Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Γιατί είσαι τόσο ζοχάδας με όσους διαφωνούν μαζί σου; Εσένα δε σου'χει τύχει να περάσεις θαυμάσια με μια κοπέλα και κάποιος άλλος όχι;
Έχουν τύχει και σε μένα φορές που η Λάουρα ήταν κακοδιάθετη και μέτρια. Τις περισσότερες όμως είναι πολύ καλή. Να μην πω την άποψη/εμπειρία μου επειδή μπορεί να είναι αντίθετη με τη δική σου;

σου ειπα εγω να μην τη πεις?
που το ειδες αυτο?

απλα τονισα αλλη μια φορα οτι η κοπελα ειναι κομοδινο.οπως τονισαν και αρκετοι ακομα.
λιγοι την βρισκουν καλη.
οι καλες κοπελες δεν εχουν τις μερες τους.
γαμιουνται καλα 95 στις 100 γιατι εινα επαγγελματιες , αφηνουν τα προβληματα τους εκτος δωματιου και δινουν στον πελατη που πληρωνει  αυτο που πρεπει.

οι κακοδιαθετες και οσες θελουν να τους κανει ο πελατης τα χατηρια ή οτι αλλο τους καβλωσει για να γαμηθουν καλα ας κατσουν σπιτι να γαμιουνται με τον γκομενο οποτε γουσταρουν.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 04/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]/Σιντι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Μαρια[/url] - www.kassandras4-kato.com/misel]Μισελ/Σιντι[/URL] - Σουεντη/Ρωξανη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλεξια (Ρωσιδα) - Σουεντη - Λολιτα/Μισελ
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Μαρτσελα[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Μαρια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Βερονικα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μαρια Ψηλη
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Ανιτα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα/Σοφια/Ανιτα/Ελλη[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ελλη[/URL]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/jessica]Τζεσσικα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα [/url]+ Σιλβι

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Βικυ
5 - 11 : www.studio50gr.com/xenia]Ξενια[/url]
11 - 8 : www.studio50gr.com/mariza]Μαριζα[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : Νικολ
5 - 11 : Εβελινα
11 - 8 : www.peiraios121.com/amanda]Αμαντα [/url]

:-* :-* :-*
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
2dGAY.jpg
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ο αλλος κατω αριστερα κοιμαται  :think:
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
ΤΟΝ ΠΕΘΑΝΑΝ τα κοριτσια μεσα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
σιγα κατορθωμα εκανες?
σε ολη την αθηνα πια υπαρχουν αστεγοι και συνανθρωποι μας που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα
απλα σε εκεινο στο σημειο βγαινει η θερμανση του supermarket απο διπλα και ο ανθρωπος εχει λιγο περισσοτερη ζεστη
(το κρυο ξερεις σκοτωνει τους αστεγους το χειμωνα)
ναι θα μπορουσα να παρω την αστυνομια να τον διωξει σαν σκυλι γιατι εκει ειναι επιχειρηση κτλ
αλλα ειμαι απο αυτες που το βραδυ θελουν να κοιμουνται με την συνειδηση τους καθαρη

υγ. πολυ θαθελα να εισουν στη θεση του, να δω μετα αν θα ειχες διαθεση για χιουμορ
ΗΛΙΘΙΕ
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Δεν το έκανα για να κοροιδεψω , αλλά για να αναδείξω την παρακμή της περιοχής.
Ξέρεις μένω στην οδό Φυλής και συχνά δίνω φαγητό στους άστεγους.Εσύ?

Χωρίς να πω την οποιαδήποτε κουβέντα δέχθηκα επίθεση.
Νιώθω απροστάτευτος.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Κυκλοφορώ - Καταγράφω - Κάνω τέχνη μέσω της παρακμής της Φυλιανής πραγματικότητας.
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
πραγματικα αντζελα δεν το περιμενα να αντιδρασεις ετσι. ο φιλος δεν το εκανε να κοροιδεψει κανενα, αλλα για να δειξει ενα προβλημα της περιοχης. ο συγκεκριμενος ομως η και καποιος αλλος ευκολα θα μπορουσε να αποτελεσει απειλη για εμας που περιμενουμε να ανοιξει η πορτα. διαβασε και σε κατι αλλα ποστ για τις συχνες πλεον επιθεσεις που γινονται στη περιοχη. αυτα τα αναφερω φιλικα παντα προς το προσωπο σου.
 

Επισκέπτης
Δεν το έκανα για να κοροιδεψω , αλλά για να αναδείξω την παρακμή της περιοχής.
Ξέρεις μένω στην οδό Φυλής και συχνά δίνω φαγητό στους άστεγους.Εσύ?

Χωρίς να πω την οποιαδήποτε κουβέντα δέχθηκα επίθεση.
Νιώθω απροστάτευτος.
αυτος που σου εκανε την επιθεση δεν εχει αρχιδια χειρογλυκανε (τα εκοψε).εγω μαζι σου
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Είμαι ο Χειρογλύκανος , ένα σουρεάλ χελωνονιτζάκι που του έλαχε να ζει στη Φυλής.
Προσπαθώ να είμαι αγαπητός σε όλο το φόρουμ , να σας δίνω στιγμές από τη Φυλιανή μου ζωή ένω πήγαινα στο Βερόπουλο να παραλάβω το σερβίτσιο από τα κουπόνια που κέρδισε η μητέρα μου , και η manager του στούντιο του οποίου έχω δώσει μερικά ευρώ , με έβρισε λέγοντας με ηλίθιο και  κάνοντας με να νιώσω άσχημα.

Ωρες ώρες αναρωτιέμαι αν αξίζω να υφίσταμαι όλα αυτά.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Είμαι ο Χειρογλύκανος , ένα σουρεάλ χελωνονιτζάκι που του έλαχε να ζει στη Φυλής.
Προσπαθώ να είμαι αγαπητός σε όλο το φόρουμ , να σας δίνω στιγμές από τη Φυλιανή μου ζωή ένω πήγαινα στο Βερόπουλο να παραλάβω το σερβίτσιο από τα κουπόνια που κέρδισε η μητέρα μου , και η manager του στούντιο του οποίου έχω δώσει μερικά ευρώ , με έβρισε λέγοντας με ηλίθιο και  κάνοντας με να νιώσω άσχημα.

Ωρες ώρες αναρωτιέμαι αν αξίζω να υφίσταμαι όλα αυτά.
το λες σαν να ειναι μεγαλο γεγονος....Μεγάλο κατόρθωμα είναι να ζεις στην φυλης...  τι να σου πω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom