Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
361
Κριτικές
42
Like
14
Πόντοι
5.760
αν ψαξεις στα προυγουμενα κατι θα βρεις μην βαζεις τα αιδια να λενε τα ιδια και τα ιδια κουνηθητε λιγο και εσεις
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Μετά τις 23:00 στη Βριλησσου 57 η Χριστίνα  μέχρι της 5 τα ξημερώματα
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Κατάλαβα.....Αντε να την πετύχουμε την ισαβέλλα
ισαμπελλα ...παρασκευη βραδυ παλι..στην συγγρου 144.το μαγαζι μεχρι τις 2 το πρωι ειναι ανοικτο.
για αυτο...πρωτα ισαμπελλα και μετα baby gold...για να μαστε και αναλαφροι!!!!!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ΝΕΟ ΝΕΟ ΑΑΑΑΑΝΟΙΞΕ στουντιο,τριωροφο νεας κατασκευης κτιριο.που?? οδος κασσανδρας 3 κοντα στην ιερα οδος.οπως πηγαινουμε την λεωφ κωνσταντινουπολεως με κατευθυνση απο αθηνα(λενορμαν)παραλληλα τις γραμμες,προς ιερα οδος(διασταυρωση),ενας δρομος πριν τα φαναρια της ιερα οδους βρισκεται η κασσανδρας στον αριθμο 3.εχει μαλιστα ταμπελα που γραφει στουντιο 1 ,στουντιο2.δυο μαζι σε ενα κτιριο.
τωρα που τα εμαθα θα μου πειτε!!!!φιλαρακι που δουλευει εκει κοντα μου το σφυριξε και το διαπιστωσα και εγω περνωντας σαββατο βραδυ πηγαινωντας προς πειραια.βασικα ηταν κλειστο μα λουκετο αλλα για περαστε μια βολτα να δουμε τι παιζει.πολυ περιεργο μου φανηκε για τοσο μεγαλος χωρος..μου θυμησε κατι του εξωτερικου. :idiot: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
στην ιππωνακτος τωρα ειναι η νονη και στη φρατζη η νταρια!
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Η Νόνη δουλεύει και στο Λιοσίων 278! 'Οπου μπορείς να την πάρεις και με πολύ λιγότερα από 50€ ! Δεν λέει και πολλά πάντως!
 

Επισκέπτης
Θειε τιγνωμη εχεις για την Νονη για δωσε τα φωτα σου.
δεν την εχω παρει εγω αλλα ενα φιλαρακι μου ,που δεν εμεινε πολυ ευχαριστημενος!!εμενα εμφανησιακα δεν μου πολυαρεσε,ειχε κατι βαριεστημενο ,"ωχαδερφισμο"  :2funny: :2funny:
 

temp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μακρια απο τη Νονη...Δεν την παλευει η γυναικα..Δε βγαζει το στρινγκ κ σπαει πουτσους...
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
αν θελετε να μανουριασετε την νονη , να την αποκαλεσετε με το ονομα που δουλευε στην διδυμου πριν απο μια δεκαετια....Γλυκερια!!!! το εκανα εγω και επαθε κολοπλακα
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
αυτο δεν το ξερω...μανουριαζει ομως γιατι την θυμουνται οταν πριν δεκα χρονια την γαμουσαν μονο με 3.000 και οχι με 50 και 60 ευρω που ζητάει τωρα!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
αυτο δεν το ξερω...μανουριαζει ομως γιατι την θυμουνται οταν πριν δεκα χρονια την γαμουσαν μονο με 3.000 και οχι με 50 και 60 ευρω που ζητάει τωρα!!!!
Πριν 10 χρονια πληρωναμε και την πιτα-γυρο 150 δρχ και τωρα 5 φορες πανω..Αλλαξαν οι εποχες αλλα μαλλον σε λαθος σημειο ανοιγω το θεμα..Αλλα παλια πουτανα και να εχει τετοια περαση ακομα?
Να μην κρεμαει το στρινγκακι της?
Εδω Νικολαιδηδες,Ζαγορακηδες,Γεωργατος κρεμασαν τα παπουτσια και κανουν κουμαντα
Τοσο περαση εχει η κυρια ακομα?Επρεπε να παιζει Γ'Εθνικη-Ποια ειναι-Ο Ρομαριο ή ο Ντρογκμπα?
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
αν δε βγαζει η πουτανα το στρινγκ, λιγο προσοχη μαγκες γιατι υπάρχει περιπτωση απ την τριβη να γινει η καποτα 1000 κομματια :'(


Kαι μήπως δεν το βγάζει για να κρύψει "κάτι" ?
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
η Νονη είναι σαν τραβέλι κι έχει και ξανθό μουστάκι.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εγω πριν 2 μερες πηρα στην λιοσιων 303 ή 278 απεναντι βρισκονται αυτα μια αλεξανδρα milf.ξανθια με πιασιματακια.συμπαθητικη αλλα σορρυ ρε παιδες προτιμω με ενα 20αρικο αλεξανδρα ή χριστινουλα φυλης....μακραν καλυτερες και πιο οικονομικες
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
να προσθεσω και εγω την γνωμη μου οτι η νονη,πρωην Γλυκερια,δεν αξιζει στο γαμησι και δεν δικαιολογει με τιποτα το 50ρικο .
Με ενα 20αρικο στη φυλης θα επιτρεποταν μια δοκιμη,τωρα με τιποτα
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Αν λέτε για τι Νονι που είναι και βριλησσου 36 δεν την έχω πάρει αλλά πρέπει να  ξεγελάει πολλή,,,, στη τσάρκα που  είχα πάει μου φάνηκε καλή ……..είχα σκοπό να τι πάρω  :P :P :P……αλλά άλλαξα γνώμη όχι μόνο για τι Νονι αλλά δεν τρελαίνομε κιόλας  για το συγκεκριμένο στούντιο   :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Σημερα στην πρωινη βαρδια και παντα Τριτη πρωι ειναι η Κατερινα Μολδαβη και με 3ακι βυζι .Προσωπικά ειναι πολύ καλή.Μονο κατακορυφο δεν έκανε με απλό προγραμμα. Α και το τρελλό 1η φορά μου παίζουν μαλακία με την κλείδα ( το πίσω μέρος από το γόνατο)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom