Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μα ο χειρογλυκανος δεν το έγραψε για να δείξει ότι είναι κατόρθωμα να μένεις στην φυλής. τώρα εσύ αν είσαι βλαμμένος και γράφεις ασυναρτησίες είναι δικό σου πρόβλημα.
Επίσης ,αν το πάμε και έτσι όπως το πας και εσύ, θέλει μεγάλα ορχιδέα να μένεις στην φυλής κάτι τα οποία δεν τα έχεις εσύ κύριε αγαπούλη.
Γι αυτό μην ανοίγεις το στόμα σου γιατί λες βλακείες βρωμιάρη
souli (?)παρτο αλλιως γιατι ο taftarr νομιζω οτι μενει φυλης
 

Επισκέπτης
μαθε και εσυ οπως πολυ καλα λες οτι δεν με ξερεις και δεν σε ξερω
να κανεις ερωτησεις χωρις ορους πεζοδρομιου
για να παρεις και τις σωστες αναλογες απαντησεις σου
γιατι αλλιως οχι σοβαρα δεν θα σε παρω αλλα αλλα δεν ειμαι και υποχρεωμενη να σου δωσω και λογαριασμο για το τι ειμαι και τι οχι
Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει, πέντε μέρες κοσκινίζει με άλλα λόγια...
 

Επισκέπτης
Κανένας επαγγελματίας δεν προσβάλει, ούτε επιτίθεται σε δυνητικούς ή πραγματικούς πελάτες του !


-Εκτός άν υπάρχουν άλλοι λόγοι, που δεν τους ξέρουμε- (και προσωπικά, δεν θέλω να τους μάθω)


Απο μένα,    - 1000 !
ουτε πραγματικος ουτε δυνητικος πελατης ειμαι-θα γινω συγκεκριμενο μπουρδελο αρα δεν παιζει τιποτα κρυφο απο πισω τσιμπουκιε.
αυτο που παιζει ειναι ο κομπλεξισμος ΤΟΥ συγκεκριμενου που εκανε αναδρη επιθεση σε μελος του σαιτ χωρις λογο.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε Χάρε,

δεν αφορά εσένα το σχόλιο μου ! :2funny:


Την Αντζελα αφορά , που την έπεσε αγρίως και αδίκως (κατ΄εμέ),  του χειρογλύκανου !
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Αισθάνομαι προδομένος , πληγωμένος και απροστάτευτος.
Δέχθηκα επίθεση απρόκλητη και αναίτια από τον χρήστη Φυλής104.

....................

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΥΛΙΑΝΟ = ΟΡΓΗ ΘΕΟΥ
 

Επισκέπτης
δυστυχως απο μια φωτογρραφια και για το τιποτα εχει στηθει ενας καβγας ουσιαστικα χωρις λογο.καλο θα ειναι να πεσουν οι τονοι γιατι καποιοι-ες εκτιθονται και λενε πραγματα που δεν ειναι ωραια.φυσικα ειναι δικαιωμα του καθενος-μιας να γραφει και να λεει οτι θελει αλλα το να γραφονται τοσες ειρωνιες για ενα θεμα που ειναι καταεμε απλα μια επισημανση για την περιοχη και ποσο επικυνδυνη ειναι που αυτο νομιζω ειναι παραδεκτο απο ολους καλο θα ειναι να ριξουμε λιγο τους τονους.το θεμα ειναι ανευ ουσιας και δεν νομιζω οτι εχει θιξει κανεναν και καμια.αυτη ειναι η γνωμη μου.
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
Αισθάνομαι προδομένος , πληγωμένος και απροστάτευτος.
Δέχθηκα επίθεση απρόκλητη και αναίτια από τον χρήστη Φυλής104.

....................

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΥΛΙΑΝΟ = ΟΡΓΗ ΘΕΟΥ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΤΥΠΕ συνεχισε να μας ενημερωνεις οπως γουσταρεις η πλειοψηφια του σαιτ ειναι μαζι σου
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Αν εγώ είχα πει ηλίθιο κάποιο μέλος , λογικά δε θα ήμουν warned τώρα?

Σημεία των καιρών...

Ο ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΟΥ ΦΥΛΗΣ ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Κανένας επαγγελματίας δεν προσβάλει, ούτε επιτίθεται σε δυνητικούς ή πραγματικούς πελάτες του !


-Εκτός άν υπάρχουν άλλοι λόγοι, που δεν τους ξέρουμε- (και προσωπικά, δεν θέλω να τους μάθω)


Απο μένα,    - 1000 !

+1

 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
κρατηστε βεροπουλο εσεις εγω θελω το σουβλατζιδικο στη γωνια
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πίσω ρε , δικός μου είναι ο απανταχού Βερόπουλος !  :grin:

Τα στουντιο παραμαζομα τα πηρα μια μερα
κι επειτα ανοιξα πισι και γραφω εδωπερα

Οδος Φυλής και  Βριλησσού
Ισμήνης και Καρέα
Μαρια , Ποπη και Κικη
παρτουζα ολοι παρεα  :grouphug:

Οφφ τοπικ αλλα ειδα τον τσιμπουκιο και μουρθε εμπνευση  :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κανένας επαγγελματίας δεν προσβάλει, ούτε επιτίθεται σε δυνητικούς ή πραγματικούς πελάτες του !


-Εκτός άν υπάρχουν άλλοι λόγοι, που δεν τους ξέρουμε- (και προσωπικά, δεν θέλω να τους μάθω)


Απο μένα,    - 1000 !

κοιτα να σου πω κατι...............
ο συγκεκριμενος ανθρωπος που του βγαλαν τη φωτογραφια ειναι εξω απο το στουντιο εδω και ενα μηνα
για μενα δεν ειναι τιποτα 1 λεπτο υποθεση και παιρνω την αστυνομια και τον διωχνει
το αν θελετε να το κανω ή οχι μου ειναι αδιαφορο
δεν προκειτε να τον ενοχλησω οσο και ισως σε μερικους μπορει να χτυπαει η ασχημα η εικονα του, αλλα δεν παυει να ειναι ενας ανθρωπος που ευτυχως ολοι εμεις οι βολεμενοι δεν εχουμε την τυχη του
το βρισκω ομως πολυ χυδαιο εναν ανθρωπο που εχει το Χ,Ψ, προβλημα να τον φωτογραφιζουμε και να τον ξεφτυλιζουμε σαν οντοτητα σε ενα φορουμ
αν ηταν μερικοι στη θεση του θα ηθελαν να τους κανουν αυτο οι οποιοδηποτε ασυναισθητοι και πλακατζιδες τυχαιοι περαστικοι?

τωρα αν εσυ τσιμπουκιε στην δουλεια σου κανεις πραξη την θεωρια οτι "Κανένας επαγγελματίας δεν προσβάλει, ούτε επιτίθεται σε δυνητικούς ή πραγματικούς πελάτες του" σου βγαζω το καπελο αλλα ειμαι συγουρη οτι αυτο δεν γινετε ουτε απο εσενα ουτε απο κανενα γιατι ενας επαγγελματιας δεν ειναι ποτε θεος και εχει καποια ορια υπομονης και ανοχης

επισης σε οποιαδηποτε αντιπαραθεση δικια μου  εδω και χρονια, εδω μεσα πεταγετε ενας εξυπνος που θα γυρισει τη κουβεντα αλλου στο αν ειμαι τραβελι ή οχι (και δεν αναφερομαι στο ροκαβλον που του δινω αλοθι στο οτι μπορει να μην ηξερε)
αυτους τους ανθρωπους ειτε τους αρεσει ειτε οχι τους λυπαμαι παρα πολυ για την κακοψυχια τους και τους κοιταω πολυ μειονεκτικα γιατι ποτε δεν προκειτε να με φτασουν
για τον απλουστατο λογω οτι ειτε το θελουν ειτε οχι εγω το μεγαλυτερο ονειρο της ζωης μου το εκανα πραγματικοτητα και το ΖΩ
αυτοι θα ζησουν τη ζωη τους και οταν καποια στιγμη μετα απο πολλα χρονια τελιωσει θα εχουν αφησει πισω τους πολλα ονειρα τους ανεκπληρωτα.....

αυτα τα ολιγα απο την απολογια μου, γιατι εχοντας ενα μαγαζι φτασαμε στο σημειο να πρεπει να απολογουμε για το οτιδηποτε στους οποιους δικαστες μου, δεν θα ασχολειθω αλλο με το θεμα
οι εντυπωσεις δικες σας

 

Επισκέπτης
επισης σε οποιαδηποτε αντιπαραθεση δικια μου  εδω και χρονια, εδω μεσα πεταγετε ενας εξυπνος που θα γυρισει τη κουβεντα αλλου στο αν ειμαι τραβελι ή οχι (και δεν αναφερομαι στο ροκαβλον που του δινω αλοθι στο οτι μπορει να μην ηξερε)
αυτους τους ανθρωπους ειτε τους αρεσει ειτε οχι τους λυπαμαι παρα πολυ για την κακοψυχια τους και τους κοιταω πολυ μειονεκτικα γιατι ποτε δεν προκειτε να με φτασουν
για τον απλουστατο λογω οτι ειτε το θελουν ειτε οχι εγω το μεγαλυτερο ονειρο της ζωης μου το εκανα πραγματικοτητα και το ΖΩ
αυτοι θα ζησουν τη ζωη τους και οταν καποια στιγμη μετα απο πολλα χρονια τελιωσει θα εχουν αφησει πισω τους πολλα ονειρα τους ανεκπληρωτα.....
Και καλά κάνεις, καθώς όντως δεν ήξερα.

Τα συγχαρήκια μου αλλά τα όνειρα καθενός καθορίζονται πρωτίστως από τις αδυναμίες του και δευτερευόντως από τις ιδιαιτερότητές του.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Οδος Φυλής και  Βριλησσού
Ισμήνης και Καρέα
Μαρια , Ποπη και Κικη
παρτουζα ολοι παρεα   

Περνάω και απο Φυλή
στης Αντζελας το μαγαζί
και βλέπω έναν ξαπλωμένο
έξω απ το μαγαζί πεσμένο!

Και σκέφτομαι, πω ρε γαμήσι
που θα φαγε για να λυγίσει!
Την έπεσε, να συνεφέρει
καλό το μαγαζί, συμφέρει !

Μπουκάρω μέσα με χαρά
και πέφτω πάνω στη τσατσά!
Μου λέει καλώς το παλληκάρι,
βγάλε τη μπούτσα, απ το θηκάρι !

Τα υπόλοιπα,... είναι προσωπικά δεδομένα !  :grin:











Ο Τζο τελικά, είναι πίνγκ , κι εγώ πονγκ !!! :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΕΜΠΡΟΣ ΓΕΝΝΑΙΟΙ

Ηταν μιά παρεξήγηση
και δόθηκε εξήγηση !
Για πάμε πάλι απ την αρχή
χωράμε όλοι οι καλοί !

Ισως χειρότερα να δούμε,
στις εποχές αυτές που ζούμε !
Πέτρα καρδιά κι υπομονή
και πάνω απ΄ όλα, το μουνί !

Σερσέ λα φάμ και ντόλτσε βίτα
δύσκολο σπορ, μετά την ήττα.
Γενναία να το παλέψουμε
τώρα να μην κιοτέψουμε !

:grin:


 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Με μία συγνώμη ίσως η καρδούλα μου καταλαγιάσει.

QYygT.jpg


Το βλέμα του προδωμένου...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom