Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μέσες άκρες λέμε τώρα και για μια average έξοδο! 70€ στο εστιατόριο με κάνα δυο ποτά ή κρασί τα ποτά σε γνωστό μπαρ που είναι τα μισά τουλάχιστόν κερασμένα και κάνα 30ρι στο ξενοδοχείο εκτός και άν έχω μείνει πίσω! Έχω 3-4 χρόνια να σπρώξω σε hotel!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Καλά αυτό το σάιτ αποτελείται από πραγματικά πανάξιους χύστες! Που γοητεύουν και τιθασεύουν τις άτακτες αμαζόνες! Που γλυκαίνουν τις ξινές πόρνες με το γλυκό τους νέκταρ!!!

Αυτή τη φορά το μέλος xristos1000 ! εδοσε ένα δείγμα των παραπάνω ιδιοτήτων ! Του τι σημαίνει να είσαι τιμωρός καβλιάρης του bourdela.com!!!

Ξεκινήσαμε από Φυλής αλλά δε βρήκαμε κάτι που να μπορούσε να δαμάσει τις αβυσαλλέες κάβλες μας! Έτσι είπαμε να περάσουμε σε πιο.. αναβαθμισμένη κλίμακα! Αχαρνών 106 παρ όλα αυτά μια από τα ίδια. Η Σάρα η οποία εμφανίζεται σε Φ59 και Φ134 ( πάνω και στα δύο) δεν ήταν αυτό ακριβώς που περιμέναμε.

Επομένως πέρνουμε το μηχανάκι και αλλάζουμε περιοχή! Συγγρού- Ν.Κόσμος! Συγγρού 144, ήταν η Γιάνα. Ξανθιά, ωραίο σώμα καβλωτικό και σφιχτό και μικρωκαμωμένη.

Αριστοτέλους 6 η πανύψηλη Σβιέτα! Δε ξέρω τι γαμήσι κάνει αλλά μια φορά θέλω να την πάρω, έτσι για να έχω να λέω ότι πιτσίλισα τέτοια μουνάρα!

Έπειτα περάσαμε απέναντι. Τριγγέτα 3, ήταν η Σάντρα. Νταρντάνα, με έντονο ξανθό μαλλί πλατινέ σχεδόν, και έντονα χαρακτηριστικά ( τσιμπουκόχειλα, κολάρα, βυζάρες) και γενικά πρόστυχη πουτανόφατσα!

Ισμήνης 2 στη Δάφνη βρήκαμε τη Μπέλα. Ψηλή, μελαχροινή, γεμάτη και νταρντάνα αλλά σφιχτή. Φέρνει λίγο στη Μάντυ τη Γερμανίδα.

Φραντζή 47 η Γκαμπριέλα. Μελαχροινή, και λεπτοκαμωμένη Ισπανίδα.

Ιππώνακτος 14 η γνωστή Σαμπρίνα. Πολύ αδύνατη, σα χτικιάρικο όντως...

Στη Βούρβαχη 19 η κάβλα ξεχείλιζε ως το δρόμο. Και η πηγή της ήταν η καβλιάρα Λευκορωσίδα Αλίνα! Δεν ήθελε και πολύ η άτακτη αμαζόνα να δελεάσει το δικαστή της ηδονής xristos1000! O oποίος αν και αναζητούσε Ιζαμπέλα, αποδιοργανώθηκε πλήρως με το που είδε την Αλίνα! Πόσο μάλλον μετά την άγρια τιμωρία που της επιφύλαξε!!! Βγήκε ζαλισμένος σχεδόν από ηδονή!

Η Ιζαμπέλα για όσους καβλιάρηδες ενδιαφέρονται θα είναι αύριο απόγευμα ( μετά τις 6) Τριγγέτα και Δευτέρα πρωί Συγγρού 144!

Καλές κάβλες και καλά πιτσιλίσματα συναγωνιστές!
 

Επισκέπτης
πσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!τι πορνορεπορταζ ιταν αυτο χιστες μου!!!!!!!γαμοοοοο μιλαμεεεε!!!
μακαρι να σας σινοδευα στι νιχτα ιδονις που ακολουθισε γεματι εκπλξεις απο ατιθασες και πονιρες αμαζονες!!!!καλι φασιιιιιιι!!!!μπραβο τιμοροι μου!!κανατε για ακομα μια φορα το καθικον σας σαν πιστοι σκλαβοι τισ ιδονις!!!!!ευγε χιστες ευγε μεγιστανες τισ αχαλινοτιςς ιδονις!μεγαλοι μιστες στα χαοδες μπουρδελοσοκακια τις καυτις μπουρδελιαρας αθινας!!!!!ιποκλινομαι στι καυλα σας !!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Πρέπει να ρχεσαι χύστη μου!! Είναι μεγάλη απώλεια ο πορνο-ρεπόρτερ από τα σκάουτινγκ! Φαίνεται το κενό σου πουτσαρά μου!!! Ο xristos1000! Mέγας πουτσαράς!!!
 

Επισκέπτης
αξιος σιναγονιστις ο χρισταρας!θελει σινεχεια να χινει!!!
 

Επισκέπτης
Γεια σου skidoo. Γαμώ τις ανταποκρίσεις μεγάλε!!! Σαν να είμασταν κι εμείς εκεί μαζί σας :) Ωραίο report, ευχαριστούμε!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια η αριστοτελους ειναι αθηνα η καλλιθεα?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Γεια σου skidoo. Γαμώ τις ανταποκρίσεις μεγάλε!!! Σαν να είμασταν κι εμείς εκεί μαζί σας :) Ωραίο report, ευχαριστούμε!

Kαθήκον μου αλλά εσύ είσαι από τους διδάξαντες στις ανταποκρίσεις και έχουμε ακόμη πολλά ψωμιά να σε φτάσουμε!
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
και αθηνα πανω απο την αχαρνων
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα φίλοι συναγωνιστές ξέρη κανείς  για το τι παίζει  σήμερα το απόγεμα βριλησσου 57
 

Επισκέπτης
σημερα στη βριλλησου 57 ειναι η ναταλια ,πρωην μαργαριτα στη βουρβαχη για οσους θυμονται!το βραδυ η χριστινα!
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Σ’ ευχαριστώ για την ανταπόκριση σου Warhol αν και δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο αλλάζουν τα ονόματα τους
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλά πάω να περάσω από Βριλησσου 57 να ρωτήσω την ίδια!!!!!!!!!!!!!!! Μέχρι τι ώρα θα είναι ??????????   
 

Επισκέπτης
προσωπικα την θεωρω πολυ καλη στο δωματιο!!αλλα ειναι υποκειμενικο αυτο!!θα ειναι στη βριλλησου μεχρι τις 10.30-11.00!!
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
χερει κανεισ αν ειπαρχει στοθντιο που να κανουνα προκτικο οι κοπελες?
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Για πρωκτικό δεν ξέρω αλλά  αυτό που γουστάρω τρελά και το έχω κάνη με τι Χριστίνα από Βριλλησου 57 είναι πριν το φικιφικι show με δονητές!!!! τρελή φάση   :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :rockon:   
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα πιστεύω ότι σε στούντιο δεν λέει να κάνεις πρωκτικό :booty: και γενικός με καπότα δεν αξίζει άμα δεν το νιώσεις γυμνό να γλιστράει η να κολάι δεν :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom