Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
λοιπόν γρήγορη ενημέρωση για 3 επισκέψεις που έκανα πρόσφατα

Κυριακή απόγευμα στο στουντιο Αχαρνών 85 θα βρείτε την Άντζελα.Ηλικία περίπου 26 ετών. Γλυκιά, ξανθία, με μεγάλο τατουάζ σάυρας στα πλευρά, υπέροχο δέρμα και μεγάλο στητό φυσικό 3 άρι στήθος.
Η κοπέλα είναι πολύ χαμογελαστή, κάνει πολύ καλο κρεβάτι, καλή πίπα και άξιζει το 50 αρι.
Κυριακή απόγευμα (πάλι) Αχαρνών 106 ήταν μια μικρούλα κοντούλα μελαχρινή κοπελίτσα. Πολύ γλυκό προσωπάκι (η Μπάρμπι σε μελαχρινή έκδοση), χαμογελαστή, και φέρει μεγάλο τατουάζ στην μέση της. Ειναι περίπου 20 χρονών. Λέει πως είναι Ιταλίδα και δεν μιλά καθόλου ελληνικά και αγγλικα. Χωρίς να είναι κακή στο δωμάτιο δεν είναι κάτι ιδιαιτερο. Πολύ άπειρη και πρωτάρα μου φάνηκε.Πάντως ειναι χαμογελαστή και σε καμία περίπτωση δεν βαριέτε. Θα α΄ρεσει σίγουρα λόγω σωματοδομής στον KostasF16.
Τέλος χθες το απόγευμα έκανα άλλη μια κατάθεση στο στουντιο της οδού Κεφαληνίας 75.
Κοπέλα η Άννα. Ρωσίδα , περίπου 23 ετών, ωραίο πρόσωπο, μακρί ξανθό μαλλι, κοντούλα, high heels, ωράια πιαιματάκια, μεγάλο φυσικό τριάρι βυζί με τεράστια ρώγα( πιατάκι του καφε). Τα δώμάτια στον επάνω όροφο έχουν ανακαινιστεί, το μπάνιο έχει ντουζιέρα για όποιον θέλει. Κάθε δωμάτιο έχει βαφτεί σε άλλο χρώμα και έχει και όνομα στην πόρτα. Το λενα το λένε "Σαντορίνη" , το άλλο "αμοργό" κτλ. Πολύ προσεγμένος χώρος.
Η τύπισσα μου έκανα ενα φοβερό ρουφηχτό τσιμπούκι για πολύ ώρα, με έπαιξε με τα βυζία της και γενικα ηταν ευδιαθετη και πέρασα πολυ καλα...Άννα την συνιστώ.
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
310
Πόντοι
5.785
Μία γρήγορη επίσκεψη στο Ιπποκράτους 144. Η Μελίνα μελαχρινό ψηλό στητό και λυγερόκορμο πορνίδιο. Μικρό στήθος και πεταχτό κολαράκι. Είχε πλήθος προγραμμάτων από 50-100 ευρώ ανάλογα με τις υπηρεσίες (σεξ , μασάζ, 69). Δυστυχώς δεν μου πολυάρεσε και δεν την δοκίμασα. Στο εν λόγω σπιτάκι βάζω θετικό το ότι δεν βιάζονται και ανανεόνουν συχνά κοπέλες και συνήθως πολύ εμφανίσιμες. Αυτα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Σημερα στην πρωινη βαρδια και παντα Τριτη πρωι ειναι η Κατερινα Μολδαβη και με 3ακι βυζι .Προσωπικά ειναι πολύ καλή.Μονο κατακορυφο δεν έκανε με απλό προγραμμα. Α και το τρελλό 1η φορά μου παίζουν μαλακία με την κλείδα ( το πίσω μέρος από το γόνατο)

Δεν είμαι της δουλειάς αλλά κλείδα δεν είναι το κόκκαλο από το στέρνο ψηλά έως την άρθρωση του ώμου, αυτό το οριζόντιο που βλέπεις.

Βέβαια η εφευρετικότητα της αξίζει επικρότησης. Αντε και με την μασχάλη.
 

Επισκέπτης
λοιπόν γρήγορη ενημέρωση για 3 επισκέψεις που έκανα πρόσφατα

Κυριακή απόγευμα στο στουντιο Αχαρνών 85 θα βρείτε την Άντζελα.Ηλικία περίπου 26 ετών. Γλυκιά, ξανθία, με μεγάλο τατουάζ σάυρας στα πλευρά, υπέροχο δέρμα και μεγάλο στητό φυσικό 3 άρι στήθος.
Η κοπέλα είναι πολύ χαμογελαστή, κάνει πολύ καλο κρεβάτι, καλή πίπα και άξιζει το 50 αρι.
Κυριακή απόγευμα (πάλι) Αχαρνών 106 ήταν μια μικρούλα κοντούλα μελαχρινή κοπελίτσα. Πολύ γλυκό προσωπάκι (η Μπάρμπι σε μελαχρινή έκδοση), χαμογελαστή, και φέρει μεγάλο τατουάζ στην μέση της. Ειναι περίπου 20 χρονών. Λέει πως είναι Ιταλίδα και δεν μιλά καθόλου ελληνικά και αγγλικα. Χωρίς να είναι κακή στο δωμάτιο δεν είναι κάτι ιδιαιτερο. Πολύ άπειρη και πρωτάρα μου φάνηκε.Πάντως ειναι χαμογελαστή και σε καμία περίπτωση δεν βαριέτε. Θα α΄ρεσει σίγουρα λόγω σωματοδομής στον KostasF16.
Τέλος χθες το απόγευμα έκανα άλλη μια κατάθεση στο στουντιο της οδού Κεφαληνίας 75.
Κοπέλα η Άννα. Ρωσίδα , περίπου 23 ετών, ωραίο πρόσωπο, μακρί ξανθό μαλλι, κοντούλα, high heels, ωράια πιαιματάκια, μεγάλο φυσικό τριάρι βυζί με τεράστια ρώγα( πιατάκι του καφε). Τα δώμάτια στον επάνω όροφο έχουν ανακαινιστεί, το μπάνιο έχει ντουζιέρα για όποιον θέλει. Κάθε δωμάτιο έχει βαφτεί σε άλλο χρώμα και έχει και όνομα στην πόρτα. Το λενα το λένε "Σαντορίνη" , το άλλο "αμοργό" κτλ. Πολύ προσεγμένος χώρος.
Η τύπισσα μου έκανα ενα φοβερό ρουφηχτό τσιμπούκι για πολύ ώρα, με έπαιξε με τα βυζία της και γενικα ηταν ευδιαθετη και πέρασα πολυ καλα...Άννα την συνιστώ.
Και ελεγα που χαθηκε ο τεραστιος ZERO και τωρα βλεπω οτι ειχε βγη για καταθεσεις .
Αννα λοιπον ας ακουσουμε τον ZERO και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα χασουμε οπως παντα.
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
χτες περασα απο βριλησου και πηρα την νονη. μετρια πραγματα αλλαγια μια φορα ηταν οκ.δεν βγαζει στρινγκακι και δεν βγαζει τα high heels..  γενικα φαινεται οτι μανουριαζει ευκολα..

στο πανω πανω στη βριλησου ηταν μια που εκανε και ποδομαλακια αλλα δεν μπηκα καθως μου φανηκε λιγο χαλαρη γενικοτερα ενω εμενα μαρεσουν τα κωλαρακια..
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Δεν είμαι της δουλειάς αλλά κλείδα δεν είναι το κόκκαλο από το στέρνο ψηλά έως την άρθρωση του ώμου, αυτό το οριζόντιο που βλέπεις.

Βέβαια η εφευρετικότητα της αξίζει επικρότησης. Αντε και με την μασχάλη.

Σωστος εισαι free,αυτη ειναι η κλειδα...

Στο θεμα μας τωρα.Στο 278 στο  ισογειο της λιοσιων εχει ανοιξει νεο στουντιο που λειτουργει υπο την ιδια διευθυνση με το  278 πανω.Περασα χθες μια βολτα και με ενημερωσαν
Παρακαλουμε τον πορνο ρεπορτερ Πιτσι μαζι με τους εκλεκτους συνεργατες του Σκιντο και σια να πραγματοποιησει αυτοψια για τις απαραιτητες φωτογραφησεις κλπ.

Σημερα την νυχτα θα ειναι εκει η παολα,οχι η γνωστη ξυνη μελαχροινη απο βριλησου μια αλλη καστανοξανθη ,που κανει εκπληκτικο γλειψαρχιδι,συστηνεται ανεπιφυλακτα, και αυριο τη νυχτα η ακριδα πλεον Σαμπρινα.
 
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
310
Πόντοι
5.785
Η σημερινή απογευματινή τσάρκα περιελάμβανε τα κάτωθι:
- Ρεμούνδου 21 ένα γεματούλι μαυράκι στα 20ε. δεν μου έκανε και πολύ κέφι    και παρακαλούσε για φικι φικι οπότε την έκανα με ελαφρα..
- Κεφαλληνίας 75 μια ψηλή πολύ ωραία γκόμενα με μικρό στήθος και στητό λόκο με πλήθος προγραμμάτων 50-80 ευρω (σεξ - μασάζ - 69) αλλά όχι λόκο.
- Κατέληξα Πιπίνου 118 στο αγαπημένο στην Ρωσίδα Λίντα.Μεγαλούτσικη αλλά φάνηκε η εμπειρία της. Μπήκε αφιονισμένη στο δωμάτιο και αφού πέταξε τα λιγοστά που κρατούσαν τις βυζάρες της μου όρμηξε σαν αίλουρος και άρχισε το γλείψιμο. Σε μια φάση της πετάει και την κολάρα της στη μούρη μου και άρχισε κ τριβόταν. Πολύ καλό το γλείψιμο και τα έδωσε πραγματικά όλα και χτυπιόταν πάνω μου σαν σκυλί. Πολύ καλή συμπεριφορά και GFE με τα όλα του. Σκέφτομαι να ξαναπάω.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
μαγκες παιζει καμμια με μποτες η ζαρτιερες αυτη την εποχη γενικα?
 

[-SHADOWKEEPER-]

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
τουρ χθεσινό από Καρέα 30:
Τζίνα...για πολλές φάπες. Στα εξτριμ μείον ότι η καπότα μπροστά είχε αίμα, το οποίο και μόλις αντελίφθην σταμάτησα να παίζω και την έκανα Λούης.
Συνέχισα για ικανοποίηση στην Ιππόνα...Σαμπρίνα-συναρμολογούμενο-σκιαχτροειδές με μπαταρισμένο χέρι που το κρύβει αλλά -άλλα τα μάτια του λαγού-άλλα της κουκουβάγιας. Δεν πέρασα.
Πανωλεθρία!
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Εχθες απογευμα κατα τις πεντε πηγα αχαρνων 85,εκει ηταν ηΡΕΝΑΤΑ που εκανε αλλαγη ενα ωραιο ξανθο που εφυγε διπλα απο το γκαραζ με πολυτελη MERCEDES με δικες μας πινακιδες.Αν την πιασουν θα πει οτι την εβαζαν με το ζορι.Και γω δουλευω 58 ωρες την εβδομαδα,αχ το μουνι. :think: :think: :think:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Σωστος εισαι free,αυτη ειναι η κλειδα...

Στο θεμα μας τωρα.Στο 278 στο  ισογειο της λιοσιων εχει ανοιξει νεο στουντιο που λειτουργει υπο την ιδια διευθυνση με το  278 πανω.Περασα χθες μια βολτα και με ενημερωσαν
Παρακαλουμε τον πορνο ρεπορτερ Πιτσι μαζι με τους εκλεκτους συνεργατες του Σκιντο και σια να πραγματοποιησει αυτοψια για τις απαραιτητες φωτογραφησεις κλπ.

Σημερα την νυχτα θα ειναι εκει η παολα,οχι η γνωστη ξυνη μελαχροινη απο βριλησου μια αλλη καστανοξανθη ,που κανει εκπληκτικο γλειψαρχιδι,συστηνεται ανεπιφυλακτα, και αυριο τη νυχτα η ακριδα πλεον Σαμπρινα.
 


Χεχε, δε χάσαμε ευκαιρία και πήγαμε... Λιοσίων 278 Α. Αυτοψία και τα περαιτέρω έγιναν ήδη... :cheesy: 278 ήταν η Πάολαόντως χθες νύχτα, και στο 278 Α η ελληνίδα Μαρίζα. Ξανθό κοντοπούτανο, με μεγάλα βυζιά. Έγινε και κατάθεση από συναγωνιστή με 35 ευρώ .
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εχθες απογευμα κατα τις πεντε πηγα αχαρνων 85,εκει ηταν ηΡΕΝΑΤΑ που εκανε αλλαγη ενα ωραιο ξανθο που εφυγε διπλα απο το γκαραζ με πολυτελη MERCEDES με δικες μας πινακιδες.Αν την πιασουν θα πει οτι την εβαζαν με το ζορι.Και γω δουλευω 58 ωρες την εβδομαδα,αχ το μουνι. :think: :think: :think:
Ε ναι με 10000 που βγαζουν το μηνα αυτες μην παραξενευτεις αν την δεις να κυκλοφορει με καμια Lamborghini και αυτοκινητοπομπη με μπραβους απο πισω.....
 

Επισκέπτης
Σωστος εισαι free,αυτη ειναι η κλειδα...

Στο θεμα μας τωρα.Στο 278 στο  ισογειο της λιοσιων εχει ανοιξει νεο στουντιο που λειτουργει υπο την ιδια διευθυνση με το  278 πανω.Περασα χθες μια βολτα και με ενημερωσαν
Παρακαλουμε τον πορνο ρεπορτερ Πιτσι μαζι με τους εκλεκτους συνεργατες του Σκιντο και σια να πραγματοποιησει αυτοψια για τις απαραιτητες φωτογραφησεις κλπ.

Σημερα την νυχτα θα ειναι εκει η παολα,οχι η γνωστη ξυνη μελαχροινη απο βριλησου μια αλλη καστανοξανθη ,που κανει εκπληκτικο γλειψαρχιδι,συστηνεται ανεπιφυλακτα, και αυριο τη νυχτα η ακριδα πλεον Σαμπρινα.
 
το καναμε ιδι λεβεντι μου το καθικον μας οπος ειπε και καυλεας σκιντο!θα μπει σιντομα στο καταλογο το νεο οικιμα!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
το καναμε ιδι λεβεντι μου το καθικον μας οπος ειπε και καυλεας σκιντο!θα πει σιντομα στο καταλογο το νεο οικιμα!

ευγε...και εγω χθες εκει ημουν...αλλα στο πανω,μου γλειφε τις μπαλες η Παολα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΝΕΟ ΝΕΟ ΑΑΑΑΑΝΟΙΞΕ στουντιο,τριωροφο νεας κατασκευης κτιριο.που?? οδος κασσανδρας 3 κοντα στην ιερα οδος.οπως πηγαινουμε την λεωφ κωνσταντινουπολεως με κατευθυνση απο αθηνα(λενορμαν)παραλληλα τις γραμμες,προς ιερα οδος(διασταυρωση),ενας δρομος πριν τα φαναρια της ιερα οδους βρισκεται η κασσανδρας στον αριθμο 3.εχει μαλιστα ταμπελα που γραφει στουντιο 1 ,στουντιο2.δυο μαζι σε ενα κτιριο.
τωρα που τα εμαθα θα μου πειτε!!!!φιλαρακι που δουλευει εκει κοντα μου το σφυριξε και το διαπιστωσα και εγω περνωντας σαββατο βραδυ πηγαινωντας προς πειραια.βασικα ηταν κλειστο μα λουκετο αλλα για περαστε μια βολτα να δουμε τι παιζει.πολυ περιεργο μου φανηκε για τοσο μεγαλος χωρος..μου θυμησε κατι του εξωτερικου. :idiot: :rockon: :rockon:

μηπως καποιο παληκαρι εκανε κανενα σκαουτ σ αυτο το καταστημα παραγωγης πολιτισμου ????
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: σήμερα μέχρι της 23:00 βριλησσου 57 η Παολα 
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
μπορει να ειναι ασχετο αλλα τα κοριτσια του je taime ειναι σε καποιο στριπτιζαδικο?
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Και πριν φύγω να σας πω ότι μετά τις 23:00 στη βριλησσου 57 θα είναι η Βαλέρια 
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χεχε..) παλλι σας δινω προγραμμα παιδια..)

Βριλησσου 57:
Παρασκευη: Αννα- Νταρια- Ευα
Σαββατο: Νταρια- Παολα- Βαλερια
Κυριακη: Ευα- Βαλερια- Χριστηνα

Φραντζη 47:
Παρασκευη: Ευα- Γαμπριελα- Αλεξια
Σαββατο: Γαμπριελα- Ευα- Γαμπριελα
Κυριακη: Νταρια- Νταρια- Αλεξια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom