Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
καλο θα ηταν να αποφευγονται αυτοι οι χαρακτιρισμοι σε ασχετο κιολας φορουμ.
δικαιωμα σου να εχεις την αποψη σου αλλα μην προσπαθεις να την πλασαρεις ανωνυμος σε φορουμ που ασχολειται με αλλα θεματα.
εμένα μια χαρά μου φάνηκε. ένα από τα ωραία πράγματα στα φόρουμ είναι ότι μπορείς να λες την άποψή σου. δεν είδα τα ίδια αντανακλαστικά για μέλη που προτείνουν ξυλοδαρμούς άλλοι σε μετανάστες και αναρχικούς, άλλοι σε εθνικιστές κλπ κλπ.  Συμφωνώ δεν συμφωνώ, προτιμώ να διαβάζω τα απολύτως ορθογραφημένα και σε άψογα ελληνικά κείμενα του Πύραυλου που περιέχουν και συγκροτημένες κριτικές για το θέμα που αφορά το σάιτ, παρά τις ασυναρτησίες και τις ασυνταξίες του καθενός που δεν μπορεί καν να εκφράσει καν αυτό που θέλει.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Επίσης να αναφέρω ότι στο Αχαρνών 106 ήταν η καλλίπυγος Κατερίνα και μετά τις 4 θα είναι η Νικόλ που προσωπικά θέλω να την φάω.
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
29/5

Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        ΕΥΗ           βράδυ             ΤΖΕΝΙΦΕΡ               :fuck2:


Πιπίνου 118                         Πρωί               ΕΥΑ                     βράδυ   ΑΦΡΟΔΙΤΗ                 :tits2:
                       

Αριστομενους 72                10.00-08.00                 ΣΟΝΙΑ                         :fuck1:

Πιπινου 107             Πρωι         ΣΑΝΗ                βραδυ                   ΣΑΝΗ                            :tits:
 

lakis9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
[move] :) :) :) Σημερα 30/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω):  Βικυ - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ροζη - Λολιτα - Αλεξια
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Νεα αφιξη/Ροζη - Σαρα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Μιχαελα/Ελπιδα - Λολιτα/Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Σαρα[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Σουεντη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλινα - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αμιρα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα[/url] - Ροζη/Σοφια

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
Η Αλεξάνδρα τι έγινε?Μπορείτε να μου πείτε?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
καλο θα ηταν να αποφευγονται αυτοι οι χαρακτιρισμοι σε ασχετο κιολας φορουμ.
δικαιωμα σου να εχεις την αποψη σου αλλα μην προσπαθεις να την πλασαρεις ανωνυμος σε φορουμ που ασχολειται με αλλα θεματα.

καθόλου άσχετο με το παρων θρέντ δεν είναι το ποστάρισμα του Πυραυλου.
Είναι απόλυτα σχετικό με την ημερήσια ενημέρωση για στούντιο και η κουβέντα τελειώνει εδώ.
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
καθόλου άσχετο με το παρων θρέντ δεν είναι το ποστάρισμα του Πυραυλου.
Είναι απόλυτα σχετικό με την ημερήσια ενημέρωση για στούντιο και η κουβέντα τελειώνει εδώ.
το εάν θεωρείς πως το να χαρακτηρίζεις κάποιον πολίτικο με τέτοιες εκφράσεις σε θρεντ που ασχολείται με την ενημέρωση των στούντιο σχετικό τότε μάλλον κάποιο πρόβλημα έχεις στην αντίληψη.
Για μένα σταματά εδώ η κουβέντα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
το εάν θεωρείς πως το να χαρακτηρίζεις κάποιον πολίτικο με τέτοιες εκφράσεις σε θρεντ που ασχολείται με την ενημέρωση των στούντιο σχετικό τότε μάλλον κάποιο πρόβλημα έχεις στην αντίληψη.
Για μένα σταματά εδώ η κουβέντα.

το πρόβλημα αντιληψης το έχεις εσύ που δεν έχεις καταλάβει ακόμα
οτι ποστάρεις σε μπουρδελοσάιτ και οχι σε πολιτικό ή άλλο φόρουμ που έχει σαν θέμα του την ιστορία πχ.
οκ και εγώ με τον Βενιζέλο είμαι, δεν με βρίσκουν απολύτως σύμφωνο τα όσα του σούρνει ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ, αλλά μεσα στο όλο του ποστάρισμα που έχει σαν θέμα την κριτική σε ενα γαμησι που εκανε σε στούντιο ταιριαζει μια χαρα. Και το γράφει με τόσο ωραιο τρόπο που ακόμα και αν δεν συμφωνω μου αρέσει να το διαβάζω.

 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
αλλά μεσα στο όλο του ποστάρισμα που έχει σαν θέμα την κριτική σε ενα γαμησι που εκανε σε στούντιο ταιριαζει μια χαρα.
ίσως να έχεις δίκαιο στο θέμα αντίληψης άλλα το εάν ταιριάζει απόλυτα με βρίσκεις αντίθετο.
Ας πούμε πως έχω διαφορετική αισθητική
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
κ για να μπούμε στο θέμα η Στεφάνια είναι από τα πιο v.f.m. (value fuck money) στην κατηγορία τον μιλφ
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 31/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω):  www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Βικυ - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ροζη/Αμιρα - Ροζη - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σαρα/Λολιτα - Αλεξια/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βερονικα - Ιρενα/Βερονικα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Ρουσλανα/Τζενη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Σουεντη[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Ρουσλανα/Τζενη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μαντονα - Σαρα
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Σοφια[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

31/5

Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        ΕΥΗ          βράδυ            ΤΖΕΝΙΦΕΡ                      :tits2:         


Πιπίνου 118                        Πρωί              ΕΥΑ                    βράδυ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ                        :tits:
                     

Αριστομενους 72                10.00-08.00                ΣΟΝΙΑ                          :fuck1:


Πιπινου 107            Πρωι        ΣΑΝΗ                βραδυ                  ΣΑΝΗ                    :fuck2:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Θησέως 365…

Σύμφωνα με τη μυθολογία, ο Θησεύς όταν επέστρεψε από την Κρήτη όπου είχε σκοτώσει το Μινώταυρο, αποβιβάστηκε στην ακτή της Καλλιθέας, στις Τζιτζιφιές.
Για το λόγο αυτό, από τα παλιά τα χρόνια έως σήμερα, το έμβλημα του Δήμου Καλλιθέας κοσμείται με απεικόνιση του Θησέως.
Επίσης, για τον ίδιο λόγο, η κύρια οδός της Καλλιθέας που ξεκινά από την ακτή διασχίζει όλη την πόλη και καταλήγει στα βόρεια όρια της πόλης στο λόφο Σικελίας, για πολλά χρόνια λεγόταν «λεωφόρος Θησέως».
Μετά το όργιο μαλακίας του 1922, η Καλλιθέα πλημμύρισε από παράγκες αναξιοπαθούντων προσφύγων – μεταναστών και ελλείψει δικτύου αποχέτευσης, οι δρόμοι ξεβρωμούσαν από τα περιττώματά τους.
Τότε η Καλλιθέα αποκαλούνταν σαρκαστικά με το τοπωνύμιο «Σκατούπολη».

Ο Θησέας είναι μια μυθική προσωπικότητα γνωστή σε όλη την οικουμένη.
Η μυθολογία του διδάσκεται στα σχολεία πολλών χωρών.
Τα γεμάτα φαντασία κατορθώματά του εμπεριέχουν συμβολισμούς και διδάγματα.
Ο χαρακτήρας του είναι καλυμμένος με το μυθολογικό μανδύα άρα απαλλαγμένος από τα ταπεινά και ποταπά ανθρώπινα ελαττώματα.
Συνοπτικά, το όνομα «Θησέας» είναι ένα εύηχο όνομα, παγκόσμια γνωστό, που φέρνει στο νου σκέψεις και μνήμες απαλλαγμένες από ανθρώπινες ατέλειες.
Με δυο λόγια είναι ένα εξαιρετικό όνομα για τοπωνύμια, οδούς, καταστήματα, κ.ά.

Παρ’ όλα αυτά, στην περίοδο του μεσοπολέμου, τότε που η Καλλιθέα είχε γεμίσει παράγκες δυστυχισμένων και λεγόταν Σκατούπολη, οι εγκέφαλοι των κρατούντων απεφάσισαν να μετονομάσουν την οδό Θησέως σε «Λεωφόρο Ελευθερίου Βενιζέλου», προς τιμή κάποιου εγγενώς ατελούς Γραικύλου, φέροντος μύστακα, υπογένειο, ομματοϋάλια και ημίψηλο καπέλο, οποίος είχε δραστική συμμετοχή στο θάνατο και στην καταστροφή χιλιάδων αθώων ανθρώπων.
Όπως οι πρώτοι Χριστιανοί κατεδάφισαν τα αρχαία μνημεία, έτσι και οι Γραικύλοι επίγονοί τους απαξίωσαν τον Θησέα για να δοξάσουν τον Μπενιζέλο.
Τον δε λόφο Σικελίας τον κατέσκαψαν για να φτιάξουν γήπεδο ποδοσφαίρου που το ονόμασαν «Ελπάσο».
Η Ελμπενιτζελου λοιπόν καταλήγει στο Ελπάσο.

Η ελβενιζελομανία επεκτάθηκε και στο κέντρο της Αθήνας, όταν η λέξη «Πανεπιστημίου» αντικαταστάθηκε από τη λέξη «Ελμπενιζέλος».
Η ελβενιζελο-υστερία  συνεχίστηκε στη δεκαετία του 80, όταν ονομάσανε «Ελβενιζέλο» το σταθμό του τραίνου ΗΣΑΠ στα όρια Καλλιθέας – Ταύρου. Με την πρόοδο του χρόνου, ξεθύμανε η μανία και στο σταθμό επικράτησε η ονομασία «Ταύρος».

Αυτά τα τραγελαφικά λοιπόν κρύβονται κάτω από την πινακίδα «Θησέως 365», για να ξέρουν όσοι γαμούν στα άγια χώματα των Τζιτζιφιών.

Εισήλθα για μια ακόμη φορά στο 365, αντιπαρερχόμενος  τις (βάσιμες) αιτιάσεις που εκφέρουν ορισμένοι λουδίτες για τις κάμερες με τις οποίες είναι εφοδιασμένο το πορνείο.

Στο δωμάτιο αναμονής και επιδείξεων, επεδείχθη η εκδιδόμενη Στεφανία.
Πρόκειται για προ-μεσήλικο θήλυ, σοβιετικής προέλευσης.
Εξαιρετικά ανεπτυγμένος λιπώδης ιστός, κοινώς χονδρή. Το βάρος της εκτιμάται ότι υπερβαίνει τα 100 χιλιοστόγραμμα.
Μαστοί king size.
Ενδεδυμένη με ολόσωμο φόρεμα, μέρος του οποίου αποτελούνταν από κορδόνια, ώστε να αποκαλύπτεται η πληθωρική σαρξ του θήλεος. Ενδυμασία κατάλληλη για πόρνες ή για χορεύτριες καλλιτεχνικού ξεγυμνώμαστος.
Φυσική ξανθιά, βοστρυχωτή, οφθαλμοί έντονου κυανού χρώματος.

Εισήλθα, με κυρίαρχη σκέψη ότι από καιρού εις καιρόν συνουσιάζομαι με ευτραφείς κυρίες, καθότι συνήθως είναι τρυφερές, και εκτός των άλλων προσφέρουν ζεστασιά το χειμώνα και σκιά το καλοκαίρι.

Επιδερμίδα και βλεννογόνοι καθαρά και άοσμα.

Μειδιούσε και έλεγε λογάκια.

Με πολλές υπέρβαρες κυρίες είναι δύσκολη έως αδύνατη η συνουσία σε στάση πρηνή (αποκαλούμενη και «στάση 24»), καθότι το μεγάλο μέγεθος των γλουτών δεν επιτρέπει την πλήρη διείσδυση πέους συνήθους μήκους.
Η Στεφανία έχει το προσόν όταν στήνεται στα τέσσερα, οι γλουτοί της παραμερίζουν προς τις πλευρές των γοφών, ώστε το πέος εισέρχεται σχεδόν όλο μέσα στον κόλπο.
Κλινοπάλεψα αρκετή ώρα σε αυτή τη στάση, αλλά διέκοψα λόγω του υπερβολικού θορύβου της κλίνης.

Προκειμένου να κρύβει το σκεμπέ της, συνουσιάζεται φορούσα κομμάτι υφάσματος στη περιοχή της μέσης (πιθανόν μικροσκοπική φούστα που τη μαζεύει).

Ευρισκόμενη σε στάση ύπτια, οι μαστοί της τρεμόπαιζαν από τις παλινδρομήσεις και γυάλιζαν από τη σίελο με την οποία τους είχα πασαλείψει προηγουμένως, λείχοντάς τους και θηλάζοντάς τους.

Η Στεφανία διαθέτει όμορφα χαρακτηριστικά σώματος και έντονα φυσικά χρώματα.
Σε περίπτωση που αποφασίσει να απαλλαγεί από τα μισά κιλά που κουβαλά, θα μεταμορφωθεί σε έκπαγλο καλλονή.

Το μέγα πρόβλημα που έχω με τα ξανθά θήλεα, είναι ότι φέρνουν στο νου μου θείες και ξαδέρφες μου, πράγμα που μου μειώνει τη λίμπιντο.
Αντίθετα, όταν είμαι απάνω σε κανα γυφταριό, η μαλαπέρδα μου γίνεται σαν του γαϊδάρου.
Ωστόσο, η δεκτικότητα και η συμμετοχή της Στεφανίας ήταν τέτοιες, που ο ερεθισμός μου και η ολοκλήρωση ήταν σε καλό επίπεδο.

Μετά την πράξη, κι ενώ ευρισκόμουν στη γωνία του κάλαθου των αχρήστων όπου απέρριπτα την κατακλυσμένη από υγρά περικαυλίδα, το θήλυ με προσέγγισε, με ασπάστηκε στα χείλη, με εναγκαλίστηκε και μου τρίφτηκε.
Πριν αποχωρήσει, με ρώτησε αν θέλω κάτι άλλο, να μου φέρει να πιώ νερό, να μου φέρει κι άλλα μωρομάντηλα, να μου φέρει σφραγισμένη πετσέτα για να ντουσαριστώ…
Θυμήθηκα ένα φίλο, που μου είχε διηγηθεί που σε ένα πορνείο στη Σαγκάη τα θήλεα έπλεναν τα πόδια των πελατών τους και μετά τους πεοθήλαζαν…

έχεις το πυραυλένιο χάρισμα!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Καλησπέρα  :-*

Πειραιώς 193

10.00 - 17.00  ΒΙΒΙΑΝ
17.00 - 23.00  ΑΦΡΟΔΙΤΗ
23.00 - 05.00  ΣΤΕΛΛΑ-ΕΒΕΛΙΝΑ


Κηφισού 30

10.00 - 17.00  ΛΙΛΗ
17.00 - 23.00  ΣΥΛΒΙΑ
23.00 - 05.00  ΣΑΒΙΝΑ-ΜΑΡΙΑΝΝΑ


:-* :-* :-* :-* :-*
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
31/5

Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί        ΕΥΗ           βράδυ             ΤΖΕΝΙΦΕΡ                      :tits2:         


Πιπίνου 118                         Πρωί               ΕΥΑ                     βράδυ   NTAΡΙΑ                         :tits:
                       

Αριστομενους 72                10.00-08.00                 ΣΟΝΙΑ                           :fuck1:


Πιπινου 107             Πρωι         ΣΑΝΗ                βραδυ                   ΣΑΝΗ                    :fuck2:


αλλαγη προγραμματος πιπινου 118 ... απογευμα ΝΤΑΡΙΑ
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 31/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω):  www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Βικυ - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ροζη/Αμιρα - Ροζη - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σαρα/Λολιτα - Αλεξια/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βερονικα - Ιρενα/Βερονικα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Ρουσλανα/Τζενη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Σουεντη[/URL] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Ρουσλανα/Τζενη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μαντονα - Σαρα
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Ζωη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Σοφια[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
Αλλαγη:

Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βερονικα - Βερονικα - Ιρενα

Βριλησου 60(κατω): Μαριανα - Iρενα - Σαρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom