Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
η ρωξανα που ξαναχαθηκε ;; η γνωστη απο ex-filis ...και τωρα τριγγετο-συγγρου-ηρωων πολυτεχνειου- δαφνη κτλ ;;;;;
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Καλησπερα. Συναδελφοι ψαχνω μια ΚΕΛΛΥ απο Σερβια.Δουλευε Φυλης 104 και μετα Κωνλεως 131.την εψαξα εκει σημερα και η τσατσα μου ειπε οτι δουλευε εκει χωρις να μου πει που εχει παει.Αν μπορει καπποιος ας μου πει.Ευχαριστω...
 

DPRES

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Ρε  μάγκες η Ρομίνα που δούλευε στο βουνό τι έγινε???Γλυρισε η Πένυ και εξαφανιστηκε λόγω ανταγωνισμού?? :huh:  Αλήθεια η Πένυ έχει το γνωστό Πέμπτη - Σάββατο???
 

DPRES

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
η ρωξανα που ξαναχαθηκε ;; η γνωστη απο ex-filis ...και τωρα τριγγετο-συγγρου-ηρωων πολυτεχνειου- δαφνη κτλ ;;;;;

Η Ρωξάνα η Ρουμούνα έχει πάει στο χωριό της για κανα μήνα και θα μας ξανάρθει τον Ιούνη με τις ζέστες φίλε!
Εκτός και αν είναι καλεσμένη στον γάμο του πρίγκιψ και έχει πάει στις Αγγλίες! :rockon: :rockon:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ρε  μάγκες η Ρομίνα που δούλευε στο βουνό τι έγινε???Γλυρισε η Πένυ και εξαφανιστηκε λόγω ανταγωνισμού?? :huh:   Αλήθεια η Πένυ έχει το γνωστό Πέμπτη - Σάββατο???
Η ρομινα ακομα κανει διακοπες!
Η πενυ ειναι τριτη και σαββατο πλεον, φανταζομαι οτι μιλας για το βριλησσου 36. Την παρασκευη στο κων/πολεος 80!
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Για την Κελυ καπποιος να μου ρε παιδια.................
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπερα. Συναδελφοι ψαχνω μια ΚΕΛΛΥ απο Σερβια.Δουλευε Φυλης 104 και μετα Κωνλεως 131.την εψαξα εκει σημερα και η τσατσα μου ειπε οτι δουλευε εκει χωρις να μου πει που εχει παει.Αν μπορει καπποιος ας μου πει.Ευχαριστω...
H Kελλυ εχει σταματησει την καριερα της στα studio και εργαζεται πλεον σαν call girl.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Γυρισα απο Σπυρου Πατση 40 πριν απο κανα τριωρο. Καταθεση στη Λιντα. θα δουλευει απο οτι ειπε και στο καινουργιο Σπυρου Πατση 50
αλλα μονο τις Κυριακες. Απογευματινη βαρδια κλασσικα...
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 28/04  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη/Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλεξια - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Σαρα - www.kassandras4-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα/Ναταλι[/URL] - Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Φλωρα - Ελπιδα/Λολιτα - Αλεξια
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Ιλονα[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ραμονα - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - Ελπιδα

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Αλινα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - Ροζη/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Παίδες η Νίκη που δουλεύει και Δροσοπούλου, δουλεύει πουθενά αλλού; Βαριέμαι να τρέχω Κυψέλη.
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Άτιμη ζωή μας έριξες στου δρόμου την άκρη...
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
συναγωνιστές γνωρίζει κανείς πότε (ξανα)δουλεύει η Πένυ στη Βρηλισσού 36 ή οπουδήποτε αλλού? θα θελα να ξέρω το συντομότερο δυνατόν!!! ευχαριστώ
 

lesbonis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον, ειμαι εντελως ασχετος απο μπουρδελοκαταστασεις γενικα και λεω να κανω την αρχη με ενα στουντιο. τι παιζει με τα προκαταρκτικα (γλυψιμο,δαχτυλακι);;; κανουμε;;;;
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΣΟNΙΑ :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΤΖΕΝΗ                          βράδυ          ΤΖΕΝΗ          :fuck1:


Αριστομενους 72                Πρωί      ΒΕΡΟΝΙΚΑ                  βράδυ        ΣΑΝΗ    :tits:
       

Κωνσταντινουπολεως  94          10.00 εως  20.00      ΕΥΑ        :pipa3:

 

msc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον, ειμαι εντελως ασχετος απο μπουρδελοκαταστασεις γενικα και λεω να κανω την αρχη με ενα στουντιο. τι παιζει με τα προκαταρκτικα (γλυψιμο,δαχτυλακι);;; κανουμε;;;;

Αν παρεις ελευθερο στοματικο  θα σου κανει γλυψιμο στις μπαλες τωρα αν παρεις απλο προγραμμα εξαρταται απο την κοπελα αλλα και παλι υπαρχουν αρκετες που το κανουν, οι πιο πολλες μαλλον.Τωρα γενικα για προκαταρτικα αμα η κοπελα ειναι καλη θα σου κανει αλλιως λυπαμαι πολυ επεσες σε κομοδινο.Κοιτα και λιγο τις κριτικες για να σχηματισεις μια αποψη.
 

lesbonis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ωραια και πες οτι αυτη μου κανει προκαταρκτικα (στοματικο κλπ) εγω μετα τι θα κανω;; δαχτυλακι-γλυψιμο ή απλα γκαπ γκουπ και φευγω;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom