Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
απο το απογευμα μεχρι τωρα στο βουνο πρεπει να ειναι κλειστα,δεν απαντανε...τα πιπινου και αριστομενους το ιδιο.η θησεως ελευθερη παιδες :grin:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
απο το απογευμα μεχρι τωρα στο βουνο πρεπει να ειναι κλειστα,δεν απαντανε...τα πιπινου και αριστομενους το ιδιο.η θησεως ελευθερη παιδες :grin:
Σύντροφοι καλό κρεβάτι η Αμάντα, ωραίο σώμα, αλλά πολύ σκυλί ρε παιδί μου. Έχει δοκιμαστεί.
Να σας πω κοίταγα Μαργαρίτα (κατεχάκη 8), Άνδρεα (Συγγρού) και Καρολάιν (Βουλιαγμένης) που έχουν σήμερα βάρδια. Δεν έχω πάρει καμία...
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
απο το απογευμα μεχρι τωρα στο βουνο πρεπει να ειναι κλειστα,δεν απαντανε...τα πιπινου και αριστομενους το ιδιο.η θησεως ελευθερη παιδες :grin:
  Παλι σκουπα το ηθων ?????????????????????
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι καλό κρεβάτι η Αμάντα, ωραίο σώμα, αλλά πολύ σκυλί ρε παιδί μου. Έχει δοκιμαστεί.
Να σας πω κοίταγα Μαργαρίτα (κατεχάκη 8), Άνδρεα (Συγγρού) και Καρολάιν (Βουλιαγμένης) που έχουν σήμερα βάρδια. Δεν έχω πάρει καμία...
8α σ προτειν ανδρεα με κλειστα ματια σε σχεση με τις αλλες...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Σύντροφοι καλό κρεβάτι η Αμάντα, ωραίο σώμα, αλλά πολύ σκυλί ρε παιδί μου. Έχει δοκιμαστεί.
Να σας πω κοίταγα Μαργαρίτα (κατεχάκη 8), Άνδρεα (Συγγρού) και Καρολάιν (Βουλιαγμένης) που έχουν σήμερα βάρδια. Δεν έχω πάρει καμία...

Προσωπικά θα χαρακτήριζα την Αμάντα "γλυκιά τσαχπίνα".

Από τις υπόλοιπες: για εμφάνιση δε θα σου πω γιατί όπως βλέπεις τα γούστα μας απέχουν πολύ μεταξύ τους.
Από υπηρεσίες, η υποκειμενική μου άποψη είναι αυτή: α. Μαργαρίτα άνω του μετρίου. β. Άνδρεα δεν έχει δοκιμαστεί. γ. Κάρολαϊν κάπου στην μέση.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


τελικά μετά από τηλεφωνική έρευνα διαπιστώνω ότι μόνο τα στούντιο στα Τουρκοβούνια και την Κροκέων είναι κλειστά!
 

mavex

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
κάτι τέτοιο πρέπει να παίζει για στη Βρηλισσού που πήγα ήταν όλα κλειστά και στη Κροκέων που είχα περάσει επίσης :headbang:
Και εγώ πήγα κασσάνδρας κατά της 8 και ήταν και εκεί κλείστα! >:(
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Σας παραθέτω εδώ πολύ σύντομα την εμπειρία μου από την κατάθεση μου το απόγευμα της Κυριακής του Πάσχα. Πήγα προς Κασσάνδρας μεριά επειδή θα είχα την απαραίτητη ποικιλία σε κοπέλες και θα ήταν και σχετικά ήρεμα λόγω της μέρας.
Στο 3 κάτω ήταν η Λάουρα την οποία έχω τιμήσει στο παρελθόν ,από εμφάνιση φυσάει αλλά από υπηρεσίες δεν είχα τρελαθεί.
Στο 3 πάνω η Ραμόνα ,ξανθιά όμορφη κοπελίτσα που μου έβγαλε κάτι το πρόστυχο και μπήκε στα υπ όψιν.
Στο 6 μια κοπελίτσα μέτρια που αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι ούτε το όνομα της ούτε πολλά πράγματα από την εμφάνιση της.
Στο 4 β Η Μιχαέλλα γνωστή στους περισσότερους. Την έβαλα και αυτήν στα υπ όψιν γιατί σε παλαιότερη συνάντηση μας είχα περάσει πολύ καλά. Μαζί της η Σάρα καστανή με ωραίο σωματάκι η οποία ήταν πολύ ζεστή στο σαλόνι και σχεδόν με έψησε να περάσω. Ήθελα όμως να συνεχίσω τη τσάρκα.
Στο 4 γ ήταν η Ελπίδα η οποία προσωπικά δε μου άρεσε καθόλου.
Στο 4 πάνω ήξερα από πριν ότι θα είναι η Άννα και δεν ανέβηκα καθόλου γιατί την έχω πάρει  2 φορές πρόσφατα και παρ'ότι είχα περάσει καλά ήθελα κάτι καινούργιο (καλά να πάθω).Ήξερα ότι αν ανέβαινα λοιπόν δε θα μπορούσα να μη περάσω.
Σκεπτόμενος τι να αποφασίσω για κανα λεπτό κατέληξα στο 3 πάνω και στην Ραμόνα. Δε θέλω να πω πολλά πράγματα. Απλά απο τις χειρότερες εμπειρίες μου το τελευταίο διάστημα. Προκαταρκτικά ανύπαρκτα ,ψιλοαξύριστη αλλά το βασικότερο ήταν ότι όταν την έβαλα στα 4 μου ήρθε μια άσχημη μυρωδιά. Σε συνδυασμό με τον πολύ κακό χώρο και την καθαριότητα του δωματίου που θύμιζε μπουρδέλο ξενέρωσα τόσο που ούτε όρεξη να μπώ στο site για να γράψω την εμπειρία μου είχα. Για αυτό και η μεταχρονολογημένη κριτική μου. Πραγματικά πεταμένο 50άρικο.

Υ.Γ. Ξέχασά να αναφέρω ότι όπως έκλεισε η πόρτα του διπλανού δωματίου έτσι άνοιξε του δικού μου. Για να κάνει μπάνιο ή έστω ένα φρεσκαρισματάκι η κοπέλα ούτε λόγος.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Κι εγω πέρασα δύο φορες απο το βουνό μεταξυ 20.00 και 21.00 και όλα κλειστα, όπως επίσης και τα δύο μαγαζιά της Σολωμου...
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Σας παραθέτω εδώ πολύ σύντομα την εμπειρία μου από την κατάθεση μου το απόγευμα της Κυριακής του Πάσχα. Πήγα προς Κασσάνδρας μεριά επειδή θα είχα την απαραίτητη ποικιλία σε κοπέλες και θα ήταν και σχετικά ήρεμα λόγω της μέρας.
Στο 3 κάτω ήταν η Λάουρα την οποία έχω τιμήσει στο παρελθόν ,από εμφάνιση φυσάει αλλά από υπηρεσίες δεν είχα τρελαθεί.
Στο 3 πάνω η Ραμόνα ,ξανθιά όμορφη κοπελίτσα που μου έβγαλε κάτι το πρόστυχο και μπήκε στα υπ όψιν.
Στο 6 μια κοπελίτσα μέτρια που αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι ούτε το όνομα της ούτε πολλά πράγματα από την εμφάνιση της.
Στο 4 β Η Μιχαέλλα γνωστή στους περισσότερους. Την έβαλα και αυτήν στα υπ όψιν γιατί σε παλαιότερη συνάντηση μας είχα περάσει πολύ καλά. Μαζί της η Σάρα καστανή με ωραίο σωματάκι η οποία ήταν πολύ ζεστή στο σαλόνι και σχεδόν με έψησε να περάσω. Ήθελα όμως να συνεχίσω τη τσάρκα.
Στο 4 γ ήταν η Ελπίδα η οποία προσωπικά δε μου άρεσε καθόλου.
Στο 4 πάνω ήξερα από πριν ότι θα είναι η Άννα και δεν ανέβηκα καθόλου γιατί την έχω πάρει  2 φορές πρόσφατα και παρ'ότι είχα περάσει καλά ήθελα κάτι καινούργιο (καλά να πάθω).Ήξερα ότι αν ανέβαινα λοιπόν δε θα μπορούσα να μη περάσω.
Σκεπτόμενος τι να αποφασίσω για κανα λεπτό κατέληξα στο 3 πάνω και στην Ραμόνα. Δε θέλω να πω πολλά πράγματα. Απλά απο τις χειρότερες εμπειρίες μου το τελευταίο διάστημα. Προκαταρκτικά ανύπαρκτα ,ψιλοαξύριστη αλλά το βασικότερο ήταν ότι όταν την έβαλα στα 4 μου ήρθε μια άσχημη μυρωδιά. Σε συνδυασμό με τον πολύ κακό χώρο και την καθαριότητα του δωματίου που θύμιζε μπουρδέλο ξενέρωσα τόσο που ούτε όρεξη να μπώ στο site για να γράψω την εμπειρία μου είχα. Για αυτό και η μεταχρονολογημένη κριτική μου. Πραγματικά πεταμένο 50άρικο.
φιλε μ ελεοοος δν εισαι ο μονος π κανει αρνητικα σχολια για τη ραμονα την εχουν πατησε κ αλλοι οχι μονο απο δω μεσα αλλα κ ατομα π ξερω μ εχουν πει οι οποιοι δν ειναι μελοι εδω μεσα τεσπα ελπιζω να τα βλεπουν αυτοι π πρεπει κ να κανουν αυτο π πρεπει
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 29/04  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα/Λαουρα[/url] - Αλεξια/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Στελα - Στελα/Λολιτα - Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Σαρα/Φλωρα - www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/URL] - Σουεντη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαριανα - Ελπιδα/Ναταλι - Ιρενα/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Ιλονα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/antzy]Αντζη[/url]

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Αλινα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
και αν θες ακούς...
να αποφεύγεις τις κοπέλες που δεν προσέχουν φανατικά την υγεία τους και επιτρέπουν την είσοδο μικροβίων στο σώμα τους από άγνωστους, γίνεται με δακτυλοσκοπήσεις με γυμνά δάκτυλα, γλωσσόφιλα, ακάποτα, χυσίματα στο στόμα.
....και εγώ προτιμώ το cybersex "συνάδελφε"!!!!!

Τις καλημέρες μου!!!!
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Και εγώ πήγα κασσάνδρας κατά της 8 και ήταν και εκεί κλείστα! >:(

επομένως φίλε η δικαιολογία που μου είπαν( Βριλησσού 55) σήμερα το πρωί προ ολίγου ότι χθες ήταν κλειστά επειδή είχε διακοπή ρεύματος είναι μάλλον μούφα :-
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΣΟNΙΑ    :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΤΖΕΝΗ                          βράδυ          ΤΖΕΝΗ          :2on1:


Αριστομενους 72                Πρωί          ΒΕΡΟΝΙΚΑ                  βράδυ        ΣΑΝΗ      :tits:


Κωνσταντινουπολεως  94          10.00 εως  20.00      ΕΥΑ        :fuck1:

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Γιατί ήταν κλειστά τα στούντιο στην περιοχή Αγ. Παντελαιήμονα χθες βράδυ γύρω στις 12 τα μεσάνυχτα;
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Eίδα αυτό
www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_28/04/2011_388920]http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_28/04/2011_388920[/url]
αλλά αναφέρεται σε προχτεσινά γεγονότα.

Πιθανόν να έχουν αρχίσει επιχειρήσεις "αρετή" (και καλά). Ίσως, λόγω κρίσης, να μην κατέβαλαν οι πάτρονες την "προστασία" στα αφεντικά της πόλης ( :police: ) και εσπευσαν να τους θυμίσουν ποιος πραγματικά κάνει κουμάντο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom