Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
εγω τη ρωξανα ολιβειρα τη θυμαμαι φυλης που ηταν απιστευτη ...τωρα δηλαδη που ειναι παραπανω € δεν ειναι τοσο καλη ;
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
η ρωξανα απο την γερμανικη αλυσιδα κ πρωην φ 86 δεν εχει δουλεψει στο βουνο
πρεπει να ηταν λιγο πριν τα χριστουγεννα.τη πρωτη βδομαδα τη λεγανε ολιβια και τιμηθηκε στο βριλ 57.εγινε λιγος ντορος εδω-καποιοι συναγωνιστες την αναγνωρισαν αφου την ηξεραν απο φυλης-ειχαμε παλι βαφτησια(μου διαφευγει το ονομα) και μετα εξαφανιστηκε λιγο και επανηλθε στη φυλης.σε εμενα ηταν απλα σπαταλη 50ρικου,σε πολυ αξιοπιστο μελος εδω του εκανε παππαδες και εχασε το φως του,ισως ειναι με τα φεγγαρια της,τι να πω... :rolleyes:
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
πρεπει να ηταν λιγο πριν τα χριστουγεννα.τη πρωτη βδομαδα τη λεγανε ολιβια και τιμηθηκε στο βριλ 57.εγινε λιγος ντορος εδω-καποιοι συναγωνιστες την αναγνωρισαν αφου την ηξεραν απο φυλης-ειχαμε παλι βαφτησια(μου διαφευγει το ονομα) και μετα εξαφανιστηκε λιγο και επανηλθε στη φυλης.σε εμενα ηταν απλα σπαταλη 50ρικου,σε πολυ αξιοπιστο μελος εδω του εκανε παππαδες και εχασε το φως του,ισως ειναι με τα φεγγαρια της,τι να πω... :rolleyes:

ειναι γεγονος οτι μερικες ειναι τελειως αλλοπροσαλες και πανε με τα φεγγαρια τους.

για παραδειγμα η μιχαελα απο το Κ3 που δεν εχω ακουσει μετριες κριτικες με εμενα εδωσε ρεσιταλ..αντε βγαλε ακρη.
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
ειναι γεγονος οτι μερικες ειναι τελειως αλλοπροσαλες και πανε με τα φεγγαρια τους.

για παραδειγμα η μιχαελα απο το Κ3 που δεν εχω ακουσει μετριες κριτικες με εμενα εδωσε ρεσιταλ..αντε βγαλε ακρη.

διορθωνω..που ΕΧΩ ακουσει μετριες κριτικες με εμενα εδωσε ρεσιταλ..
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
εγω τη ρωξανα ολιβειρα τη θυμαμαι φυλης που ηταν απιστευτη ...τωρα δηλαδη που ειναι παραπανω € δεν ειναι τοσο καλη ;

Ετσι. Πίπα-μουνί-κώλο και ξανά πίπα-μουνί-κώλο χωρίς μα και μου. Η τύπισσα του έδινε και καταλάβαινε με ένα 20ρικο.  :sunglasses:
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει να ηταν λιγο πριν τα χριστουγεννα.τη πρωτη βδομαδα τη λεγανε ολιβια και τιμηθηκε στο βριλ 57.εγινε λιγος ντορος εδω-καποιοι συναγωνιστες την αναγνωρισαν αφου την ηξεραν απο φυλης-ειχαμε παλι βαφτησια(μου διαφευγει το ονομα) και μετα εξαφανιστηκε λιγο και επανηλθε στη φυλης.σε εμενα ηταν απλα σπαταλη 50ρικου,σε πολυ αξιοπιστο μελος εδω του εκανε παππαδες και εχασε το φως του,ισως ειναι με τα φεγγαρια της,τι να πω... :rolleyes:
Ετσι ακριβώς είναι :thumbsup:. Το Βρ.57 ήταν ένα διάλειμμα, το πολύ για 3 εβδομάδες, στις δυο θητείες της στην Φυλής. Νομίζω ότι το όνομα από Ολίβια το είχε αλλάξει σε Κλεοπάτρα  :2funny:
 

panagiwtisss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια σορυ για το πιθανον ασχετο του μηνυματος, αλλα μπορει καποιος να μου πει πώς μπορουμε να βρουμε η εκαστοτε κοπελα σε ποια στουντιο εργάζεται ανά ημέρα, ώστε να γνωρίζουμε αν δουλευει και σε στουντιο που ειναι κοντα μας η μας βολευεουν;
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια σορυ για το πιθανον ασχετο του μηνυματος, αλλα μπορει καποιος να μου πει πώς μπορουμε να βρουμε η εκαστοτε κοπελα σε ποια στουντιο εργάζεται ανά ημέρα, ώστε να γνωρίζουμε αν δουλευει και σε στουντιο που ειναι κοντα μας η μας βολευεουν;
στο σιτε αθηναιεςγυναικες εχει φοτο απο καθε κοπελα κλικαρεις κ βλεπεις το προγραμμα της
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 29/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω):  www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Αλεξια/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ροζη - Ιλονα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αντριανα - Σαρα/Ελπιδα - Ελπιδα/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιρενα - Μιχαελα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Ροζη[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Λολιτα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Σουεντη - www.vrilissou60-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url] - www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ροζη[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα  :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40:

10-5 www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα[/url]
5-11 www.studio40-gr.com/jessica-ruslana]Τζεσσικα-Ρουσλανα[/url]
11-8 www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10-5 www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα[/url]
5-11 Τερεζα-Ολγα
11-8 www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα-Χριστινα[/URL]

Στο Σπυρου Πατση 50:

10-5 Ολγα
5-11 www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]
11-8 Μαρινα-Ολγα

:-* :-* :-*
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Καλημέρα  :-*

Πειραιώς 193


10.00 - 17.00  ΣΑΡΑ
17.00 - 23.00  ΝΙΚΗ
23.00 - 05.00  ΒΙΒΙΑΝ-ΜΑΡΙΑΝΝΑ


Κηφισού 30

10.00 - 17.00  ΕΒΕΛΙΝΑ
17.00 - 23.00  ΣΤΕΛΛΑ-ΣΑΒΙΝΑ
23.00 - 05.00  ΣΤΕΛΛΑ

:-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
[size=12pt]ΞΕΠΕΤΑΝΕΣ

Η αλυσίδα του Τριγγέτα
είναι παλιά γνωστή ξεπέτα
και απορώ, που ακόμα πάτε
και τα λεφτάκια σας σκορπάτε !

Ασε που μόνο μέσα απο Φυλής
μεταγραφές σερί θα δείς
κι άν έχει μάθει η πουτάνα
να είναι μόνο ξεπετάνα
και στο 5λεπτο ν΄αρχίζει
τ΄ αρχίδια σου, να σου τα πρήζει
και πενηντάρικο να δώσεις
δεν πρόκειται να τη γλυτώσεις[/size]

:(
[size=14pt]Εύγε Τσιμπούκιε!
Από τις καλύτερες στιχοπλασίες σου![/size]

[size=14pt]Μακρυά από την ΞΕΠΕΤΟ-ΤΡΙΓΓΕΤΟ-ΑΛΥΣΙΔΑ:ΣΥΓΓΡΟΥ 144, ΙΣΜΗΝΗΣ 2, ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 37, ΤΡΙΓΓΕΤΑ 3[/size]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
[size=14pt]Εύγε Τσιμπούκιε!
Από τις καλύτερες στιχοπλασίες σου![/size]

[size=14pt]Μακρυά από την ΞΕΠΕΤΟ-ΤΡΙΓΓΕΤΟ-ΑΛΥΣΙΔΑ:ΣΥΓΓΡΟΥ 144, ΙΣΜΗΝΗΣ 2, ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 37, ΤΡΙΓΓΕΤΑ 3[/size]
Ξεχασες και το Πειραιως 200.............

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom