
Κυριακη: Ευα- Ναταλιε- Χριστινα
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Βριλησσου 57:
Παρασκευη: Αννα- Ναταλιε- Ευα
Σαββατο: Ναταλιε- Παολα- Βαλερια
Κυριακη: Ευα- Ναταλιε- Χριστινα

αυτη ειναι μια πολυ καλη ηλεκτρονικη ενημερωση...  :dancing:  :dancing:  :dancing:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ναι, ρωσιδα ειμαι, και ειμαι αυτη που δουλευει σε στουντιο..)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Η Ntaria ειναι αυτη που λετε που δουλευει σε στουντιο? Αν ναι, μεγαλη μαγκια! Σεβασμος στον πελατη! Μπραβο που βγαζει το προγραμμα του σπιτιου απο μονη της . Ολα τα σπιτια να το κανουνε αυτο! Θα την επισκεφτω!
Ntaria, εισαι Ρωσιδα ? Εγω απο πατερα! Θα τα πουμε!

Ρε boidopoutsa μάθε μας κάνα ρώσικο! Εγώ λέω να πάω να γραφτώ του χρόνου στο Pushkin!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Νομιζεις οτι τα ξερω καλα; Σε γελασανε! Στο Πανεπιστημιο να πας, στη Ιπποκρατους . Εκει ηθελα να παω εγω για να παρω χαρτι πιστοποιηση. Ειμαι Ελληνας υπηκοος παντως , γιατι η Ρωσια δεν ειναι στο ΝΑΤΟ και θα πρεπει να παω και εκει στρατο.Πηγα και εδω! Και εκει δεν εχει Σαμο, Χιο και τετοια! Ουτε δεν μου αρεσει το φαι και παιρνω απ'εξω σουβλακια.  :knuppel: :knuppel:

Ναι ίσως πάω στο Πανεπιστήμιο. Ωχ και ο στρατός στη Ρωσία είναι και δύο χρόνια. Και είναι πολύ σκληρός. Ο αδερφός μου μένει στη Γερμανία και κάνει παρέα με Ρώσους και του έχουν πει. Είναι και οι επιχειρήσεις στην Τσετσενία. Μη μπεις σε κάνα τέτοιο πόστο... Δε πας πάντως εσύ ως Έλληνας υπήκοος ε?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οχη, παιδια σας παρακαλω να μην μαθαινετε τα ρωσικα..)) να μην μας καταλαυενετε οταν σας βριζουμε..)  :dancing:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
οχη, παιδια σας παρακαλω να μην μαθαινετε τα ρωσικα..)) να μην μας καταλαυενετε οταν σας βριζουμε..)  :dancing:

Θέλουμε να μάθουμε για να σας λέμε γλυκά λόγια. Αν και προσωπικά μου αρέσει η Ρωσία σα χώρα και πολιτισμός και τη θαυμάζω ( πιστεύω η Ελλάδα αποτελεί χώρα οργανικά συνδεδεμένη με τη Ρωσία) και για αυτό θέλω να μάθω. Όπως θαυμάζω και τον Πούτιν αλλά ας μη το πάμε στα πολιτικά ( μεταξύ άλλων τον θαυμάζω γιατί ασχολείται με το άθλημα που ασχολούμαι κι εγώ- το τζούντο, έχει 6 νταν!!!:O)
 
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
xe-xe..) εγο δεν βριζω, μη στεναχοριεσαι..)  (προσπαθω)  :grin:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
σε λιγο ολι η Ρωσια θα μεινει στην Ελλαδα και η Ελλαδα θα φηγει για Ρωσια..) Ανταλλαγη!!!! :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγω λεω να αφησουμε τις αηδιες και να παμε στην Υδρα για κανα μπανακι .
Τι λετε. ;)

εγω ειμαι μεσα..!!
δεν ερχεσαι να κατσεις και λιγο ''στο πόδι μου'' να την κανω ???? :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
η ναταλια ειναι η πρωην μαργαριτα στην βουρβαχη...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Και επειδή Ντάρια μπαίνεις καθημερινά και διαβάζεις τις περιπέτειές μας σου στέλνω αυτό  ;)

я тебя люблю и быть осторожным ваш друг Panos
:2funny: :2funny: :2funny: Πάνο έγραψες!
Όπως εμείς είχαμε για ήρωες τον Μάικλ Νάιτ και τους Ντιούκς και δεν βλέπαμε την ώρα να σχολάσουμε από τα Αγγλικά για να στρωθούμε στην TV , έτσι και η Ντάρια! Δε βλέπει την ώρα να σχολάσει και να μπει στο σάιτ , να διαβάσει "τις περιπέτειές μας". Είμαστε οι ήρωές της! Πώς έχυσε ο germaon τα βυζιά της κοπέλας, πώς ο Πάνος έριχνε τις σφαλιάρες του στα κωλομέρια της άλλης κλπ.!
:2funny: :2funny:
 

saintgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλα ολα αυτα αλλα ενημερωση δεν ειχαμε σημερα :P
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
συγνωμη αλλα η νταρια που δουλευει?
 

markoswolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες , μόλις γυρισα απο Θησέως 35 , εκει ήταν η  Σβέτλα , απο εμφάνιση ήταν όντως εξωπραγματική ,δεν κατέθεσα όμως , μου φανηκε ψυχρή , μακάρι να κανω λάθος , την έχει πάρει κάποιος ;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Καλησπέρα παίδες , μόλις γυρισα απο Θησέως 35 , εκει ήταν η  Σβέτλα , απο εμφάνιση ήταν όντως εξωπραγματική ,δεν κατέθεσα όμως , μου φανηκε ψυχρή , μακάρι να κανω λάθος , την έχει πάρει κάποιος ;
Καλά έκανες
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Καλησπέρα παίδες , μόλις γυρισα απο Θησέως 35 , εκει ήταν η  Σβέτλα , απο εμφάνιση ήταν όντως εξωπραγματική ,δεν κατέθεσα όμως , μου φανηκε ψυχρή , μακάρι να κανω λάθος , την έχει πάρει κάποιος ;

Μόνο αν σου περισσεύει το 50ρικο και θες να την βάλεις στο βιογραφικό σου αλλιώς μακριά....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom