Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Το στούντιο Αχαρνών 106 έχει τα ίδια κορίτσια που δουλεύουν στο Κεφ. 75 (συνεργάζονται προφανώς) αλλά δεν έχει σαιτ, κάτι που μου φαίνεται πολύ παράξενο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο...
Τριγγετα 3
Νικολ..μελαχρινη,χαμογελαστη ομορφη παρουσια σε γενικες γραμμες!Αν δεν εβγαινε απο το δωματιο με το σωληναριο στο χερι μπορει κ να το σκεφτομουνα!Εχει φωτος στις κυριες
Ισμηνης 2
Ινουσκα...το ονομα παρεμεινε ως εχει...απλα την θεση της πλαστικοποιημενης Μαριας Σερβας που επεστρεψε στα Κασσανδρας πηρε η Αμαντα το εταιρο πλαστικοποιημενο μιλφ απο τα Φωκαιας 19 κ Βουλιαγμενης 83
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

29/5

Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        EYH          βράδυ            ΤΖΕΝΙΦΕΡ            :fuck2:


Πιπίνου 118                        Πρωί              EYA                    βράδυ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ                  :fuck1:
                     

Αριστομενους 72                Πρωί                  ΣΑΝΗ                βράδυ      ΣΑΝΗ                  :tits:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Σου εχω στειλει ενα pm xadiara.gr,περιμενω απαντηση.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Το στούντιο Αχαρνών 106 έχει τα ίδια κορίτσια που δουλεύουν στο Κεφ. 75 (συνεργάζονται προφανώς) αλλά δεν έχει σαιτ, κάτι που μου φαίνεται πολύ παράξενο.

Πρίν από λίγο:

Αχαρνών 106: η Κατερίνα, ένα καλλίγραμμο μ...ι, με καρέ καστανά μαλλιά, ολόσωμο εσώρουχο, γυμνασμένο κορμί με φούλ πρόγραμμα.  :kissass:
Κεφ. 75: η Κορίνα και η Αλίνα. Όντως, το ξανθό αδύνατο πιπινάκι Αλίνα, κάποια θυμίζει . . . .  . :think:
Αλήθεια, αυτή τη πρωινή υπηρεσία στο Κ.75, την έχει "φάει" κανείς? Πολύ καλο ΜΙΛΦάκι ! ! !  :rockon:
 

Επισκέπτης
Χθες το βράδυ, πριν τις 23:00 πεζοπόροι από Φυλής προς Κασσάνδρας επισκεφθήκαμε μεταξύ των άλλων:
Αχαρνών 106-Νικόλ.Καστανή νεαρή κανονικού πάχους μέτριας εμφάνισης.Από 30 ευρώ.

Ιωαννίνων 3-Μία αδιάφορη μελαμψή νταρντάνα με παχάκια "Βραζιλιάνα".Και μία ξανθιά κοντή, ολίγον στρουμπουλή, από το Αναγνωστικό της Α΄Δημοτικού-"Λόλα, να ένα μήλο!".Η 2η εργάστηκε στο Φώκαιας 22.

Κων/λεως 132-Μαριάννα και Μελανι αν θυμάμαι καλά.Η Μαριάννα είναι βραζιλιάνικου τύπου νταρντάνα με πλούσια τα  ελέη.
Η Μέλανι είναι καστανή με λευκή επιδερμίδα και λίγη πλαδαρότητα στον κώλο.50 ευρώ, 60 ευρώ,...90 ευρώ και ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ -ΤΟΥΜΠΑΝΑ!

Κων/λεως 130-Κρύσταλ και Πάολα.Μελαμψή και λευκή.Νεαρή και μεσήλικη.Καλές παρουσίες και οι δύο.Η Πάολα έχει κάπως πλαδαρό κώλο.

Κων/λεως 92-η Όλιβ του Ποπάϊ

Σ.Πάτση 50-Αλίκη επικοινωνιακή

Σ.Πάτση 40-η ειδική  επικοινωνιολόγος Αμάντα.Οι ιδιαίτερες επικοινωνιακές της ικανότητες θα μπορούσαν να την οδηγήσουν στο Μέγαρο Μαξίμου για να "περισώσει" αυτήν την χρεοκοπημένη κυβέρνηση! :shower:

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Το Κεφαλ.75 έχει μπερδέψει τα προγράμματά του!!
Για σήμερα το πρωί η ιστοσελίδα του γράφει ότι δουλεύει η Νικόλ. Αλλά πριν από λίγο η υπηρεσία με ενημέρωσε οτι θα δουλεύει βραδινή στο Αχ. 106!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 30/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω):  Βικυ - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ροζη - Λολιτα - Αλεξια
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Νεα αφιξη/Ροζη - Σαρα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Μιχαελα/Ελπιδα - Λολιτα/Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Σαρα[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Σουεντη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλινα - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα[/url] - Ροζη/Σοφια

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/nandia]Ναντια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/jessica-ruslana]Ρουσλανα + Τζεσσικα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Ολγα
5 - 11 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
11 - 8 : Νελλυ

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/korina]Κορινα[/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα[/url]
11 - 8 : Νατασα + Αναστασια


:-* :-* :-*


 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
29/5

Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        ΕΥΗ          βράδυ            ΤΖΕΝΙΦΕΡ              :fuck2:


Πιπίνου 118                        Πρωί              ΕΥΑ                    βράδυ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ                :tits2:
                       

Αριστομενους 72                10.00-08.00                ΣΟΝΙΑ                        :fuck1:

Πιπινου 107            Πρωι        ΣΑΝΗ                βραδυ                  ΣΑΝΗ                            :tits:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Θησέως 365…

Σύμφωνα με τη μυθολογία, ο Θησεύς όταν επέστρεψε από την Κρήτη όπου είχε σκοτώσει το Μινώταυρο, αποβιβάστηκε στην ακτή της Καλλιθέας, στις Τζιτζιφιές.
Για το λόγο αυτό, από τα παλιά τα χρόνια έως σήμερα, το έμβλημα του Δήμου Καλλιθέας κοσμείται με απεικόνιση του Θησέως.
Επίσης, για τον ίδιο λόγο, η κύρια οδός της Καλλιθέας που ξεκινά από την ακτή διασχίζει όλη την πόλη και καταλήγει στα βόρεια όρια της πόλης στο λόφο Σικελίας, για πολλά χρόνια λεγόταν «λεωφόρος Θησέως».
Μετά το όργιο μαλακίας του 1922, η Καλλιθέα πλημμύρισε από παράγκες αναξιοπαθούντων προσφύγων – μεταναστών και ελλείψει δικτύου αποχέτευσης, οι δρόμοι ξεβρωμούσαν από τα περιττώματά τους.
Τότε η Καλλιθέα αποκαλούνταν σαρκαστικά με το τοπωνύμιο «Σκατούπολη».

Ο Θησέας είναι μια μυθική προσωπικότητα γνωστή σε όλη την οικουμένη.
Η μυθολογία του διδάσκεται στα σχολεία πολλών χωρών.
Τα γεμάτα φαντασία κατορθώματά του εμπεριέχουν συμβολισμούς και διδάγματα.
Ο χαρακτήρας του είναι καλυμμένος με το μυθολογικό μανδύα άρα απαλλαγμένος από τα ταπεινά και ποταπά ανθρώπινα ελαττώματα.
Συνοπτικά, το όνομα «Θησέας» είναι ένα εύηχο όνομα, παγκόσμια γνωστό, που φέρνει στο νου σκέψεις και μνήμες απαλλαγμένες από ανθρώπινες ατέλειες.
Με δυο λόγια είναι ένα εξαιρετικό όνομα για τοπωνύμια, οδούς, καταστήματα, κ.ά.

Παρ’ όλα αυτά, στην περίοδο του μεσοπολέμου, τότε που η Καλλιθέα είχε γεμίσει παράγκες δυστυχισμένων και λεγόταν Σκατούπολη, οι εγκέφαλοι των κρατούντων απεφάσισαν να μετονομάσουν την οδό Θησέως σε «Λεωφόρο Ελευθερίου Βενιζέλου», προς τιμή κάποιου εγγενώς ατελούς Γραικύλου, φέροντος μύστακα, υπογένειο, ομματοϋάλια και ημίψηλο καπέλο, οποίος είχε δραστική συμμετοχή στο θάνατο και στην καταστροφή χιλιάδων αθώων ανθρώπων.
Όπως οι πρώτοι Χριστιανοί κατεδάφισαν τα αρχαία μνημεία, έτσι και οι Γραικύλοι επίγονοί τους απαξίωσαν τον Θησέα για να δοξάσουν τον Μπενιζέλο.
Τον δε λόφο Σικελίας τον κατέσκαψαν για να φτιάξουν γήπεδο ποδοσφαίρου που το ονόμασαν «Ελπάσο».
Η Ελμπενιτζελου λοιπόν καταλήγει στο Ελπάσο.

Η ελβενιζελομανία επεκτάθηκε και στο κέντρο της Αθήνας, όταν η λέξη «Πανεπιστημίου» αντικαταστάθηκε από τη λέξη «Ελμπενιζέλος».
Η ελβενιζελο-υστερία  συνεχίστηκε στη δεκαετία του 80, όταν ονομάσανε «Ελβενιζέλο» το σταθμό του τραίνου ΗΣΑΠ στα όρια Καλλιθέας – Ταύρου. Με την πρόοδο του χρόνου, ξεθύμανε η μανία και στο σταθμό επικράτησε η ονομασία «Ταύρος».

Αυτά τα τραγελαφικά λοιπόν κρύβονται κάτω από την πινακίδα «Θησέως 365», για να ξέρουν όσοι γαμούν στα άγια χώματα των Τζιτζιφιών.

Εισήλθα για μια ακόμη φορά στο 365, αντιπαρερχόμενος  τις (βάσιμες) αιτιάσεις που εκφέρουν ορισμένοι λουδίτες για τις κάμερες με τις οποίες είναι εφοδιασμένο το πορνείο.

Στο δωμάτιο αναμονής και επιδείξεων, επεδείχθη η εκδιδόμενη Στεφανία.
Πρόκειται για προ-μεσήλικο θήλυ, σοβιετικής προέλευσης.
Εξαιρετικά ανεπτυγμένος λιπώδης ιστός, κοινώς χονδρή. Το βάρος της εκτιμάται ότι υπερβαίνει τα 100 χιλιοστόγραμμα.
Μαστοί king size.
Ενδεδυμένη με ολόσωμο φόρεμα, μέρος του οποίου αποτελούνταν από κορδόνια, ώστε να αποκαλύπτεται η πληθωρική σαρξ του θήλεος. Ενδυμασία κατάλληλη για πόρνες ή για χορεύτριες καλλιτεχνικού ξεγυμνώμαστος.
Φυσική ξανθιά, βοστρυχωτή, οφθαλμοί έντονου κυανού χρώματος.

Εισήλθα, με κυρίαρχη σκέψη ότι από καιρού εις καιρόν συνουσιάζομαι με ευτραφείς κυρίες, καθότι συνήθως είναι τρυφερές, και εκτός των άλλων προσφέρουν ζεστασιά το χειμώνα και σκιά το καλοκαίρι.

Επιδερμίδα και βλεννογόνοι καθαρά και άοσμα.

Μειδιούσε και έλεγε λογάκια.

Με πολλές υπέρβαρες κυρίες είναι δύσκολη έως αδύνατη η συνουσία σε στάση πρηνή (αποκαλούμενη και «στάση 24»), καθότι το μεγάλο μέγεθος των γλουτών δεν επιτρέπει την πλήρη διείσδυση πέους συνήθους μήκους.
Η Στεφανία έχει το προσόν όταν στήνεται στα τέσσερα, οι γλουτοί της παραμερίζουν προς τις πλευρές των γοφών, ώστε το πέος εισέρχεται σχεδόν όλο μέσα στον κόλπο.
Κλινοπάλεψα αρκετή ώρα σε αυτή τη στάση, αλλά διέκοψα λόγω του υπερβολικού θορύβου της κλίνης.

Προκειμένου να κρύβει το σκεμπέ της, συνουσιάζεται φορούσα κομμάτι υφάσματος στη περιοχή της μέσης (πιθανόν μικροσκοπική φούστα που τη μαζεύει).

Ευρισκόμενη σε στάση ύπτια, οι μαστοί της τρεμόπαιζαν από τις παλινδρομήσεις και γυάλιζαν από τη σίελο με την οποία τους είχα πασαλείψει προηγουμένως, λείχοντάς τους και θηλάζοντάς τους.

Η Στεφανία διαθέτει όμορφα χαρακτηριστικά σώματος και έντονα φυσικά χρώματα.
Σε περίπτωση που αποφασίσει να απαλλαγεί από τα μισά κιλά που κουβαλά, θα μεταμορφωθεί σε έκπαγλο καλλονή.

Το μέγα πρόβλημα που έχω με τα ξανθά θήλεα, είναι ότι φέρνουν στο νου μου θείες και ξαδέρφες μου, πράγμα που μου μειώνει τη λίμπιντο.
Αντίθετα, όταν είμαι απάνω σε κανα γυφταριό, η μαλαπέρδα μου γίνεται σαν του γαϊδάρου.
Ωστόσο, η δεκτικότητα και η συμμετοχή της Στεφανίας ήταν τέτοιες, που ο ερεθισμός μου και η ολοκλήρωση ήταν σε καλό επίπεδο.

Μετά την πράξη, κι ενώ ευρισκόμουν στη γωνία του κάλαθου των αχρήστων όπου απέρριπτα την κατακλυσμένη από υγρά περικαυλίδα, το θήλυ με προσέγγισε, με ασπάστηκε στα χείλη, με εναγκαλίστηκε και μου τρίφτηκε.
Πριν αποχωρήσει, με ρώτησε αν θέλω κάτι άλλο, να μου φέρει να πιώ νερό, να μου φέρει κι άλλα μωρομάντηλα, να μου φέρει σφραγισμένη πετσέτα για να ντουσαριστώ…
Θυμήθηκα ένα φίλο, που μου είχε διηγηθεί που σε ένα πορνείο στη Σαγκάη τα θήλεα έπλεναν τα πόδια των πελατών τους και μετά τους πεοθήλαζαν…
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Κε Πύραυλε, δεν έχω λόγια! Όπως πάντα ψυχ-αγωγικός και απολαυστικός
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Καλημέρα  :-*


ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

ΠΡΩΙ ΡΕΒΕΚΚΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  ΛΙΛΗ

ΝΥΧΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ


ΚΗΦΙΣΟΥ 30

ΠΡΩΙ ΣΑΒΙΝΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΒΙΒΙΑΝ + ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ

ΝΥΧΤΑ ΕΒΕΛΙΝΑ + ΣΤΕΛΛΑ
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Έπεσε το μάτι μου σε ιντερνετική καταχώρηση/αγγελία ότι ανοίγει σύντομα νέο στούντιο στον Αγ. Ιωάννη, πολύ κοντά στο Σταθμό του Μετρο.

Διεύθυνση: Λ. Βουλιαγμένης & Μελαντίας 50  :cool2: :coffee:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 30/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω):  Βικυ - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ροζη - Λολιτα - Αλεξια
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Νεα αφιξη/Ροζη - Σαρα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Μιχαελα/Ελπιδα - Λολιτα/Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Σαρα[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Σουεντη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλινα - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα[/url] - Ροζη/Σοφια

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
Αλλαγη:

Κασσανδρας 3(κατω):  Βικυ - Λαουρα - Αντζη/Μιχαελα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Μιχαελα/Ελπιδα - Λολιτα
Κασσανδρας 6: Μελινα - Σουεντη - Ιρενα
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
προς τιμή κάποιου εγγενώς ατελούς Γραικύλου, φέροντος μύστακα, υπογένειο, ομματοϋάλια και ημίψηλο καπέλο, οποίος είχε δραστική συμμετοχή στο θάνατο και στην καταστροφή χιλιάδων αθώων ανθρώπων.
καλο θα ηταν να αποφευγονται αυτοι οι χαρακτιρισμοι σε ασχετο κιολας φορουμ.
δικαιωμα σου να εχεις την αποψη σου αλλα μην προσπαθεις να την πλασαρεις ανωνυμος σε φορουμ που ασχολειται με αλλα θεματα.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Πύραυλε...γάμησες.....και κυριολεκτικά ..και μεταφορικά....
Τους χαιρετισμούς μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom