Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Είμαι ο Χειρογλύκανος , ένα σουρεάλ χελωνονιτζάκι που του έλαχε να ζει στη Φυλής.
Προσπαθώ να είμαι αγαπητός σε όλο το φόρουμ , να σας δίνω στιγμές από τη Φυλιανή μου ζωή ένω πήγαινα στο Βερόπουλο να παραλάβω το σερβίτσιο από τα κουπόνια που κέρδισε η μητέρα μου , και η manager του στούντιο του οποίου έχω δώσει μερικά ευρώ , με έβρισε λέγοντας με ηλίθιο και  κάνοντας με να νιώσω άσχημα.

Ωρες ώρες αναρωτιέμαι αν αξίζω να υφίσταμαι όλα αυτά.
Τυπε αυτο που εκανες δεν ηταν κατι κακο!!!Ουτε η ανθρωπια παει περιπατο...Συνεχισε δυναμικα !
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ο γραπτος λογος δυστυχως ευκολα μπορει να παρεξηγηθει, μιας και δεν εχει χροια, ενταση και χρωμα.
Προφανως η Αντζελα παρερμηνευσε το post σου και η αντιδρασε ακομψα.

Καταλαβαινω την πικρα σου, μιας και δεν ειχες καμια κακη προθεση.
Πιστεψε ομως δεν αξιζει να το παιρνεις τοσο βαρια.
Σε ενα forum ειμαστε, οχι την πραγματικη ζωη.

Εχω ακουσει εγω...........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Είμαι ο Χειρογλύκανος , ένα σουρεάλ χελωνονιτζάκι που του έλαχε να ζει στη Φυλής.
Προσπαθώ να είμαι αγαπητός σε όλο το φόρουμ , να σας δίνω στιγμές από τη Φυλιανή μου ζωή ένω πήγαινα στο Βερόπουλο να παραλάβω το σερβίτσιο από τα κουπόνια που κέρδισε η μητέρα μου , και η manager του στούντιο του οποίου έχω δώσει μερικά ευρώ , με έβρισε λέγοντας με ηλίθιο και  κάνοντας με να νιώσω άσχημα.

Ωρες ώρες αναρωτιέμαι αν αξίζω να υφίσταμαι όλα αυτά.
Tύπε αγαπητός είσαι μη μασάς.  ;)  :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν το έκανα για να κοροιδεψω , αλλά για να αναδείξω την παρακμή της περιοχής.
Ξέρεις μένω στην οδό Φυλής και συχνά δίνω φαγητό στους άστεγους.Εσύ?

Χωρίς να πω την οποιαδήποτε κουβέντα δέχθηκα επίθεση.
Νιώθω απροστάτευτος.

τι λες βρε παιδι μου :think:
ηθελες να αναδειξεις την παρακμη της περιοχης ε?
σε παρεξηγησα εσυ προσφερεις τελικα κοινωνικο εργο
βεβαια για δημο της αθηνας , προγραμματα της εκλησιας για τους αστεγους, οργανωσεις που ασχολουνται με τους αστεγους δεν εχεις ακουσει και φανταζομαι δεν εχεις χτυπησει την πορτα τους αφου εισαι τοσο ευαισθητος για να τους πεις για την παρακμη της περιοχης?
απο την αλλη ομως το bourdela ειναι ενα απο τα καλυτερα σαιτ της ελλαδας οποτε λες που να καθομαι να παιρνω τηλεφωνα στο δημο και σε τοσους φορεις, παρασκευη ειναι μπορει να εχουν κλησει και νωρις
οποτε ας το βαλουμε εδω ολο και καποιος θα το δει και θα ευαισθητοποιηθει?
κατι τετοιο εγινε ε?
σοβαρα?
απορω πως δεν σε εχει ανακαλυψει η μαριαννα βαρδινογιαννη να σε παρει μαζι της στην unesko
δινεις και συχνα φαγητο στους αστεγους ε?
α το βραδυ δηλ τους γεμιζεις το στομαχι και το πρωι τους φωτογραφιζεις και τους βγαζεις στο ιντερνετ για να σπασεις την πλακα σου (γιατι αυτο κανεις)
και οι παιδεραστες ξερεις πριν κανουν οτι κανουν δινουν γλυκα και σοκολατες στα θυματα τους :-

υγ. τωρα αν νιωθεις απροστατευτος επειδη σε ειπαν ηλιθιο στο ιντερνετ , τι να πω ?
το παιρνω πισω αλλα σε λυπαμαι

αυτος που σου εκανε την επιθεση δεν εχει αρχιδια χειρογλυκανε (τα εκοψε).εγω μαζι σου

καλυτερα κοφτα και εσυ γιατι οσο ταχεις τοσο αυτα θελουν να αδειασουν για παρτυ μου καθε φορα που με βλεπεις
www.postimage.org/] [/url]

πραγματικα αντζελα δεν το περιμενα να αντιδρασεις ετσι. ο φιλος δεν το εκανε να κοροιδεψει κανενα, αλλα για να δειξει ενα προβλημα της περιοχης. ο συγκεκριμενος ομως η και καποιος αλλος ευκολα θα μπορουσε να αποτελεσει απειλη για εμας που περιμενουμε να ανοιξει η πορτα. διαβασε και σε κατι αλλα ποστ για τις συχνες πλεον επιθεσεις που γινονται στη περιοχη. αυτα τα αναφερω φιλικα παντα προς το προσωπο σου.

και τι θα επρεπε να πω δηλ?
μπραβο εισαι και ο πρωτος?
και τι να διαβασω?
διαβασε εσυ καλυτερα εδω τι γινετε σε ολη την Ελλαδα
μηπως να μην ξαναβγουμε εξω απο το σπιτι μας?

Όντως τραβέλι είναι η Άντζελα;

γιατι σου μοιαζω για τραβελι :think:
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΤΖΕΛΑ
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Είμαι ο Χειρογλύκανος , ένα σουρεάλ χελωνονιτζάκι που του έλαχε να ζει στη Φυλής.
Προσπαθώ να είμαι αγαπητός σε όλο το φόρουμ , να σας δίνω στιγμές από τη Φυλιανή μου ζωή ένω πήγαινα στο Βερόπουλο να παραλάβω το σερβίτσιο από τα κουπόνια που κέρδισε η μητέρα μου , και η manager του στούντιο του οποίου έχω δώσει μερικά ευρώ , με έβρισε λέγοντας με ηλίθιο και  κάνοντας με να νιώσω άσχημα.

Ωρες ώρες αναρωτιέμαι αν αξίζω να υφίσταμαι όλα αυτά.
Μην στεναχωριέσαι.

Οσο για την μάνατζερ που λές οτι σου είπε αυτό υο πράγμα, απλά μην ξαναπάς σε αυτό το στούντιο  ;)
 

Επισκέπτης
καλυτερα κοφτα και εσυ γιατι οσο ταχεις τοσο αυτα θελουν να αδειασουν για παρτυ μου καθε φορα που με βλεπεις
Γυναίκα, ξεγυναίκα, καλό είναι τέτοιες δηλώσεις ναρκισιμού ν' αποφεύγονται.
Γνωρίζεις καλά ότι όσοι ασχολούνται με τον αγοραίο έρωτα πληρώνουν και γαμούν από άθλιες μέχρι θεές.
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ αλλα ρε παιδια ασ σταματησει εδω το θεμα μη το :zfuck: :zfuck: :zfuck: το θεμα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
για αγορακι καλη εισαι

ε πεστο ντε οτι ψαχνεις αγορακια
σε λαθος σιτε μπηκες

Γυναίκα, ξεγυναίκα, καλό είναι τέτοιες δηλώσεις ναρκισιμού ν' αποφεύγονται.
Γνωρίζεις καλά ότι όσοι ασχολούνται με τον αγοραίο έρωτα πληρώνουν και γαμούν από άθλιες μέχρι θεές.

μου ειναι αδιαφορο τι κανουν και τι γαμουν οσοι ασχολουνται με τον αγοραιο ερωτα
μου ειναι πολυ ενδιαφερον ομως τι λενε για το ατομο μου οσοι ασχολουνται μαζι μου χωρις να ασχολειθω εγω πρωτη μαζι τους ανεξαρτητα αν ασχολουνται με τον αγοραιο ερωτα ή οχι
και επειδη ουτε με ξερουν ουτε πολυ περισσοτερο τους ξερω εγω
δεν σηκωνω και πολλα και ο ναρκισμος μου μπορει να γινει και πολυ χειροτερος
ετσι κι αλλιως δεν εχω και τιποτα να χασω παρα μονο να κερδισω
 

Επισκέπτης
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ αλλα ρε παιδια ασ σταματησει εδω το θεμα μη το :zfuck: :zfuck: :zfuck: το θεμα
αν παρακολουθεις το θρεντ "ημερισια ενημερωση για μπουρδελα" θα δεις οτι αρκετες φορες ο χειρογλυκανος οπως και ο φαρκελι και αλλοι ποσταρουν φωτο απο φυλης-μεταξουργιο για εμπλουτισμο της ενημερωσης.μια τετοια φωτο ποσταρε ο χειρογλυκανος και αμεσως αρπαχτηκε ο τσολιας απο το φ 104 νομιζοντας οτι ειχε σκοπο να δυσφημισει το μπουρδελο της.
 

Επισκέπτης
μου ειναι αδιαφορο τι κανουν και τι γαμουν οσοι ασχολουνται με τον αγοραιο ερωτα
μου ειναι πολυ ενδιαφερον ομως τι λενε για το ατομο μου οσοι ασχολουνται μαζι μου χωρις να ασχολειθω εγω πρωτη μαζι τους ανεξαρτητα αν ασχολουνται με τον αγοραιο ερωτα ή οχι
και επειδη ουτε με ξερουν ουτε πολυ περισσοτερο τους ξερω εγω
δεν σηκωνω και πολλα και ο ναρκισμος μου μπορει να γινει και πολυ χειροτερος
ετσι κι αλλιως δεν εχω και τιποτα να χασω παρα μονο να κερδισω
Δηλαδή αν εγώ βγω και φωνάζω ότι είμαι ο μεγαλύτερος γαμιάς και τι ωραίο που μ' έκανε η μάνα μου και πόσο χοντρό τον έχω και και και, έχω μόνο να κερδίσω;
Προφανώς δεν κατάλαβα κάτι ή απλά με δουλεύεις.

Λοιπόν και επειδή όντως δεν μας ξέρεις και δεν σε ξέρουμε, θα εκτιμούσα αν απαντούσες με σαφήνεια στην προηγούμενη ερώτησή μου.
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
αν παρακολουθεις το θρεντ "ημερισια ενημερωση για μπουρδελα" θα δεις οτι αρκετες φορες ο χειρογλυκανος οπως και ο φαρκελι και αλλοι ποσταρουν φωτο απο φυλης-μεταξουργιο για εμπλουτισμο της ενημερωσης.μια τετοια φωτο ποσταρε ο χειρογλυκανος και αμεσως αρπαχτηκε ο τσολιας απο το φ 104 νομιζοντας οτι ειχε σκοπο να δυσφημισει το μπουρδελο της.
ειδα τις ενημερωσεις και γι αυτο της εγραψα για τις επιθεσεις κοντα στο μαγαζι της.
 

mrsoultanos

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
το λες σαν να ειναι μεγαλο γεγονος....Μεγάλο κατόρθωμα είναι να ζεις στην φυλης...  τι να σου πω...
Μα ο χειρογλυκανος δεν το έγραψε για να δείξει ότι είναι κατόρθωμα να μένεις στην φυλής. τώρα εσύ αν είσαι βλαμμένος και γράφεις ασυναρτησίες είναι δικό σου πρόβλημα.
Επίσης ,αν το πάμε και έτσι όπως το πας και εσύ, θέλει μεγάλα αρχίδια να μένεις στην φυλής κάτι τα οποία δεν τα έχεις εσύ κύριε αγαπούλη.
Γι αυτό μην ανοίγεις το στόμα σου γιατί λες βλακείες βρωμιάρη
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αν παρακολουθεις το θρεντ "ημερισια ενημερωση για μπουρδελα" θα δεις οτι αρκετες φορες ο χειρογλυκανος οπως και ο φαρκελι και αλλοι ποσταρουν φωτο απο φυλης-μεταξουργιο για εμπλουτισμο της ενημερωσης.μια τετοια φωτο ποσταρε ο χειρογλυκανος και αμεσως αρπαχτηκε ο τσολιας απο το φ 104 νομιζοντας οτι ειχε σκοπο να δυσφημισει το μπουρδελο της.

α δεν ψαχνεις δηλ μονο αγορακια
τα θες και με στολη
και δη τσολια
πολυ προχω σε βρισκω

 
   
Δηλαδή αν εγώ βγω και φωνάζω ότι είμαι ο μεγαλύτερος γαμιάς και τι ωραίο που μ' έκανε η μάνα μου και πόσο χοντρό τον έχω και και και, έχω μόνο να κερδίσω;
Προφανώς δεν κατάλαβα κάτι ή απλά με δουλεύεις.

Λοιπόν και επειδή όντως δεν μας ξέρεις και δεν σε ξέρουμε, θα εκτιμούσα αν απαντούσες με σαφήνεια στην προηγούμενη ερώτησή μου.

μαθε και εσυ οπως πολυ καλα λες οτι δεν με ξερεις και δεν σε ξερω
να κανεις ερωτησεις χωρις ορους πεζοδρομιου
για να παρεις και τις σωστες αναλογες απαντησεις σου
γιατι αλλιως οχι σοβαρα δεν θα σε παρω αλλα αλλα δεν ειμαι και υποχρεωμενη να σου δωσω και λογαριασμο για το τι ειμαι και τι οχι
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616


Κανένας επαγγελματίας δεν προσβάλει, ούτε επιτίθεται σε δυνητικούς ή πραγματικούς πελάτες του !


-Εκτός άν υπάρχουν άλλοι λόγοι, που δεν τους ξέρουμε- (και προσωπικά, δεν θέλω να τους μάθω)


Απο μένα,    - 1000 !

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom